Закарпатцеві, що намагався продати антикварний штик-ніж, "світить" до 5-ти років тюрми (ФОТО)

Учора, 13 травня, поліція Виноградівщини на вулиці Молодіжній у райцентрі вилучила в чоловіка зброю. У 40-річного місцевого мешканця правоохоронці виявили предмет, схожий на штик-ніж.

Закарпатцеві, що намагався продати антикварний штик-ніж, "світить" до 5-ти років тюрми (ФОТО)

Чоловік запевняє, що зброю загальною довжиною 33,5 см знайшов. Поліція спіймала виноградівця на спробі продати ніж за 2 тисячі гривень.

Зброю вилучено та направлено на експертизу. За даним фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 2 ст. 263 ККУ, тобто носіння, виготовлення, ремонт або збут кинджалів, фінських ножів, кастетів чи іншої холодної зброї без передбаченого законом дозволу. Таке правопорушення карається штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, або обмеженням волі на строк від двох до п'яти років, або позбавленням волі на строк до трьох років.

Вирішується питання про обрання міри запобіжного заходу щодо підозрюваного, повідомили Закарпаття онлайн у Відділі комунікації поліції Закарпатської області.

14 травня 2017р.

Теги: штик-ніж, Виноградів, зброя

Коментарі

Саша 2018-12-16 / 13:42:02
Ціна 100 грн в такому стані

Вуйко 2017-05-16 / 10:40:49
Дофiга! Розкритий офiгенний злочин! Коли Понти щось будете робити! Зарплата у вас дайбоже,а толку з вас мало!

Вуву 2017-05-16 / 10:13:44
мИколо нетреба плутати топанки правий на лівий ... (Кить не пяний), А не крайіну з державою.

Дід Микола 2017-05-15 / 13:44:15
підтримую Копчу, не треба путати країну і державу. Країна чудова, а держава є антилюдською, ворожою і небезпечною для громадянина країни.

Вуву 2017-05-15 / 07:06:56
І в вуву теж є питання...
Там написано фінські ножі ... А в мене цілий комплект і всі японські ... А про японські в ч2/263 ККУ (простіше куку) взагалі нічого не сказано.
То як вуву може носити такий ніж (при потребі) ...чи це теж кримінал ?
P.s. ножі зроблені настільки якісно ...як витвір самурайськойі збройі ... (хоча вони кухонні).

кухонні) ...

прагма 2017-05-14 / 23:16:49
Виникає питання -хто продає коси,вили,сокири, арматуру ,труби, мотузки ,держаки для лопат і тому подібне - так же продають холодну зброю. Може я на правий ?

прагма 2017-05-14 / 23:07:33
Будь ласка дайте мені визначення,що явялє собою холодна зброя.

О.Д. 2017-05-14 / 22:57:46
Копчі

Я теж не знаю, якою має бути нова влада і звідки її взяти ) Знаю, що Україна - хороша, а влада - погана.
Втім, мудрі знають, хто такий внутрішній ворог і чому за нього не можна голосувати. А простому люду треба вже починати вкладати в голову простий принцип: "хочеш змін на краще - жодного голоса тим, хто вже був при владі". Бо в нашій владі кого не колупни - всі "внутрішній ворог" )

Фозекош 2017-05-14 / 22:41:11
Куріть усі мою файну траву та не будете мийреговатися і запомніть-я тепер главний авторитет у Виноградові !

Шерегі 2017-05-14 / 22:00:16
У нас у Виноградові такий сохташ, по мелочах гнати показники. І я це цілком підтримую. Ви всі коментатори що хотіли, щоб поліцаї й інші правоохоронці котрабандою сигарет зайнялися? Тогди нас із Бушком судити треба, а то уже НЕМ ЙОВ! Сяк ліпше.

Копча 2017-05-14 / 21:24:51
До учасника.
Саакашвілі можливо і має хороші наміри але не має команди котра здатна замінити усю корупційну вертикаль. Тут терапевтичні методи не доречні. треба міняти усе і одразу. Хоча судова гілка потребує найпершої уваги.

Копча 2017-05-14 / 21:21:13
До відвідувача.
Носіння, виготовлення, ремонт або збут кинджалів, фінських ножів, кастетів чи іншої холодної зброї без передбаченого законом дозволу - ключове слово ЗАКОНОМ! а закону не існує то що ж він порушив.

Відвідувач сайту 2017-05-14 / 21:11:25
Не виправдовуйте особу, яка порушила закон - ч.2 ст.263 КК України передбачає покарання саме за носіння, виготовлення, ремонт або збут кинджалів, фінських ножів, кастетів чи іншої холодної зброї без передбаченого законом дозволу. Якщо б він просто придбав та зберігав холодну зброю, відповідальності не було б.

Учасник 2017-05-14 / 20:19:32
Но чого не можете уявити ? Для початку згодив би ся і Міхо .

Копча 2017-05-14 / 19:49:32
Погоджусь у цьому з тобою Олеже хоча навіть не уявляю якою має бути та нова влада, з якою політичною волею, щоб зламати хребта повністю знищити того внутрішнього ворога виразом якого є усі нинішні "охоронці держави" ті кого породила корупція.

111 2017-05-14 / 17:43:03
Можут брати любого гентеша по статті пускати. Ганяются за відьмами, замість того коби настоящих злодіїв імняти.

О.Д. 2017-05-14 / 17:27:34
Я й не заперечую. Але ці тонкощі - не для мас. Все, що винесе "пересічний" з ваших слів - це те, що "держава (країна)" погана". Наступна логіка в кожного своя - сидіти на гузиці, активно долучатися до дерибану, виїжджати, працювати на розвал в інтересах третіх, "більш успішних" держав.
Тобто, максимальний деструктив. Якого так прагнеться що ворогам внутрішнім, що зовнішнім. І ті, і другі хоснують цей песимізм на власну користь, а тому старанно леліють і множать.

Натомість, є конструктивніший посил - "влада погана". Погана влада може бути і в хорошій країні. А Україна - потенційно є саме такою. І, що суттєво, як би важко це не давалося, погана влада підлягає зміні. А значить, є шанс. І нема місця песимізму. Тобто, може й є, але не тотально, не безвихідно...

Коротко десь так... )

Копча 2017-05-14 / 16:59:26
Олеже усі перераховані мною структури є узаконеними елементами державного насилля. Влада змінюється, а ці структури вони впродовж усього періоду незалежної України справно засуджують невинуватих. Ніхто з них не поставив жодного ражу під сумнів законність власних неправомірних дій стоячи на сторожі саме інтересів держави. Запитайте в них інтереси кого вони захищають )) у відповідь почуєте що інтереси держави.

клей 2017-05-14 / 16:58:00
Мусора його збираються не судити, а доїти. Видоять і випустять.

Учасник 2017-05-14 / 16:39:01
Якшо нема закону , то як же його збираються судити ?

НОВИНИ: Кримінал

10:28
У Грушові на Тячівщині чоловік увірвався в будинок односельчанки та пограбував її
10:13
Мукачівець, після спільного відпочинку, побив свою колишню дружину до реанімації
18:35
У Полянській громаді безпідставно віднесли до земель сільськогосподарського призначення 92 га земель лісового фонду. Справа в суді
17:56
/ 2
У Великому Бичкові патрульний поліцейський на бусі смертельно травмував велосипедиста
17:25
/ 1
За службову недбалість під час ремонту лікарні в Перечині інженеру з технагляду повідомили про підозру
16:55
Ужгородець, який до смерті побив співмешканця матері, з яким пиячив, перебуватиме під вартою без права на заставу
19:01
/ 1
За сприяння поліції Закарпаття вилучено ввезеного з ЄС кокаїну на $250 тисяч
22:07
На Тячівщині затримали прикордонника за сприяння контрабанді сигарет
11:25
/ 2
"Схеми" детально розповіли про апартаменти родини очільника Антимонопольного комітету Кириленка в преміальному ЖК Residents Park в Ужгороді
22:31
Біля Мукачева "безправний" і п'яний водій тікав від патрульних та наїхав на поліцейське авто
18:11
У горах на Рахівщині виявили трьох виснажених втікачів до Румунії з Житомирщини
12:55
/ 1
У Міжгір'ї "на гарячому" затримали двох наркоторговців
12:47
/ 1
Свалявчанка на Lexus-і смертельно травмувала пенсіонера, що переходив вулицю
16:20
/ 2
У Виноградові посеред дня 33-річний раніше судимий чоловік поранив з "травмата" 28-річного містянина
10:46
/ 1
На Закарпатті по відео свідка водійку "Тесли" оштрафували за порушення на "зебрі"
21:54
/ 2
У Мукачеві 19-річна донька вбила ножем у шию свого 52-річного батька
21:13
На Закарпатті біля кордону з Румунією затримали двох псевдоволонтерів-"ухилянтів" та їх провідника
18:31
/ 2
Мукачівцеві, який готував до збуту 250 доз наркотиків, суд призначив домашній арешт
20:39
"Мерседес Спрінтер" неподалік села Карпати на Мукачівщині "перекинув" п'яний водій попутної "Шкоди Октавія"
20:19
/ 1
У Горонді на Мукачівщині 20-річний молодик сокирою вбив свого 24-річного односельця
18:19
/ 1
Підприємство з Дніпропетровщини через суд змусили відшкодувати 560 тис. грн завищеної ціни газу для опалення закладів освіти Мукачівщини
11:36
/ 3
Справу депутатів з Хуста і підрядника, які вкрали на ремонті опалення шкіл в Ужгороді 6,4 млн грн, передано до суду
10:55
В Ужгороді затримали організатора переправлення "ухилянтів" через кордон
17:20
У Мукачеві затримали жінку, яка намагалась вкрасти техніку в магазині
13:55
На Закарпатті судитимуть власника мережі магазинів за незаконний обіг електронних сигарет