Виняток для БПП: На відміну від Ужгорода, звинуваченого в хабарництві мера Чопа не усунули від виконання обов'язків

Сьогодні Валерій Самардак повернувся на роботу

Виняток для БПП: На відміну від Ужгорода, звинуваченого в хабарництві мера Чопа не усунули від виконання обов'язків

На відміну від аналогії з корупційним скандалом в Ужгородській міській раді, відповідно до якого першого заступника міського голови на час слідства було тимчасово усунуто від виконання обов'язків, звинувачений у хабарництві міський голова Чопа Валерій Самардак сьогодні повернувся на своє робоче місце.

Відповідне постановочне відео в YouTube розмістив один із псевдоактивістів з оточення мера Валерій Наталевич.

З нього стає зрозумілим, що попри те, що кабінет мера опечатано, він перебрав печатку з рук секретаря міськради і повернувся до виконання обов'язків.

Як відомо, В.Самардак є висуванцем від політичної партії "Блок Петра Порошенка", а тому активну участь в процесі його звільнення взяли ставленик цієї політичної сили голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль і нардеп від БПП Роберт Горват, котрі в суді навіть заявили готовність взяти В.Самардака на поруки. При чому, Г.Москаль навіть на відео продемонстрував безпрецедентні наміри щодо тиску на органи правосуддя, не приховуючи, що йдеться про партійний чинник.

У підсумку, саме люди з оточення Г.Москаля внесли 128 тис грн застави за звинуваченого в хабарництві чопського чиновника. Що зафіксував на відео в приміщенні Апеляційного суду Закарпатської області відразу після судового засідання правозахисник Віталій Грегор.

14 червня 2017р.

Теги: Самардак, хабарництво, корупція

Коментарі

Вуву 2017-06-17 / 05:32:25
Ну от маєм ... Самардак . маскаль. Горват ... Всі як один ... від бпп...
Тому тепер зрозуміло чому з "короною" ... З боку правосуддя все так тихо.
Тому що сам кондитер все це покриває.
Вже скільки разів було написано про те як сплюндрували театр на подолі ... Який в народі назвали саркофаг -2.
Тепер ясно звідки стирчать роги і копита порошенківсьського "управління по новому"

Вуву 2017-06-16 / 19:08:08
Це не той анекдот бо " ні в тин ні у ворота ні у церковні вікна".
А те що порошенко повторює "подвиги януковича" , пропихаючи і розтавляючи "свойіх" ... Однопартійців ... Щоб "рулювати" ... То всі знають що це так і тут питань нема. Бо тепер відкати і віджими беруть тільки готівкою ... Щоб все було ... ПРО ZORRO .

До Васі 2017-06-15 / 15:29:13
Скоро побачиш

З анекдоту 2017-06-15 / 15:10:17
" як прикро, що ті люди, які дійсно знають як вивести страну із економічної кризи, а саме прибиральниці, вантажники, кухарі і т.і. вже працевлаштувались!!!!

Вася 2017-06-15 / 13:40:11
До "Кума".
Відповідаємо: ні, факту отримання, вимагання чи погодження на отримання хабаря Самардаком не було. Принаймні це не зафіксовано жодним доказом окрім показами "потерпілого".

Хохма 2017-06-15 / 13:18:55
МелГібсон і Ступачка на одному рівні фільми знімають.!!! Не?

Таня 2017-06-15 / 12:28:45
А що, був факт отримання хабара? Самардака зловили за руку? Спіймали під час передачі грошей? Знайшли в його кабінеті чи хаті мічені гроші? В аналогічний спосіб можна сказати, що якийсь дядько ніс хабара якомусь Куму, а Кум вже нехай доводить зворотнє. Як у тій приказці про дочку-повію. Відео і аудіозаписи, коли затримали Іштвана Цапа, прокуратура злила в мережу оперативненько. Де відео, фото чи аудіозаписи про "Самардак розповідає, скільки треба, щоб зайшло"? Чоп волів би їх побачити чи почути, так

Кум 2017-06-15 / 12:15:40
Так, всі фани самардака, дайте відповідь на одне питання, а не тараторьте услід за москалем, який самардак нєвіновний рафік - " мав місце факт отримання хабаря чи ні ?".

Генек 2017-06-15 / 12:04:10
то як в ПДР - треба дати завершити маневр))

Таня 2017-06-15 / 10:58:06
Це ви - псевдо Чоп. Бо якраз Чоп справжній у переважній більшості знає, хто такий В. Самардак і висловлював йому підтримку, в тому числі збираючи підписи. Яких, до вашого відома, було зібрано близько 2-х тисяч. Тому, не брешіть і не видавайте бажане за дійсне

чоп 2017-06-15 / 10:16:10
псевдо приватіння мешканців. Постановочне відео

Іштван 2017-06-15 / 07:14:25
Ето не Мер ето Чупакабра

суддя Дредд 2017-06-15 / 00:53:45
Пономарьов, на відміну від Цапа і Самардака, не чиновник, а депутат. Це різні речі. Тому порівнювати, справді, можна тільки названих двох чиновників. При чому, у випадку Самардака і посада вища, і сума хабара - теж.

Ужгород 2017-06-14 / 23:08:28
Пономарьов теж не відсторонений. Продовжує головувати на земельній комісії

НОВИНИ: Політика

16:42
У генпрокуратурі чекають на текст вироку по "мукачівській справі" для підготовки апеляційної скарги
00:52
У ГПУ не виключають можливості оскарження судового рішення в "мукачівській справі"
18:12
/ 11
Вирок у "мукачівській справі": по 4-х статтях бійців ПС виправдали, покарання засуджені вже відбули в СІЗО
18:00
/ 16
Презентацію книги за участі "батька" закарпатських сепаратизму й українофобії в Ужгороді відмінили
10:09
ПРЯМА ВІДЕОТРАНСЛЯЦІЯ проголошення вироку у "мукачівській справі"
23:08
/ 1
5 епох закарпатської політики
16:00
/ 23
В Ужгороді організовують зустріч з "батьком" закарпатських сепаратизму та українофобії Маґочі
14:00
/ 2
Апеляційний суд в Ужгороді відхилив скаргу генпрокуратури по справі екс-керівника ПС Закарпаття О. Сачка
17:20
/ 5
Рейтинг "губернаторів". У Москаля ростуть проблеми
22:57
/ 7
Фантоми Великої Угорщини
03:23
/ 2
У Берегові відбулася звітно-виборча конференція об'єднання "угорських" прикордонних органів самоврядування Закарпаття
04:40
/ 9
Угорщина збільшить виплати угорським вчителям Закарпаття на 80%
03:38
/ 4
В умовах блокади від Порошенка Анатолій Гриценко в Ужгороді розповів про "трьох китів" і "Громадянську платформу"
18:04
/ 18
Ужгородський сепаратист Димитрій Сидор "засвітився" на акції сепаратистів у Польщі
05:07
/ 8
Ужгородські договірняки. Ч.1
01:51
/ 2
Україна і Росія. Ставка Кремля на русинського "прем’єра" без портфеля
16:05
Перший почали транслювати на окупований Донецьк
09:53
/ 1
Прокурори не з'явилися на засідання по справі О. Сачка в Ужгороді, апеляційний суд переніс розгляд
19:32
/ 5
За звинуваченого в хабарництві мера Чопа внесли заставу і його випустили з СІЗО
13:42
/ 6
Апеляційний суд залишив мера Чопа під вартою, зменшивши однак заставу до 128 тис грн
12:01
/ 11
Суд відмовив голові Закарпастької ОДА Москалю бути свідком у корупційній справі мера Чопа Самардака
11:24
/ 25
Голова Закарпатської ОДА Москаль і нардеп Горват заявили готовність взяти на поруки звинуваченого в корупції мера Чопа Самардака
11:05
/ 3
ФОТОФАКТ. В Ужгороді розпочався розгляд апеляції звинуваченого в корупції мера Чопа, на суд прибув Москаль
05:54
У середу відбудеться "апеляційне" судове засідання в справі екс-керівника "Правого сектора" Закарпаття Олександра Сачка
12:35
/ 3
Угорські сепаратисти представили "незалежне" Закарпаття в чемпіонаті Європи з футболу серед невизнаних республік
» Всі новини