Юні закарпатські боксери поїхали на етап чемпіона України до Львова (ФОТО)

16 березня в м. Львів стартував етап ЧУ з боксу серед юнаків 2003-2004 р.н. Закарпатська область також представила команду боксерів в кількості 16-ти юнаків.

Команду було відряджено під контролем головного тренера ФБЗо Валерія Вішньова та тренера Олександра Солохеєва.

Представником судійської колегії від Закарпаття був суддя національної категорії України Олександр Чубарев, повідомляють у Федерації боксу Закарпаття.

17 березня 2017р.

Теги: бокс, чемпіонат, Львів

15:03
Юні Закарпатські боксери – одні з перших в Україні
03:59
В Ужгороді відбувся чемпіонат Закарпаття зі спортивного орієнтування на спринтерських дистанціях
/ 1
Головний трофей Ужгородської футзальної ліги виборов "Проспект"
09:31
Закарпатці багатократно вибороли призові й переможні місця на чемпіонаті Львівщини зі спортивного орієнтування
05:37
В Ужгороді відбувся чемпіонат міста з пауерліфтингу, присвячений річниці Карпатської України
03:08
Чемпіоном зимової першості Закарпаття з футболу став "Севлюш"
13:21
Естафету обласних змагань від зимової першості переймає Кубок Закарпаття
12:04
Жіноча збірна Ужгорода з баскетболу розпочала сезон тренувань
09:28
Ужгородець став першим в області кандидатом у майстри спорту з плавання за часів Незалежності України
04:06
У Тячеві відбувся перший міжнародний турнір з хортингу, присвячений заснуванню міста
15:16
В Ужгороді на відзначення 78-ї річниці Карпатської України відбудеться чемпіонат міста з пауерліфтингу та турнір із міні-футболу
03:30
Закарпатські борці греко-римського стилю завоювали "бронзу" в Західній зоні ЧУ серед юнаків
/ 1
Фіналістами Зимової першості Закарпаття з футболу стали "Севлюш" і "Середнє"
16:51
450 юних фехтувальників із 18 регіонів країни з'їхались до Ужгорода на Всеукраїнський турнір
12:27
Ужгородські тхеквондисти повернулися з Риму 6 золотими нагородами
11:56
Найбільші успіхи закарпатців у спортивному орієнтуванні пов’язані з виступами на чемпіонатах світу серед школярів
03:27
/ 1
Ветерани київського "Динамо" зіграють з ветеранами футболу Закарпаття у фінальний день Кубка Василя Раца