На голову села Великі Береги на Закарпатті балотується громадянка Угорщини (ДОКУМЕНТ)

На найближчі вихідні відбудуться вибори до органів місцевого самоврядування. Як стало відомо, на голову села балотується місцева мешканка,чинний працівник сільської ради села Великі Береги Моніка Попович.

На голову села Великі Береги на Закарпатті балотується громадянка Угорщини (ДОКУМЕНТ)

Що суттєво, у жовтні 2016 року М.Попович була затримана співробітниками митниці  за контрабанду сигарет. Під час затримання Моніки Попович у її автомобілі перебувала також діюча голова села Марта Чок.

В обох було вилучено паспорти громадянок Угорщини. Що документально засвідчено в постанові суду.

Згідно з вказаним документом, Моніка Попович мешкає в Угорщині, в с.Кунгедеш, вул. Нодькун 15 (Hungary Kunhegyes Nagykun utca 15); паспорт гр. Угорщини BH 1887646 від 24.04.2015 року, орган, що видав KEK KH).

Не дивно, що двох подруг було затримано в один день, оскільки вони настільки товаришують, що навіть паспорти громадянок Угорщини отримали в один день.

Як відомо, чиновники органів місцевого самоврядування зобов'язані заявою повідомити про добровільне отриманя ними  іноземного громадянства (підданства), а також надати копії документів про громадянство.

Загалом не зрозуміло, як може стати чиновником органу місцевого самоврядування в Україні особа, яка присягала на вірність Угорщині.

ДО ТЕМИ:

Перед звільненням з заступником мера Чопа було проведено бесіду щодо подвійного громадянства – СБУ (ВІДЕО)

Заступник мера закарпатського Чопа звільнився з посади через подвійне громадянство (ВІДЕО)

Через подвійне громадянство звільнять начальника управління Берегівської РДА

29 квітня 2017р.

Теги: Угорщина, громадянство, Великі Береги, вибори

Коментарі

Це я 2017-05-02 / 10:25:05
до сорри

Ти такий наївний!
Невже думаєш, ніхто ні про що не знає? Потрібна викривальна стаття? Інакше органи ні про що не дізнаються?
СБУ збирає дані, списки поповнюються! При перетині кордону прикордонник гляне у твій український закордонний паспорт і все прекрасно розуміє. Думаю, відповідно документує.
Пам'ятаєме, коли сами перші отримували громадянство в Ужгороді, СБУ їх зафіксувало. При потребі про них згадають. Покищо команди не поступило. Лише у випадку з Лендєлом у Берегові скористались його угорським громадянством. Бо не захотів подавати заяву на звільнення.
Якщо зараз тихо, це означає що влада в цьому питанні або остаточно не визначилася, або визначилася таком чином, що наразі не чіпатимуть подвійників.

Вуву 2017-05-02 / 09:16:14
Може Парубій (як спікер), відкриє свого рота ... По цьому питанню ...і Ляшко докине свойіх 30 центів ?

Вуву 2017-05-02 / 09:10:50
Це проблема ... Дійсно ... І не тільки Закарпаття.
А у Верховній Раді ... Повна купа депутатів з подвійним громадянством.
Але Гройсман чогось промовчується ...Клімкін натякнув хунам ... Мовляв ви вже маєте... То сидіть тихо ... А ми карати за це небудем.
І так все гойдається ... І ні яких конкретних рішень .

сорри 2017-05-02 / 00:53:25


Це я, не роби дурня ні з себе, ні з István-а, ні, тим більше, з Адміна. Непрацюючою ця "слуга двох панів" є в Угорщині. Саме з паспортом громадянки Угорщини її впіймали з контрабандою і за вказаними угорськими даними її і судили. Хочеш для неї додаткових проблем, підштовхніть редакцію "Закарпаття онлайн" до подальшого розкручування цієї теми. І тоді проблему подвійного громадянства через цей приклад буде покказано повномасштабно і з користю для України.

Вперед! :)


Це я 2017-05-01 / 23:27:14
п.Адмін!
Читайте István! Він все коректно пояснив.
"Як стало відомо, на голову села балотується місцева мешканка,чинний працівник сільської ради села Великі Береги Моніка Попович." - це формально - брехня.
Бо у рішенні суду йдеться не про Моніку Попович, мешканку с.Великі Береги, чинний працівник сільської ради села Великі Береги, а про уродженку с.Великі Береги, тимчасово непрацюючу мешкаку Угорщини с.Кунгедеш вул. Надькун 15 Popovics Monika (sic!).
Що вони є однією особою?
Можливо і так! Але це з рішення суду аж ніяк не випливає.
Між іншим, вчора голова райадміністрації привітав Аттілу Пішпекі з обранням головою сільради В.Берегів.

Адмін 2017-05-01 / 20:06:42
п.Це я, не переносьте власні життєві схеми з вашими власними замовниками на сайт "Закарпаття онлайн". Є факт. Він є єдиною причиною появи цієї публікації.

Адмін 2017-05-01 / 20:04:56
п.István, прочитайте рішення суду. Там все доказано.

István 2017-05-01 / 15:14:39
Може, спочатку треба було-б доказати, що Попович Моніка, мешканка с. В.Береги Закарпатської обл. та Popovics Mónika, мешканка Hungary Kunhegyes Nagykun utca 15 - це одна людина, і не тільки одноіменники. Чи володієте іншими данними - П.І. матері, дата, місце народження іт.д.

Вувк 2017-04-30 / 22:19:05
Тут власне так ... Щоби дійшло на горі , треба починати з низу.
Ба інакше не буде.
А ми всі хочемо змін на краще.

Алма 2017-04-30 / 22:15:32
Проблему треба розглядати з Парламента де всі мають паспорти інших країн, а ви тут дивуєтеся коли людина має Угорський паспорт

Сергій 2017-04-30 / 13:44:35
І правильно що піднімають тему паспортів. Думаю всіх хто має паспорти двох країн не можна допускати до будь яких виборів і взагалі потрібно дати право вибору - хоч бути угорцем будь, але скасувати їм українське громадянство. І перед виборами всіх кого обирають проганяти публічно на детекторі, щоб знали за кого голосують. Я вообще не розумію як це присягати на вірність Угорщині і балатуватись на голову українськогонаселеного пункту.

Лариса 2017-04-29 / 19:05:57
Я не думаю що П.Моніка єдина яка має такі "Угорські" документи, нажаль дивлячись на цю ситуацію люди на багато що здатні.

Це я 2017-04-29 / 18:35:38
А хто ще балотується на вибори голови сільради крім Моніки?
Якщо хтось підскаже мені, тоді я скажу, хто є заказчиком цієї статті!

Дід Панасіо 2017-04-29 / 18:00:40
Заголовок дивний...Емпіричні дані показують, що закарпатські митники та прикордонники самі (та члени їх родин) на 90 мають угорський паспорт. деяких випадково ловили. задокументовано. і працюють собі далі. а тут роздули)

якшо ви думаєте що в українську митницю та прикордонники йдуть працювати патріоти, тоді я маю для вас хороші медикаменти. більшість по рецепту.
тому коли говорять що хтось митницю та прикордонників провіряв....і кінь не валявся
по результатам справжньої (неконюнкутурної) перевірки звільнити на митниці треба всіх. тому перестаньте чіплятись до бабів з цігаретликами.

Bіктор 2017-04-29 / 17:53:24
який закон? дуже хороші закони в нас в Україні!!! ганьба що с.г. немають стільки заробітну плату щоб удержати свою сім'ю,ганьба,що люди здатні на все щоб виграти вибори...

форестер 2017-04-29 / 16:43:31
За гузиці треба брати і власників паспортів інших держав у верхах, і ось таких "громадянок Угорщини" в низах.

Закон один для всіх.

Вовік 2017-04-29 / 16:21:00


Ненормативна лексика. Коментар видалено. Адмін


Дід Микола 2017-04-29 / 12:26:06
А що таке? У наса терористів, що воювали проти України, медалями і орденами нагороджують, жирна свиня аваківська антоніна херащенко, продавав секретні матеріали китайцям і проти нього є справа про державну зраду, а ви тут сємки щолкаєте.

Вуву 2017-04-29 / 10:40:51
Зпід хвоста не пахне ...з під хвоста воняє.

Читачу 2017-04-29 / 10:34:30
Ваша правда, найсильніше пахне з під хвоста.

НОВИНИ: Політика

08:09
/ 9
Сійярто звинуватив президента і парламент України в спланованій безпрецедентній підлості і чекає третього ножа в спину
08:30
/ 4
"Угорське питання". Чи загрожує Україні сепаратизм на заході?
08:31
/ 4
Угорщина проштовхує в НАТО інтерес Росії– заступник глави МЗС України
15:13
/ 1
МЗС: вплив Москви на Будапешт зростає, це загрожує не лише Києву
14:04
/ 10
Угорщина роздала на Закарпатті понад 100 тисяч паспортів – МЗС
12:34
Угорського бізнесмена призначено представником Торгово-промислової палати України в Угорщині
03:50
/ 26
Порошенко пропонує позбавляти громадянства України за участь у виборах інших держав чи використання іноземного паспорта
17:08
/ 5
Експерти про ситуацію на Закарпатті: критика децентралізації очікувана з боку опозиції, але аж ніяк не від чиновника виконавчої влади
16:32
/ 10
З закарпатських нардепів за звернення до Вселенського Патріарха Варфоломія проголосували 4, двоє сховалися за "відсутністю", Шуфрич – проти
00:28
/ 5
За хабар у 150 тисяч екс-помічника нардепа Брензовича оштрафували на 13 тисяч
09:28
/ 48
Громада "заблокованої" Холмківської ОТГ пікетуватиме саботажника децентралізації на Закарпатті Москаля
12:09
/ 2
Климпуш-Цинцадзе про перспективи конфлікту з Угорщиною та відносин Україна-ЄС
04:07
/ 10
Чубаров назвав Москаля "маргінальним незнавцем" після його заяви про втрату Криму
20:18
/ 16
Угорщина: як не любити Європу за європейські гроші – три практичні кроки
03:49
/ 4
Верховний суд відмовив Москалю в справі про скасування окремих положень закону щодо об’єднаних громад
05:26
/ 3
Сотні закарпатців автобусами звозили в Угорщину голосувати за владу – ЗМІ
09:18
/ 15
Непомітна мадяризація?
18:31
/ 2
Перемога вічного Орбана: як угорський прем’єр зберіг абсолютну владу в країні
11:07
/ 32
Партія Орбана перемогла на виборах в Угорщині, угорський прем'єр окремо подякував закордоним угорцям
00:31
/ 14
У Берегові відбулися загальні збори Товариства угорської культури Закарпаття (KMKSZ)
05:14
/ 4
Українська тема напередодні виборів в Угорщині
18:19
/ 29
Керівник "Тиса-1" Мещеряков став директором телекомпанії "Сіріус" Балоги
06:40
/ 6
В Угорщині ці вибори є виборами на виживання - експерт
07:26
/ 2
Угорщина не може повністю заблокувати співпрацю України з НАТО — Климпуш-Цинцадзе
16:14
/ 35
Балога вніс у ВР законопроект про впорядкування використання державних символів іноземних держав на території України
» Всі новини