Перезахоронення останків "народного єпископа" Івана Маргітича відбулося під знаком єднання УГКЦ і МГКЄ (ВІДЕО)

Вшанування «великого пастиря християнської церкви» і весь ритуал перепоховання його тлінних останків проходив під знаком єднання церков.

Перезахоронення останків "народного єпископа" Івана Маргітича відбулося під знаком єднання УГКЦ і МГКЄ (ВІДЕО)

Сьогодні до рідного села «народного єпископа» прибули предстоятель Української греко-католицької церкви Святослав Швечук з митрополитами, членами синоду, єпископ-ординарій Мукачівської греко-католицької єпархії Мілан Шашік, велика кількість душпастирів та вірників, депутати різних рівнів, представники органів місцевого самоврядування.

Перезахоронення проведено у зв’язку з тим, що до місця поховання владики у збудованій ним церкві Покрови Пресвятої Богородиці потрапляла вода. На усунення цих технічних проблем пішло кілька років. І тепер труну з останками владики Івана помістили у спеціальний саркофаг із білого мармуру.

- Народ назвав владику Івана своїм «народним владикою», тому що він жив з тим народом, страждав із ним, на своєму тілі ніс його рани, - зазначив у проповіді глава УГКГ Святослав Шевчук.

Прикметно, що священна літургія, яку правив єпископ Мілан Шашік, завершилася молитвою за мир в Україні. А вшанування «великого пастиря християнської церкви» і весь ритуал перепоховання його тлінних останків проходив під знаком єднання церков.

Це була одна з головних ідей, яку активно пропагував владика Іван Маргітич.

04 лютого 2017р.

Теги: Іван Маргітич, перепоховання, Боржавське, УГКЦ, МГКЄ

Коментарі

До шона в рясі чи без ряси 2017-02-10 / 14:04:55
Ви дістаєте зарплату в словацьких еуро, чи в руських рублях?

дописувач 2017-02-10 / 01:45:02
Облиште Шона, він і так і шоці)))))). Один бідний не встигає дати собі раду з всіма коментаторами, бо прихильників його позицій мало, а він сам бідося мусить відбиватися за всіх собі подібних.
Шон, вас кинули тому й вам потрібно краще свої коментарі тримати при собі. Вони тут зовсім недоречні.Вибачте,але так і є.

Шоне-Шоне 2017-02-09 / 21:15:36
Поправка.Владика Мілан не звертає уваги, так правильно.

ШОНЕ-ШОНЕ 2017-02-09 / 19:12:43
Владика Мілан на це звертає уваги, він проповідник слова Божого, і ви залиште це.

шон до шоне шоне 2017-02-09 / 13:04:00
По цих коментарях видно, як поважають вл. Мілана обливають брудом і всякими брехнями. Хіба християни так роблять? Зробили з перепоховання якусь маніфестацію, а не молитву.

Петя 2017-02-08 / 23:00:41


Зловживання багатоніковістю задля створення ілюзії дискусії. Видалено три коментарі одного автора, написані під різними ніками. Адмін


православний 2017-02-08 / 20:48:25


Хамство і тролінг. Коментар видалено. Адмін


Миряни (Вірники) 2017-02-08 / 19:46:59
Фарисейство- це робити з перепоховання політичне шоу і розповідати тим, які знали все життя владику Івана Маргітича яким він був політичним діячем. А ще принести плакат і прапори яким не місце на території церкви, бо це не державна організація.
Блаженніший проявив неповагу нетільки до єпархії, а й до Вселенської церкви, дозволивши себе називати патріархом.
Колись лідери Майдану давали клятву людям (які помирали) що будуть добре правити державою. А наслідки які?!! Навіть церква, єпископи звертаються до них, щоб схаменулись.
А де гарантія що такі церковні люди як ви, утворюючи патріархат, не захочуть більшої влади (бо постійно чуємо що потрібна якась "своя церква") чи цей патріархат не стане подібним до московського.
"Обєднання" МГКЄ і УГКЦ які є в єдності з Христом і Вселенською церквою це лише змінити хто ким буде керувати, як говорять у народі "зняти з когось шапку і додати до своєї". Але не ви давали цю владу не вам і забирати.
Вірники і єпископи МГКЄ і УГКЦ спілкуються між собою приходять до нас на різні урочистості, у Джублик... Ми їдемо до Зарваниці і т.д. ТО ЯКОЇ ЄДНОСТІ НАМ ЩЕ БРАКУЄ?!!
А говорити хто словак, а хто українець в церкві не припустимо. Головне бути людиною!
Всі ми прагнемо в Євросоюз, просимо транші, купляємо автомобілі. Велика частина наших українців там працює бо не може під керівництвом своїх державних лідерів прогудувати свою сім'ю і водночас ненавидіти ці народи (мадяр,словаків, поляків)- це також фарисейство.
Майте вже якусь совість, повагу до правлячого єпископа, Христової церкви. Дайте вже спокій покійному владиці Івану Маргітичу.
Вічна йому пам'ять! І БЛАЖЕННИЙ СПОКІЙ!!!

до всіх 2017-02-07 / 20:35:39
Співали в основному семінаристи бо такий був приказ , ще до початку Служби до хорістів піднявся один високопоставлений і розяснив хто і що буде співати. Вова ви напевно встали зі сну що пишете таку нісенітницю.Блаженніший дуже добре знає ситуацію , Не дарма Мілан нікому недавав слово, а коли говорив Шевчук придивіться на міміку Шашіка

до спостерігача 2017-02-07 / 14:57:32
Співали не тільки семінаристи нашої Ужгородської семінарії, але і Василіанський хор і хор з м. Хуст. Я думаю цього достатньо. Більше хворів там були б зайві, получивбися хаос.

До Вови 2017-02-07 / 11:00:14
Тихіше...пан Вова. Якщо ви не можете в'їхати в суть справи, то краще не висловлюйте абсурдних думок.
Зазавичай великими критиками і " експертами" в більшості виступають ті, які взагалі далекі від того що намагаються розкритикувати.

спостерігач 2017-02-07 / 10:18:57
спостерігаючи за цимм урочистостями, в мене виникло одне питання? А де був український хор імені А.Волошина який доречі заснував світлої памяті вл. Маргітич? Чому співали Літургію семінаристи? Чи із перезахороненням вл. Івана поховали і хор...????

Вова 2017-02-07 / 09:59:10
І це показало справжній приїзд. Не щоб помолитися за покійного, а щоб принести роздор.А цього церкві якраз і не потрібно.

Вова 2017-02-07 / 09:56:59
1.Це було не храмове свято.
2.Якщо мали дати перевагу Блаженнішому, то чому наш владика Мілан нічого не очолює коли їде до них в гості.
3.А якщо би Кир Святослав був дипломатом, то не покпзував би такого великого бажання обєднання.

Шоне! 2017-02-06 / 23:04:45
Ви напевно з головою зовсім не дружите.
Прийміть співчуття.

Шон 2017-02-06 / 22:45:46


Коментар видалено. Автору - бан. Адмін


До Місцевий 2017-02-06 / 14:37:45

До Володимира 2017-02-06 / 11:36:07
Не вам судити. І не оцінюйте любов крізь призму слів.

Володимир 2017-02-06 / 11:15:13
До "до шона" Якщо ви вважаєте що ваш голос це голос Церкви, то краще мовчить. Бо в них немає любові.

555 2017-02-06 / 10:38:31