ФОТОФАКТ. В Ужгороді сьогодні на турнірі з фехтування пам'яті Герея змагалися рапіристи

В Ужгороді сьогодні, у другий день XVIIІ Міжнародного турніру країн Карпатського Єврорегіону з фехтування, присвяченого пам'яті нашого відомого земляка, заслуженого тренера України Василя Герея, змагаються рапіристи.

Привітали учасників сьогоднішніх змагань та побажали успішних виступів Ужгородський міський голова Богдан Андріїв, заслужений тренер України, рідний брат Василя Герея Анатолій Герей, директор Ужгородської ДЮСШ Анатолій Коломієць, представник закарпатського відділення НОК Анатолій Плеханов, директор ОК ДЮСШ "Динамо" Микола Щерба.

За підсумками вчорашнього дня, коли змагалися шпажисти, найкращою серед закарпатських фехтувальниць стала Олександра Лазаренко, яка фінішувала п'ятою. Найкраще із закарпатських шпажистів виступив Дмитро Беляєв, він став 15-им.

Загалом на змагання до Ужгорода приїхали близько трьох сотень фехтувальників з України, Словаччини, Польщі та Румунії, інформує Ужгородська міськрада.