Закарпатка стала срібною призеркою "молодіжного" чемпіонату світу з важкої атлетики (ФОТО)

У столиці Таїланду Бангкоку проходив чемпіонат світу з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 17 років. Українки Каміла Конотоп та Марія Гангур стали призерками світової першості.

Закарпатка Марія Гангур (вагова категорія 58 кг) за підсумком змагань стала срібною призеркою з вагою 186 кг.

Такожнаша землячеа виборола дві "малі бронзи" - в ривку та в поштовху, 84 та 102 кг відповідно, інформує "Березний онлайн".

10 квітня 2017р.

Теги: важка атлетика, Марія Генгур

12:52
У Мукачеві відбулися дитячі велозмагання "Мукачівська Сакура Race"
04:28
Ужгородка Юлія Гомбош виборола "срібло" Кубка України з бодіфітнесу
01:28
У Волівці відбувся чемпіонат Закарпаття з самбо серед юніорів
16:05
Перший тур чемпіонату та першості Закарпатської області з футболу перенесено на тиждень
13:53
/ 2
В Ужгороді проходить відкритий дитячий турнір з плавання
22:22
Стартують чемпіонат та першість Закарпатської області з футболу серед аматорських команд
14:11
Команда Закарпатської області повернулася з Чемпіонату України з гирьового спорту з медалями й путівками на Чемпіонат Європи
12:57
Боксер із Закарпаття виборов третє місце на міжнародному "Турнірі сильніших" у Грузії
09:26
У Мукачеві відбудеться Чемпіонат області з хортингу
21:49
/ 1
Фіналістами Кубка Закарпаття з футболу стали "Севлюш" і "Минай"
04:04
Легенда футболу Турянчик: Шуфрич з Грозним "угробили" закарпатський футбол на роки вперед
15:03
Футбол. За два матчі стануть відомі головні претенденти на Кубок Закарпатської області
02:08
/ 1
На Закарпатті стартують нові чемпіонат і першість області з футболу
03:25
У перших півфіналах Кубка Закарпаття з футболу перемогли "Севлюш" і "Минай"
15:45
Закарпатські кікбоксери ввійшли до складу збірної України
11:53
Закарпатські боксери співпрацюватимуть із колегами з Німеччини
17:58
Юні плавці з усієї країни, змагаючись на турнірі в Ужгороді, відзначили День спринту з плавання
02:25
Призовий фонд велозаходу "Uzhgorod Tour Open" в рамках "Сакура Фесту" передбачено в розмірі 20 тис грн
03:33
Дитяча збірна Мукачева привезла "золото" і "срібло" з Міжнародного турніру з художньої гімнастики в Молдові
14:55
/ 1
Закарпатські фехтувальники-паралімпійці привезли з Кубка України медалі всіх проб
15:04
Понад 350 очків "завоювали" закарпатці на Зимовому чемпіонаті України з велоспорту-МТБ в Ужгороді