"Пересічники", що заблокували КПП "Ужгород", пропускатимуть по 2 вантажівки щогодини на в'їзд і виїзд з України

У результаті переговорів із власниками автомобілів з іноземною реєстрацією, які блокують під′їзд до вантажного терміналу на КПП “Ужгород”, досягнуто домовленості про пропуск вантажівок.

"Пересічники", що заблокували КПП "Ужгород", пропускатимуть по 2 вантажівки щогодини на в'їзд і виїзд з України

Про це повідомила УНН речниця Чопського прикордонного загону Олена Трачук

Як повідомила О.Трачук, пересічники погодилися пропускати на годину по дві вантажівки на в′їзд і виїзд з України.

Також у прикордонному відомстві повідомляють, що, зі слів самих пересічників, акція є безстроковою, і місце її проведення вони залишати не збираються.

Нагадаємо, що блокування під′їзду до вантажного терміналу на українсько-словацькому кордоні почалося сьогодні, 22 лютого, о 9.30. Близько 30 автомобілів заблокували дорогу за 1 кілометр до вантажного терміналу КПП “Ужгород”.

Згодом у поліції повідомиле про чергове кримінальне провадження, порушене за фактом блокування. 

22 лютого 2017р.

Теги: пересічники, блокування, виїзд, вантажівки

Коментарі

свiй 2017-02-23 / 17:37:16
Допоки будуть дурнi до вiрять до все буде добре? Питания до бомжа viod?

Viod 2017-02-23 / 16:50:26
Б*мжі знову перекрили кордон? :(

Свiй 2017-02-23 / 16:13:38
Сочусвую власникам автохлама тобто вазiв, газiв, сенсiв,нив i iншого автобрухту! Хлопцi зберiтьзусилля на достойна життя! А так i будете в хвостi автопрогресу!

Gosha 2017-02-23 / 10:25:46
Піддержую Миколу на всі 100.Треба пересадити на жигулі ланоси і сенси всіх чиновників і депутатів.

Микола 2017-02-23 / 10:12:20
Дуже цікаво спостерігати за коментарями обіжених судьбою власників ВАЗів, ГАЗів і Сенсів, для них 5-10 річний Фольксваген чи Ауді - автохлам... Пересічки раз в рік то бред, то вимагають бариги-перекупи, то не в інтересах простого громадянина... Треба дати можливість розмитнити 1 авто в рік одному громадянину, з адекватним митом. А бариг в КПЗ,...

Gosha 2017-02-23 / 10:05:49
Людина яка чесно заробляє гроші може купити все що побажає,навіть яхту.Хто краде має сидіти у в'язниці.

Степан Крук 2017-02-23 / 09:57:17
Тут скаржаться, що комусь не вистачає грошей на автомобіль, а комусь на яхту! Почніть із себе: не виносьте на ніч сміття з дому та не свистіть в хаті. А то грошей не буде! І ще... Життя так влаштоване, що або рибку зїсти, або машину купити!

Gosha 2017-02-23 / 09:53:54
Украінець переживає за людей які чесно сплачують податки.На якій роботі можна чесно заробити на х5 або ренд ровер на украінских номерах.

Українець 2017-02-23 / 09:24:42
Десяток людей створюють незручності громадянам України та громадянам інших країн тим самим знищуючи імідж держави та ії устрою. Невже правоохоронні органи не можуть справитись з цими нахабами чи може вже настала анархія? Люди які сплачують податки і є законослухнянимиине можуть вільно пересуватися державними шляхами? Напевно це і називається демократією по Українськи. Сором і ганьба цій владі а ще кажуть що стало краще? Попробували б в іншій демократичній країні таке утнути а саме не сплативши передбачені законом податки кататись на авто і перекривати дороги.Були б у буцегарні в той же день.

Gosha 2017-02-23 / 09:21:29


Нецензурна лексика і хамство. Коментар видалено. Адмін


До всіх, ще раз 2017-02-23 / 09:01:44
Мене зовуть Бабло Баблович Бидлецький. Вибачаюся, в мене насморк. Ми будемо домогатися, щоб наші авто легалізували без всяких розтаможок і видали нам українські номери. Інакше перекриємо залізницю

Дід Микола 2017-02-23 / 08:47:19
Правильно, жодної копійки з розтаможки в кишені мародера-парашенки, бидло почекає, коли люди за своє стоять)

5005 2017-02-23 / 08:04:24
Ото не беспредел, беспредел ото коли фуру цигару перекинути за бугор, за йсе переживают далекобійники, бізнес горит, но нич, мало потерплят.

юрист 2017-02-23 / 07:28:30
А не боїшся Павлику, що комусь ваш беспредел надоїсть, і будуть вам бити писки по серйозному.
А власникам та водіям, котрі стоять через цих пікетувальників та несуть втрати, раджу фіксувати свої збитки та заявляти позови до цих діячів в суди. Коли з них почнуть дерти гроші, ьлді їм буде не до блокування.

Павло Бидлецький 2017-02-23 / 00:20:05
Ми будемо домогатися, щоб наші авто легалізували без всяких розтаможок і видали нам українські номери. Інакше перекриємо залізницю

Спонсор 2017-02-22 / 23:20:31
Дебіли і всьо!!!!!

До 111 2017-02-22 / 22:12:27
youtube.com/#/watch?v=L7EuA3y96kQ

Олег Ляшко 2017-02-22 / 21:13:55
Я поставлю своїх клопців, котрі в Радикальній партії відповідають за права сексменьшин. Вони пропустять через себе цих "пересічників". По-одному на годину. Аби знали, скотеняки!

111 2017-02-22 / 21:05:18
Прокурори чим займаються?? Чи тут нема кого на бабло розвести)))))

Rex Mundi 2017-02-22 / 20:53:56
Блокувальники, чиї вуха стирчать за вашими спинами ?????

НОВИНИ: Кримінал

14:33
/ 1
У Виноградові BMW врізалася в Dacia
12:53
У Підгорбі біля Ужгорода Volkswagen з п'яним водієм злетів у кювет і вдарився у стовп
11:50
На Мукачівщині на слизькій дорозі перекинувся мікроавтобус із заробітчанами. 4 жінки – в лікарні
11:48
У Нижній Апші, що на Тячівщині, водій ВАЗу смертельно травмував пішохода, особу загиблого встановлюють
14:21
/ 2
У Мукачеві затримали групу шахраїв, що "гастролювали" Україною, обдурюючи "валютників"
14:17
/ 1
На Тячівщині Skoda Octavia наїхала на 12-річну дівчинку, що вибігла з припаркованої автівки. Дитина – в лікарні
12:06
/ 4
На Закарпатті затримали 18-річного "водолаза" в мокрому гідрокостюмі та 6 пакунків сигарет
11:21
На українсько-словацькому кордоні на Закарпатті зупинили двох молдован з підробленими документами на іномарки
08:31
/ 3
Мукачівцям, затриманим у Києві з вибухівкою, оголосили підозру у підготовці теракту
08:25
/ 2
Екс-чиновницю, яка оформляла "приватний кордон", відпустили під домашній арешт з браслетом
14:49
/ 11
Нового суддю призначили у справі екс-чиновниці Держгеокадастру, звинуваченій у відчуженні земель держкордону на Закарпатті
14:38
/ 3
"Власнику" частини держкордону на Закарпатті сьогодні обиратимуть запобіжний захід
13:01
Українець намагався перетнути кордон на Закарпатті з підробленим дорученням на право керування
11:13
На Закарпатті на кордоні затримали подорожувальника із підробленим паспортом
09:20
15-річний юнак викрав із шухляди прилавку в ТЦ у Сваляві гаманець із майже 13 тис грн
20:56
/ 16
Ексклюзивне ВІДЕО з вертольота, відзняте в ході масштабної спецоперації силовиків на Закарпатті
17:40
/ 2
Чеха, котрий намагався переправити через кордон на Закарпатті 5-х в'єтнамців, взято під варту
17:04
/ 3
Кримінального авторитета Копчу триматимуть на Закарпатті під вартою без можливості внесення застави
16:46
/ 10
Затриману в ході спецоперації екс-очільницю "земельників" Берегівщини хочуть тримати під вартою
14:43
/ 8
У ході спецоперації на Закарпатті чиновнику Держгеокадастру повідомили про підозру
14:23
Прокуратура апелювала 256 тис грн застави затриманим з вибухівкою закарпатцям і наполягає на 2 мільйонах
12:46
/ 21
Розшукуваний за вбивство кримінальний авторитет Володимир Копча здався закарпатській поліції
11:50
/ 21
У рамках масштабної операції силовиків на Закарпатті затримано 20 осіб, вилучено паспорти подвійних громадян
11:46
В Іршаві до екінця місяця в рамках операції "Трикстер" полюватимуть на інтернет- і телефонних шахраїв