Юні спортсмени з Мукачева здобули "золото" та "бронзу" на змаганнях з легкої атлетики у Львові (ФОТО)

21-22 лютого у Львові (манеж СКА) відбулися змагання з легкої атлетики – Відкрита першість КДЮСШ ім. Ю. К. Куценка з легкоатлетичних двоборств.

Змагалися юнаки та дівчата 2002 р.н. та молодші з Львівської, Волинської, Рівненської та Закарпатської областей.

Вдало виступили вихованці СОК ДЮСШ Мукачева, які здобули дві золоті та одну бронзову нагороду. Хімич Даніела (тренер – Губін Є.В.) здобула перемогу у двоборстві 1000м + 600м, а Зенгел Евеліна ( тренер – Андреасова Л.В.) була сильнішою за своїх суперниць у двоборстві 60 м з/б + 60м. Подгорський Олександр (тренер – Панкулич І.В.) став бронзовим призером у двоборстві 1000м + 600м, покращивши особисті досягнення на обох дистанціях.