В Ужгороді відбувся чемпіонат міста з пауерліфтингу, присвячений річниці Карпатської України (ФОТО)

В атлетичному залі фітнес-центру "Viper Gym" пройшов чемпіонат Ужгорода з пауерліфтингу (класичний жим лежачи), приурочений до 78-ї річниці Карпатської України.

Захід спільно організували й провели управління у справах культури, спорту, сім'ї та молоді Ужгородської міської ради, військово-патріотична організація "Карпатська Січ" і міська федерація пауерліфтингу. Турнір вийшов досить представницьким: у ньому взяли участь чотири чемпіони країни, двоє майстрів спорту України, один майстер спорту України міжнародного класу.

Серед жінок у ваговій категорії до 57 кг з результатом 45 кг перемогла Олександра Тиводар, а у категорії до 63 кг - Вікторія Козарь, котра підняла 65 кг.

У змаганнях чоловіків чемпіонами стали Олександр Соломко (підняв 75 кг у ваговій категорії до 59 кг), Іван Телегій (157,5 кг до 66 кг), Олександр Шляхта (170 кг до 74 кг), Максим Офіцинський (140 кг до 83 кг), Леонід Квятковський (147,5 кг до 93 кг), Ігор Коренюк (185 кг до 120 кг).

Перемогу в абсолютній першості серед жінок здобула 15-річна учениця Ужгородської угорськомовної гімназії Вікторія Козарь, котра перевершила свій особистий рекорд на 5 кг і готується виступити на чемпіонаті світу серед дівчат, котрий пройде у травні у Литві.

Серед чоловіків абсолютним чемпіоном став 23-річний студент фізичного факультету УжНУ Іван Телегій, котрий готується до чемпіонату світу з класичного жиму лежачи, що пройде у квітні у США.

Церемонію нагородження переможців, котрі були відзначені кубками, медалями і дипломами управління культури, спорту, сім'ї та молоді Ужгородської міської ради, а також спеціальними призами військово-патріотичної організації "Карпатська Січ", провели керівник "Карпатської Січі" Тарас Деяк і один із засновників пауерліфтингу на Закарпатті Ігор Баран.

Андрій Федорішко, голова обласної федерації пауерліфтингу, для Закарпаття онлайн