Виняток для БПП: На відміну від Ужгорода, звинуваченого в хабарництві мера Чопа не усунули від виконання обов'язків

Сьогодні Валерій Самардак повернувся на роботу

Виняток для БПП: На відміну від Ужгорода, звинуваченого в хабарництві мера Чопа не усунули від виконання обов'язків

На відміну від аналогії з корупційним скандалом в Ужгородській міській раді, відповідно до якого першого заступника міського голови на час слідства було тимчасово усунуто від виконання обов'язків, звинувачений у хабарництві міський голова Чопа Валерій Самардак сьогодні повернувся на своє робоче місце.

Відповідне постановочне відео в YouTube розмістив один із псевдоактивістів з оточення мера Валерій Наталевич.

З нього стає зрозумілим, що попри те, що кабінет мера опечатано, він перебрав печатку з рук секретаря міськради і повернувся до виконання обов'язків.

Як відомо, В.Самардак є висуванцем від політичної партії "Блок Петра Порошенка", а тому активну участь в процесі його звільнення взяли ставленик цієї політичної сили голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль і нардеп від БПП Роберт Горват, котрі в суді навіть заявили готовність взяти В.Самардака на поруки. При чому, Г.Москаль навіть на відео продемонстрував безпрецедентні наміри щодо тиску на органи правосуддя, не приховуючи, що йдеться про партійний чинник.

У підсумку, саме люди з оточення Г.Москаля внесли 128 тис грн застави за звинуваченого в хабарництві чопського чиновника. Що зафіксував на відео в приміщенні Апеляційного суду Закарпатської області відразу після судового засідання правозахисник Віталій Грегор.

14 червня 2017р.

Теги: Самардак, хабарництво, корупція

Коментарі

1937 2017-07-02 / 12:19:05
Тане, она же Лора Приходько сТупак. Подписи, тем более 2000 в студию!!! А кака собирали подписи Как вы выражаетесь "справжний Чоп" зорошо знает. Активистам, собиравшим подписи по квартирам, дали по 100 гривен, А активисты за каждую подпись платили по 10 гривен. При этом некоторые из так званых активистов , когда их выставляли с домов, с матюками наперевес, говорили, да нам самим этот Самардак и на....не спёрся, только 100гривен не помешают.

Вуву 2017-06-17 / 05:32:25
Ну от маєм ... Самардак . маскаль. Горват ... Всі як один ... від бпп...
Тому тепер зрозуміло чому з "короною" ... З боку правосуддя все так тихо.
Тому що сам кондитер все це покриває.
Вже скільки разів було написано про те як сплюндрували театр на подолі ... Який в народі назвали саркофаг -2.
Тепер ясно звідки стирчать роги і копита порошенківсьського "управління по новому"

Вуву 2017-06-16 / 19:08:08
Це не той анекдот бо " ні в тин ні у ворота ні у церковні вікна".
А те що порошенко повторює "подвиги януковича" , пропихаючи і розтавляючи "свойіх" ... Однопартійців ... Щоб "рулювати" ... То всі знають що це так і тут питань нема. Бо тепер відкати і віджими беруть тільки готівкою ... Щоб все було ... ПРО ZORRO .

До Васі 2017-06-15 / 15:29:13
Скоро побачиш

З анекдоту 2017-06-15 / 15:10:17
" як прикро, що ті люди, які дійсно знають як вивести страну із економічної кризи, а саме прибиральниці, вантажники, кухарі і т.і. вже працевлаштувались!!!!

Вася 2017-06-15 / 13:40:11
До "Кума".
Відповідаємо: ні, факту отримання, вимагання чи погодження на отримання хабаря Самардаком не було. Принаймні це не зафіксовано жодним доказом окрім показами "потерпілого".

Хохма 2017-06-15 / 13:18:55
МелГібсон і Ступачка на одному рівні фільми знімають.!!! Не?

Таня 2017-06-15 / 12:28:45
А що, був факт отримання хабара? Самардака зловили за руку? Спіймали під час передачі грошей? Знайшли в його кабінеті чи хаті мічені гроші? В аналогічний спосіб можна сказати, що якийсь дядько ніс хабара якомусь Куму, а Кум вже нехай доводить зворотнє. Як у тій приказці про дочку-повію. Відео і аудіозаписи, коли затримали Іштвана Цапа, прокуратура злила в мережу оперативненько. Де відео, фото чи аудіозаписи про "Самардак розповідає, скільки треба, щоб зайшло"? Чоп волів би їх побачити чи почути, так

Кум 2017-06-15 / 12:15:40
Так, всі фани самардака, дайте відповідь на одне питання, а не тараторьте услід за москалем, який самардак нєвіновний рафік - " мав місце факт отримання хабаря чи ні ?".

Генек 2017-06-15 / 12:04:10
то як в ПДР - треба дати завершити маневр))

Таня 2017-06-15 / 10:58:06
Це ви - псевдо Чоп. Бо якраз Чоп справжній у переважній більшості знає, хто такий В. Самардак і висловлював йому підтримку, в тому числі збираючи підписи. Яких, до вашого відома, було зібрано близько 2-х тисяч. Тому, не брешіть і не видавайте бажане за дійсне

чоп 2017-06-15 / 10:16:10
псевдо приватіння мешканців. Постановочне відео

Іштван 2017-06-15 / 07:14:25
Ето не Мер ето Чупакабра

суддя Дредд 2017-06-15 / 00:53:45
Пономарьов, на відміну від Цапа і Самардака, не чиновник, а депутат. Це різні речі. Тому порівнювати, справді, можна тільки названих двох чиновників. При чому, у випадку Самардака і посада вища, і сума хабара - теж.

Ужгород 2017-06-14 / 23:08:28
Пономарьов теж не відсторонений. Продовжує головувати на земельній комісії

НОВИНИ: Політика

03:27
/ 6
Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій вбачає на Закарпатті ознаки "м'якого сепаратизму"
06:35
/ 3
МЗС України відповіло Угорщині: не варто вільно тлумачити висновки "Венеційки"
06:26
/ 3
Угорщина після рішення Венеційської комісії оголосила три умови для підтримки України
18:47
/ 6
Москаля просять ввести в штат Іршавської РДА перекладача для її російськомовного очільника (ДОКУМЕНТ)
03:44
/ 12
Феномен Саакашвілі
15:48
/ 10
Клімкін: Угорська освіта залишається, але буде частина предметів українською
14:58
/ 21
Венеційська комісія підтримала "мовну" статтю про освіту нацменшин
07:28
/ 2
"Рука Держдепу". Хто і як "рятував НАБУ"
05:30
/ 15
Клімкін зустрівся з Сійярто і з'ясував, що угорців на Закарпатті вже менше 100 тисяч
04:36
/ 2
Через виявлене в Чопі м'ясо, вражене АЧС, Угорщина заборонила ввезення м'яса з України
18:14
/ 19
Угорщина закликала направити постійну місію ОБСЄ на Закарпаття через "напруженість" в регіоні
13:36
В Іршаві відкриють унікальну виставку старовинного одягу Луганщини "Евакуйована колекція"
06:58
/ 4
Угорський міністр вирішив, що заради НАТО Україна має скасувати закон про освіту
17:03
/ 20
Закарпатський "відродженець" Ланьо хоче зняти Соболєва з голови антикорупційного комітету (ДОКУМЕНТ)
06:10
/ 20
Україна не сприйматиме шантажу Угорщини і не відмовиться від мовної статті закону про освіту - заступник глави МЗС
05:41
/ 1
Україна та Угорщина планують провести зустріч до чи після висновків Венеціанської комісії – Клімкін
02:54
/ 10
Клімкін напередодні візиту на Закарпаття: Україна не визнає ультиматумів в питанні імплементації закону "Про освіту"
20:50
/ 8
На Закарпаття знову навідався високопосадовець країни, що блокує і шантажує Україну
07:49
/ 7
Спікер ВР допустив відтермінування мовного закону в частині навчання нацменшин українською
07:38
/ 2
Екс-міністр закордонних справ України порадив Угорщині дивитися вперед, а не назад
11:27
/ 8
Уряд Угорщини консультується з Шуфричем про проблеми у відносинах з Україною
18:35
/ 13
Віктор Орбан відкрив карти: як наростатиме конфлікт України та Угорщини
13:37
/ 40
Угорські триколори на Закарпатті: прояв сили чи безсилля?
04:56
/ 16
Шантаж триває: Угорщина не може підтримати євроатлантичні зусилля України без скасування закону про освіту – Сійярто
07:36
/ 10
Порошенко сподівається, що Україна отримає макрофінансову допомогу від ЄС з умовою відновлення експорту лісу-кругляка