У Хусті в пологовому померла породілля, розпочато кримінальне провадження

Прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, яке розпочато Хустським відділом поліції за фактом смерті у пологовому відділенні Хустської райлікарні молодої породіллі з Хустського району.

У Хусті в пологовому померла породілля, розпочато кримінальне провадження

Проводяться першочергові слідчі дії. Залучено експерта та призначено всі необхідні експертизи.

Провадження розпочато за статтею 140 КК України - неналежне виконання професійних обов'язків медичним або фармацевтичним працівником. Невиконання чи неналежне виконання медичним або фармацевтичним працівником своїх професійних обов'язків внаслідок недбалого чи несумлінного до них ставлення, якщо це спричинило тяжкі наслідки для хворого, - карається позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до п'яти років або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до двох років, або позбавленням волі на той самий строк.

29 червня 2017р.

Теги: породілля, смерть, пологове

Коментарі

дворецька 2017-07-05 / 12:27:13
рожала два рази в безручки..супер дохтор ...при чом перше 4200 г а друге 4850 г і то сложні роди були бо були ягодичні...Завідуючий хотів кесерити аби бабла урвати...а Безручко перерадив і не помилився родила і забула без кесерева...а таких треба розтрілювати як Роман

Наталія 2017-07-04 / 18:55:54
Мене також два роки тому прийняв Безручко.Води відійшли а він обколов якимись уколами скорочуючими матку і так передав на іншу зміну.Дуже халатний лікар.

нуся 2017-07-03 / 14:35:14
Я рожала в Безручки 2 рази - лікар чудовий, як на мене...

Хуст 2017-07-01 / 06:26:25
Всі завідуючої дають що місяця по 1000дол. Романові . В подвалі зробили торговий центр. Кафе АБС, ПАПА Безручко казав що Роман в нього в кармані.

хустянка 2017-06-30 / 21:09:33
щире співчуття рідним померлої

патриот 2017-06-30 / 18:37:35
твари а не врачи

Добрі люди 2017-06-30 / 09:50:37
Коли моя жінка рожала то до мене підходили і просто відкривалти свої кармани і просто нагло просили гроши!

депо 2017-06-30 / 09:44:02
Так, починається вдавати взнаки рівень наших навчальних закладів, не має нормальних лікарів, вчителів, інженерів, вже багато наших громадян йдуть лікуватися ,
вчитися за кордон, важке майбутнє в нашої країни, де можна отримати диплом за гроші, продажна так звана професура, яка сама нічого не вміє, але хоче навчати, звісно за гроші, офіційно і в конверті - за кожен залік або екзамен, от і маємо результат, який тільки буде посилюватися в негативному плані !

Вуву 2017-06-30 / 05:39:48
Якщо вина буде доведена ... Ліцензія лікаря повинна бути анульованою пожиттєво . Випускників медуніверситетів вистачає а приймати на працю за конкурсною основою .
А Не до 5-и років.

Маша 2017-06-30 / 01:28:51
Мами-жинки не повернути а чи виросте дитина за два роки може хтось захоче взяти на себе видповидальнисть щоб спокойно спати

Хуст 2017-06-29 / 22:10:49
Проблема у тому, що главврач Роман гроші у дохтору просит і угрожає своїм зятьом прокурором Шімоном, а условія у больници ниякі, лиш гроші давай

Маряна 2017-06-29 / 19:56:06
Лікар Безручко

Вуву 2017-06-29 / 19:35:43
І так народжуваність врала до рівня поодиноких ... А ще і з таким станом смертності породіль і дітей ... Так взагалі ... Народження дитини перетворюється в кошмарний страх і суцільні нервовий розлад ... І це притому що медикам так суттєво підняли зарплати. ... Що це за такі "eskyLAPU" працюють ,в лікарнях ?

Степан Крук 2017-06-29 / 18:50:21
В таких випадках хитрожопі гінекологи виставляють стандартний діагноз: тромбемболія навколоплідними водами. І все! Винних нема. І покараних також. Так воно і буде! Попала навколоплідна водичка в кровоносні судини, а лікарі тут зовсім ні дочого!

Відвідувач сайту 2017-06-29 / 18:37:39
За фактом смерті молодої породіллі, а не молода породіллі!!!

А гроші той горе-лікар вернув рідним покійної чи вважає, що його робота має бути оплачена?

Катя 2017-06-29 / 16:35:17
А в кого рожала з ДОХТОРУ?

НОВИНИ: Кримінал

18:35
У Полянській громаді безпідставно віднесли до земель сільськогосподарського призначення 92 га земель лісового фонду. Справа в суді
17:56
/ 1
У Великому Бичкові патрульний поліцейський на бусі смертельно травмував велосипедиста
17:25
/ 1
За службову недбалість під час ремонту лікарні в Перечині інженеру з технагляду повідомили про підозру
16:55
Ужгородець, який до смерті побив співмешканця матері, з яким пиячив, перебуватиме під вартою без права на заставу
19:01
/ 1
За сприяння поліції Закарпаття вилучено ввезеного з ЄС кокаїну на $250 тисяч
22:07
На Тячівщині затримали прикордонника за сприяння контрабанді сигарет
11:25
/ 2
"Схеми" детально розповіли про апартаменти родини очільника Антимонопольного комітету Кириленка в преміальному ЖК Residents Park в Ужгороді
22:31
Біля Мукачева "безправний" і п'яний водій тікав від патрульних та наїхав на поліцейське авто
18:11
У горах на Рахівщині виявили трьох виснажених втікачів до Румунії з Житомирщини
12:55
/ 1
У Міжгір'ї "на гарячому" затримали двох наркоторговців
12:47
/ 1
Свалявчанка на Lexus-і смертельно травмувала пенсіонера, що переходив вулицю
16:20
/ 2
У Виноградові посеред дня 33-річний раніше судимий чоловік поранив з "травмата" 28-річного містянина
10:46
/ 1
На Закарпатті по відео свідка водійку "Тесли" оштрафували за порушення на "зебрі"
21:54
/ 2
У Мукачеві 19-річна донька вбила ножем у шию свого 52-річного батька
21:13
На Закарпатті біля кордону з Румунією затримали двох псевдоволонтерів-"ухилянтів" та їх провідника
18:31
/ 2
Мукачівцеві, який готував до збуту 250 доз наркотиків, суд призначив домашній арешт
20:39
"Мерседес Спрінтер" неподалік села Карпати на Мукачівщині "перекинув" п'яний водій попутної "Шкоди Октавія"
20:19
/ 1
У Горонді на Мукачівщині 20-річний молодик сокирою вбив свого 24-річного односельця
18:19
/ 1
Підприємство з Дніпропетровщини через суд змусили відшкодувати 560 тис. грн завищеної ціни газу для опалення закладів освіти Мукачівщини
11:36
/ 3
Справу депутатів з Хуста і підрядника, які вкрали на ремонті опалення шкіл в Ужгороді 6,4 млн грн, передано до суду
10:55
В Ужгороді затримали організатора переправлення "ухилянтів" через кордон
17:20
У Мукачеві затримали жінку, яка намагалась вкрасти техніку в магазині
13:55
На Закарпатті судитимуть власника мережі магазинів за незаконний обіг електронних сигарет
22:49
/ 2
В Іршаві чоловіка затримали на продажі гранат
21:45
У Мукачеві рекордно п'яного "безправного" водія, що наїхав на клумбу, оштрафували на 50 тис. грн