Закарпатські борці греко-римського стилю завоювали "бронзу" в Західній зоні ЧУ серед юнаків

У Вінницькій області відбувся чемпіонат України (Західна зона) із греко-римської боротьби серед юнаків 2002-2003 р.н.

Як повідомляє прес-служба Рівненської обласної ради, перше місце завоювали вінничани, команда з Рівненщини посіла друге загальнокомандне місце, а замкнули трійку представники Закарпаття.

Загалом у змаганнях взяли участь близько 180 спортсменів збірних команд Вінницької, Тернопільської, Львівської, Закарпатської, Волинської, Івано-Франківської та Рівненської областей.

14 березня 2017р.

Теги: боротьба, юнаки, чемпіонат

15:59
Понад 100 спортсменів із 7 країн Європи приїдуть до Ужгорода на клубний Чемпіонат Європи з гирьового спорту
13:21
Близько півсотні спортменів змагалися на Чемпіонаті Закарпатської області з пауерліфтингу в Хусті
15:40
На Міжгірщині провідні фахівці з Європи проведуть низку майстер-класів з айкідо, іайдо та дзьодо
11:29
4 медалі привезли закарпатські гирьовики у складі збірної України з Відкритого чемпіонату Європи
12:21
Юні ужгородські ватерполісти стали "срібними" переможцями відкритого чемпіонату України
11:59
Вихованці ужгородської школи фехтування на візках продовжують свою успішну світову ходу
10:29
Юнаки Перечина, вигравши Всеукраїнський турнір "Шкіряний м'яч", матимуть оновлення футбольної інфраструктури від ФФУ
10:13
Американський футбол. Ужгородські "Лісоруби" взяли реванш у Києві, здолавши столичних "Бульдогів"
04:06
Відбулися матчі 7-го туру чемпіонату Закарпаття з футболу
01:41
Закарпатці стали чемпіонами та призерами чемпіонату Європи з шидокан-карате в Німеччині
00:46
Олег Протасов: "На Закарпатті може бути створений центр для талановитих гравців"
14:09
У неділю, 11 червня, відбудуться матчі 7 туру футбольної першості Закарпатської області
11:50
До веломарафону "Стежками опришків" на Рахівщині прокладають нові траси і впорядковують існуючі
16:05
Мукачівські "товариші" вдало виступили у відкритому Кубку Львівської області зі спортивного орієнтування
12:42
Ужгородські баскетболісти – Чемпіони України у лізі "Захід"
18:05
В Ужгороді для дітей провели семінар одразу із 3 японських бойових мистецтв – айкідо, шидокан-карате та дзюдо
11:32
Всеукраїнські змагання з гирьового спорту зібрали в Ужгороді з півсотні спортсменів Західної України
19:03
/ 1
В Ужгороді, в турнірі з міні-футболу серед команд ЗМІ перемогли "спортивні" журналісти, "бронза" – у Берегова
05:12
Результати матчів 6-го туру чемпіонату Закарпаття з футболу вплинули на розташування команд у верхній частині турнірної таблиці