Фіналістами Зимової першості Закарпаття з футболу стали "Севлюш" і "Середнє" (ВІДЕО)

У неділю, 12 березня, на штучному полі смт Середнє вболівальники стали свідками півфіналів обласних змагань, які відкрили футбольний рік.

ФК «Карпати» (Дубове) – ФК «Севлюш» (Виноградів) – 0:4

Підопічні Івана Білака й за відсутності травмованого Юрія Чонки здобули переконливу перемогу, забивши, за доброю традицією, по голу в кожному з таймів.

Виграш було здобуто на класі: виноградівці багато пресингували, комбінували, діяли на швидкостях. Звідси й результат. Створивши декілька небезпечних моментів на початку зустрічі, зокрема і зі «стандарту», віце-чемпіон не забарився з голами. В одному з епізодів на 10 хв. гостро атакував Юрій Мешко. І якщо «кіпер» «Карпат» на удар зреагував, то тут же наспів Михайло Чедрик та переправив м’яч у ворота.

Далі настала черга Дениса Ребрика. Ще до перепочинку він забив другий гол, скориставшись пасом Андрія Ломаги. А після перерви нападнику асистував Юрій Мешко. Хет-трик же був оформлений за допомогою пенальті (суперник порушив правила в карному майданчику). Севлюшці (зокрема Михайло Реплюк, Іван Бандурович, той же Михайло Чедрик) могли забивати ще в зустрічі. Та десь підвела точність, а в кількох епізодах просто бездоганно зіграв у воротах карпатівець Володимир Гарастей. До речі, щодо команди Дубового, то вона двічі гостро атакувала в першому таймі по центру, а на 67 хв. між трьох захисників небезпечно пройшов Євген Дикун, і лише гострий кут до воріт завадив влучно пробити та хоч би забити гол престижу. Отож 4:0.

Сергій Цубера, наставник «Карпат»: «Сьогодні в нас – «стояча» команда. Трьох футболістів не було з поважних причин – один травмований, двоє виїхали за кордон. Як наслідок, ослаблений склад. Але все по грі. Дякуємо суперникові, який достойно нас провчив».

Іван Білак, головний тренер «Севлюша»: «Хлопці показали хорошу гру, контролювали її, забили в кожному з таймів по два голи. Думаю, ми закономірно потрапили до фіналу».

Тим не менше настрій мав би бути в обох команд, адже одна з них вийшла до фіналу зимової першості, а інша достойно зіграла, єдиною потрапивши до півфіналу ЗП з колективів першої ліги.

Голи: Чедрик Михайло 10 хв., Ребрик Денис 30, 42, 47 хв.

Арбітри: Дьордь Н., Рогач Я., Дудаш Д.

4-й арбітр – Бодня О.

Делегат – Кувік І.О.

ФК «Карпати» (Дубове): Гарастей Володимир, Магей Михайло, Мокан Михайло, Приймак Микола, Змикало Ян, Макарусь Олександр, Мороз Дмитро, Ільков Богдан, Дикун Євген, Дьолог Роман.

Запасні: Томишинець Василь, Олаг Євген, Теслович Петро, Максимчук Олег

Тренер – Цубера Сергій.

ФК «Севлюш» (Виноградів): Гренишин Віталій, Микуляк Віктор, Ломага Андрій, Жуков Дмитро, Бандурович Іван, Реплюк Михайло, Вайда Артур, Мешко Юрій, Ковтун Василь, Чедрик Михайло, Ребрик Денис.

Запасні: Славік Юрій, Чейпеш Віталій, Ковня Борис, Орос Роман.

Тренер – Білак Іван.

Статистика матчу:

«Севлюш» «Карпати»
Кутові 2 1
Удари (у площину воріт) 19 (10) 5 (2)
Офсайди 2 0

ФК «Середнє» – ФК «Минай» – 0:0 (за пенальті 4:2)

Гра достойних суперників та кращих команд області із силовою боротьбою та намаганням домінувати на кожному клаптику поля – мабуть, так можна охарактеризувати другий півфінал.

Перший тайм не був багатим на створені моменти, як і зустріч загалом, однак гравці суперничали з великою самовіддачею. Команди намагалися не помилятися, особливо на своїй половині поля, тому більше руйнували, ніж створювали. Після перерви «Минай» відчутно заволодів ініціативою й за допомогою подачі кутових та безпосередньо «пострілів» намагався «розмочити» ворота суперника. Особливо хороша нагода виникла в Роберта Гегедоша, коли він наприкінці другого тайму намагався влучно замкнути верхову передачу головою, та воротар суперника Павло Кучінка був на місці. І загалом середнянці холоднокровно діяли в захисті, який цілком претендує на звання одного з кращих в області серед клубних команд, намагалися відповідати гострими контратаками (але тут уже минайці не «дрімали»). Зрештою, усе дійшло до пенальті. «Середнє», як і в чвертьфіналі з «Вільхівцями», досягло свого. Влучно пробили Олександр Бако, Станіслав Котьо, Олексій Хоменко та Дмитро Рацин. «Минай» же напрацював реалізацію 11-метрових зусиллями Роберта Гегедоша та Владислава Микуляка, а ось удар Василя Беци взяв Павло Кучінка, а Євген Мирончук пробив вище. «Середнє» – у фіналі!

Мирослав Бундаш, тренер «Середнього»: «Гра була цікавою, хоч на неї впливав сильний вітер. Моменти намагалися і ми створювати, і суперник, а в підсумку все вирішувалося в пенальті. Ми раді, що зможемо виступити у фіналі».

Микола Гібалюк, головний тренер «Миная»: «Намагалися грати у футбол, а в підсумку «дотягнули» до пенальті. «Середнє» вітаю. Молодці, вийшли до фіналу. Ми ж, на жаль, поки 11-метрові бити не вміємо. Нічого, будемо вчитися. І загалом усе нормально. Хлопці старалися, атакували. Життя продовжується».

Арбітри: Дребужан С., Федак В., Рошко О.