Виняток для БПП: На відміну від Ужгорода, звинуваченого в хабарництві мера Чопа не усунули від виконання обов'язків

Сьогодні Валерій Самардак повернувся на роботу

Виняток для БПП: На відміну від Ужгорода, звинуваченого в хабарництві мера Чопа не усунули від виконання обов'язків

На відміну від аналогії з корупційним скандалом в Ужгородській міській раді, відповідно до якого першого заступника міського голови на час слідства було тимчасово усунуто від виконання обов'язків, звинувачений у хабарництві міський голова Чопа Валерій Самардак сьогодні повернувся на своє робоче місце.

Відповідне постановочне відео в YouTube розмістив один із псевдоактивістів з оточення мера Валерій Наталевич.

З нього стає зрозумілим, що попри те, що кабінет мера опечатано, він перебрав печатку з рук секретаря міськради і повернувся до виконання обов'язків.

Як відомо, В.Самардак є висуванцем від політичної партії "Блок Петра Порошенка", а тому активну участь в процесі його звільнення взяли ставленик цієї політичної сили голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль і нардеп від БПП Роберт Горват, котрі в суді навіть заявили готовність взяти В.Самардака на поруки. При чому, Г.Москаль навіть на відео продемонстрував безпрецедентні наміри щодо тиску на органи правосуддя, не приховуючи, що йдеться про партійний чинник.

У підсумку, саме люди з оточення Г.Москаля внесли 128 тис грн застави за звинуваченого в хабарництві чопського чиновника. Що зафіксував на відео в приміщенні Апеляційного суду Закарпатської області відразу після судового засідання правозахисник Віталій Грегор.

14 червня 2017р.

Теги: Самардак, хабарництво, корупція

Коментарі

1937 2017-07-02 / 12:19:05
Тане, она же Лора Приходько сТупак. Подписи, тем более 2000 в студию!!! А кака собирали подписи Как вы выражаетесь "справжний Чоп" зорошо знает. Активистам, собиравшим подписи по квартирам, дали по 100 гривен, А активисты за каждую подпись платили по 10 гривен. При этом некоторые из так званых активистов , когда их выставляли с домов, с матюками наперевес, говорили, да нам самим этот Самардак и на....не спёрся, только 100гривен не помешают.

Вуву 2017-06-17 / 05:32:25
Ну от маєм ... Самардак . маскаль. Горват ... Всі як один ... від бпп...
Тому тепер зрозуміло чому з "короною" ... З боку правосуддя все так тихо.
Тому що сам кондитер все це покриває.
Вже скільки разів було написано про те як сплюндрували театр на подолі ... Який в народі назвали саркофаг -2.
Тепер ясно звідки стирчать роги і копита порошенківсьського "управління по новому"

Вуву 2017-06-16 / 19:08:08
Це не той анекдот бо " ні в тин ні у ворота ні у церковні вікна".
А те що порошенко повторює "подвиги януковича" , пропихаючи і розтавляючи "свойіх" ... Однопартійців ... Щоб "рулювати" ... То всі знають що це так і тут питань нема. Бо тепер відкати і віджими беруть тільки готівкою ... Щоб все було ... ПРО ZORRO .

До Васі 2017-06-15 / 15:29:13
Скоро побачиш

З анекдоту 2017-06-15 / 15:10:17
" як прикро, що ті люди, які дійсно знають як вивести страну із економічної кризи, а саме прибиральниці, вантажники, кухарі і т.і. вже працевлаштувались!!!!

Вася 2017-06-15 / 13:40:11
До "Кума".
Відповідаємо: ні, факту отримання, вимагання чи погодження на отримання хабаря Самардаком не було. Принаймні це не зафіксовано жодним доказом окрім показами "потерпілого".

Хохма 2017-06-15 / 13:18:55
МелГібсон і Ступачка на одному рівні фільми знімають.!!! Не?

Таня 2017-06-15 / 12:28:45
А що, був факт отримання хабара? Самардака зловили за руку? Спіймали під час передачі грошей? Знайшли в його кабінеті чи хаті мічені гроші? В аналогічний спосіб можна сказати, що якийсь дядько ніс хабара якомусь Куму, а Кум вже нехай доводить зворотнє. Як у тій приказці про дочку-повію. Відео і аудіозаписи, коли затримали Іштвана Цапа, прокуратура злила в мережу оперативненько. Де відео, фото чи аудіозаписи про "Самардак розповідає, скільки треба, щоб зайшло"? Чоп волів би їх побачити чи почути, так

Кум 2017-06-15 / 12:15:40
Так, всі фани самардака, дайте відповідь на одне питання, а не тараторьте услід за москалем, який самардак нєвіновний рафік - " мав місце факт отримання хабаря чи ні ?".

Генек 2017-06-15 / 12:04:10
то як в ПДР - треба дати завершити маневр))

Таня 2017-06-15 / 10:58:06
Це ви - псевдо Чоп. Бо якраз Чоп справжній у переважній більшості знає, хто такий В. Самардак і висловлював йому підтримку, в тому числі збираючи підписи. Яких, до вашого відома, було зібрано близько 2-х тисяч. Тому, не брешіть і не видавайте бажане за дійсне

чоп 2017-06-15 / 10:16:10
псевдо приватіння мешканців. Постановочне відео

Іштван 2017-06-15 / 07:14:25
Ето не Мер ето Чупакабра

суддя Дредд 2017-06-15 / 00:53:45
Пономарьов, на відміну від Цапа і Самардака, не чиновник, а депутат. Це різні речі. Тому порівнювати, справді, можна тільки названих двох чиновників. При чому, у випадку Самардака і посада вища, і сума хабара - теж.

Ужгород 2017-06-14 / 23:08:28
Пономарьов теж не відсторонений. Продовжує головувати на земельній комісії

НОВИНИ: Політика

17:19
Парламент відправив у КС обидва законопроекти щодо недоторканності
15:47
ВР схвалила медичну реформу
14:53
/ 1
Інформація про персональний пікет проти імперської корони на зруйнованій "Короні" в Ужгороді стала рекордною за кількістю вподобань
01:21
/ 5
Подяка Орбану
10:44
У Мукачеві для школярів проводять безкоштовні екскурсії містом
06:09
/ 2
Освітній закон і Угорщина. Історичний контекст і завдання на перспективу
03:32
/ 5
Росія і Угорщина спільно хочуть не допустити набрання законом про освіту в Україні чинності
18:32
/ 9
Польща офіційно "відхрещується" від масового розстрілу стрільців "Карпатської Січі" на Верецькому перевалі у березні 1939 року
05:06
/ 4
Орбан був завербований Кремлем років 20 тому і отримував гроші від Могилевича – Піонтковський
01:16
/ 14
Влада Закарпаття проігнорувала відкриття меморіалу захисникам Карпатської України – Радіо Свобода
19:40
/ 7
Чи є в угорських селах Закарпаття державна мова?
18:39
/ 17
На Верецькому перевалі львів'яни урочисто відкрили меморіальний комплекс полеглим січовикам Карпатської України
18:26
/ 5
Поступка в мовному питанні призведе до вимоги автономії для угорців Закарпаття – Магда
16:38
/ 1
"Карпатська Січ" підтвердила затримання своїх активістів після Маршу УПА у Львові
15:48
/ 3
Агресія Будапешту є своєрідною гібридною війною, оголошеною нам на Заході – Щербак
06:22
/ 2
Закарпатський регіональний вимір безпеки України обговорювали в Ужгороді
16:57
/ 16
Освіта і мова. Чи виконував Будапешт те, що нині вимагає від Києва?
04:05
/ 1
Румунія, на відміну від Угорщини, готова до діалогу про освіту мовами меншин — Клімкін
01:58
/ 8
Акція за відокремлення Закарпаття під посольством України в Угорщині виявилася справді марґінальною
01:05
/ 4
Закарпатцю Олександру Капушу, який загинув, захищаючи Україну, присвоєно звання Герой України
00:21
Будапешт відверто заграється - МЗС
20:10
/ 25
На Закарпатті активісти пікетували два угорські консульства
17:48
/ 4
Угорщина знову почала розганяти тему автономії Закарпаття. Історія "м'якої окупації"
05:42
/ 9
Каталонізація Закарпаття по-мадярськи
05:00
/ 9
Євроінтеграція угорців України має відбуватися через спільний рух до ЄС, а не через паспортизацію – Клімкін
» Всі новини