Восьмий тур чемпіонату Закарпаття з футболу пройшов під натиском лідерів

Три перші команди чемпіонату забили суперникам 18 голів.

ФК «Севлюш» (Виноградів) – ФК «Поляна» – 8:0 (юнаки – 2:2)

Наче відчуваючи, що минайці заб’ють чимало голів рахівцям, виноградівці й собі вирішили не відставати. Більше того, довели рахунок до хокейного завдяки влучності Василя Луці (19, 59, 64 хв.), Василя Ковтуна (32 хв.), Юрій Чонки (70, 90 хв.), Михайла Чедрика (78 хв.) й Борис Ковні (90+2). Що сталося з полянцями в цій грі, сказати важко, але таке буває… Після першого тайму гості поступалися

0:2, однак справляли гідне враження. А ось коли пропустили третій м’яч, то, як кажуть у таких випадках, «посипалися».

ФК «Вільхівці» – ФК «Бужора» (Іршава) – 1:0 (2:5)

Матч мав вагоме значення для обох команд. «Вільхівці» занадто багато втратили в першому колі, а іршавцям потрібні очки, щоб продовжувати успішно конкурувати за нагороди. І все ж активніше діяли господарі, створивши декілька хороших нагод для взяття воріт. Та їм не вистачало техніки, щоб на завершальній стадії усе довести до логічного кінця. Своєю чергою, іршавці грали позиційно добре, теж намагаючись за першої ліпшої нагоди перейти до наступальних дій.

Так і минав час, усе йшло до нульової нічиєї. Наприкінці зустрічі в господарів активізувався Віктор Жовчак плюс з’явилися три поспіль кутові. Десь, очевидно, це внесло внутрішню напругу в ряди іршавців, і на третій доданій хвилині матчу Назар Слободян приніс жадану перемогу «Вільхівцям», добре пробивши з 9-10 метрів (м’яч уже рикошетом улетів до воріт «Бужори»). Виграш дозволив підопічним Юрія Бучка скоротити відставання від гостей до одного очка.

ФК «Ужгород» – ФК «Середнє» – 2:6 (3:1)

Матч видався багатим на голи й засвідчив, що середнянці всерйоз налаштовані на медальну гонку в нинішньому чемпіонаті. У гостей красиві голи забивали Дмитро Рацин, (40 хв.), Олександр Ковчар (20, 56 хв.), Олександр Бако (50 хв.), Анатолій Нурієв, (30, 71 хв.). Господарі ж зуміли відповісти двома влучними «пострілами». Це зробили Руслан Соскида (55 хв.; як же без нього?!) та Володимир Федорів (89 хв.). Хоч поразка й засмутила ужгородців, та все ж не забули вони й про приємне: на вивішеному плакаті Арделяна Нуцу привітали з днем народження.

ФК «Карпати» (Рахів) – ФК «Минай» – 1:4 (3:2)

Гості здобули впевнений виграш над новачком ліги на класі. Притому продемонстрували комбінаційний футбол, уміння тримати м’яч і цілеспрямовано атакувати.

Уже на 2 хв. підопічні Миколи Гібалюка повели в рахунку – гол в активі Василя Пиняшка. Він же на 32 хв. збільшив перевагу, а на 40 хв. Сергій Машталір її потроїв. Головна ударна сила господарів Юрій Уцюцький на 65 хв. реалізував пенальті. І все ж останнє слово було за гостями. Роберт Гегедош на 89 хв. установив остаточний підсумок матчу з перевагою для своєї команди в три голи.

ФК «Оболонь» (Хуст) – ФК «Боржава» (Довге) – 1:1 (0:0)

Із двох одне: або гості дуже хотіли взяти перше очко, або господарі дещо недооцінили суперника. У підсумку вийшла більш-менш рівна гра, у якій команди змагалися, атакували й забивали. Першими відзначилися довжанці. На початку другого тайму в контратаці, скориставшись помилкою захисту хустян, автором гола став Іван Бровдій (49 хв.). Згодом, на 72 хв., долучившись до взяття воріт довжанців, головою з лінії воротарського майданчика невідпорно пробив Володимир Попадинець. Могли оболонці й вирвати перемогу, але на останній хвилині не вдалося поцілити у ворота після хорошої подачі.

У підсумку – нічия. Василь Фірка, наставник «Боржави», наголосив: «Гра має принести результат, адже ми тренуємося, намагаємося знайти оптимальний склад. Часто доводиться його змінювати у зв’язку із відрядженнями та виїздом на заробітки футболістів «основи». Сподіваємося на перерву, щоб додати в діях, залучаємо нашу молодь. Думаю, колектив довжанців іще про себе скаже».

Насамперед завдяки лідерам результативність у турі вийшла надвисокою (5,2) і встановлено повний паритет між господарями й гостями: по дві перемоги та одній нічиїй. Перша трійка залишилася без змін. В аутсайдерів теж поки звичні позиції. Чекатимемо наступних матчів.