Три закарпатки здобули "золото" і "срібло" Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Серед них і донька одного з очільників закарпатського "русинства" Євгена Жупана

Три закарпатки здобули "золото" і "срібло" Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Оприлюднено список цьогорічних переможців ІV (загальнонаціонального) етапу ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Журі перевірило 960 робіт, виконаних переможцями ІІІ етапу ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика - учнями 3-11 класів, студентами вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації та професійно-технічних навчальних закладів. Про це на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук пвідомив співголова Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика Михайло Слабошпицький.

Роботи надіслані оргкомітетами ІІІ етапу конкурсу з усіх областей України та міста Києва.

Перше місце

1 Діжак Анна Мар’янівна, учениця 3 класу Сокальської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 Сокальської районної ради Львівської області

2 Осічна Єлизавета Володимирівна, учениця 4 класу Одеської загальноосвітньої школи № 130 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області

3 Крамар Соломія Олександрівна, учениця 5 класу Комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 22 – ліцей» Луцької міської ради» Волинської області

4 Яременко Оксана Максимівна, учениця 6 класу Навчально-виховного комплексу «Гімназія – загальноосвітній навчальний заклад І ступеня міста Обухова імені Володимира Мельника» Київської області

5 Годованець Ольга Володимирівна, учениця 7 класу Середнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Ужгородської районної ради Закарпатської області

6 Регушенко Марина Володимирівна, учениця 8 класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Херсонської міської ради

7 Сергєєва Маргарита Олександрівна, учениця 9 класу Товариства з обмеженою відповідальністю "Навчально-виховний комплекс "Новопечерська школа" міста Києва

8 Краснобока Марина Сергіївна, учениця 10 класу Головинської гімназії Черняхівського району Житомирської області

9 Жупан Ангеліна-Юлія Євгенівна, учениця 11 класу Мукачівського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І ступеня-гімназія» Мукачівської міської ради Закарпатської області

10 Шульган Галина Романівна, учениця ІІІ курсу Тернопільського вищого професійного училища № 4 імені Михайла Паращука

11 Пастернак Олена Ярославівна, студентка ІІ курсу Львівського поліграфічного коледжу Української академії друкарства

12 Іванова Анастасія Віталіївна, студентка ІV курсу вищого комунального навчального закладу Сумської обласної ради «Лебединське педагогічне училище імені А. С. Макаренка»

13 Статечна Софія Олександрівна, студентка ІV курсу Одеського національного університету імені І. І. Мечникова

14 Новосьолова Катерина Дмитрівна, студентка І курсу Чорноморського національного університету імені Петра Могили Миколаївської області

Друге місце

1 Юзюк Діана Павлівна, учениця 3 класу Млинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Млинівської районної ради Рівненської області

2 Маговкіна Марія Валентинівна, учениця 4 класу Мар’янівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Чорноострівської селищної ради Хмельницької області

3 Мруга Дар’я Володимирівна, учениця 5 класу Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 57 з поглибленим вивченням іноземних мов Херсонської міської ради

4 Карпова Анна Андріївна, учениця 6 класу Нетішинського навчально- виховного комплексу "Загальноосвітня школа І- ІІ ступенів та ліцей" Нетішинської міської ради Хмельницької області

5 Стефанишин Аліна Іванівна, учениця 7 класу Конотопської гімназії Конотопської міської ради Сумської області

6 Бондар Вікторія Володимирівна, учениця 8 класу Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 м. Березівка Березівського району Одеської області

7 Середа Олександра Сергіївна, учениця 9 класу Навчально-виховного комплексу «Сквирський ліцей – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» Сквирської районної ради Київської області

8 Підгорна Олександра Русланівна, учениця 10 класу Узинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Білоцерківської районної державної адміністрації Київської області

9 Чебан Леся Олегівна, учениця 11 класу Калуської загальноосвітньої школа І-ІІІ ступенів №7 Калуської міської ради Івано-Франківської області

10 Скоропад Анастасія Степанівна, учениця ІІІ курсу Державного професійно-технічного навчального закладу «Стрийське вище художнє професійне училище» Львівської області

11 Моторна Ганна Олександрівна, студентка І курсу Вінницького технічного коледжу

12 Заяць Романна Іванівна студентка ІІ курсу Природничо-гуманітарного коледжу Державного вищого навчального закладу «Ужгородський національний університет» Закарпатської області

13 Іванишин Тетяна Василівна, студентка ІІІ курсу Національного університету «Львівська політехніка»

14 Андреєва Марія Андріївна, студентка І курсу Херсонської філії Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова

Третє місце

1 Глазкова Катерина Юріївна, учениця 3 класу Навчально-виховного комплексу «Олександрійський колегіум – спеціалізована школа» Олександрійської міської ради Кіровоградської області

2 Рослик Єгор Дмитрович, учень 4 класу Миколаївського муніципального колегіуму імені В. Д. Чайки Миколаївської міської ради

3 Лазовська Юлія Володимирівна ,учениця 5 класу Фастівського навчально-виховного комплексу «Ліцей інформаційних технологій – спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 9» Фастівської міської ради Київської області

4 Звіряка Ірина Віталіївна, учениця 6 класу Вишнопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Тальнівської районної ради Черкаської області

5 Янчук Дарина Дмитрівна, учениця 7 класу Хмельницької середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 24

6 Деркач Марія Ігорівна, учениця 8 класу Волинського ліцею-інтернату Волинської обласної ради

7 Дорошенко Анастасія Анатоліївна, учениця 9 класу Прилуцької гімназії № 5 імені Віктора Андрійовича Затолокіна Прилуцької міської ради Чернігівської області

8 Толстюк Діана Анатоліївна, учениця 10 класу Черкаського колегіуму «Берегиня» Черкаської міської ради Черкаської області

9 Кириченко Людмила Олександрівна, учениця 11 класу Комунального закладу «Михайлівський навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія» ім. героя Радянського Союзу І. А. Найдьонова» Михайлівської районної ради Запорізької області

10 Тарас Галина Петрівна, учениця ІІІ курсу Коломийського району Отинійського професійного ліцею енергетичних технологій Івано-Франківської області

11 Біферт Ольга Миколаївна, студентка ІІ курсу Коледжу Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського

12 Жидкова Ірина Сергіївна, студентка ІV курсу Харківського коледжу комунального закладу «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради

13 Полиняк Марія Сергіївна, студентка І курсу Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка

14 Гавінська Інна-Марія Степанівна, студентка І курсу Національного університету «Острозька академія» Рівненської області.

Закараття онлайн

19 квітня 2017р.

Теги: українська мова, Петро Яцик, конкурс

НОВИНИ: Соціо

17:29
Півмільйона гривень туристичного збору зібрано на Закарпатті з початку року
17:13
Чеські рятувальники привезли на Закарпаття 15 GPS-пристроїв із необхідними додатками та картами
16:34
У Рахові відбувся ювілейний, 10-ий фестиваль "Над Тисою"
15:56
Майже 1,5 тисячі ужгородців отримали медикаменти безкоштовно або з невеликою доплатою за програмою "Доступні ліки"
15:25
Президія Закарпатської облради затвердила порядок денний засідання сесії
13:15
8-й Закарпатський Парад Наречених відбудеться в Ужгороді 25 червня
13:02
/ 1
Суд в Ужгороді заборонив скандальну забудову зеленої зони на проспекті Свободи
12:40
Порошенко оголосив українською книжкою року "Синій зошит. Аркуші днів світящих" і "Лад" закарпатця Мирослава Дочинця
11:40
/ 1
У кожної третьої мукачівки з тих, що пройшли УЗД, виявлено патологію молочних залоз
11:38
/ 1
Закарпатська волонтерка отримала відзнаку Міністерства оборони України
11:22
Художники просто неба малюватимуть Мукачево
10:27
Упродовж січня-березня на Закарпатті тривало загальне скорочення населення і народжувалося менше дітей
10:03
У Мукачеві визначили переможців Міжнародного дитячо-юнацького фестивалю "Смарагдові витоки"
09:47
У Берегові видатного футболіста Гейзу Колочаї вшанували відкриттям іменної меморіальної дошки
09:29
На Закарпатті визначили проекти, що реалізовуватимуться за рахунок коштів держфонду регіонального розвитку
09:23
/ 1
Унікальне нарцисове поле квітне й на Тячівщині – в заповідному урочищі "Дубрава"
05:34
В Ужгороді проводитиме консультації та оперативні втручання спеціаліст з захворювань сітківки ока з Інституту ім. Філатова
04:30
ФОТОФАКТ. На Виноградівщині відбірну полуницю продають вздовж доріг
19:32
/ 4
Сім'я з Закарпаття "сортує сміття" на сміттєзвалищі на Хмельниччині
18:26
В УжНУ відбудеться Студентський фестиваль
14:06
В Ужгороді презентували другу книжку юної письменниці
02:48
/ 2
Три століття Марії-Терезії
14:10
Закарпатці вшанували жертв політичних репресій
12:41
Щорічний фестиваль ковальського мистецтва "Гамора-2017" відбудеться в Лисичові на Іршавщині 24-25 червня
11:58
/ 4
28 травня Міжгірщина "фестивально" проводжатиме отари на полонини
» Всі новини