У затриманого на хабарі начальника відділу митного поста "Вилок" вилучено паспорт громадянина Угорщини, готівку і 700 тис євро в банках (ФОТО)

Про це Закарпаття онлайн повідомили в прес-службі прокуратури Закарпатської області.

У затриманого на хабарі начальника відділу митного поста "Вилок" вилучено паспорт громадянина Угорщини, готівку і 700 тис євро в банках (ФОТО)

Прокуратура Закарпатської області, оголосила про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст. 368 КК України начальнику відділу митного поста «Вилок», затриманому вчора при отриманні чергової суми  неправомірної вигоди - 400 доларів США.

Як раніше інформувало Закарпаття онлайн, посадовець вимагав від місцевого мешканця 1 тис дол неправомірної вигоди за сприяння у безперешкодному та неодноразовому переміщенні на митну територію України запчастин до транспортних засобів.

Під час проведення санкціонованих обшуків вдома у затриманого слідчі прокуратури та працівники УЗЕ в Закарпатській області НПУ вилучили паспорт громадянина іноземної держави на ім’я  затриманого та значні суми готівки. 

Крім того, правоохоронцями виявлено договори про наявність депозитних рахунків у митника та членів його сімї в іноземному та вітчизняному банках на загальну суму понад 700 тис євро. 

На даний час митник затриманий у порядку статті 208 КПК України. Прокуратура звернулась до суду з клопотанням про обрання йому запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

09 серпня 2017р.

Теги: митник, паспорт, депозит, готівка

Коментарі

Вуву 2017-08-17 / 08:08:55
Апро ... то як ... Походить від копро...?

Вуву 2017-08-11 / 06:23:59
Да да подєржка мусить бити ... Но цей видно старався та наколотив 700.000 €... А тих дітваків смолявих із солотвина та било лем 400.000
А тоті хуни по телевізійі нам указууть ош ми ковдоші ... Та нич у нас ниє ...
Айбо у нас є ... Вшитко у нас є ... Но да ... попрятано вєзде ... Штоби сусіди не дуже завидовали. Но вот тільки вони тото поняти ніяк неможуть .

Арго 2017-08-10 / 13:34:55
Активніше обмежені, активніше пишіть. Набивайте авторитет прокурорам

Микола Вісник 2017-08-10 / 13:32:00
Йой щоби вам ті гроші поперек гортанки стали.

Орсаг 2017-08-10 / 12:56:19
Най Бітлян щось учителю виділить на пиво похмелитися, а не думає лиш як тому Манькурту квартиру купити.

Штефанюк 2017-08-10 / 09:47:59
Оце капец, обісрали Івана Сергійовича. Такого гонорового хлопця.

Пак 2017-08-10 / 09:29:07
Тьолки з ,,Трьох Горбів" максимум, бо нормальні на таке не подивляться

до знаючих 2017-08-10 / 09:19:45
а ко у Бітляна любовницями служить?

дід 2017-08-10 / 09:03:17
дідо Дюсій то старий Бенца.

до "до (мука)" 2017-08-10 / 08:59:50
ко такий діло Дюсі?

До (мука) 2017-08-10 / 07:47:40
Ти забув у своєму коментарі згадати дербака і дем'янчука, як по природі своїй непримиренні борці з корупцією. До прикладу - недавно дем'янчук у мукачівський місцевій прокуратурі страшенного корупціонера виявив, але забу шо враг не дремлет. Іван згадай 2015 і всі грішки свої і схаменись бо вже не загорами той час коли дідо Дюсі тебе не відмаже

Мука 2017-08-10 / 01:53:12
Василенко уже і так накосив капусти. А Бітляну дітей кормити і любовниць оплачувати. Гаврилу львівському ще треба нарешті на могилу батька поїхати. Так що прийдеться відхреститися Гладинцю великі суми

Вуву 2017-08-10 / 00:00:46
...клімкіна ...гройсмана і поРОШЕНко

Вуву 2017-08-09 / 23:58:23
Але найбільший "прикол" ... Що громадянин хунійі(іншойі крайіни) працював начальником укоайінського митного пункту.
Але це "делікатне" питання до наших клпорона гройсиана і порошенко .
Бо якщо можна одним ... То ... (цілком логічно) ... чого неможна другим ???

Вуву 2017-08-09 / 23:51:05
Або він мало "відстібав" на гору (не виконував план) і його за це вирішили прибрати ... Або ... Йде "зачиста" і "ротація кадрів" під когось іншого ... І розтавляютимуться нові "свойі люди".

Вуву 2017-08-09 / 23:44:54
Він уже зовсім несолодкий бо бабло точно як не прокурори то слідаки прихватять ... Так що в сізо йому солодитися буде нізащо ... Бо буде голой як мама народила ... А ті злдійі (і бандити) в законі дуже люблять такі грошовиті справи ... Ой як люблять.!

Роккі 2017-08-09 / 23:14:27
Берча Вася- підозрюваний по ч.3 ст.368кк. Ваську суши сухарі у вересні в суд, як діти в школу, а не тутка коментарі писулькай. Тона бурштину то не двигун по 100$!!!чекаєме тя з нетерпінням у сизо, солодкий ти наш

...... 2017-08-09 / 22:49:11
Васильович не шали бо пошкодуєш..........

Конті 2017-08-09 / 22:46:13
Гецянин су....а коли прийдеш у прокуратуру з явкою, тобі ж носили з вілка, хенеральський синок з тупорилою заточкою. Дав каращенко тобі пуд хвіст з пройоб по вілку)))) хту з сбу смотрящий по вілку?????

Петрович 2017-08-09 / 22:41:19
Уткинеся Гладинець та розбереся по понятіях. Ун яйця Василенкові удріже і завісит Симчері на нус.

НОВИНИ: Кримінал

19:01
/ 1
За сприяння поліції Закарпаття вилучено ввезеного з ЄС кокаїну на $250 тисяч
22:07
На Тячівщині затримали прикордонника за сприяння контрабанді сигарет
11:25
/ 2
"Схеми" детально розповіли про апартаменти родини очільника Антимонопольного комітету Кириленка в преміальному ЖК Residents Park в Ужгороді
22:31
Біля Мукачева "безправний" і п'яний водій тікав від патрульних та наїхав на поліцейське авто
18:11
У горах на Рахівщині виявили трьох виснажених втікачів до Румунії з Житомирщини
12:55
/ 1
У Міжгір'ї "на гарячому" затримали двох наркоторговців
12:47
/ 1
Свалявчанка на Lexus-і смертельно травмувала пенсіонера, що переходив вулицю
16:20
/ 2
У Виноградові посеред дня 33-річний раніше судимий чоловік поранив з "травмата" 28-річного містянина
10:46
/ 1
На Закарпатті по відео свідка водійку "Тесли" оштрафували за порушення на "зебрі"
21:54
/ 2
У Мукачеві 19-річна донька вбила ножем у шию свого 52-річного батька
21:13
На Закарпатті біля кордону з Румунією затримали двох псевдоволонтерів-"ухилянтів" та їх провідника
18:31
/ 2
Мукачівцеві, який готував до збуту 250 доз наркотиків, суд призначив домашній арешт
20:39
"Мерседес Спрінтер" неподалік села Карпати на Мукачівщині "перекинув" п'яний водій попутної "Шкоди Октавія"
20:19
/ 1
У Горонді на Мукачівщині 20-річний молодик сокирою вбив свого 24-річного односельця
18:19
/ 1
Підприємство з Дніпропетровщини через суд змусили відшкодувати 560 тис. грн завищеної ціни газу для опалення закладів освіти Мукачівщини
11:36
/ 3
Справу депутатів з Хуста і підрядника, які вкрали на ремонті опалення шкіл в Ужгороді 6,4 млн грн, передано до суду
10:55
В Ужгороді затримали організатора переправлення "ухилянтів" через кордон
17:20
У Мукачеві затримали жінку, яка намагалась вкрасти техніку в магазині
13:55
На Закарпатті судитимуть власника мережі магазинів за незаконний обіг електронних сигарет
22:49
/ 2
В Іршаві чоловіка затримали на продажі гранат
21:45
У Мукачеві рекордно п'яного "безправного" водія, що наїхав на клумбу, оштрафували на 50 тис. грн
19:42
/ 1
Закарпатець відмовився від мобілізації через рідню в росії та "неправильний висновок ВЛК"
14:57
/ 9
На кордоні затримали ексзакарпатця з угорщини, який продавав українок до країн Азії у сексуальне рабство
21:18
/ 2
$6500 за "квиток" на човен: на Закарпатті затримали двох військових, що "підробляли" переправленням "ухилянтів"
13:36
/ 3
У Міжгір'ї за пів години знайшли зловмисника, що вкрав авто Renault Kangoo