Закарпатські борці греко-римського стилю завоювали "бронзу" в Західній зоні ЧУ серед юнаків

У Вінницькій області відбувся чемпіонат України (Західна зона) із греко-римської боротьби серед юнаків 2002-2003 р.н.

Як повідомляє прес-служба Рівненської обласної ради, перше місце завоювали вінничани, команда з Рівненщини посіла друге загальнокомандне місце, а замкнули трійку представники Закарпаття.

Загалом у змаганнях взяли участь близько 180 спортсменів збірних команд Вінницької, Тернопільської, Львівської, Закарпатської, Волинської, Івано-Франківської та Рівненської областей.

13:59
Закарпатські фехтувальниці вибороли командне "золото" Відкритого чемпіонату України серед кадетів
11:31
Мукачівські спортсмени вибороли три "золоті" нагороди на чемпіонаті України з жиму лежачи
09:09
40 учасників з усієї України демонстрували вправність у Street Workout у Мукачеві
23:06
Команда юних закарпатських пауерліфтерів посіла друге місце на чемпіонаті України
07:56
В Ужгороді у турнірі "UzhgorodChallenge" змагаються боксери України та Німеччини
16:00
/ 5
Відкритий чемпіонат Закарпатської області з хортингу стартував в Ужгороді
15:50
/ 1
Ужгородські гімнастки, повернувшись із Кубка України, готуються до "Кубка Дерюгіної" у Києві
16:45
У національній збірній України на зимовій Олімпіаді у Кореї – двоє закарпатців
09:19
У Мукачеві пройшов чемпіонат області з футзалу серед аматорських команд ветеранів
06:06
Майже 3000 кілограмів підняв абсолютний чемпіон змагань "Залізна палачінта"
18:09
Гандбол. Ужгородські "Карпати" не змогли переграти львівську "Галичанку"
16:44
У Мукачеві пройшов Чемпіонат Закарпатської області з шахів серед дітей
18:35
Відбулися матчі 2 туру Зимової першості Закарпаття з футболу
10:12
Переможцями міжнародного хоккейного турніру в Ужгороді стали "Закарпатські ведмеді"