Юні закарпатські боксери поїхали на етап чемпіона України до Львова (ФОТО)

16 березня в м. Львів стартував етап ЧУ з боксу серед юнаків 2003-2004 р.н. Закарпатська область також представила команду боксерів в кількості 16-ти юнаків.

Команду було відряджено під контролем головного тренера ФБЗо Валерія Вішньова та тренера Олександра Солохеєва.

Представником судійської колегії від Закарпаття був суддя національної категорії України Олександр Чубарев, повідомляють у Федерації боксу Закарпаття.

17 березня 2017р.

Теги: бокс, чемпіонат, Львів

19:10
Ужгородські гандболісти стали Чемпіонами України та розпочали боротьбу у Кубку
09:18
Спортсмени з Закарпаття здобули одразу три "золота" дорослого Чемпіонату України з кікбоксингу
03:18
У фіналі Кубка Закарпаття з футболу з "Вільхівцями" зіграє "Минай"
11:35
Мукачівські спортсмени повернулися зі Всеукраїнських змагань з легкої атлетики з "набором" нагород
06:45
/ 1
Закарпатська збірна АТОвців у чемпіонаті Героїв АТО з футболу перший матч зіграла внічию
12:46
Футбол. "Минай" внічию зіграв із коломийським "Покуттям"
12:31
У "сакуровому" "Вело-Лідері" взяло участь вдвічі більше учасників, ніж в осінньому
07:42
Відбулися матчі першого туру чемпіонату Закарпаття з футболу
04:30
Закарпатські АТОвці візьмуть участі у всеукраїнському "Відкритому чемпіонаті України Героїв АТО з футболу"
14:32
Фінал "поліцейського" чемпіонату області з футботу для дітей краю проходить в Ужгороді
11:01
Закарпатська юнацька збірна виборола 9 командне місце на Чемпіонаті України з важкої атлетики
09:31
Закарпатці привезли 5 нагород Кубка України з фехтування на візках
15:54
Ужгородські школярі стали другими у Західноукраїнській лізі "Дитяча легка атлетика ІААФ"
10:03
/ 3
У Великому Березному зі старих кленів створили дерев'яні фігури
11:06
У Хусті вперше відбувся відкритий чемпіонат з кікбоксингу та зі змішаних єдиноборств
04:10
Гандбол. "Травмовані" "Карпати" двічі програли "Галичанці"
02:59
Чоловічі "Карпати" з Ужгорода достроково вибороли звання чемпіона в Першій лізі чемпіонату Україниз гандболу
02:05
/ 1
Перші півфінальні матчі Кубка Закарпаття з футболу завершилися внічию
16:08
В Ужгороді проходить відкрита першість міста з дзюдо "Квітуча сакура"
14:45
Ужгород приймає другий відкритий турнір із тхеквондо Uzhgorod Sakura Cup
14:37
"Кубок Олімпійських Чемпіонів" із плавання зібрав в Ужгороді понад 200 юних спортсменів з усієї України
14:27
5 спортсменів із Мукачева представлятимуть Україну на чемпіонаті світу з хортингу в Латвії