З Днем Незалежності України!

Усіх, хто любить Україну, усіх, хто бажає їй добра і докладає своїх сил, аби наша Батьківщина стала красивою, заможною і процвітаючою, Закарпаття онлайн вітає з Днем Незалежності.

З Днем Незалежності України!

З Днем Незалежності України!

У нас немає ні права, ні часу на зневіру. Тільки впевненість у собі та правоті своєї національної справи, тільки взаємоповага і взаємна підтримка всіх тих, хто прагне змін, дадуть результат. Власні можновладці, що не хочуть змінювати систему влади, в яку вмонтовувалися десятки років, і озброєні кремлівські карлики, що ненавидять нашу свободу, – ніщо проти українського народу.

Наші ноги спитраються на рідну землю, наші мрії та наміри витають в українському небі.

Ми – на своїй землі! Ми – у своїй державі!

З Днем Незалежності України, друзі!

24 серпня 2017р.

Теги: Незалежність

Коментарі

Міжгіря 2017-08-25 / 21:22:33
На святі биво 10 тисяч народу і прапор булше 100 метрів , привітав Худинець.

Катя 2017-08-25 / 16:49:15
А я вітаю редакцію найліпшого на Закарпатті сайту. Бажаю вам і далі бути активними і незалежними!!!! Ви молодці! Єдине видання, яке не боїться говорити правду, єдине видання, яке завжди оперативно працює, навіть вночі, єдине видання, яке не дозволяє злу перефарбуватися і замилити очі закарпатцям. Віри в краще вам, наснаги і побільше хороших матеріалів. Вас завжди цікаво читати.

Міжгуря 2017-08-25 / 11:29:21
Щур присанув гену на нового керовника району , но руки помив кули гена дав замечаня бо воняли цир .

Олег, Берегово 2017-08-25 / 01:22:38
До Вуву:
в Берегові пронесли отакий прапор:

https://www.facebook.com/groups/BeregEU/permalink/1437459946289696/

сорри 2017-08-25 / 00:41:03
до ukk

Не мусиш тужитись. Зрозуміло, що це свято - не ваше.

Любити свою країну в часі стабільності і добробуту - легко. Але більше цінується любов в часі лихоліття - війни, руйнівної діяльності ворогів внутрішніх тощо.

Але для комформістів чи колаборантів такі речі зрозуміти складно.

Вітаю редакцію і всіх читачів і дописувачів Закарпаття онлайн. Зі святом вас. Зі святом всіх нас.

Наталія Майстренко 2017-08-24 / 23:17:41
Прийміть вітання з нагоди державних свят і ви, шановна редакціє. Успіхів вам, втілення мрій щодо побудови її величності незалежної і вільної рідної України

ukk 2017-08-24 / 23:06:21
Gola zsopa korrupcija masszova emigracija vijna bratovbyvsztvenna ... je csomu radovatyszj!

Вуву 2017-08-24 / 19:14:27
У міжгірйі пронесли 30метровий поапор. А який прапор носили у виноградові та берегові ???
Вобщем с празником усіх тотих хунів што наші ... Та туй живуть .

Микола Б. 2017-08-24 / 12:50:26
Дякую, шановна Редакціє!!... Щиро вітаю УКРАЇНСЬКЕ ЗАКАРПАТТЯ з Днем Незалежності Нашої Великої Деожави!!!.., з Днем Державного Прапора України!!..., Вірю і впевнеий: Україна була, є і буде!!.. Слава Україні! Героям слава!..

ужгородка 2017-08-24 / 11:54:10
Зі святом! Редакцію, Ужгород, Закарпаття, всю Україну!

НОВИНИ: Соціо

11:08
На Закарпатті оголошено кілька об’єктів природно-заповідного фонду місцевого значення
10:11
Мукачівські колективи привезли перемоги зі Всеукраїнського чемпіонату з хореографічного мистецтва “ART-DANCE 2018”
09:42
Грудневий паводок завдав Закарпаттю збитків на 86 млн грн – ОДА
09:40
/ 1
Закарпатців просять "Написати листа світові" з проханням допомогти зупинити агресію Росії
09:24
УжНУ не запроваджуватиме дистанційне навчання
09:17
За останні два тижні кількість охочих отримати біометричні закордонні паспорти на Закарпатті заросла вдвічі
07:21
/ 1
Ужгородські правозахисники звинуватили апеляційний суд Закарпатської області у створенні антисуспільної практики
06:19
Закарпатці можуть взяти участь у конкурсі з використання деревини для енергії
05:56
В Ужгороді на подачу проектів у рамках Бюджету громадських ініціатив залишилося 2 тижні
05:34
Фільм про закарпатське містечко Хуст вже можна переглянути в Інтернеті
01:01
Закарпатські Hudaki Village Band презентують в Києві альбом, записаний у старому підвалі в Ужгороді
00:41
/ 5
Влада Ужгорода планує підняти вартість проїзду в "маршрутках" до 5 грн і внормувати проїзд школярів
18:08
/ 1
Про cтажування студентів у міськраді та Школу муніципального посадовця домовлялися представники УжНУ та мерія Ужгорода
17:48
За 1 день рясного снігопаду в Ужгороді зафіксовано 6 переломів і травм
17:18
/ 5