"Пересічники", що заблокували КПП "Ужгород", пропускатимуть по 2 вантажівки щогодини на в'їзд і виїзд з України

У результаті переговорів із власниками автомобілів з іноземною реєстрацією, які блокують під′їзд до вантажного терміналу на КПП “Ужгород”, досягнуто домовленості про пропуск вантажівок.

"Пересічники", що заблокували КПП "Ужгород", пропускатимуть по 2 вантажівки щогодини на в'їзд і виїзд з України

Про це повідомила УНН речниця Чопського прикордонного загону Олена Трачук

Як повідомила О.Трачук, пересічники погодилися пропускати на годину по дві вантажівки на в′їзд і виїзд з України.

Також у прикордонному відомстві повідомляють, що, зі слів самих пересічників, акція є безстроковою, і місце її проведення вони залишати не збираються.

Нагадаємо, що блокування під′їзду до вантажного терміналу на українсько-словацькому кордоні почалося сьогодні, 22 лютого, о 9.30. Близько 30 автомобілів заблокували дорогу за 1 кілометр до вантажного терміналу КПП “Ужгород”.

Згодом у поліції повідомиле про чергове кримінальне провадження, порушене за фактом блокування. 

22 лютого 2017р.

Теги: пересічники, блокування, виїзд, вантажівки

Коментарі

свiй 2017-02-23 / 17:37:16
Допоки будуть дурнi до вiрять до все буде добре? Питания до бомжа viod?

Viod 2017-02-23 / 16:50:26
Б*мжі знову перекрили кордон? :(

Свiй 2017-02-23 / 16:13:38
Сочусвую власникам автохлама тобто вазiв, газiв, сенсiв,нив i iншого автобрухту! Хлопцi зберiтьзусилля на достойна життя! А так i будете в хвостi автопрогресу!

Gosha 2017-02-23 / 10:25:46
Піддержую Миколу на всі 100.Треба пересадити на жигулі ланоси і сенси всіх чиновників і депутатів.

Микола 2017-02-23 / 10:12:20
Дуже цікаво спостерігати за коментарями обіжених судьбою власників ВАЗів, ГАЗів і Сенсів, для них 5-10 річний Фольксваген чи Ауді - автохлам... Пересічки раз в рік то бред, то вимагають бариги-перекупи, то не в інтересах простого громадянина... Треба дати можливість розмитнити 1 авто в рік одному громадянину, з адекватним митом. А бариг в КПЗ,...

Gosha 2017-02-23 / 10:05:49
Людина яка чесно заробляє гроші може купити все що побажає,навіть яхту.Хто краде має сидіти у в'язниці.

Степан Крук 2017-02-23 / 09:57:17
Тут скаржаться, що комусь не вистачає грошей на автомобіль, а комусь на яхту! Почніть із себе: не виносьте на ніч сміття з дому та не свистіть в хаті. А то грошей не буде! І ще... Життя так влаштоване, що або рибку зїсти, або машину купити!

Gosha 2017-02-23 / 09:53:54
Украінець переживає за людей які чесно сплачують податки.На якій роботі можна чесно заробити на х5 або ренд ровер на украінских номерах.

Українець 2017-02-23 / 09:24:42
Десяток людей створюють незручності громадянам України та громадянам інших країн тим самим знищуючи імідж держави та ії устрою. Невже правоохоронні органи не можуть справитись з цими нахабами чи може вже настала анархія? Люди які сплачують податки і є законослухнянимиине можуть вільно пересуватися державними шляхами? Напевно це і називається демократією по Українськи. Сором і ганьба цій владі а ще кажуть що стало краще? Попробували б в іншій демократичній країні таке утнути а саме не сплативши передбачені законом податки кататись на авто і перекривати дороги.Були б у буцегарні в той же день.

Gosha 2017-02-23 / 09:21:29


Нецензурна лексика і хамство. Коментар видалено. Адмін


До всіх, ще раз 2017-02-23 / 09:01:44
Мене зовуть Бабло Баблович Бидлецький. Вибачаюся, в мене насморк. Ми будемо домогатися, щоб наші авто легалізували без всяких розтаможок і видали нам українські номери. Інакше перекриємо залізницю

Дід Микола 2017-02-23 / 08:47:19
Правильно, жодної копійки з розтаможки в кишені мародера-парашенки, бидло почекає, коли люди за своє стоять)

5005 2017-02-23 / 08:04:24
Ото не беспредел, беспредел ото коли фуру цигару перекинути за бугор, за йсе переживают далекобійники, бізнес горит, но нич, мало потерплят.

юрист 2017-02-23 / 07:28:30
А не боїшся Павлику, що комусь ваш беспредел надоїсть, і будуть вам бити писки по серйозному.
А власникам та водіям, котрі стоять через цих пікетувальників та несуть втрати, раджу фіксувати свої збитки та заявляти позови до цих діячів в суди. Коли з них почнуть дерти гроші, ьлді їм буде не до блокування.

Павло Бидлецький 2017-02-23 / 00:20:05
Ми будемо домогатися, щоб наші авто легалізували без всяких розтаможок і видали нам українські номери. Інакше перекриємо залізницю

Спонсор 2017-02-22 / 23:20:31
Дебіли і всьо!!!!!

До 111 2017-02-22 / 22:12:27
youtube.com/#/watch?v=L7EuA3y96kQ

Олег Ляшко 2017-02-22 / 21:13:55
Я поставлю своїх клопців, котрі в Радикальній партії відповідають за права сексменьшин. Вони пропустять через себе цих "пересічників". По-одному на годину. Аби знали, скотеняки!

111 2017-02-22 / 21:05:18
Прокурори чим займаються?? Чи тут нема кого на бабло розвести)))))

Rex Mundi 2017-02-22 / 20:53:56
Блокувальники, чиї вуха стирчать за вашими спинами ?????

НОВИНИ: Кримінал

18:15
В Ужгроді "на гарячому" затримали підлітків, котрі обікрали новобудову (ФОТО? DSLTJ)
17:45
/ 1
У Нижніх Воротах на Закарпатті затримали підозрюваних у крадіжці грузинів, що тримали курс на Львів
17:21
Обвинувачених у зґвалтуванні неповнолітньої в Ужгороді позбавлено волі на 13, 10 і 8 років
15:08
Угорець намагався "купити" прихильність прикордонників на Закарпатті за 15,5 тис форинтів і 132 грн
14:31
На Закарпатській митниці в мікроавтобусі українця, що прямував з Іспанії, службовий пес знайшов насіння конопель на майже 2 тис євро
14:20
На Хустщині затримали 6-ох чоловіків, підозрюваних у крадіжках з новобудов, автівок, туркомлпексу та сільського клубу
13:31
Трьох мешканців Хустщини затримали за розповсюдження марихуани
13:28
У Хусті затримали трьох вуличних грабіжників
13:25
Житель Великих Лучок "серійно" викрадав велосипеди в односельців і продавав їх іншим
11:57
У закарпатських Лавках із гаража місцевого троє раніше судимих викрали скутер, аби потім його продати
11:53
На Виноградівщині затримали неповнолітніх рибалок, що поцупили з городу 20 саджанців малини
11:26
На Мукачівщині чоловік викрав із будинку сусідів золотий ланцюжок та 2 тис чеських крон
16:10
/ 1
На Закарпатті викрили вихідця з Луганщини та місцевого, які налагодили ретрансляцію російських телеканалів
15:42
В Ужгороді затримали групу з двох чоловіків і жінки, котрі били й грабували перехожих
14:00
У Рахові затримали групу ймовірних злодюжок, що крали камери відеоспостереження й товар із вуличних холодильників
13:14
З подвір'я мешканця Старого Давидкова на Мукачівщині викрали мотоблок та мопед
12:34
/ 2
Близько 40 г наркотиків за одну добу вилучили в Ужгороді, Мукачеві, Сваляві та Виноградові
10:18
Мешканець Попова, що на Берегівщині, викрав із підвалу свого знайомого 60 літрів вина
13:14
Звинуваченого у фальсифікації майже 1 тис л горілки тячівця триматимут під домашнім арештом
12:24
/ 5
У хаті жителя закарпатської Волосянки знайшли карабін з оптичним прицілом та 2 гвинтівки
12:22
На Хустщині затримали продавця наркотиків
11:50
В Ужгороді чоловік заблукав на території заводу після того, як його пограбував невідомий
11:47
/ 1
Безробітний на "Лексусі" заправився на АЗС в Ужгороді на понад 2 тис грн і поїхав геть, залишивши 250 грн
10:42
П'яна водійка ВАЗу, разом із пасажиром, потрапили до лікарні після зіткнення з "Фольксвагеном" на Мукачівщині
10:05
На Закарпатті при спробі перетнути кордон затримали румуна, розшукуваного в Румунії за контрабанду