Деканоїдзе: Москаль тиснув, щоби звільнити керівника патрульної поліції на Закарпатті

Колишній радник міністра внутрішніх справ і екс-глава Національної поліції України Хатія Деканоїдзе навела приклад тиску на поліцію з боку голови Закарпатської ОДА Геннадія Москаля.

Деканоїдзе: Москаль тиснув, щоби звільнити керівника патрульної поліції на Закарпатті

Про це вона розповіла в інтерв'ю виданню "Апостроф".

"Я знаю, що була якась розмова, коли Москаль навіть вимагав, щоб начальника закарпатської поліції звільнили з патрульної поліції. Але, вибачте, яке відношення має "губернатор" взагалі до поліції? Це те, про що я говорила. Політики дуже сильно хочуть втручатися в поліцію, а поліція повинна бути незалежною", - сказала Х.Деканоїдзе.

На думку екс-глави Нацполіції, міністр внутрішніх справ Арен Аваков не намагався чинити тиск на неї.

"Звичайно, були розбіжності, але також були однакові цілі і прагнення", - запевняє Хатія Деканоїдзе.

 

30 квітня 2017р.

Теги: поліція, Деканоїдзе, Москаль

Коментарі

Вуву 2017-05-03 / 22:42:41
Прийіхав чоловік із заробітеів ...
Його зустріли ...погостили...питають ...чи багато заробив ?
Багато ...відповідає той
Ну так а де гроші питає жінка...ти нам нічого не пересилав !?
В мішках відповідає той.
Ну така де ж ті мішки ... Питають родичі!?
Та в мене під очима ... Під очима каже мужик.

Пауку 2017-05-03 / 07:33:38
Ти паук мала насекома и недорозвинута пока ползай доки тебе люди не раздавили и думай шо пишеш гнидо

Вуву 2017-05-02 / 20:46:31
...при явних недоліках зміцнює вертикаль влади ....
Але при інших обставинах (якби президентом зараз був янукович)може ще гірше послаблювати.
Тому що в такій ситуаційі призначенець президента повинен проводити таку діяльність яку йому вказуватимуть з гори (від президента).
А це вже не побудова демократичнойі крайіни і не розбудова громадянського суспільства , (чого ми всі прагнемо).
Але прояв спрпвжнньойі диктатури в перманентному вигляді.

Вуву 2017-05-02 / 20:36:40
Властиво така позиція ... З маскалем і рівісом спотворює в громадскості чітке розуміння ...хто є хто ...
І які обовязки і фунеційі кому належаться.
А так як прості люди не вдаються в такі деталі ... То створюється враження що областю керує не одна ... Але дві особи...( що по суті так і є).
Але навіть ЗМІ самі пишуть і вводять оману ...голова ОДА ...керівник області...і т.д. ...при цьому пишеться прізвище і москаля і рівіса.

Byby 2017-05-02 / 20:25:25
Тепер все зрозуміло..." Куди в городстежка"

Адмін 2017-05-02 / 11:41:06
Рівіс є головою представницької (виборної) гілки влади. Його обирає облрада. Це як вибраний парламентом голова парламенту на рівні держави. А Москаль - це як призначений голова уряду. У нього реальна влада, бо він розпоряджається бюджетом, грошима.

Так є в Україні на рівні регіонів.

Йдеться про те, щоби посада голови облради була виборною і наділеною реальними повноваженнями, але стара корупційна система допустити цього не хоче. Бо президентові вигідно керувати регіонами через призначених ним осіб. Та й об'єктивно в умовах гібридної війни і проявів сепаратизму це зміцнює вертикаль влади. Попри очевидні недоліки такої системи.

Коротко так )

Вуву 2017-05-02 / 09:36:34
Якщо в Канаді люди вибрали губернатора (провінційі)... То він і є найвищою особою в провінційі.
Якщо в області люди (народ ...якому належить вся повнота влади), вибрали Рівіса ...то він і повинен бути головою ОДА (т.б.т. його очільником)...
А при чім тут маскаль який є призначенцем (надзиратель) призедента ???

Вуву 2017-05-02 / 09:28:43
Можливо я чогось нерозумію ... Але ...якщо спікером Верхоннойі Ради є Парубій то він жеж і є головою.
Якщо Рівіс є голова облради ...
... То він і повинен бути головою ОДА.
Чи нетак...???

Апшай 2017-05-02 / 07:58:15
Я тебе сомаре породив і чоловіком тя м зробив смолоше

Мішо Мейсарош 2017-05-01 / 12:13:07
Ми з Моїм шефом Мішом Михайловичем Бойчуком керуєме вшиткими процесами в Закарпаттьови і косиме косілочкою бабло серйозне!!!! Це не то шо було при моєму землячкови Вовану Апшайові мегахабарнику , брехачеві, злодію, тихому наркоші і збоченцеві

Адмін 2017-05-01 / 02:10:40
Вуву, Москаль - голова ОДА, Рівіс - голова облради.

Зайдіть на відповідні сайти і переконайтеся.

Вуву 2017-05-01 / 01:40:56

Ще раз ... маскаль не голова ОДА .

Голова ОДА рівіс



Вуву 2017-04-30 / 22:10:42
Не було б вміх цих коментарів ... Якби на заміщення вакантних місць оголошували відкритий конкурс.І громадскісьть могла спостерігати. За його проведенням . А так все як завжди "междусобочики"... Той тягне кума .брата .тестя .свата... Головне аби вчасно люди не взнали ... А вже як "засів" ... То хоч трава нерости.
І здається кінця - краю цьому нема.

Alex 2017-04-30 / 19:11:02
Марценишин чудова людина! Те, що він зробив для покращення ситуаціі з порушниками ПДР не піддається обговоренню! Тримайся, ми з тобою!

Паук 2017-04-30 / 18:58:14
Румун! Не переживай , ниська Мішо Бойчук керує вшиткіма силовіками. Вун поклав собі дебіла Мішку Місароша фильником у МРЕВ,

TURBO 2017-04-30 / 15:40:54
Точно підмічено придуркові за "циганку"

555 2017-04-30 / 15:40:17
Пора гену гнати на х....й

Учасник 2017-04-30 / 15:07:59
Така сама "циганка " як і ти , придурку ...

апівп 2017-04-30 / 14:45:23
Адекватні грузинки най в Грузії показують себе, а не вчать в Україні захищати лиш педерастію і садити націоналістів. Та циганка наново хоче за нізашо мільйони отримувати в нас.

Дід Микола 2017-04-30 / 14:32:52
Виїли єдину адекватну грузинку і залишились в керівництві одні скоти і виродки, зате вишиванку на камеру вдягають і руками кремля всіх обзивають.

НОВИНИ: Політика

23:46
За проект звернення, спрямований проти державної мови, в Закарпатській облраді голосували спільно БПП, Опоблок, "Відродження" і угорці (ПОІМЕННИЙ СПИСОК)
13:55
/ 24
Закарпатські депутати у зверненні до президента просять для нацменшин навчання рідною мовою (ОФІЦІЙНО)
12:01
/ 23
Закарпатька облрада 38 голосами "за" звернулася до Президента із приводу "освітнього закону"
11:33
/ 10
На сесію Закарпатської облради не пропускають громадськість та ветеранів російсько-української війни
03:59
/ 15
На позачергових сесіях Берегівських міської та районної рад прийнято звернення до президента України проти розширення прав державної мови в освіті
18:57
/ 21
Під Генконсульством Угорщини в Ужгороді відбувся пікет проти антиукраїнської політики уряду Угорщини
04:18
/ 5
Прем'єр Угорщини використав український закон про освіту як привід підтримати Путіна - нардеп
03:52
/ 2
"Нацменшини в Україні також є й українцями". Інтерв'ю міністра охорони здоров'я України Уляни Супрун угорському виданню "Mandiner"
03:13
/ 5
Ряд проукраїнських організацій Закарпаття закликали Закарпатську облраду не приймати антиукраїнське звернення до Президента
01:47
/ 6
Генконсул Словаччини в Ужгороді Мирослав Мойжіта підтримав розширення прав державної мови в новому законі про освіту
19:34
/ 5
Парламент Угорщини одноголосно засудив зміцнення позицій української мови у новому законі України про освіту
12:41
На Закарпатті до 3-х "іспитових" років засудили адміністратора антиукраїнської групи в соцмережах
19:34
У Тячеві відкликають депутата райради від "Батьківщини" через невходження до фракції та "ліве" голосування
02:12
/ 14
Свободівська "Карпатська Січ" закликала націоналістів консолідуватися задля захисту українського Закарпаття
19:53
/ 2
Клімкін: критика мовного закону – критика трактувань та ілюзій
18:47
/ 23
Чи винна Україна, що закарпатські угорці погано знають українську мову?
05:35
/ 1
У контексті подій в Мукачеві 2015 року ще треба розбиратися щодо озброєних бандугруповань нардепа Ланя – Стемпіцький
05:25
/ 3
Гриневич: Новий закон "Про освіту" розширює можливості дітей нацменшин для отримання освіти
04:32
Закарпаття: Для сіл Баранинської громади створено виборчу комісію
15:50
/ 1
Київ готовий направити мовну статтю закону про освіту на експертизу до Ради Європи
11:03
/ 15
Ілдіка Орос: Ми не проти державної мови, навпаки – за те, щоб її розвивати, однак виважено