З Днем Незалежності України!

Усіх, хто любить Україну, усіх, хто бажає їй добра і докладає своїх сил, аби наша Батьківщина стала красивою, заможною і процвітаючою, Закарпаття онлайн вітає з Днем Незалежності.

З Днем Незалежності України!

З Днем Незалежності України!

У нас немає ні права, ні часу на зневіру. Тільки впевненість у собі та правоті своєї національної справи, тільки взаємоповага і взаємна підтримка всіх тих, хто прагне змін, дадуть результат. Власні можновладці, що не хочуть змінювати систему влади, в яку вмонтовувалися десятки років, і озброєні кремлівські карлики, що ненавидять нашу свободу, – ніщо проти українського народу.

Наші ноги спитраються на рідну землю, наші мрії та наміри витають в українському небі.

Ми – на своїй землі! Ми – у своїй державі!

З Днем Незалежності України, друзі!

24 серпня 2017р.

Теги: Незалежність

Коментарі

Міжгіря 2017-08-25 / 21:22:33
На святі биво 10 тисяч народу і прапор булше 100 метрів , привітав Худинець.

Катя 2017-08-25 / 16:49:15
А я вітаю редакцію найліпшого на Закарпатті сайту. Бажаю вам і далі бути активними і незалежними!!!! Ви молодці! Єдине видання, яке не боїться говорити правду, єдине видання, яке завжди оперативно працює, навіть вночі, єдине видання, яке не дозволяє злу перефарбуватися і замилити очі закарпатцям. Віри в краще вам, наснаги і побільше хороших матеріалів. Вас завжди цікаво читати.

Міжгуря 2017-08-25 / 11:29:21
Щур присанув гену на нового керовника району , но руки помив кули гена дав замечаня бо воняли цир .

Олег, Берегово 2017-08-25 / 01:22:38
До Вуву:
в Берегові пронесли отакий прапор:

https://www.facebook.com/groups/BeregEU/permalink/1437459946289696/

сорри 2017-08-25 / 00:41:03
до ukk

Не мусиш тужитись. Зрозуміло, що це свято - не ваше.

Любити свою країну в часі стабільності і добробуту - легко. Але більше цінується любов в часі лихоліття - війни, руйнівної діяльності ворогів внутрішніх тощо.

Але для комформістів чи колаборантів такі речі зрозуміти складно.

Вітаю редакцію і всіх читачів і дописувачів Закарпаття онлайн. Зі святом вас. Зі святом всіх нас.

Наталія Майстренко 2017-08-24 / 23:17:41
Прийміть вітання з нагоди державних свят і ви, шановна редакціє. Успіхів вам, втілення мрій щодо побудови її величності незалежної і вільної рідної України

ukk 2017-08-24 / 23:06:21
Gola zsopa korrupcija masszova emigracija vijna bratovbyvsztvenna ... je csomu radovatyszj!

Вуву 2017-08-24 / 19:14:27
У міжгірйі пронесли 30метровий поапор. А який прапор носили у виноградові та берегові ???
Вобщем с празником усіх тотих хунів што наші ... Та туй живуть .

Микола Б. 2017-08-24 / 12:50:26
Дякую, шановна Редакціє!!... Щиро вітаю УКРАЇНСЬКЕ ЗАКАРПАТТЯ з Днем Незалежності Нашої Великої Деожави!!!.., з Днем Державного Прапора України!!..., Вірю і впевнеий: Україна була, є і буде!!.. Слава Україні! Героям слава!..

ужгородка 2017-08-24 / 11:54:10
Зі святом! Редакцію, Ужгород, Закарпаття, всю Україну!

НОВИНИ: Соціо

16:09
Чергове засідання виконкому в Ужгороді відбудеться 27 вересня
16:03
На "Бобовищенському гроні" вперше на Закарпатті діятиме окрема локація винороба з Греції
14:18
У Мукачеві ще 12 соціально незахищених родин отримають котли
14:08
На Закарпатті у власність учасникам АТО передано 462 га
13:34
/ 1
Закарпатський письменник Андрій Любка вирушає в тур США й Канадою
12:31
/ 1
Угорська делегація навідалася в заклади на Закарпатті, яким "гуманітарно" допомагала Угорщина
11:31
На оздоровлення дітей в Мукачеві виділено більше 1 млн грн
10:22
В УжНУ влаштували благодійний ярмарок заради вихованців дитбудинків
09:54
До Всеукраїнського дня бібліотек головна книгозбірня Закарпаття підготувала низку заходів (ПРОГРАМА)
09:50
/ 1
В Ужгороді в рамках проекту "Площі свобод" "посередництвом" площі Петефі налагоджуватимуть діалог влади й громади
09:24
/ 5
У День Ужгорода науковець протестував проти встановлення угорської корони в центрі міста
09:03
Ужгородці "Триставісім" презентували нову пісню "Карпатос" із майбутнього альбому "Мусай"
03:31
У суботу в Ужгороді все буде MANEKEN
00:36
Ужгородські навчальні заклади визначилися з часом канікул в цьому навчальному році
00:11
/ 1
На Рахівщині можна було скуштувати автентичні страви на фестивалі "Смажений баранчик - 2017"
18:09
/ 1
Суд у Львові скасував хустське "правосуддя" Довжанина-Павлія в ГЕСівській справі
17:07
Виставка-конкурс свійських тварин "Моє ґаздівство" відбулася у Великому Бичкові
15:43
Неподалік Ужгорода відбудеться Перший міжнародний чемпіонат Нацполіції України з багатоборства кінологів (ПРОГРАМА)
15:34
Ужгородський скансен запрошує дітей до етностудії "Зернятко"
14:01
/ 1
Турецька компанія "Онур" почала капітальний ремонт дороги "Нижні Ворота – Воловець – Міжгір’я"
12:54
У Тячеві ветеранів АТО нагородили до Дня міста
11:52
На Закарпатті 60% офіційних безробітних – жінки
11:14