Закарпатцеві, що намагався продати антикварний штик-ніж, "світить" до 5-ти років тюрми (ФОТО)

Учора, 13 травня, поліція Виноградівщини на вулиці Молодіжній у райцентрі вилучила в чоловіка зброю. У 40-річного місцевого мешканця правоохоронці виявили предмет, схожий на штик-ніж.

Закарпатцеві, що намагався продати антикварний штик-ніж, "світить" до 5-ти років тюрми (ФОТО)

Чоловік запевняє, що зброю загальною довжиною 33,5 см знайшов. Поліція спіймала виноградівця на спробі продати ніж за 2 тисячі гривень.

Зброю вилучено та направлено на експертизу. За даним фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 2 ст. 263 ККУ, тобто носіння, виготовлення, ремонт або збут кинджалів, фінських ножів, кастетів чи іншої холодної зброї без передбаченого законом дозволу. Таке правопорушення карається штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, або обмеженням волі на строк від двох до п'яти років, або позбавленням волі на строк до трьох років.

Вирішується питання про обрання міри запобіжного заходу щодо підозрюваного, повідомили Закарпаття онлайн у Відділі комунікації поліції Закарпатської області.

14 травня 2017р.

Теги: штик-ніж, Виноградів, зброя

Коментарі

Вуйко 2017-05-16 / 10:40:49
Дофiга! Розкритий офiгенний злочин! Коли Понти щось будете робити! Зарплата у вас дайбоже,а толку з вас мало!

Вуву 2017-05-16 / 10:13:44
мИколо нетреба плутати топанки правий на лівий ... (Кить не пяний), А не крайіну з державою.

Дід Микола 2017-05-15 / 13:44:15
підтримую Копчу, не треба путати країну і державу. Країна чудова, а держава є антилюдською, ворожою і небезпечною для громадянина країни.

Вуву 2017-05-15 / 07:06:56
І в вуву теж є питання...
Там написано фінські ножі ... А в мене цілий комплект і всі японські ... А про японські в ч2/263 ККУ (простіше куку) взагалі нічого не сказано.
То як вуву може носити такий ніж (при потребі) ...чи це теж кримінал ?
P.s. ножі зроблені настільки якісно ...як витвір самурайськойі збройі ... (хоча вони кухонні).

кухонні) ...

прагма 2017-05-14 / 23:16:49
Виникає питання -хто продає коси,вили,сокири, арматуру ,труби, мотузки ,держаки для лопат і тому подібне - так же продають холодну зброю. Може я на правий ?

прагма 2017-05-14 / 23:07:33
Будь ласка дайте мені визначення,що явялє собою холодна зброя.

О.Д. 2017-05-14 / 22:57:46
Копчі

Я теж не знаю, якою має бути нова влада і звідки її взяти ) Знаю, що Україна - хороша, а влада - погана.
Втім, мудрі знають, хто такий внутрішній ворог і чому за нього не можна голосувати. А простому люду треба вже починати вкладати в голову простий принцип: "хочеш змін на краще - жодного голоса тим, хто вже був при владі". Бо в нашій владі кого не колупни - всі "внутрішній ворог" )

Фозекош 2017-05-14 / 22:41:11
Куріть усі мою файну траву та не будете мийреговатися і запомніть-я тепер главний авторитет у Виноградові !

Шерегі 2017-05-14 / 22:00:16
У нас у Виноградові такий сохташ, по мелочах гнати показники. І я це цілком підтримую. Ви всі коментатори що хотіли, щоб поліцаї й інші правоохоронці котрабандою сигарет зайнялися? Тогди нас із Бушком судити треба, а то уже НЕМ ЙОВ! Сяк ліпше.

Копча 2017-05-14 / 21:24:51
До учасника.
Саакашвілі можливо і має хороші наміри але не має команди котра здатна замінити усю корупційну вертикаль. Тут терапевтичні методи не доречні. треба міняти усе і одразу. Хоча судова гілка потребує найпершої уваги.

Копча 2017-05-14 / 21:21:13
До відвідувача.
Носіння, виготовлення, ремонт або збут кинджалів, фінських ножів, кастетів чи іншої холодної зброї без передбаченого законом дозволу - ключове слово ЗАКОНОМ! а закону не існує то що ж він порушив.

Відвідувач сайту 2017-05-14 / 21:11:25
Не виправдовуйте особу, яка порушила закон - ч.2 ст.263 КК України передбачає покарання саме за носіння, виготовлення, ремонт або збут кинджалів, фінських ножів, кастетів чи іншої холодної зброї без передбаченого законом дозволу. Якщо б він просто придбав та зберігав холодну зброю, відповідальності не було б.

Учасник 2017-05-14 / 20:19:32
Но чого не можете уявити ? Для початку згодив би ся і Міхо .

Копча 2017-05-14 / 19:49:32
Погоджусь у цьому з тобою Олеже хоча навіть не уявляю якою має бути та нова влада, з якою політичною волею, щоб зламати хребта повністю знищити того внутрішнього ворога виразом якого є усі нинішні "охоронці держави" ті кого породила корупція.

111 2017-05-14 / 17:43:03
Можут брати любого гентеша по статті пускати. Ганяются за відьмами, замість того коби настоящих злодіїв імняти.

О.Д. 2017-05-14 / 17:27:34
Я й не заперечую. Але ці тонкощі - не для мас. Все, що винесе "пересічний" з ваших слів - це те, що "держава (країна)" погана". Наступна логіка в кожного своя - сидіти на гузиці, активно долучатися до дерибану, виїжджати, працювати на розвал в інтересах третіх, "більш успішних" держав.
Тобто, максимальний деструктив. Якого так прагнеться що ворогам внутрішнім, що зовнішнім. І ті, і другі хоснують цей песимізм на власну користь, а тому старанно леліють і множать.

Натомість, є конструктивніший посил - "влада погана". Погана влада може бути і в хорошій країні. А Україна - потенційно є саме такою. І, що суттєво, як би важко це не давалося, погана влада підлягає зміні. А значить, є шанс. І нема місця песимізму. Тобто, може й є, але не тотально, не безвихідно...

Коротко десь так... )

Копча 2017-05-14 / 16:59:26
Олеже усі перераховані мною структури є узаконеними елементами державного насилля. Влада змінюється, а ці структури вони впродовж усього періоду незалежної України справно засуджують невинуватих. Ніхто з них не поставив жодного ражу під сумнів законність власних неправомірних дій стоячи на сторожі саме інтересів держави. Запитайте в них інтереси кого вони захищають )) у відповідь почуєте що інтереси держави.

клей 2017-05-14 / 16:58:00
Мусора його збираються не судити, а доїти. Видоять і випустять.

Учасник 2017-05-14 / 16:39:01
Якшо нема закону , то як же його збираються судити ?

Учасник 2017-05-14 / 16:28:28
Ключове слово майже в усіх коментах "мусора". Що щи туй додати ...особливо після " дня пабеди " в Дніпрі ,Мелітополі ,Харкові ...

НОВИНИ: Кримінал

02:25
/ 1
Рахівська міськрада звернулася до Нацполіції з вимогою закрити в місті незаконний гральний бізнес
18:09
На Тячівщині під час пиятики кум вибив кумові око
14:51
На Свалявщині у 64-річного чоловіка, що недавно вийшов із тюрми, вилучили 15 г марихуани
13:57
На Мукачівщині донька, захищаючись від п'яного батька, встромила ножа йому в ногу
13:34
На Тячівщині нетверезий водій ВАЗу зачепив інше авто й утік з місця пригоди
12:22
Угорця, розшукуваного Інтерполом за підробку документів, затримали на кордоні на Закарпатті
11:18
У Великому Березному пенсіонер "здав" у поліцію чоловіка, що, розбивши скло на дверях магазину, викрав звідти гроші та шоколад
17:50
У Виноградові чоловік викрав із магазину, в якому стажувався, 6 мобільних телефонів на 36 тис грн
15:28
До 9 років тюрми загрожує мешканцю Мукачівщини за організацію незаконної переправки нелегалів в Європу
15:18
Учительці, через недогляд якої на базі відпочинку на Закарпатті потонув учень, оголошено про підозру
15:08
/ 8
Прокуратура називає порубку в лісі на Шахті в Ужгороді незаконною, розпочато кримінальне провадження
13:04
Усіх чотирьох підозрюваних у викраденні ужгородця взято під варту без визначення суми застави
11:10
За фактом загибелі під колесами вантажівки працівника сервісної зони на КПП "Тиса" розпочато кримінальне провадження
11:02
/ 1
У Чопі затримали турка-"опозиціонера", що з підробленим паспортом тікав від переслідувань до ЄС
10:39
Двох підозрюваних у викраденні ужгородця взято під варту без визначення суми застави
10:21
В Ужгороді повідомили про підозру працівникам підприємства, які в ході зрізання дерев скалічили дитину
06:08
/ 2
У школі на Воловеччині під час уроку директор до крові розбила обличчя учневі
05:52
/ 1
На КПП "Тиса" вантажівка смертельно травмувала працівника митного терміналу
17:00
Організатора "приватного кордону" на Закарпатті взяли під варту, визначивши заставу в 30 млн грн
15:58
/ 1
У Червоному на Ужгородщині "Фольксваген" смертельно наїхав на жінку, котра стояла навколішки посеред дороги
15:47
На Закарпатті встановлюють усі обставини смертельного ДТП за участі працівника поліції
12:28
15-річна мешканка Ракова вкрала у жінки в Ужгороді на ринку 15 тис грн
05:32
На Мукачівщині поліцейський смертельно травмував пішохода
16:59
Суд продовжив міру запобіжного заходу підозрюваному в убивстві Андраніка Нікогосяна
16:58
/ 5
У поліції підтверджують наявність відмови викраденого ужгородця від претензій до викрадачів (ДОКУМЕНТ)