В Ужгороді скандальновідомі псевдоактивісти тиснуть на слідство у справі загиблого прикордонника (ВІДЕО)

У звичний для себе спосіб вони по суті захопили приміщення військової прокуратури і перебували там близько доби, поки їх не змусила вийти з кабінетів поліція.

В Ужгороді скандальновідомі псевдоактивісти тиснуть на слідство у справі загиблого прикордонника (ВІДЕО)

Ще в червні у Чопському прикордонному загоні 23-річний прикордонник скоїв самогубство, залишив записку, у якій зазначив, що це його рішення. Як заявив військовий прокурор Ужгородського гарнізону Олег Ціцак, слідчі поки не кваліфікували справу як самогубство, чекають результатів усіх експертиз. На разі за цим інцидентом відкрито кримінальну справу за частиною необережне поводження зі зброєю

Однак у приміщенні прокуратури, в кабінеті слідчого, майже на добу засіли скандально відомі псевдоактивісти, що в незаконний спосіб тиснуть на слідство.

Прокурор каже, з мамою розмовляв, запевняє – ніби порозумілись – ніяких претензій чи то скарг не було. Щодо активістів, які захопили приміщення прокуратури, підозрює піар-кампанію окремих, і запевняє: з матір’ю загиблого говорив і вона ніяких претензій по справі не висловлювала.

У прокуратурі кажуть: діють згідно із законом, тоді як так звані активісти пресингують під тим приводом, що, начебто, у цій справі щось хочуть приховати.

15 липня 2017р.

Теги: самогубство, псевдоактивісти

Коментарі

Степан Крук 2017-07-16 / 16:56:44
Це жалюгідне нереалізоване бидло!

екс прокурор 2017-07-16 / 16:35:38
Десь роки два тому, прийшлося спостерігати як чи не пообсикалися ці псевдоактивісти.
Коли це шобло обідало в столовій облпрокуратури, то в одного із них, по імені Руслан, розірвало в руках мобільних, такий собі гучний хлопок. Скорошіш за все вибухнула батарея мобільника, таке нерідко буває.
Що там робилося. Ступачка кричала, що це теракт, замах на їх життя. Данацко кричав, що це прокурори підірвали телефон при допомозі дистанційного керування. Одним словом що крику, що сміху.
Але в їхніх очах таки був звіриний жах, і всі, хто був в столовій побачили як вони вср..ся від страху, хоч ніби такі відважні, коли стаєю гавкають на прокурорів. Та й по одному вони бояться ходити, щоб хтось писок не набив.

До крука 2017-07-16 / 12:58:11
Iди на роботу! Трутень недоучений!

пенсіонер 2017-07-16 / 05:58:53
Мав можливість спостерігати становлення псевдоактивістки Ступачки. Тоді вона ще не знімала вивіски з прокуратури та двері з відділу міліції, а лиш починала тихенько погавкувати на прийомах у прокуратурі, жаліючися на мера Чопа Галину Цар, котра не дозволила їй прихватизувати ринок в Чопі.
Тоді у прокуратурі працювали більш солідні люди ніж нині, які могли покласти цю козу на місце.
Але йде час, міняються люди, тому нинішні прокуроські працівники, на чолі зі своїми керівниками заслужили такого відношення, бо безхребетні та без почуття достоїнства.

А Ступачка і та наволоч, що її оточує, робить те, що їй дозволяється, і дійде до тої лінії на якій її зупинять, от і все.

ужгородка 2017-07-16 / 00:49:48
На фоні цих ментовських заказушних даунацків будь-який прокурор, навіть остання тварь, буде виглядіти ангелом

Зоро 2017-07-15 / 23:48:20
Там ше на відео адвокатка монастирецька яку піймали декілька років тому СБУ з міліцією на хабарі яка брала гроші для судді по ній справа розглядається у судді!!!! А вона "чесна" там...

Степан Крук - дідо 2017-07-15 / 22:00:08
Діду! Прокурора нич не чкода! Тебе чкода, ош ти мусів ся ошколовати в Чертежськуй школі для розумово запоздалих! Ай бо то не твоя вина, а твоя жура!

Дiдо 2017-07-15 / 21:52:59
Люди!Ви цiлком або дурнi або не доразвитi! Шкодуэте прокурора!Прокурор бреше!

пенсіонер 2017-07-15 / 19:34:59
Та в тому то й біда, що ніхто не хоче мати діла з "дітьми Шарикова". Давно б уже зареєстрували їх протизаконну діяльність в ЄРДР та вжили запобіжні заходи стосовно цих збіснілих.

Але окремі закарпатські фивники використовують їх в особистих цілях. А для цих потенційних клієнтів Берегівської психлікарні гроші не пахнуть.

Правда всі ці псевдоактивісти, хоч і дурнуваті, але знають межу. Тому де страшно туди не лізуть. Наприклад в обл. та райадміністації, СБУ, поліцію. А прокурори у нас сьогодні терпіли, відреагувати належним чином не можуть, то так їм і треба.

Ступачка скоро буде копати всіх прокурорів у задницю. Ганьба.

..... 2017-07-15 / 19:11:19
Голос то петушари-пересоляка зацініть

Степан Крук -Закон 2017-07-15 / 18:56:00
Дуже слушне зауваження! Чи то пропозиція...

Закон 2017-07-15 / 17:37:52
А відомості до ЄРДР внесли по факту перешкоджання роботи органів влади?

ужгородець 2017-07-15 / 17:34:53
Я собі уявляю що би було, як би оця марга заявилася до прокуратури років хоча б десять тому.
А якщо б при комуністах ?
Дожилизьмеся до демократичних цінностей, коли повія і алкоголік розказують прокурору, що він має робити.

ШАРИКОВЩИНА.

ужгородка 2017-07-15 / 15:57:48
Почули бабло і злетілися, як мухи на гівно. Фу, які мерзькі!

юрист 2017-07-15 / 15:46:13
Хронічний алкоголік Данацко, повія Ступачка, напівдаун Пересоляк. Вся ця гоп бригада виконує замовмлення за гроші.
Тут слід дізнатися хто замовив Ціцака і все стане зрозуміло.
А правоохоронці просто дурні, що терплять це скотобидло.

Степан Крук 2017-07-15 / 12:58:35
Шановні! Прокуратура порушила карну справу по статті "необережне поводження із зброєю". "Активісти" підняли гвалт! Коли б прокуратура порушила карну справу за статтею "Самогубство", то гвалту було б більше! Вони б кричали, що слідство зумисно переводить стрілки в сторону самогубства, щоб скрити можливе вбивство. Де логіка? Що вони хочуть! Може вони відстоюють інтереси мами загиблого? Так ні, бо мати немає жодних притензій до прокуратури. Питається, а яким боком вони в цій справі?

юрист 2017-07-15 / 12:40:15
клоуни

Ужгородець 2017-07-15 / 12:30:25
Активісти)))) Дурники карманні!! Пересоляк-не удавшийся адвокат,Данацко мелкий чорновоз,вот такі то активісти!

Земляк 2017-07-15 / 12:19:19
Прокурор бреше! Це ясно!Активiсти не бикують! Це молодцi! Не можна владi cлiпо вiрити!

Суть 2017-07-15 / 12:11:18
Пересоляк, Лора, Данацко просто націлилися на ймовірні 900000 грн. Виплат родині загиблого. Обламалися.

НОВИНИ: Соціо

18:12
/ 3
"ГЕСівську справу" по Березову на Хустщині суд остаточно розгляне 4 травня
18:05
/ 1
Ужгород розгорнув свої експозиції на Днях України в Кошицях
17:16
У бібліотеках Закарпаття презентують наукове дослідження про походження українців "Етногенеза русинів"
17:06
На Закарпатті побачила світ книга про становлення і розвиток Нацпарку "Синевир"
16:05
На Рахівщині вирішили продовжити депопуляцію диких свиней
15:16
/ 1
11 закарпатців отримали державні нагороди та обласні відзнаки
13:52
В Ужгороді презентували "Щоденник молодого рома-мандрівника"
13:44
/ 2
Фізичні особи-підприємці на Закарпатті масово припиняють свою діяльність – ОДА
13:42