"Пересічники", що заблокували КПП "Ужгород", пропускатимуть по 2 вантажівки щогодини на в'їзд і виїзд з України

У результаті переговорів із власниками автомобілів з іноземною реєстрацією, які блокують під′їзд до вантажного терміналу на КПП “Ужгород”, досягнуто домовленості про пропуск вантажівок.

"Пересічники", що заблокували КПП "Ужгород", пропускатимуть по 2 вантажівки щогодини на в'їзд і виїзд з України

Про це повідомила УНН речниця Чопського прикордонного загону Олена Трачук

Як повідомила О.Трачук, пересічники погодилися пропускати на годину по дві вантажівки на в′їзд і виїзд з України.

Також у прикордонному відомстві повідомляють, що, зі слів самих пересічників, акція є безстроковою, і місце її проведення вони залишати не збираються.

Нагадаємо, що блокування під′їзду до вантажного терміналу на українсько-словацькому кордоні почалося сьогодні, 22 лютого, о 9.30. Близько 30 автомобілів заблокували дорогу за 1 кілометр до вантажного терміналу КПП “Ужгород”.

Згодом у поліції повідомиле про чергове кримінальне провадження, порушене за фактом блокування. 

22 лютого 2017р.

Теги: пересічники, блокування, виїзд, вантажівки

Коментарі

свiй 2017-02-23 / 17:37:16
Допоки будуть дурнi до вiрять до все буде добре? Питания до бомжа viod?

Viod 2017-02-23 / 16:50:26
Б*мжі знову перекрили кордон? :(

Свiй 2017-02-23 / 16:13:38
Сочусвую власникам автохлама тобто вазiв, газiв, сенсiв,нив i iншого автобрухту! Хлопцi зберiтьзусилля на достойна життя! А так i будете в хвостi автопрогресу!

Gosha 2017-02-23 / 10:25:46
Піддержую Миколу на всі 100.Треба пересадити на жигулі ланоси і сенси всіх чиновників і депутатів.

Микола 2017-02-23 / 10:12:20
Дуже цікаво спостерігати за коментарями обіжених судьбою власників ВАЗів, ГАЗів і Сенсів, для них 5-10 річний Фольксваген чи Ауді - автохлам... Пересічки раз в рік то бред, то вимагають бариги-перекупи, то не в інтересах простого громадянина... Треба дати можливість розмитнити 1 авто в рік одному громадянину, з адекватним митом. А бариг в КПЗ,...

Gosha 2017-02-23 / 10:05:49
Людина яка чесно заробляє гроші може купити все що побажає,навіть яхту.Хто краде має сидіти у в'язниці.

Степан Крук 2017-02-23 / 09:57:17
Тут скаржаться, що комусь не вистачає грошей на автомобіль, а комусь на яхту! Почніть із себе: не виносьте на ніч сміття з дому та не свистіть в хаті. А то грошей не буде! І ще... Життя так влаштоване, що або рибку зїсти, або машину купити!

Gosha 2017-02-23 / 09:53:54
Украінець переживає за людей які чесно сплачують податки.На якій роботі можна чесно заробити на х5 або ренд ровер на украінских номерах.

Українець 2017-02-23 / 09:24:42
Десяток людей створюють незручності громадянам України та громадянам інших країн тим самим знищуючи імідж держави та ії устрою. Невже правоохоронні органи не можуть справитись з цими нахабами чи може вже настала анархія? Люди які сплачують податки і є законослухнянимиине можуть вільно пересуватися державними шляхами? Напевно це і називається демократією по Українськи. Сором і ганьба цій владі а ще кажуть що стало краще? Попробували б в іншій демократичній країні таке утнути а саме не сплативши передбачені законом податки кататись на авто і перекривати дороги.Були б у буцегарні в той же день.

Gosha 2017-02-23 / 09:21:29


Нецензурна лексика і хамство. Коментар видалено. Адмін


До всіх, ще раз 2017-02-23 / 09:01:44
Мене зовуть Бабло Баблович Бидлецький. Вибачаюся, в мене насморк. Ми будемо домогатися, щоб наші авто легалізували без всяких розтаможок і видали нам українські номери. Інакше перекриємо залізницю

Дід Микола 2017-02-23 / 08:47:19
Правильно, жодної копійки з розтаможки в кишені мародера-парашенки, бидло почекає, коли люди за своє стоять)

5005 2017-02-23 / 08:04:24
Ото не беспредел, беспредел ото коли фуру цигару перекинути за бугор, за йсе переживают далекобійники, бізнес горит, но нич, мало потерплят.

юрист 2017-02-23 / 07:28:30
А не боїшся Павлику, що комусь ваш беспредел надоїсть, і будуть вам бити писки по серйозному.
А власникам та водіям, котрі стоять через цих пікетувальників та несуть втрати, раджу фіксувати свої збитки та заявляти позови до цих діячів в суди. Коли з них почнуть дерти гроші, ьлді їм буде не до блокування.

Павло Бидлецький 2017-02-23 / 00:20:05
Ми будемо домогатися, щоб наші авто легалізували без всяких розтаможок і видали нам українські номери. Інакше перекриємо залізницю

Спонсор 2017-02-22 / 23:20:31
Дебіли і всьо!!!!!

До 111 2017-02-22 / 22:12:27
youtube.com/#/watch?v=L7EuA3y96kQ

Олег Ляшко 2017-02-22 / 21:13:55
Я поставлю своїх клопців, котрі в Радикальній партії відповідають за права сексменьшин. Вони пропустять через себе цих "пересічників". По-одному на годину. Аби знали, скотеняки!

111 2017-02-22 / 21:05:18
Прокурори чим займаються?? Чи тут нема кого на бабло розвести)))))

Rex Mundi 2017-02-22 / 20:53:56
Блокувальники, чиї вуха стирчать за вашими спинами ?????

НОВИНИ: Кримінал

16:20
/ 2
До двох років тюрми загрожує мукачівцю, котрий зламав ніс правоохоронцю
10:00
Під час обшуку будинку мешканця Рахівщини вилучили 2 рушниці з набоями
09:46
В Ужгороді водій Daewoo Lanos, виїжджаючи заднім ходом із двору, збив 90-річну жінку
04:16
Чоловіка, що застрелив грибника в лісі на Тячівщині під час полювання, знайшли
03:33
У Києві затримали трьох злодійок з Закарпаття
14:07
На Тячівщині знайшли тіло грибника із вогнепальним смертельним пораненням
13:07
/ 1
Житель Мукачева виростив 28 стебел коноплі, а на городі пенсіонера з Рахівщини виявили 129 рослин маку і 23 – конопель
12:59
Любитель алкоголю викрав із будинку своєї тітки у Сваляві побутової техніки на 9 тис грн
12:56
На Тячівщині затримали вантажівку з майже 20 кубами хвойної деревини без відповідної документації
12:49
/ 3
Ужгородку, що катувала 9-річного всиновленого сина, братимуть під варту
11:36
Трьох нетверезих автоводіїв та одного мотоцикліста затримали впродовж доби на Закарпатті
10:16
9 років проведе за ґратами закарпатець, який під час п'яної сварки забив до смерті свого знайомого
09:07
/ 4
В "Ауді" українця, що прямував до Угорщини, на Закарпатті на кордоні знайшли 400 пачок сигарет
13:33
На Закарпатті розшукали водія, що врізався в інше авто при обгоні й відтак переховувався від слідства
10:56
/ 1
На Закарпатті поблизу кордону пострілами зупиняли контрабандистів: затримано 1 угорця, ще два порушника втекли
03:46
Жінці, яка катувала 9-річного усиновленого хлопчика, оголосили про підозру
17:58
Закарпатець, що торгував амфетаміном, може опинитися за це у в'язниці на 10 років
16:23
У Мукачеві любителька перехилити чарку вкрала із бару сусідів алкоголь та гроші
15:08
Викрадений у Німеччині автомобіль виявилина українсько-угорскому кордоні на Закарпатті
11:22
Понад два десятки нетверезих водіїв зловили впродовж вихідних на Закарпатті
11:18
У Хусті в нічній аварії загинув 16-річний водій мотоцикла, за життя пасажира борються лікарі
02:26
У п'яних мукачівців, що стріляли з арбалетів, вилучили наркотик
11:56
Біля кордону з Румунією виявили 2 тисячі пачок сигарет
19:41
/ 8
У Завосині на Великоберезнянщині троє п’яних чоловіків погрожували прикордонному наряду
11:40
Вантажівка "Рено" на Рахівщині, в Костилівці, збила 20-річну велосипедистку, що порушила ПДР
» Всі новини