В УжНУ оприлюднили рейтинг науково-педагогічних працівників вишу за підсумками 2016-го року (ФОТО)

Рейтинг науково-педагогічних працівників проводиться в УжНУ вже другий рік поспіль та має на меті заохочення та вдосконалення освітнього та наукового рівня.

В УжНУ оприлюднили рейтинг науково-педагогічних працівників вишу за підсумками 2016-го року (ФОТО)

До участі у рейтингу подали заяви більше 900  науково-педагогічних працівників.

Рейтинг побудований за декількома ступенями градації: за природничими, гуманітарними, та фізико-математичними дисциплінами, а також за ступенями професора, доктора наук, доцента, а також старшого викладача, викладача та асистента. Визначення рейтингів проводила рейтингова комісія факультету, головою якої є декан відповідного факультету.  

За результатами рейтингу ТОП-10 кращих викладачів за кожною категорією отримають  надбавку до заробітної плати.

Цьогоріч до рейтингу потрапили 96 викладачів УжНУ, повідомляє прес-служба вишу.

16 січня 2017р.

Теги: рейтинг, викладачі, УжНУ

Коментарі

Фенек 2017-01-17 / 19:17:22
Вчителю, теж не розумію, що за поділ такий за посадами. По-моєму, займання високої посади вже є достатньою нагородою для викладача за його попередні педагогічні заслуги (чи інші "вислуги"). То для чого вчергове на цьому наголошувати, якщо йдеться про оцінку ПОТОЧНОЇ педагогічної діяльності?

Чи розпорядники рейтингу побоялися, що в рівних умовах прості викладачі могли б виглядати кращими за своїх деканів? Це ж неприпустимо!

А взагалі було дуже сумно не виявити в цих списках мого улюбленого викладача, екс-декана, якого Ващук хутко і безпардонно виміняв на собі подібну людину. Натомість рейтинг рясніє науковими імпотентами та хабарниками, ну, і їх лакеями.

Кому потрібен реальний рейтинг - поцікавтесь у студентів, чи краще навіть у випускників.

Міша 2017-01-17 / 19:01:10
Погоджуюсь, рейтинг - хороша річ. Заодно хочу й привітати викладачів ФСН, що потрапили до рейтингу

викладач 2017-01-17 / 18:53:49
Вважаю, що рейтингове оцінювання викладачів дуже позитивна і потрібна річ. Давно потрібно було б його впровадити. Тому вітаю УжНУ з позитивним кроком. Інша справа, що не всі викладачі побажали взяти в ньому участь. Ну плюс є ще така річ як зависть.

вчитель 2017-01-17 / 16:59:32
Методика Рейтингу потребує доопрацювання.
1. Чому люди отримують бали за посаду (декана, зав каф. та ін.)? Покажіть мені декана, зав каф. та ін. адміністраторів, яким «тяжко» виконувати свої обов’язки и вони «мріють» відмовитися від складної роботи. Але ми, нараховуємо за посади бали.
2. Чому рахують роботи в співавторстві? Академічно необхідно вказувати кількість власних аркушів. У нас один напише, решта дописується.
3. Далі, існують праці, які за обсягом можна вважати науковими некрологами. Необхідно рахувати не кількість штук, а кількість аркушів.
4. Перед тим як приймати рейтинг, його необхідно обговорити в колективі.

викладач УжНУ 2017-01-17 / 07:52:56
Це піпец жодного прізвища з стоматологічного факультету!!!А на якого біса їм наука і студенти коли факультет в державному вузі вже давно приватний при цьому всі викладачі ведуть приватний прийом пацієнтів та ще й дістають зарплату від держави (нібито вони чомусь вчать студентів)

судья 2017-01-17 / 07:38:22
А що там робить хабарник Головацкий а.с.! У дiда реальной маразм.

Kokot 2017-01-16 / 23:49:18
Понад 70% "рейтингантів" - хабарники! Зокрема медики, економісти, юристи та інформатики "а ля ващук"

Маша 2017-01-16 / 22:06:05
А де профффффесор Лемак?! Як це так, що його немає?!

Прохожий 2017-01-16 / 21:51:55
Радує що в цей список потрапила Фекета Ірина Юріївна. Як на мене то вона дійсно гарно викладає матеріал. Ну але це моя думка!

небайдужий 2017-01-16 / 19:39:11
Mix. Це вже 2 рік поспіль УжНУ робить рейтинг. У 2016 подали близько 1000 анкет. Так що кому цікаво той знає. А критерії тут http://www.uzhnu.edu.ua/uk/infocentre/get/6142

медик 2017-01-16 / 18:23:08
Приeмно що всi природники медики! Але чомусь там нема реальных людей а e тыльки декани i зав. кафедрами.

викладач 2017-01-16 / 18:12:22
Повна дурниця! Декани,проректора нечеснi! Скоро реальнi викладачi плюнуть на цей вуз.

Mix 2017-01-16 / 17:52:24
Де опубліковані критерії рейтингу?
Чому інформація не була доведена до всіх,а тільки до обраних?

Dark 2017-01-16 / 16:52:17
Як на мене - повний брєд.
краще б вже якесь опитування зробили.
а то: Чопей перший серед професорів, а його донька третя серед доцентів.
Якщо дивитись її фейсбук, то за теплими краями я і не знаю коли має час працювати)))
Соупаденіє? :))))

НОВИНИ: Соціо

23:51
30 родин із прифронтової Харківщини оздоровилися та відпочили на Закарпатті за час дії програми "Турбота"
23:19
Словаччина хоче відновити пасажирське залізничне сполучення із Ужгородом, яке припинилося 80 років тому
18:22
"Укрзалізниця" ще цьогоріч планує запустити потяг "Київ – Кошиці"
15:29
/ 5
Як "танець з бубном" за вітряки на Руні гудуть сільрада, лісівники та закарпатська влада
14:15
/ 1
Приватний поїзд "Прага – Чоп" сьогодні здійснив свій перший рейс
11:22
/ 3
Запис мого діда і сепаратне святкування Паски
11:11
/ 1
У Ракоші Вишківської громади попрощалися з полеглим Героєм Святославом Корнійчуком
20:19
/ 4
В Ужгороді на об'їзній депутати-"слуги" планують "роздерибанити" понад 1 га землі із заниженням вартості в 10 разів
21:59
/ 20
На Закарпатті було зроблено спробу дестабілізації шляхом перекриття доріг "через мобілізацію". Поліція звільнила проїзд
18:44
/ 36
Головою Ужгородського міськрайонного суду переобрано Віктора Данка
18:38
На війні поліг Віталій Петах зі Страбичова Мукачівської громади
02:00
/ 29
Комбат Руслан Каганець: "Без людей виграти цю війну неможливо. Ми не зробимо мільйон роботів із штучним інтелектом, які за нас воюватимуть"
00:32
/ 1
Відсьогодні на Закарпатті розпочалася нерестова заборона
21:48
Біля Солотвинського солерудника виявлено смітники, пластикові пляшки в карстових проваллях і забруднення потоку Глод
16:44
/ 3
В Ужгороді пойдуть чемпіонат України з велоспорту-МТБ та чемпіонат області
11:26
/ 4
На війні з росією поліг Ігор Сакало з Горінчова Хустського району
10:53
У лютому споживчі ціни на Закарпатті в цілому не зросли – статистика
11:15
"Щасливі діти" запускають новий цикл відновлювальних ретритів для мам із дітьми "Сила Карпат"
10:56
/ 6
В Усть-Чорній на Тячівщині попрощалися з полеглим Героєм Октавіаном Коненком
22:53
/ 3
У понеділок в Сваляві проведуть в останню дорогу полеглого 21-річного Героя Василя Томащука
22:20
/ 2
У Великій Копані попрощалися з Віталієм Чонкою, що загинув на Запоріжжі ще торік у червні
15:31
У лютому в порівнянні з торішнім груднем ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
14:57
Торік на Закарпатті прийняли в експлуатацію житла на 17,8% більше, ніж у 2022-му
14:10
/ 1
Кабмін перерозподілив освітню субвенцію на 2024 рік: місцеві бюджети Закарпаття втратили 2,4 млн грн