Розпочато кримінальне провадження стосовно службових осіб МП "Солотвино", які дозволили вивезти в Румунію незадекларованими 400 тис дол (ФОТО)

Прокуратурою розпочато кримінальне провадження стосовно службових осіб МП "Солотвино" Закарпатської митниці ДФС, які дозволили вивезти з території України в Румунію незадекларованими 400 тис.дол США

Розпочато кримінальне провадження стосовно службових осіб МП "Солотвино", які дозволили вивезти в Румунію незадекларованими 400 тис дол (ФОТО)

За інформуванням Держприкодонслужби України прокуратурою Закарпатської області  розпочато кримінальне провадження  за фактом зловживання владою або службовим становищем службових осіб МП "Солотвино" Закарпатської митниці ДФС (ч.2.ст 364 КК України).

Попередньо встановлено, що митники МП "Солотвино", зловживаючи своїм службовим становищем, не здійснили належним чином митне оформлення автомобілю "Maserati",який рухався з України в Румунію у напрямку "виїзд". Внаслідок таких незаконних дій працівників митниці на теритторію Румунії, без належного митного декларування було провезено близько 400 тис дол США готівкою.

Зокрема, вже румунські поліцейські виявили заховані під запасним колесом 400 тисяч американських доларів    Внаслідок таких протиправних дій митників охоронюваним законом державним інтересам спричинено тяжкі наслідки.

Наразі тривають першочергові слідчі дії, повідомили Закарпаття онлайн у прес-службі прокуратури Закарпатської області.

Довідка

ч. 2 ст.364 КК України - зловживання владою або службовим становищем, яке спричинило тяжкі наслідки карається позбавленням волі на строк від трьох до шести років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, зі штрафом від п’ятисот до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

02 травня 2017р.

Теги: Maserati, Солотвино

Коментарі

Вуву 2017-05-03 / 19:17:09
Не завжайте маскалю порядки наводити.
...хто на що вчився...то так і заробляє.

Женя 2017-05-03 / 12:59:08
Добре прокурори із суддями заробили на таможениках з пограничниками, ті що на Тисі бурштин із сігаретами пустили уже пиво пют, а Берча хвалиться, що через місяць вертаєся на роботу.

Татко Йовдій 2017-05-03 / 12:48:26
Пішли на хер худобо тупа, завислива і голодна. Ми мали гроші і маєме скільки хочеме.

Вуву 2017-05-03 / 12:45:51
Яещо "дітки на такій "крутій тачці" йіздять ... То цікаво в якій "хатинці" вони живуть ...
...а вже з того можна собі уявити в якій хатинці живуть "бідні батьки" ...
Так чимтам займалась "фіксальна" служба.?

Вуву 2017-05-03 / 12:15:21
...осьі наслідки подвійногоі потрійног громадянства...
Клімкін ...ти читаєш Закарпаття онлайн чи НЄ ???

Вуву 2017-05-03 / 12:11:44
Хоча про це не наптсали ...але ...очевидно що вони мали при собі румунські паспорти ...
Наші по "междусобойчику" йіх пропустили ... а вже там і з румунськими паспортами ... В них не повинно було бути ніякихпроблем.
...А тут такий кіпіш...

Вуву 2017-05-03 / 12:05:59
Для депо...якби йіх поклали в румунійі то тоді не було б цього " ой ой зохен вей "
Сображай парєнь.

Вуву 2017-05-03 / 11:41:15
А цікаво якого року випуску та машина і скільки вона коштує.
І відразу питання до фіскалів ...а чим ви хлопята займались ...займаєтесь ...яка у вас зарплата ... І хто з вас готовий сісти на нари.

нейовдій 2017-05-03 / 08:07:32
Подарило семейство долбодятла Йовдия румынам 400 тысяч баксов. А если бы наши долбодятлы таможники обнаружили, то это бабло досталось бы нашей казне, хотя хрен там разошлось бы на взятки.
Зато как Москаль пиарнулся, видители это он дал команду дело возбудить, совсем крыша у дедка поехала.

Бойчук 2017-05-03 / 07:52:03
румунські менти просто ніколи не виділи Маззераті тому й зоперли машину аби побзирати шо ото за чудо такоє

Митник 2017-05-03 / 00:33:49
Ну навіщо ви на простого митника справу заводите. Дурню понятно шо він сам не рішав пустити цих туристів з налом чи ні. Відпустіть простого службовця, а проведіть відкрите розслідування і знайдіть винних! Бо з цих гучних слів толку нема і завтра все забудуть, а людина без роботи залишиться, то ще й авторитет підмочений...

клн 2017-05-02 / 18:37:13
Москаль публічно лупить по Балозі, який до Йовдія не має нічого, а по факту лупить по Петьовці

Іван 2017-05-02 / 18:00:13
Справу по янтарю уже порішали, Берча заплатив і прокурорам, і суддям. Таможня робить на повну катушку, лише мадяри і румуни ще щось ловлять.

Гентеш 2017-05-02 / 17:54:21
Як так за то шо тОННУ янтаря і 250 ящиків сигаретликів на сумму 1 мульт Євро пропустили в Чопі і нічого а тут за свої бабки хіпіш роблять! Видко Гена в Чопові бив у долі конкретні по Янтарю

депо 2017-05-02 / 16:20:03
Із того нич не буде, бо як доказати, што гроші били у машині в момент перетину українського кордону, може у Руминії поклали у машину, а може де інде, лиш не у нас !

НОВИНИ: Кримінал

20:56
/ 2
У Берегові злочинна група відбирала майно в самотніх осіб літнього віку
20:31
На під'їзді до кордону затримали чотирьох чоловіків, що планували нелегально потрапити до Румунії, та двох закарпатців-переправників
15:57
На кордоні з Угорщиною у китайському вантажі виявили "зайві" електроскутери
21:52
/ 2
Через тайник з сигаретами житель Підвиноградова позбувся в ПП "Дякове" свого "Пежо"
11:15
/ 1
На Закарпатті викрили підприємця з Харкова, який хотів вивезти пшеницю в ЄС без ліцензування
22:49
На обʼїзній Мукачева патрульні зупинили водія, у 12 разів п'янішого від дозволеного
19:05
За вбивство жінки в центрі Берегова місцевому мешканцю "світять" 15 років тюрми
18:53
/ 2
На Закарпатті взяли під варту без права на заставу 10 учасників наркоугруповання
23:08
На Закарпатті 26-річний псевдоволонтер з Тернопільщини, що прямував до угорщини, намагався відкупитися в прикордонників за €1600
19:37
На Закарпатті затримали 2-х підлітків-провідників і 4-х "ухилянтів" з ґумовими човнами
17:54
/ 2
У ПП "Лужанка" берегівець втік від прикордонників і попросив прихистку в угорщині
10:48
/ 1
На Мукачівщині затримали 19-річного підозрюваного у зґвалтуванні 13-річної дівчинки
14:57
На Тячівщині затримали переправника з Рівненщини з "ухилянтом" із Хмельниччини
22:39
/ 5
Апеляційний суд скасував виправдання суддею Софілканич упійманого на хабарі голови Воловецької ОТГ Попелича
21:38
/ 3
Ужгородку, немовля якої померло від переохолодження викинутим в пакеті на вулицю, засудили на 2 роки "умовно"
19:32
Апеляційний суд залишив без зміни "запобіжку" шахраєві, що видурив $10,5 тис. у дружини полоненого військового
17:45
/ 12
На Закарпатті викрили ОЗУ наркоторговців, що "заробляло" на метамфетаміні мільйони
16:08
/ 1
Брата засудженого вбивці прикордонника Березенського затримали на спробі за $2300 переправити "ухилянта" до Румунії
11:58
/ 5
У закарпатки, що їхала до угорщини, на кордоні вилучили нагрудний знак, медальйон Австро-Угорської імперії та інші раритетні предмети
10:56
/ 12
Ужгородець вдома задушив 23-річну дівчину з Київщини, з якою познайомився в Інтернеті
21:07
Закарпатські переправники за $5000 проклали "ухилянтам" в онлайн-карті маршрут до Словаччини
13:49
На Мукачівщині обрали "запобіжки" двом чоловікам, у яких знайшли гранати, пістолет та набої
13:41
/ 1
В Ужгороді зловмисник з Сюрте на проспекті вночі пограбував чоловіка з Худльова