Обласну дитячу лікарню в Мукачеві очолив головний медик часів Януковича, "відродженець" Роман Шніцер

Нового очільника медичної установи днями представили колективу.

Обласну дитячу лікарню в Мукачеві очолив головний медик часів Януковича, "відродженець" Роман Шніцер

Колишній головний лікар дитячої лікарні Євген Жупан, який є людиною Віктора Балоги, очолював даний медзаклад з листопада 2014 року.

Роман Шніцер є депутатом Закарпатської обласної ради від партії «Відродження», облорганізацію якої курує нардеп Михайло Ланьо (кримінальна кличка "Блюк"). Р.Шніцер очолює постійну депутатську комісію з питань охорони здоров’я.

Р.Шніцер був начальником управління охорони здоров'я Закарпатської ОДА у 2002-2005 роках, при керівництві в області партії Віктора Медведчука СДПУ(о). А потім очолював це управління у період влади Партії регіонів у 2010-2014 роках і написав заяву на звільнення лише завдяки тиску "Правого сектора".

05 липня 2017р.

Теги: лікарня, Роман Шніецер

Коментарі

ТТТ 2017-07-30 / 08:35:15
Так багато спеціалістів, особливо у галузі права та управління... Москалю пдіказують, Супрунці (яка незаконно вже більше року займає посаду ВО міністра під носом у президента)... Вам мало в управлінні державою "патрйотів" - без освіти, досвіду, совісті і честі? Вам мало прокурорів без юридичної освіти? Вам мало "міністрів культури"-спеціалістів у питаннях генетики? Вам мало всіх тих яресьок-гонтарєвих-яценюків-авакових-бальчунів, які крім красти та руйнувати державу і нищити народнічого не вміють? Керівник будь який не може бути однаково хороший для всіх (хоча б тому, що всі різні)! Але давайте подивимося: зараз в області практично немає для дітей прививок, немає вакцин від сказу, правця, майже немає (пару доз у залишку) протизміїної сироватки! Це те, що треба кожен день і від цього залежить виживання людини у критичний період! А його немає! Раніше таке було? Є елементарні управлінські речі, про які більшусть тутешніх дописувачів і поняття не мають, але категорично судити беруться? А скажіть - де сьогодні та "шніцерка", що у 2014 "реформувала і наводила порядок"? Мабуть за минулі пару років вже витратила всі знання і вміння? Чи просто люди побачили, що скакати і гулюлюкати - одне, а щоденно працювати і розвязувати сотні проблем - зовсім інше! А про "правий сектор" краще вже взагалі мовчати, особливо тим "діячам", котрих з органів поперли за непрофесіоналізм та липкорукість а вони пробують через вікно знову у крісла повернутися...

Вуву 2017-07-14 / 05:48:41
Оно ось тутечки на верху пише ... шо 93 нравивиться ...
А є хоть хто який ... кому ... НЕ ннравиться ?

Вуву 2017-07-12 / 04:25:07
Толя ... Спамятайся ... При чім тут галичани ? При чім тут правий сектор? .... Щось написав ... Як пальцем в небо.

толік 2017-07-12 / 02:19:35
то всьо прокляті галичани і правосєкі мутять воду у нашому миролюбному і благословенному краї!!!!! коби не вни , то ми, ПІД ПРОВОДОМ ТАКИХ СПЕЦІАЛІСТІВ, уже й на грип би й не хворіли ніколи!
а якщо чесно , то дуже сумно(((((

Вуву 2017-07-07 / 16:24:58
Здається зовсім недавно був матеріал по темі ... Коли з пологових будинків зникали діти ... Чи не при його попередньому правлінні часом ?

медик 2017-07-07 / 12:43:47
Памятау ті часи, коли цей мудак дуже пресував медгалузь - виконував завдання, призначав - звільняв - і брав хабарі . А де подів бізнес - майжень відкупився від ментів, А де ДІАМЕД і то, што в Чехії - видав поділився з ким треба?!

7777 2017-07-07 / 12:40:25
Нічого не змінюється, призначають тих, за "якими тюрма плаче". А невинні хлопці-патріоти, чи нещасні (бо не з добра йдуть воювати) гинуть - як от і на днях з - берегівчанин. Напевно, вірив, що країна змінюється. Не встиг, її змінити... Зато Шніцер - відсидівся за кордоном, на сесії не ходив - і у подарок отримав посаду. Пожалійте, малих діток...

Віктрія 2017-07-07 / 10:28:21
Як адміністратор це людина із стажем...але що він мае до педіатріі, тобто до дитячих хвороб, чи це вже ніяк не грае роль? Можливо все таки варто призначати людину більш обізнану із специфікою?

Вуву 2017-07-07 / 05:32:33
Всі ці держиморди , ніяк не хочуть вірити в те що прийшли інші часи ... Коли не вони будуть поизначати "свойіх людей ... родичів ...кумів ...сватів ...і т.д.
Коли на заміщення якойісь високоваеантнойі посади В ОБОВЯЗКОВОМУ ПОРЯДКУ ... Буде оголошуватись відкриьий конкурс .
ЦЕ І Є ПЕРШИЙ КРОК ДО БОРОТЬБИ З КОРУПЦІЄЮ ... І вони ... оці бариги ...дуже нехочуть .

Вуак 2017-07-07 / 05:25:14
Взагаліто ... Це не компетенція маскаля ... а міністра охорони здоровя Ульяни Супрун ... Бо все під нею ... І це йійі власне прорегатива
Просто маскаль зловживає свойім службовим становищем і на право і га ліво ... Перебільшуючи свойі повноваження .
І якщо пані Супрун віввізьзме цей фак до свого "компетентного відома " ... То цілком можливі зміни .
Хто хоче може йій підсказати переславши цю сторінку на йійі веб сайт ... І от все.

Санітар 2017-07-06 / 22:43:01
Другий плювок в писок єдиному центру і мукачівській команді у сфері медицини. Перший зробив Шніцер пару років тому коли призначив головою МСЕК пастора з кримінальним минулим руками відставленого через взятки Тупиці, тепер його Москаль загнав перед носом у Балог у дитячій лікарні порядок наводити.

Вуву 2017-07-06 / 21:21:20
Тому і томпчеться розвиток крайіни ... Бо всякі підоси перетягуть ковдру влади на свойіх людей свойіх однопартійців ...ведуть кланово міжпартійні війни.
Тоді як по нормальному... всякі вакантні керівні посади (або такі які потребують заміщення) повинні займати ті спеціалісти ... які прошли відкритий конкурс ... Коли пройшли жорсткі професійні тести
А тут захотів призначив ... Без конкурсу без нічого ... Одним словом в голові вата ... Як тоді буде розвиватись суспільство долі при такому "тормозі" ?

Вуву 2017-07-06 / 20:45:39
Чому маскаль не оголосив відкритий конкурс на заміщення вакантнойі посади? Гена ... Чи ти розумієш яку шкоду ти завдаєш області і людям які тут живуть ?

Вуйко 2017-07-06 / 12:32:57
ОДА здурiло! Нафiга они такi динозаври вiдкопують!

Нік 2017-07-06 / 09:49:08
Класно, а Конюха зробити головою ОДА, і на маєш...назад в минуле

Адмін 2017-07-06 / 04:36:08
Деталізували біографію пристосуванця.
Ну і слід розуміти, що в такий спосіб, віддаючи владу людині Медведчука і Януковича, Г.Москаль намагається додатково ослабити В.Балогу.

Вуву 2017-07-05 / 21:18:59
Справа навіть не в персоні ... Чи послужному списку ....
Справа в тому що саме "відродження" не провівши належним чином люстрацію і непозбувшись партноменклатурного баласту ... Не очистившись ...
І саме не відродилось і ніякого відродження крайіні не принесе .
Знову обман народу ... Знову "бадяга - розводяга" .

Буркуш із с.Унгвар 2017-07-05 / 21:06:42
Не порядочний. Раз до нього звернулися ми - поообіцяв і обманув. Нічого - нічого.

Кумові 2017-07-05 / 21:04:54
Які реформи робить маскаль?
А які реформи робив клан балог? Чи часу небуло? А всі решта ?

коля 2017-07-05 / 21:00:02
значить буде порядок,бо при регіоналах був порядок,а тепер бардак,а точніше - повний пі7ец,

НОВИНИ: Політика

10:53
У горах на Закарпатті шукали 75-річного туриста з Київщини та 87-річну грибарку
10:23
Матчі 13 туру чемпіонату Закарпаття з футболу завершилися без втрат у лідерів
10:15
Відбулися матчі 17-го туру першості Закарпаття з футболу
09:34
У Королеві згорів будинок
03:32
/ 4
Нардеп від "Самопомочі" порадила Москалю опікуватися дотриманням інтересів України на Закарпатті, а не підбурювати людей і розвалювати державу
03:09
/ 3
Псевдоактивісти Павлов і Желізняк є помічниками екс-"регіонала" і "відродженця" з Закарпатської облради
02:20
/ 8
Угорський міністр Балог запрошує міністра освіти України Гриневич обговорити мовний аспект закону про освіту в Берегові
12:49
/ 11
Закарпатська обласна рада "наривається" на позачергові вибори – заступник голови ЦВК
12:33
/ 15
Президент має звільнити голову Закарпатської ОДА, а ВР – оголосити вибори облради – Томенко
01:38
/ 4
Закарпаття з робочим візитом відвідає спікер Національних зборів Угорщини
00:54
/ 1
Спільнота "Антипопулісти" назвала Рівіса головним популістом дня, що минув
23:46
/ 43
За проект звернення, спрямований проти державної мови, в Закарпатській облраді голосували спільно БПП, Опоблок, "Відродження" і угорці (ПОІМЕННИЙ СПИСОК)
13:55
/ 24
Закарпатські депутати у зверненні до президента просять для нацменшин навчання рідною мовою (ОФІЦІЙНО)
12:01
/ 23
Закарпатька облрада 38 голосами "за" звернулася до Президента із приводу "освітнього закону"
11:33
/ 10
На сесію Закарпатської облради не пропускають громадськість та ветеранів російсько-української війни
03:59
/ 18
На позачергових сесіях Берегівських міської та районної рад прийнято звернення до президента України проти розширення прав державної мови в освіті
18:57
/ 22
Під Генконсульством Угорщини в Ужгороді відбувся пікет проти антиукраїнської політики уряду Угорщини
04:18
/ 5
Прем'єр Угорщини використав український закон про освіту як привід підтримати Путіна - нардеп
03:52
/ 3
"Нацменшини в Україні також є й українцями". Інтерв'ю міністра охорони здоров'я України Уляни Супрун угорському виданню "Mandiner"
03:13
/ 5
Ряд проукраїнських організацій Закарпаття закликали Закарпатську облраду не приймати антиукраїнське звернення до Президента
01:47
/ 6
Генконсул Словаччини в Ужгороді Мирослав Мойжіта підтримав розширення прав державної мови в новому законі про освіту
19:34
/ 5
Парламент Угорщини одноголосно засудив зміцнення позицій української мови у новому законі України про освіту