На 3-х реорганізованих факультетах УжНУ – нові в.о. деканів

Відповідні розпорядження про призначення підписав ректор Ужгородського національного університету Володимир Смоланка.

На 3-х реорганізованих факультетах УжНУ – нові в.о. деканів

Наказом ректора УжНУ Володимира Смоланки виконувачем обов’язків декана факультету міжнародних економічних відносин з 2 лютого 2017 року призначено доктора політичних наук, професора Миколу Палінчака.

Цим же наказом на посаду в.о. декана факультету історії та міжнародних відносин призначено доктора історичних наук, професора Івана Вовканича, а на посаду в.о. декана факультету здоров’я та фізичного виховання – завідувача кафедри громадського здоров’я доктора медичних наук, доцента Івана Миронюка.

Прес-служба УжНУ

03 лютого 2017р.

Теги: декани, УжНУ

Коментарі

ужгородець 2017-02-05 / 23:35:35
накінець хоч в такий спосіб позбавилися тої хабарниці Дуло, бо перетворила факультет у нездоров'я людини і того проросійського агента з історичного Фенича

Степ 2017-02-04 / 21:07:29
Много "интересных" историй слышал про Дуло, и как она получила у ващука свою должность и факультет в придачу. Так что считаю, что эти движения к лучшему!

Коля 2017-02-04 / 19:32:22
Лише час покаже, чи правильне рішення. Усе буде залежати від того, наскільки реалізація цього рішення буде чесною і повною, а це уже залежть не лише від Смоланки. Якщо біля нього - його союзники - буде нормально, якщо і далі на багатьох відповідальних посадах будуть ващуковська публіка, яка його підставляє, як Дуло з Феничом, то реформи захлебнуться. Я бажаю УжНУ успіїху!

доцент 2017-02-04 / 18:33:44
Ясно одно якщо хтось трохи розумiэться то рiшення неправильно! Правда в тому що за такими рiшення щось буде далi! А що побачимо!ректор щось не так робить! Хотя як людина симпатизуэ.

мду 2017-02-04 / 17:21:08
Ужну спасите остаток студентов из местного пту под вивеской мду, примите их к себе, путем закрития етой бурси

Лоці 2017-02-04 / 12:00:48
Повністю підтримую, але краще пізно як ніколи. Вітаю УжНУ з вірним рішенням!

професор УжНУ 2017-02-04 / 11:39:02
Правильне рішення ректора! Це потрібно було зробити не 02.02.2017 року, а в березні 2014 року.

Митро 2017-02-04 / 05:38:57
Хто хоче "по бистрячку" стати класним пмихологом пліз до мукачевского університету, вам прямо туди, в руки лузерів в шуллєроа Гоблика володіє,того який у компартії комсомолі робив, потім на "великих посадах" при всіх губернаторам жопу підлизував по вопросам євроінтеграції спец, хоч докторську зхистив по використанню альтернативного палива палетів, ну яку йому брат сплагіатив у Львові, бо сам дурень, а брат ще тот науковець, який вдавиться при виді валют,одним словом науки правлять наукою, шуллери від науки схрещують і виводять у своїх лабораторіях гібриди спеціальностей і дісціплін по яких будуть учити майбутніх учених, такі як самі в мду от і виходять із стін мду бовдури з папірьом від наддуристих щербанок, тупого Гоблика, міхом прибитих мамки ректорки,смочкуль, черепань,лужанских,милашовських,психічок качурок, озабоченних демянок, короловічок шута горохового габовди, непросихаємого алкаша Чучки,кадровички гульпи-спец по поддєлке документів і подлогов, піжона денді главбухаа васьки пігоша тоже проректор по фінвапросам во дают всі проректора і МОН це все задовольняє?

Кімі 2017-02-04 / 00:51:26
Уточнення до Мікі: дуло здуло ?

Мікі 2017-02-04 / 00:20:58
За особливі заслуги (чи послуги) Ващук сотворив спеціально для Дуло факультет і та робила там що хотіла, поки її звідтам не здуло, бо міри не знала. Єдно правда - то ще не усі знешкоджені хабарники епохи Феді Вай-фая, так що роботи по знешкодженню липкоруких вистачить і на цей рік

НІк Нік 2017-02-03 / 23:51:22
Нормально можна поєднати. А взяточникам да...туговато прийдеться і Дуло і Феничу

Студент 2017-02-03 / 23:47:02
Правильні рішення керівництва УжНУ. Нішто взяточникам робити в стінах університету

Уважний 2017-02-03 / 23:39:04
Ващук содержить платних ботів, щоб мерегувати в інтернеті Смоланку. На більшоє він не здатний уже програв усьо, що міг.

Тібі 2017-02-03 / 23:34:23
Назріває у тебе в голові! Два Федори-лузери ніяк не заспокояться що відлучили їх від омріяної кормушки і бударажать народ! В УжНУ уже визріло, коли вас одтуда укопкали!

Олег 2017-02-03 / 23:18:52
В УЖНУ щось НАЗРІВАЄ!!!!

Федя 2017-02-03 / 23:00:53
Що, гаплик вашим взяточникам прийшов?

Віктор 2017-02-03 / 22:26:47
УжнУ вирішило не відставати від МДУ і обєднало істориків, міжнародників, іноземних філологів і економістів в один факультет. Очолили таке освітнє "чудо" шовгор і кума начальства.

Славка 2017-02-03 / 22:14:00
А мду взагалі ректорка з гобликом відкривають нові шедеври , схрещуючи можливе з неможливим, за рік навчання в магістратурі із маркетолога чи скорняжника виходить "висококваліфікований" психолог європейського рівня, ну приміром як сама ректор Щербан спеціаліст математик одночасно проффесор психології, доктором якого їй вартувало всього аж 50 тисяч зелених, мамка дуже мріяла, оби її Танька була но дуже учена. Але як видно і у 50 років Таньку бог великим розумом не наділив небогу, но брехачів і шахрайку з неї вийшла точна копія її матері, Ганни Вікентіївни першої і найбільшої хабарниці у педучилищі, яку винесуть вперед ногами у клпорщоав із МДУ

)це 2017-02-03 / 21:47:36
Це жах історія і міжнародні щн б обєднали філологів і фізиків а що

доцент 2017-02-03 / 18:01:21
Интересно як поэднати iсторiю та мiжнароднi вiдносини! Зовсiм нема логiки! Чисто румунський розклад!

НОВИНИ: Соціо

17:48
На Закарпатті у березні 2024 року порівняно з груднем 2023 року ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
17:12
Цьогоріч у березні на Закарпатті ціни зросли на 0,7%
11:09
В Ужгороді "комунальні" повідомлення про порушення ПДР залишатимуть на авто у червоних зіп-пакетах
10:51
22-річного Івана Бориса з Заріччя, якого з серпня 2022 року вважали зниклим безвісти, зустрінуть і поховають у понеділок
22:15
Стало відомо про загибель в лютому під Авдіївкою Віталія Старости з Великої Копані Виноградівської громади
11:36
У Тересві попрощаються з полеглим Героєм Михайлом Руснаком, що більше року вважався зниклим безвісти
22:27
В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм Олексієм Кобцем
15:44
На Закарпатті в теплицях почали збирати ранню картоплю
15:34
/ 1
Юрій Лущай з Краматорська, що поліг на Донеччині і похований у Великих Лучках, був істориком і відомим вікіпедистом
11:33
/ 1
На Сумщині поліг Василь Цинканич з Бегендяцької Пастілі Великоберезнянської громади
10:56
На війні з росією поліг Олексій Кобець з Ужгорода
19:16
/ 1
На Закарпатті військовий уник реального покарання за переправлення "ухилянта" через кордон
15:47
/ 9
У Буківцьові на колишній Великоберезнянщині створили новий монастир УПЦ Московського патріархату
11:17
/ 1
Дубівська громада сьогодні попрощається з Василем Скрипником з Красної, що загинув ще в травні 2022-го
22:28
/ 1
На Запоріжжі поліг Іван Гецко з Кушниці Керецьківської громади
18:31
На Сумщині загинув Михайло Мегеш з Великих Ком’ят Виноградівської громади
10:46
/ 4
У Закарпатському апеляційному суді скінчилися марки. Тому він припиняє листуватися
10:22
/ 1
Стало відомо про загибель понад рік тому під Бахмутом Павла Головка з Виноградова
19:54
За підсумками 2023 року Закарпаття посіло 4 місце по Україні за показником захворюваності на туберкульоз
15:00
На Запоріжжі поліг Михайло Будул з Керецьківської громади
11:22
/ 1
На війні з росією поліг Віталій Лях з Чумальова Буштинської громади
09:25
У Боздоському парку Ужгорода можна побачити "живих" казкових велетнів
20:07
/ 9
Прем'єр Шмигаль в Ужгороді "запустив" будівництво євроколії до Чопа
21:26
/ 1
У Великих Лучках на Мукачівщині попрощалися з Юрієм Лущаєм, що переїхав з сім'єю з Краматорська і поліг на рідній Донеччині
15:56
В Ужгороді попрощалися з полеглим Героєм Міланом Бабілою
» Всі новини