"Пересічники", що заблокували КПП "Ужгород", пропускатимуть по 2 вантажівки щогодини на в'їзд і виїзд з України

У результаті переговорів із власниками автомобілів з іноземною реєстрацією, які блокують під′їзд до вантажного терміналу на КПП “Ужгород”, досягнуто домовленості про пропуск вантажівок.

"Пересічники", що заблокували КПП "Ужгород", пропускатимуть по 2 вантажівки щогодини на в'їзд і виїзд з України

Про це повідомила УНН речниця Чопського прикордонного загону Олена Трачук

Як повідомила О.Трачук, пересічники погодилися пропускати на годину по дві вантажівки на в′їзд і виїзд з України.

Також у прикордонному відомстві повідомляють, що, зі слів самих пересічників, акція є безстроковою, і місце її проведення вони залишати не збираються.

Нагадаємо, що блокування під′їзду до вантажного терміналу на українсько-словацькому кордоні почалося сьогодні, 22 лютого, о 9.30. Близько 30 автомобілів заблокували дорогу за 1 кілометр до вантажного терміналу КПП “Ужгород”.

Згодом у поліції повідомиле про чергове кримінальне провадження, порушене за фактом блокування. 

22 лютого 2017р.

Теги: пересічники, блокування, виїзд, вантажівки

Коментарі

свiй 2017-02-23 / 17:37:16
Допоки будуть дурнi до вiрять до все буде добре? Питания до бомжа viod?

Viod 2017-02-23 / 16:50:26
Б*мжі знову перекрили кордон? :(

Свiй 2017-02-23 / 16:13:38
Сочусвую власникам автохлама тобто вазiв, газiв, сенсiв,нив i iншого автобрухту! Хлопцi зберiтьзусилля на достойна життя! А так i будете в хвостi автопрогресу!

Gosha 2017-02-23 / 10:25:46
Піддержую Миколу на всі 100.Треба пересадити на жигулі ланоси і сенси всіх чиновників і депутатів.

Микола 2017-02-23 / 10:12:20
Дуже цікаво спостерігати за коментарями обіжених судьбою власників ВАЗів, ГАЗів і Сенсів, для них 5-10 річний Фольксваген чи Ауді - автохлам... Пересічки раз в рік то бред, то вимагають бариги-перекупи, то не в інтересах простого громадянина... Треба дати можливість розмитнити 1 авто в рік одному громадянину, з адекватним митом. А бариг в КПЗ,...

Gosha 2017-02-23 / 10:05:49
Людина яка чесно заробляє гроші може купити все що побажає,навіть яхту.Хто краде має сидіти у в'язниці.

Степан Крук 2017-02-23 / 09:57:17
Тут скаржаться, що комусь не вистачає грошей на автомобіль, а комусь на яхту! Почніть із себе: не виносьте на ніч сміття з дому та не свистіть в хаті. А то грошей не буде! І ще... Життя так влаштоване, що або рибку зїсти, або машину купити!

Gosha 2017-02-23 / 09:53:54
Украінець переживає за людей які чесно сплачують податки.На якій роботі можна чесно заробити на х5 або ренд ровер на украінских номерах.

Українець 2017-02-23 / 09:24:42
Десяток людей створюють незручності громадянам України та громадянам інших країн тим самим знищуючи імідж держави та ії устрою. Невже правоохоронні органи не можуть справитись з цими нахабами чи може вже настала анархія? Люди які сплачують податки і є законослухнянимиине можуть вільно пересуватися державними шляхами? Напевно це і називається демократією по Українськи. Сором і ганьба цій владі а ще кажуть що стало краще? Попробували б в іншій демократичній країні таке утнути а саме не сплативши передбачені законом податки кататись на авто і перекривати дороги.Були б у буцегарні в той же день.

Gosha 2017-02-23 / 09:21:29


Нецензурна лексика і хамство. Коментар видалено. Адмін


До всіх, ще раз 2017-02-23 / 09:01:44
Мене зовуть Бабло Баблович Бидлецький. Вибачаюся, в мене насморк. Ми будемо домогатися, щоб наші авто легалізували без всяких розтаможок і видали нам українські номери. Інакше перекриємо залізницю

Дід Микола 2017-02-23 / 08:47:19
Правильно, жодної копійки з розтаможки в кишені мародера-парашенки, бидло почекає, коли люди за своє стоять)

5005 2017-02-23 / 08:04:24
Ото не беспредел, беспредел ото коли фуру цигару перекинути за бугор, за йсе переживают далекобійники, бізнес горит, но нич, мало потерплят.

юрист 2017-02-23 / 07:28:30
А не боїшся Павлику, що комусь ваш беспредел надоїсть, і будуть вам бити писки по серйозному.
А власникам та водіям, котрі стоять через цих пікетувальників та несуть втрати, раджу фіксувати свої збитки та заявляти позови до цих діячів в суди. Коли з них почнуть дерти гроші, ьлді їм буде не до блокування.

Павло Бидлецький 2017-02-23 / 00:20:05
Ми будемо домогатися, щоб наші авто легалізували без всяких розтаможок і видали нам українські номери. Інакше перекриємо залізницю

Спонсор 2017-02-22 / 23:20:31
Дебіли і всьо!!!!!

До 111 2017-02-22 / 22:12:27
youtube.com/#/watch?v=L7EuA3y96kQ

Олег Ляшко 2017-02-22 / 21:13:55
Я поставлю своїх клопців, котрі в Радикальній партії відповідають за права сексменьшин. Вони пропустять через себе цих "пересічників". По-одному на годину. Аби знали, скотеняки!

111 2017-02-22 / 21:05:18
Прокурори чим займаються?? Чи тут нема кого на бабло розвести)))))

Rex Mundi 2017-02-22 / 20:53:56
Блокувальники, чиї вуха стирчать за вашими спинами ?????

НОВИНИ: Кримінал

14:24
В Гукливому у чоловіка вилучили три пістолети й дві гранати
14:05
У жителя Страбичова знайшли пістолет, глушник, обріз карабіна з оптикою і наркотик
13:48
Затримано винуватця ДТП кількарічної давності і чоловіка, що переховувався від слідства за побиття
11:08
Мешканець Вільховиці, що на Мукачівщині, зберігав удома близько 130 грамів марихуани
10:32
/ 1
Під час сварки в Хусті пасинок побив нетверезого вітчима до реанімації
10:19
В Ужгороді троє непрацюючих винесли з чужої квартири телевізор і камери відеоспостереження на 12 тис грн
04:55
/ 2
У Києві на вокзалі побили закарпатських циганів, що хотіли відшкодування за спалений табір
19:25
/ 1
Поліцейським, які "кришували" наркопритон у Мукачеві, загрожує до десяти років тюрми з конфіскацією
17:54
/ 3
На Хустщині водій із 4 проміле алкоголю в крові небезпечно "маневрував" дорогою
16:09
У Мукачеві затримали чоловіка, що за одну ніч вкрав за двома адресами газовий котел і гойдалку із собачим кормом
12:23
/ 2
Із Закарпаття до Румунії Тисою принесло тіло 18-річного юнака в гідрокостюмі
11:17
/ 9
На Берегівщині спіймали браконьєрів, серед затриманих – депутат-"відродженець"
10:15
Мешканця Львівщини, котрий спробував врізатися в продуктопровід на Закарпатті, "посадили" під домашній арешт
09:13
/ 6
У Берегові спіймали таксиста з Ужгорода, котрий привіз мукачівцю в готель повію
02:46
/ 2
У пункті перетину Вишнє Нємецке словацькі прикордонники виявили понад 62 кг бурштину з України
14:35
На мукачівця, що лаявся і погрожував патрульним, чекає кримінальна відповідальність
14:34
/ 1
На Закарпатті оголосили підозру чоловікові, котрий під час судового засідання погрожував убивством судді
11:04
Під час обшуку будинку мешканця Виноградівщини знайшли саморобні мисливські рушниці, арбалет і марихуану
11:01
У ПП "Дяково" на Закарпатті службовий пес знайшов у румуна в паливному баку "Пежо" сигарети на 8 тис грн
10:57
/ 1
На Закарпатті "турист" утік з-під кордону, покинувши наплічник із 450 пачками сигарет
10:42
Через неявку сторін розгляд апеляційної скарги судді Ротмістренка суд в Ужгороді знову відклав – на 1 червня
10:31
На Закарпатті під час перетину кордону затримали розшукуваного за контрабанду та незаконну зброю словака
09:38
Тайник із 369 пачками сигарет виявили в мікроавтобусі українця на кордоні на Закарпатті
22:18
В Ужгороді чотирьох торгівців людьми взято під варту з можливістю внести застави і електронним браслетом
16:44
/ 1
4 роки проведе у в'язниці чоловік, що в переддень Нового року пограбував будинок пенсіонерів у Мукачеві