Обама на рік продовжив санкції проти Росії, термін яких закінчувався в березні

Президент США Барак Обама в п'ятницю на рік продовжив санкції проти Росії, введені через події в Україні.

Про це йдеться в документі, опублікованому на сайті Білого дому.

Як повідомляється, Обама розпорядився на рік продовжити указ 13660, який був виданий 6 березня 2014 року.

Після цього американський президент іншими розпорядженнями розширював указ 13660 і доповнював санкції. Всього Обама випустив три укази про продовження санкцій відносно РФ через її дії в Україні.

"Дії і політика, через які були введені ці декрети, продовжують представляти надзвичайну загрозу для національної безпеки і зовнішньої політики Сполучених Штатів... Таким чином ... я продовжую протягом 1 року оголошений надзвичайний стан відповідно до розпорядження 13660", - йдеться в повідомленні.

Таким чином, санкції проти Росії, термін яких закінчувався 6 березня 2017 року, були продовжені на рік.

Також Обама продовжив санкції проти Куби, Ірану, Венесуели, Лівії і Зімбабве.

Термін президентських повноважень Барака Обами закінчується 20 січня.

14 січня 2017р.

Теги: санкції, Росія, Обама

Коментарі

форестер 2017-01-15 / 00:44:37
Яловий був президент. Але краще пізно як ніколи

100ronnij 2017-01-15 / 00:26:43
Б. Обама - молодець !!!

Степан Крук 2017-01-14 / 18:56:00
Шановні! В Америки та Росії великий конфлікт інтересів. В першу чергу - це економіка. Геополітично Середня Азія (Афганістан), Близький Схід (Ірак, Іран, Сірія,Ємен), Північна Африка ( Лівія, Єгипет). Ну і звичайно Європа. Україна - зручний привід для введення санкцій проти Росії, економічного її послаблення та мінімізації геополітичного впливу. Щодо Китаю, то він, як завжди, веде себе прагматично, очікує. Але і там пусковий механізм запущений. Намір Путіна провести переговори з Японією щодо спільного використання Курилів, надання Китаю російських земель Прибайкалля в довгострокову аренду- це детонатори майбутніх територіальних притензій до Росії із можливими конфліктними наслідками. І в цьому випадку Америка ніколи не виступить на стороні Росії. В даному випадку показово не те, що говорить Трамп, а те, як він з Росією буде ділити сфери впливу в післявоєнній Сірії.

Майдан 2017-01-14 / 18:15:39
Ну поживемо побачимо,великі експерти прогнозувли вже перемогу Клінтон вийшло навпаки.думаю і туй вийде навпаки все іде до того

псевдоМайдану 2017-01-14 / 16:48:35


Ти такий "Майдан", як я король Іспанії :)

Все озвучене тобою - лише мрії кремлівського політзаробітчанина. Ще ніразу в своїй історії Америка не кидала своїх союзників. І Трамп там - пєшка. А де США, там і Франція з Німеччиною. Про Великобританію вже мовчу.

Тут проблема не в в геополітиці, там все нормально, а в наших злодіях при владі. Посунули одних - на крові Небесної сотні прийшли інші. Тієї ж національності, але навчені кричати "Слава Україні!"


Майдан 2017-01-14 / 16:33:09
До Крука...А якщо ні?А якщо відминить санкції як і казав,та буде дружити з Росіїє на противагу Китаю.Думаю Трампу доповіли як в Україні обсерали його під час кампанії та робили все аби нашкодити йому (історія з Манафортом)Навідміно від Росії......Думаю Путін все ж таки вииграв бо у ЄС парад правих про путінських президентів,ще Фійон вииграє і все санкції знімуть а Україну розміняють ґк і пише ББС і думаю вони більш краще розуміють сітуацію

Степан Крук 2017-01-14 / 13:07:31
Політика США сильна тим, що не змінюється із призначенням нових президентів. В Штатах вже 200 років існує система противаг в державному управлінні. Отже, політика США стосовно України буде і надалі послідовною та зваженою. З іншого боку, непередбачуваність Трампа може в майбутньому боляче вдарити по Росії. Все гаразд, фатьове!

Майдан 2017-01-14 / 10:59:25
Обамі на посаді залишилося 6 днів,Трамп прийде і все відмінить.Перемогу не бачі ніде тільки зраду....

НОВИНИ: Різне

10:57
Тример зуботехнічний - секрет досконалого протезування
10:44
Сенат США проголосував за виділення допомоги Україні
13:34
Підкремлівські "мантри": сійярто пообіцяв блокувати гроші на зброю Україні через "полювання" на угорські компанії
12:29
Підкремлівські "мантри": сійярто каже, що ЄС "готується до світової війни" поставками зброї в Україну
11:47
Чому так важливо підтримувати чистоту в офісному приміщенні?
14:39
Що таке PPC (Pay per Click)
21:28
ДЦВ — додатковий захист для автовласників: чи варте воно того?
14:38
Як правильно вибрати упаковку для різних видів квітів - троянди, лілії, тюльпани
13:47
Переваги та особливості сучасних воріт
00:13
Яким має бути універсальний похідний ніж пішого мисливця та туриста?
23:49
Палата представників підтримала конфіскацію заморожених активів рф для України
21:58
У Конгресі США підтримали допомогу Україні
14:51
Правила підбору одягу для тривалих велопрогулянок
15:36
Гербіциди: основні типи, принцип дії та застосування в аграрній практиці
16:17
Холодильник Samsung No Frost — ідеальний варіант для кухні
22:13
Щоби "промивати мізки" угорцям, росіяни створили спеціальний сайт і Telegram-канал
20:18
Весілля мрії у Німеччині з агентством AlexShow
17:19
Чи можна використовувати паронітові прокладки для води
15:37
Покупка військового спорядження: важливі поради від експерта
10:43
Дизельний та бензиновий генератор: який обрати?
19:42
Гідравлічні насоси: їх види та основні характеристики
15:06
44 держави у Гаазі підтримали створення спецтрибуналу та використання заморожених активів рф
21:23
П'ять аргументів на користь купівлі планшета
20:55
Оновлені можливості: Що робить DJI Mavic 3T найкращим вибором
19:29
Як змінились ціни на будівельні матеріали?
» Всі новини