З Днем Незалежності України!

Усіх, хто любить Україну, усіх, хто бажає їй добра і докладає своїх сил, аби наша Батьківщина стала красивою, заможною і процвітаючою, Закарпаття онлайн вітає з Днем Незалежності.

З Днем Незалежності України!

З Днем Незалежності України!

У нас немає ні права, ні часу на зневіру. Тільки впевненість у собі та правоті своєї національної справи, тільки взаємоповага і взаємна підтримка всіх тих, хто прагне змін, дадуть результат. Власні можновладці, що не хочуть змінювати систему влади, в яку вмонтовувалися десятки років, і озброєні кремлівські карлики, що ненавидять нашу свободу, – ніщо проти українського народу.

Наші ноги спитраються на рідну землю, наші мрії та наміри витають в українському небі.

Ми – на своїй землі! Ми – у своїй державі!

З Днем Незалежності України, друзі!

24 серпня 2017р.

Теги: Незалежність

Коментарі

Міжгіря 2017-08-25 / 21:22:33
На святі биво 10 тисяч народу і прапор булше 100 метрів , привітав Худинець.

Катя 2017-08-25 / 16:49:15
А я вітаю редакцію найліпшого на Закарпатті сайту. Бажаю вам і далі бути активними і незалежними!!!! Ви молодці! Єдине видання, яке не боїться говорити правду, єдине видання, яке завжди оперативно працює, навіть вночі, єдине видання, яке не дозволяє злу перефарбуватися і замилити очі закарпатцям. Віри в краще вам, наснаги і побільше хороших матеріалів. Вас завжди цікаво читати.

Міжгуря 2017-08-25 / 11:29:21
Щур присанув гену на нового керовника району , но руки помив кули гена дав замечаня бо воняли цир .

Олег, Берегово 2017-08-25 / 01:22:38
До Вуву:
в Берегові пронесли отакий прапор:

https://www.facebook.com/groups/BeregEU/permalink/1437459946289696/

сорри 2017-08-25 / 00:41:03
до ukk

Не мусиш тужитись. Зрозуміло, що це свято - не ваше.

Любити свою країну в часі стабільності і добробуту - легко. Але більше цінується любов в часі лихоліття - війни, руйнівної діяльності ворогів внутрішніх тощо.

Але для комформістів чи колаборантів такі речі зрозуміти складно.

Вітаю редакцію і всіх читачів і дописувачів Закарпаття онлайн. Зі святом вас. Зі святом всіх нас.

Наталія Майстренко 2017-08-24 / 23:17:41
Прийміть вітання з нагоди державних свят і ви, шановна редакціє. Успіхів вам, втілення мрій щодо побудови її величності незалежної і вільної рідної України

ukk 2017-08-24 / 23:06:21
Gola zsopa korrupcija masszova emigracija vijna bratovbyvsztvenna ... je csomu radovatyszj!

Вуву 2017-08-24 / 19:14:27
У міжгірйі пронесли 30метровий поапор. А який прапор носили у виноградові та берегові ???
Вобщем с празником усіх тотих хунів што наші ... Та туй живуть .

Микола Б. 2017-08-24 / 12:50:26
Дякую, шановна Редакціє!!... Щиро вітаю УКРАЇНСЬКЕ ЗАКАРПАТТЯ з Днем Незалежності Нашої Великої Деожави!!!.., з Днем Державного Прапора України!!..., Вірю і впевнеий: Україна була, є і буде!!.. Слава Україні! Героям слава!..

ужгородка 2017-08-24 / 11:54:10
Зі святом! Редакцію, Ужгород, Закарпаття, всю Україну!

НОВИНИ: Соціо

17:53
З 10 грудня і до 3 січня у Хусті триватиме різдвяний ярмарок
15:46
/ 3
Фестиваль "Закарпатське божоле" в Ужгороді офіційно відкрито
10:08
/ 2
Гриневич на Закарпатті: Уряд збільшить держзамовлення на вчителів української мови для нацменшин
09:56
/ 10
Виїзд на роботу до Великобританії вчителя року із Закарпаття – мотивація підвищувати зарплату педагогам – Гриневич
09:41
Товариш дядька Березенка узяв 142 млн грн на ремонт траси на Закарпатті за таємними цінами
09:26
Учні однієї з ужгородських шкіл відвідують уроки "експериментально" – без телефонів
09:02
"Студосінь-2017" в УжНУ визначила своїх переможців
07:41
Угорці Закарпаття вшанували жертв сталінських концтаборів
18:05
Понад 40 кращих виноробів краю частують гостей традиційного "Закарпатського божоле"
16:41
/ 7
Міністр освіти та науки відвідала "словацьку" школу в Ужгороді
14:43
/ 3
Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич провела відкритий діалог із освітянами Закарпаття
13:08
В Ужгороді та Мукачеві перевіряли, як водії пропускають оперативні автомобілі
12:35
У Хустській міськраді наразі відмовилися від ідеї акредитації працівників ЗМІ
12:27
В Ужгороді перші гості дегустують "Закарпатське божоле"
09:36
/ 2
В Ужгороді змагалися екіпажі "швидких" з усієї області
07:43
/ 10
"Вчитель року-2016" з Берегова, яка поїхала в Британію працювати доглядальницею, звинуватила ЗМІ в неправді
05:41
/ 1
В Ужгороді відкрили першу на Закарпатті, а ймовірно і в Україні, бочку молодого вина
21:15
/ 13
Свидовець. Горор у горах Карпатах
16:08
На словацькому та угорському кордонах на Закарпатті на виїзд з України щодня пропускають 146 вантажівок
15:25
В Ужгороді вітали й нагороджували працівників радіо, телебачення та зв’язку краю
15:06
/ 3
Міністр освіти і науки Гриневич "робочо" відвідає Ужгород і Мукачево
14:34
У Мукачеві ще 21 родині коштом бюджету встановлять котли
13:51
Найбільше у жовтні на Закарпатті подорожчали яйця – на 16,4%
13:48
/ 2
Вулиці Ужгорода обіцяють з’єднати кільцем велодоріжок
12:37
На Закарпатті звільнили лісівника, що погрожував журналістам під час зйомок сюжету про будівництво курорту Свидовець
» Всі новини