"Пересічники", що заблокували КПП "Ужгород", пропускатимуть по 2 вантажівки щогодини на в'їзд і виїзд з України

У результаті переговорів із власниками автомобілів з іноземною реєстрацією, які блокують під′їзд до вантажного терміналу на КПП “Ужгород”, досягнуто домовленості про пропуск вантажівок.

"Пересічники", що заблокували КПП "Ужгород", пропускатимуть по 2 вантажівки щогодини на в'їзд і виїзд з України

Про це повідомила УНН речниця Чопського прикордонного загону Олена Трачук

Як повідомила О.Трачук, пересічники погодилися пропускати на годину по дві вантажівки на в′їзд і виїзд з України.

Також у прикордонному відомстві повідомляють, що, зі слів самих пересічників, акція є безстроковою, і місце її проведення вони залишати не збираються.

Нагадаємо, що блокування під′їзду до вантажного терміналу на українсько-словацькому кордоні почалося сьогодні, 22 лютого, о 9.30. Близько 30 автомобілів заблокували дорогу за 1 кілометр до вантажного терміналу КПП “Ужгород”.

Згодом у поліції повідомиле про чергове кримінальне провадження, порушене за фактом блокування. 

22 лютого 2017р.

Теги: пересічники, блокування, виїзд, вантажівки

Коментарі

свiй 2017-02-23 / 17:37:16
Допоки будуть дурнi до вiрять до все буде добре? Питания до бомжа viod?

Viod 2017-02-23 / 16:50:26
Б*мжі знову перекрили кордон? :(

Свiй 2017-02-23 / 16:13:38
Сочусвую власникам автохлама тобто вазiв, газiв, сенсiв,нив i iншого автобрухту! Хлопцi зберiтьзусилля на достойна життя! А так i будете в хвостi автопрогресу!

Gosha 2017-02-23 / 10:25:46
Піддержую Миколу на всі 100.Треба пересадити на жигулі ланоси і сенси всіх чиновників і депутатів.

Микола 2017-02-23 / 10:12:20
Дуже цікаво спостерігати за коментарями обіжених судьбою власників ВАЗів, ГАЗів і Сенсів, для них 5-10 річний Фольксваген чи Ауді - автохлам... Пересічки раз в рік то бред, то вимагають бариги-перекупи, то не в інтересах простого громадянина... Треба дати можливість розмитнити 1 авто в рік одному громадянину, з адекватним митом. А бариг в КПЗ,...

Gosha 2017-02-23 / 10:05:49
Людина яка чесно заробляє гроші може купити все що побажає,навіть яхту.Хто краде має сидіти у в'язниці.

Степан Крук 2017-02-23 / 09:57:17
Тут скаржаться, що комусь не вистачає грошей на автомобіль, а комусь на яхту! Почніть із себе: не виносьте на ніч сміття з дому та не свистіть в хаті. А то грошей не буде! І ще... Життя так влаштоване, що або рибку зїсти, або машину купити!

Gosha 2017-02-23 / 09:53:54
Украінець переживає за людей які чесно сплачують податки.На якій роботі можна чесно заробити на х5 або ренд ровер на украінских номерах.

Українець 2017-02-23 / 09:24:42
Десяток людей створюють незручності громадянам України та громадянам інших країн тим самим знищуючи імідж держави та ії устрою. Невже правоохоронні органи не можуть справитись з цими нахабами чи може вже настала анархія? Люди які сплачують податки і є законослухнянимиине можуть вільно пересуватися державними шляхами? Напевно це і називається демократією по Українськи. Сором і ганьба цій владі а ще кажуть що стало краще? Попробували б в іншій демократичній країні таке утнути а саме не сплативши передбачені законом податки кататись на авто і перекривати дороги.Були б у буцегарні в той же день.

Gosha 2017-02-23 / 09:21:29


Нецензурна лексика і хамство. Коментар видалено. Адмін


До всіх, ще раз 2017-02-23 / 09:01:44
Мене зовуть Бабло Баблович Бидлецький. Вибачаюся, в мене насморк. Ми будемо домогатися, щоб наші авто легалізували без всяких розтаможок і видали нам українські номери. Інакше перекриємо залізницю

Дід Микола 2017-02-23 / 08:47:19
Правильно, жодної копійки з розтаможки в кишені мародера-парашенки, бидло почекає, коли люди за своє стоять)

5005 2017-02-23 / 08:04:24
Ото не беспредел, беспредел ото коли фуру цигару перекинути за бугор, за йсе переживают далекобійники, бізнес горит, но нич, мало потерплят.

юрист 2017-02-23 / 07:28:30
А не боїшся Павлику, що комусь ваш беспредел надоїсть, і будуть вам бити писки по серйозному.
А власникам та водіям, котрі стоять через цих пікетувальників та несуть втрати, раджу фіксувати свої збитки та заявляти позови до цих діячів в суди. Коли з них почнуть дерти гроші, ьлді їм буде не до блокування.

Павло Бидлецький 2017-02-23 / 00:20:05
Ми будемо домогатися, щоб наші авто легалізували без всяких розтаможок і видали нам українські номери. Інакше перекриємо залізницю

Спонсор 2017-02-22 / 23:20:31
Дебіли і всьо!!!!!

До 111 2017-02-22 / 22:12:27
youtube.com/#/watch?v=L7EuA3y96kQ

Олег Ляшко 2017-02-22 / 21:13:55
Я поставлю своїх клопців, котрі в Радикальній партії відповідають за права сексменьшин. Вони пропустять через себе цих "пересічників". По-одному на годину. Аби знали, скотеняки!

111 2017-02-22 / 21:05:18
Прокурори чим займаються?? Чи тут нема кого на бабло розвести)))))

Rex Mundi 2017-02-22 / 20:53:56
Блокувальники, чиї вуха стирчать за вашими спинами ?????

НОВИНИ: Кримінал

16:23
Група закарпатських кишенькових злодіїв обкрадає киян
15:55
На Іршавщині наркоман мало не забив до смерті палицею сусіда
15:03
На Тячівщині чоловік побив мисливця і пошкодив його автомобіль
13:26
/ 2
На Закарпатті у російській вантажівці в дошках виявили велику партію сигарет білоруського виробництва
12:43
У Виноградові "Таврія" збила вагітну жінку
12:13
На митному пості "Ужгород" затримали словака, який намагався перевезти в дошках контрабандні сигарети
12:06
На Іршавщині затримали п’яну водійку без посвідчення та чоловіка, який на «Аudі» злетів в кювет
11:53
Засудженому жителю Мукачівщини додали до строку ув'язнення ще 4 роки за побиття битою чоловіка
11:46
Мукачівець побив і обікрав 2 чоловіків
21:34
/ 5
В Ужгороді обшукують заклади, які займалися незаконним гральним бізнесом
21:32
/ 3
На Тячівщині водій-порушник намагався відкупитися від патрульних
21:06
На Закарпатті за злочини проти журналістів відкрито 19 кримінальних проваджень
20:51
На Воловеччині спортивне авто вартістю 1,6 млн грн злетіло в кювет
17:52
/ 2
На Закарпатті жінка за спробу хабарем вирішити питання про зняття арешту на майно постане перед судом
17:46
Шахрая, котрий зібрав із мукачівців гроші за виготовлення надгробків і зник, засудили до трирічного "іспитового терміну"
14:45
/ 2