"Пересічники", що заблокували КПП "Ужгород", пропускатимуть по 2 вантажівки щогодини на в'їзд і виїзд з України

У результаті переговорів із власниками автомобілів з іноземною реєстрацією, які блокують під′їзд до вантажного терміналу на КПП “Ужгород”, досягнуто домовленості про пропуск вантажівок.

"Пересічники", що заблокували КПП "Ужгород", пропускатимуть по 2 вантажівки щогодини на в'їзд і виїзд з України

Про це повідомила УНН речниця Чопського прикордонного загону Олена Трачук

Як повідомила О.Трачук, пересічники погодилися пропускати на годину по дві вантажівки на в′їзд і виїзд з України.

Також у прикордонному відомстві повідомляють, що, зі слів самих пересічників, акція є безстроковою, і місце її проведення вони залишати не збираються.

Нагадаємо, що блокування під′їзду до вантажного терміналу на українсько-словацькому кордоні почалося сьогодні, 22 лютого, о 9.30. Близько 30 автомобілів заблокували дорогу за 1 кілометр до вантажного терміналу КПП “Ужгород”.

Згодом у поліції повідомиле про чергове кримінальне провадження, порушене за фактом блокування. 

22 лютого 2017р.

Теги: пересічники, блокування, виїзд, вантажівки

Коментарі

свiй 2017-02-23 / 17:37:16
Допоки будуть дурнi до вiрять до все буде добре? Питания до бомжа viod?

Viod 2017-02-23 / 16:50:26
Б*мжі знову перекрили кордон? :(

Свiй 2017-02-23 / 16:13:38
Сочусвую власникам автохлама тобто вазiв, газiв, сенсiв,нив i iншого автобрухту! Хлопцi зберiтьзусилля на достойна життя! А так i будете в хвостi автопрогресу!

Gosha 2017-02-23 / 10:25:46
Піддержую Миколу на всі 100.Треба пересадити на жигулі ланоси і сенси всіх чиновників і депутатів.

Микола 2017-02-23 / 10:12:20
Дуже цікаво спостерігати за коментарями обіжених судьбою власників ВАЗів, ГАЗів і Сенсів, для них 5-10 річний Фольксваген чи Ауді - автохлам... Пересічки раз в рік то бред, то вимагають бариги-перекупи, то не в інтересах простого громадянина... Треба дати можливість розмитнити 1 авто в рік одному громадянину, з адекватним митом. А бариг в КПЗ,...

Gosha 2017-02-23 / 10:05:49
Людина яка чесно заробляє гроші може купити все що побажає,навіть яхту.Хто краде має сидіти у в'язниці.

Степан Крук 2017-02-23 / 09:57:17
Тут скаржаться, що комусь не вистачає грошей на автомобіль, а комусь на яхту! Почніть із себе: не виносьте на ніч сміття з дому та не свистіть в хаті. А то грошей не буде! І ще... Життя так влаштоване, що або рибку зїсти, або машину купити!

Gosha 2017-02-23 / 09:53:54
Украінець переживає за людей які чесно сплачують податки.На якій роботі можна чесно заробити на х5 або ренд ровер на украінских номерах.

Українець 2017-02-23 / 09:24:42
Десяток людей створюють незручності громадянам України та громадянам інших країн тим самим знищуючи імідж держави та ії устрою. Невже правоохоронні органи не можуть справитись з цими нахабами чи може вже настала анархія? Люди які сплачують податки і є законослухнянимиине можуть вільно пересуватися державними шляхами? Напевно це і називається демократією по Українськи. Сором і ганьба цій владі а ще кажуть що стало краще? Попробували б в іншій демократичній країні таке утнути а саме не сплативши передбачені законом податки кататись на авто і перекривати дороги.Були б у буцегарні в той же день.

Gosha 2017-02-23 / 09:21:29


Нецензурна лексика і хамство. Коментар видалено. Адмін


До всіх, ще раз 2017-02-23 / 09:01:44
Мене зовуть Бабло Баблович Бидлецький. Вибачаюся, в мене насморк. Ми будемо домогатися, щоб наші авто легалізували без всяких розтаможок і видали нам українські номери. Інакше перекриємо залізницю

Дід Микола 2017-02-23 / 08:47:19
Правильно, жодної копійки з розтаможки в кишені мародера-парашенки, бидло почекає, коли люди за своє стоять)

5005 2017-02-23 / 08:04:24
Ото не беспредел, беспредел ото коли фуру цигару перекинути за бугор, за йсе переживают далекобійники, бізнес горит, но нич, мало потерплят.

юрист 2017-02-23 / 07:28:30
А не боїшся Павлику, що комусь ваш беспредел надоїсть, і будуть вам бити писки по серйозному.
А власникам та водіям, котрі стоять через цих пікетувальників та несуть втрати, раджу фіксувати свої збитки та заявляти позови до цих діячів в суди. Коли з них почнуть дерти гроші, ьлді їм буде не до блокування.

Павло Бидлецький 2017-02-23 / 00:20:05
Ми будемо домогатися, щоб наші авто легалізували без всяких розтаможок і видали нам українські номери. Інакше перекриємо залізницю

Спонсор 2017-02-22 / 23:20:31
Дебіли і всьо!!!!!

До 111 2017-02-22 / 22:12:27
youtube.com/#/watch?v=L7EuA3y96kQ

Олег Ляшко 2017-02-22 / 21:13:55
Я поставлю своїх клопців, котрі в Радикальній партії відповідають за права сексменьшин. Вони пропустять через себе цих "пересічників". По-одному на годину. Аби знали, скотеняки!

111 2017-02-22 / 21:05:18
Прокурори чим займаються?? Чи тут нема кого на бабло розвести)))))

Rex Mundi 2017-02-22 / 20:53:56
Блокувальники, чиї вуха стирчать за вашими спинами ?????

НОВИНИ: Кримінал

18:09
/ 4
В Ужгороді водій збив на пішохідному переході двох дітей і втік
15:40
На Ужгородщині до 7,5 років тюрми засудили чоловіка, котрий у п'яному стані забив до смерті рідного брата
15:28
Через 160 пачок сигарет, які "винюхала" Умка, українець позбувся на кордоні на Закарпатті своєї КІА
14:14
В Ужгороді затримали чоловіка з пістолетом "для хизування"
12:27
Уночі в Мукачеві у перехожого вилучили шприц і опієм
11:35
/ 7
Після нічного проникнення невідомих до будівлі Ужгородського міськрайонного суду в кабінеті керівника знайшли "прослушку"
11:06
Мешканця Іршави, що заготовив для збуту понад 4,6 кг марихуани, взято під варту
10:39
За фактом "автобусної" ДТП на Воловеччині з 7 потерпілими розпочато кримінальне провадження
10:09
/ 5
На Закарпатті екскурсійний автобус із пасажирами потрапив у ДТП, шпиталізовано 7 людей
09:42
Неподалік залізничного вокзалу в Ужгороді затримали азербайджанця без документів
04:18
/ 4
Після оприлюднення відео поліція відкрила два кримінальних провадження за фактом розгону циганського табору в Києві
03:02
Директора Закарпатського медичного коледжу відсторонили від посади через неподання е-декларації
02:57
Закарпатцю, який продавав на вулицях Мукачева метамфетамін, "світять" 10 років тюрми
00:59
/ 1
З угорського меморіалу в Сваляві "неполітично" вкрали камери спостереження
15:37
В Ужгороді зафіксували кілька випадків обміну фальшивих грошей
14:56
Під час обшуку оселі мешканця Подобовця, що на Міжгірщині, вилучили крадені інструменти та рушницю з набоями
13:07
У Жукові на Мукачівщині селянин намагався продати перехожим штик-ніж
12:37
За ніч у Мукачеві затримали двох перехожих із наркотиками
10:40
"Восьме чудо світу" у мікромініатюрі від Володимира Казаряна покажуть в Ужгороді
09:24
У Мукачеві затримали "домушника" зі Львівщини, котрий заліз до чужої оселі, коли там був господар
09:20
Мукачівець викрав з-під будинку мешканця Іршавщини спортивний мотоцикл
18:00
/ 1
У Хусті двоє чоловіків скоїли крадіжку зі складу, в якому працюють вантажниками
17:26
/ 1
Партію контрабандних сигарет намагався незаконно провезти українець у тайниках авто через кордон на Закарпатті
16:44
На Закарпатті зупинили угорця, котрий намагався перетнути кордон на BMW, викраденому в Греції ще в 1992 році
14:56
На Чернігівщині затримали двох закарпатців і мешканця Полтавщини, котрі у прикордонні незаконно різали ліс
» Всі новини