У Мукачеві велосипедисти змагалися за корону замку "Паланок" (ФОТО)

Учора, в суботу, 29 липня, в Мукачівському замку пройшла велогонка вгору "Взяття корони". Мукачівський історичний музей став не тільки місцем проведення змагань, а також і спонсором цього заходу. В змаганнях могли взяти участь усі бажаючі.

Спеціальний гість змагань – учасник чотирьох Олімпійський ігор,  багаторазовий Чемпіон України з маутенбайкінгу, призер міжнародних велозмагань Сергій Рисенко.

Змагання проходили в семи категоріях. Головними призами стала Корона – жіноча та чоловіча, з велосипедною тематикою, яку спеціально для змагань виготовили мукачівські майстри

Їх отримали Ольга Виюк з Рівного та Павло Дума з Ужгорода

Сьогодні о з 11:00 стартував марафон «Кельтським шляхом». Він розпочався з Кольчина, проходитиме 16 населеними пунктами Мукачівщини і фінішує в центрі Мукачева. Його загальна протяжність становитиме 60 кілометрів.

Головний приз змагань – майстри викували спеціально для переможця кельтський меч, повідомили Закарпаття онлайн у Мукачівській міськраді.