4-ий тур чемпіонату Закарпатської області з футболу видався без нічиїх і поки не змінив групу лідерів

Чергові матчі чемпіонату принесли три перемоги господарям, дві – гостям і результативність 3,0.

ФК «Середнє» – ФК «Карпати» (Рахів) – 4:0 (юнаки – 0:2)

Статус фаворита господарі в зустрічі підтвердили сповна, упевнено здолавши дебютанта ліги. Дублем відзначився Анатолій Нурієв (21 й 65 хв.), а ще забивали два Василі – Якима (56 хв.) та Куделко (79). Крім того Станіслав Котьо на 49 хв. не реалізував пенальті. Середнянці, вигравши, закріпилися на третьому місці.

ФК «Вільхівці» – ФК «Севлюш» (Виноградів) – 1:2 (0:2)

Гра виявилася непростою. Змагалися учасники не лише між собою, а й із важким полем, на якому нелегко доводилося контролювати м’яч. Перший тайм видався більш-менш рівним, однак його виграли господарі завдяки реалізованому пенальті. За порушення правил гостями на 31-й хв. влучним ударом з 11-метрової позначки відзначився Михайло Матяш. Проте за рахунок класу й настрою виноградівці зуміли переламати хід поєдинку після перерви. Зокрема, на 47 хв. метрів з 22 хороший «постріл» удався Іванові Бандуровичу. А наприкінці зустрічі, коли «Вільхівці» дещо підсіли й під свій контроль м’яч узяли виноградівці, Василь Луця в штрафному майданчику суперника скористався нагодою та на 87 хв. забезпечив своїй команду важливу перемогу. Часу відігратися «Вільхівці» практично вже не мали. Після матчу деякі місцеві вболівальники вели себе неадекватно, однак завдяки втручанню працівнику міліції Віктору Чонці та особисто президентові клубу ФК «Вільхівці» Михайлові Цірику інцидент удалося вичерпати.

ФК «Ужгород» – ФК «Поляна» – 2:1 (2:3)

І ця зустріч видалася напруженою, мала свою інтригу та кульмінацію наприкінці зустрічі. Ось тільки спочатку забивали гості, а потім – господарі. Перший тайм виявився рівним. Команди обмінювалися атаками, вели позиційну боротьбу за м’яч. Відзначилися ж тільки полянці. За 12 хв. до перерви господарі провалилися в захисті, і представник Свалявщини розіграв красиву триходівку. Її точним ударом завершив Олександр Міклош. Та ужгородці в другому таймі мали свого рятівника – Руслана Соскиду. Він забивав і в попередньому матчі з «Минаєм», відзначився й тепер. Притому дублем. Спочатку на 58 хв., а потім і на другій доданій, коли, здавалося, усе йде до логічної нічиєї. Мали нагоди забити в цій зустрічі Арделян Нуцу, Іван Ковач в ужгородців, Степан Стегура в гостей, інші футболісти обох команд, та все ж розв’язка протистояння припала на самісіньке завершення матчу й принесла чемпіонові мінімальну перемогу.

ФК «Боржава» (Довге) – ФК «Минай» – 0:3 (2:0)

Сенсації не сталося. Гості зіграли на класі й здобули другу поспіль перемогу. У першому таймі з різницею в дві хвилини забили Сергій Машталер і Владислав Микуляк (відповідно на 35-ій і 37-ій хвилинах), а в другому таймі на 77-ій хв. Василь Пиняшко оформив для своєї команди остаточну вікторію – 3:0. Краще співвідношення забитих і пропущених м’ячів залишає лідером у чемпіонаті саме підопічних Миколи Гібалюка.

ФК «Оболонь» (Хуст) – ФК «Бужора» (Іршава) – 2:0 (1:3)

Господарі краще налаштувалися на гру й за підтримки рідних стін зуміли забити по голу в кожному з таймів. Героєм зустрічі став Богдан Хмура. На 8-ій хвилині він відкрив рахунок, а на 75-ій остаточно закріпив перемогу своєї команди. Отже, хустяни здобули перший виграш у чемпіонаті.

Загалом тур видався без нічиїх і поки не змінив групу лідерів.