"Додатково" до контрабандиста в гідрокостюмі, на Закарпатті затримали ще 13-х "водолазів", що саме поверталися з Румунії (ВІДЕО)

Усього з початку року в 9 випадках затримано 25 правопорушників у гідрокостюмах, з них 1 особа неповнолітня.

"Додатково" до контрабандиста в гідрокостюмі, на Закарпатті затримали ще 13-х "водолазів", що саме поверталися з Румунії (ВІДЕО)

Як повідомляло Закарпаття онлайн, сьогодні вранці на Закарпатті прикордонниками відділу «Ділове» Мукачівського загону в ході скоординованих дій з румунськими колегами припинено переміщення через державний кордон 28 пакунків контрабандних тютюнових виробів та затримано на березі річки Тиса, по якій проходить кордон з Румунією, громадянина України у гідрокостюмі.

В подальшому, продовжуючи пошукові заходи, співробітникам Держприкордонслужби вдалося затримати ще 13 осіб у гідрокостюмах, які повертались з Румунії після невдалої спроби заробити на контрабанді сигарет.

Усі затримані громадяни доставлені до прикордонного підрозділу. За незаконне перетинання державного кордону на правопорушників складено документи про адміністративне правопорушення. Справу скеровано до суду. Гідрокостюми, як знаряддя правопорушення, вилучені до рішення суду.

25 березня 2017р.

Теги: контрабандист, гідрокостюм, водолази

Коментарі

Byby 2017-03-29 / 09:20:25
Маскаль для такойі команди ... так за свойі гроші мав би купити пару акваланГів і міні підводну лодку.

Byby 2017-03-29 / 09:14:19
Якщо так справи підуть і далі...то мож буде хлопців із Закарпаття набирати у підводні війска...будуть одні із найліпших...так що хай вчаться ... хай треніруються...набуваютьпрофесійного досвіду.

Byby 2017-03-29 / 09:09:20
Правду кажете що "свойі" контрабасять фурами а молодих хлопців зловили для показухи ...щоб всі знали як серйозно йде бородьба з конрою.А де взяли чи купили то вже знають тільки вони.

7777 2017-03-27 / 19:05:01
то всьо льоня медвідь здав... він 6.

федя 2017-03-27 / 10:16:16
молодцы

Верховинець 2017-03-27 / 08:03:37
Банда Перресолякамісе сутками возить все сюди і і туди через Чоп фурами контробанду і всі в долі і в темі а дітваків корумповані погра нці зажраті ганяють

ужгородець 2017-03-26 / 22:27:56

до Byby 2017-03-26 / 05:14:57

Друже, ти багато бачив "норм" на мадярах, коли віз звідти сигарети чи віскі? Їм по... Бо це вивіз!
І звідки ти взяв, що сигарети хлопців були куплені не в магазині?
Не плети, чоловіче, "кошарки".
Дика Україна за якісь х.. "чмирить" своїх громадян за вивіз товару, які завозять сюди валюту і витрачають її вдома!

барижня 2017-03-26 / 18:11:02
це відволікання для тих хто фурами возить сігари

Месник 2017-03-26 / 14:04:25
Краще хай контробанду носять як недай Бог вдадуться до крадіжок та грабежів!!!

Саша 2017-03-26 / 09:55:21
Тому що завтоматом яб підняв руки при зустрічі високо.молоді пацани жити хочуть а роботи нема а як є то зарплата мала.

Byby 2017-03-26 / 05:14:57
При перетині кордону є норми ввозу і вивозу.те що більше зазначених норм а ще як вивозиться приховано , називається контрабанда...навіть якщо ці товари з акцизом .Переправляють як зазвичай товари виготовлені в підпільних цехах...це теж контрабанда.

до нижніх 2017-03-25 / 22:46:24
там лим одна проблема - неправильно ділять прибуток з ящика і ротів відкритих дуже много, а контробанда то є дійсно, що ввоз товарів, а не їх вивіз.

gucul 2017-03-25 / 20:16:13
хлопці купили дзигарики в бовті заплатили гроші і повезли румунам то шо шкода Пороху шо діти пару гривнів заробили паскуди пограничники

ужгородець 2017-03-25 / 19:53:47

Усі цивілізовані країни захищають ввіз товарів до держави. А за вивіз ще і повертають АФУ чи ДПГ (внутрішній податок). Чому Україна (воююча країна!) до цих пір захищає чужі економічні інтереси? Кому завдається шкода при вивозі сигарет?
- Питання, на які жоден суд толком не відповідає.
Так що з цього має держава, коли наказує власних громадян, які не завдають їй ніякої шкоди?

Юрій 2017-03-25 / 18:04:18
Комусь мало заплатили. До цього часу начальник КПП Ділове сам знімав прикордонників з лінії кордону для легкого перетину.а зараз зажрались свиноти.

василь 2017-03-25 / 17:47:49
сигаретлики всі і люди Блюкового Кума Валери Куцина якого у нас в Бичкові всі кличуть як Льоня Ведмідь ,і Панаса .Нікому ніц не буде сто процентів хлопці вже дома і Льоня тепер виясняє хто здав

До Івана 2017-03-25 / 16:28:02
У осіб, які свідомо незаконно перетинають Державний кордон України, не може бути честі і гідності. То про яку честь і гідність може йти мова, якщо у порушників Державного кордноу України немає ні честі, ні гідності, як можна принизити те, чого немає?

Іван 2017-03-25 / 15:32:12
З боку прикордонників має місце перевищення влади під час затримння осіб, що скоїли адмінправопорушення, особливо знущання над ними, пов'яане і застосуванням не пропорційноїфізичної сили, у тому числі неприпустимих дій, що принижують їх честь та людську гідність, вже після затримання!

НОВИНИ: Кримінал

21:18
$6500 за "квиток" на човен: на Закарпатті затримали двох військових, що "підробляли" переправленням "ухилянтів"
13:36
/ 2
У Міжгір'ї за пів години знайшли зловмисника, що вкрав авто Renault Kangoo
13:04
У затриманого в Мукачеві наркоторговця вилучили понад 200 розфасованих доз "товару"
22:23
/ 2
Депутат Тячівської райради уник тюрми за вчинення важкої ДТП, бо уклав угоду з прокурором
18:35
У ПП "Ужгород" українець хотів виїхати за кордон за підробленими документами "багатодітного" і "багатодружинного" "таджика"
15:53
/ 3
Ужгородець до смерті забив співмешканця матері, з яким пиячив
22:38
/ 2
Заступника керівника Закарпатської спецпрокуратури звільнили за корупцію
11:18
На Закарпатті "ухилянти" з Дніпропетровщини прямували на "штурм" Тиси з дитячими рятувальними жилетами патріотичних кольорів
23:20
/ 1
В Ужгороді двоє неповнолітніх хлопців пограбували жінку
19:17
Раніше судимий житель Ключарок "підробляв" торгівлею метамфетаміном
18:52
Закарпатця затримали на продажі гранатомета, гранат і набоїв
16:50
Справу ОЗУ наркоторговців зі Станова Верхньокоропецької громади передали до суду
14:53
/ 2
В Ужгороді на "транші" хабаря в $1500 затримали високопоставленого співробітника ГУ ДСНС
18:31
СБУ розповіла про затримання на хабарі посадовця Синевирської сільради
15:44
/ 1
На Закарпатті очільниці сільради повідомили про підозру в розтраті майже 680 тис. грн із бюджету громади
15:05
/ 12
У Тячеві після допиту у слідчого поліції затримали секретаря Хустської єпархії УПЦ МП Розмана
11:56
Затримали наркоторговців з Виноградова і Мукачева, які збували метамфетамін
11:31
/ 17
У Міжгір'ї на хабарі затримали начальника відділу земельних ресурсів Синевирської ОТГ. У справі фігурує голова ОТГ Іван Чуп
11:09
/ 21
У Хусті затримали пʼяним за кермом суддю Сергія Савицького
10:26
/ 3
На Закарпатті справу щодо підроблення фітосертифікатів на продукцію, яку експортували до ЄС, спрямували до суду
18:12
На посту у Нижніх Воротах "безправний" водій намагався дати патрульним 600 грн хабаря
14:47
В Ужгороді переправника "ухилянтів" взяли під варту з можливістю внести близько 1 млн грн застави
14:05
/ 5
У Мукачеві раніше судимий наркоторговець під час затримання наїжджав автомобілем на поліцейських