Понад 350 очків "завоювали" закарпатці на Зимовому чемпіонаті України з велоспорту-МТБ в Ужгороді (ФОТО, ВІДЕО)

Майже 200 учасників взяли участь в Зимовому чемпіонаті України з велоспорту-маунтенбайк, що пройшов з 1 по 8 квітня в обласному центрі Закарпаття.

В їх числі - 163 спортсмени з 15 областей України (150 - у 2016 році), серед яких учасниця Олімпійських ігор в Ріо-2016 Ірина Попова.

А на Відкритий чемпіонат м.Ужгорода з МТБ "Лідер Карпат" теж приїхали хлопці з Києва, Львова та наші земляки з Великого Березного, Хуста, Мукачева і, звичайно ж, Ужгорода.

Учасники відзначили високий рівень проведення велозмагань в Ужгороді та розраховують з’їхатися знову через рік.

Отож, нашими спортсменами - представниками ФСТ „Спартак”, Комплексної ОДЮСШ "Спартак" та велоклубу "ЛІДЕР" В.Козловським, К.Конвісаровою, М.Софілканичем та іншими "завойовано" 356 очків в загальну скарбничку області.

Результати: основної гонки Зимового чемпіонату України з велоспорту-МТБ: крос-кантрі, 08 квітня 2017 року

в категорії чоловіки; дистанція 25,8 км. Кращий час – 01:20:26 год. Середня швидкість – 19.25 км\год.

1. Русія Тімур (МСУ) – Донецька (Колос).