На Закарпатті розпочалась реєстрація команд для участі у Зимовій першості області

5 лютого відбудуться перші матчі традиційних змагань ФФЗ, якими стартує футбольний сезон Закарпатської області з футболу – Зимова першість.

Для участі запрошуються футбольні клуби Закарпаття, які бажають якнайкраще підготуватися до сезону. Адже матчі зимового футбольного турніру дозволяють гравцям швидше втягнутися у роботу, набрати потрібних кондицій, а, точніше, відновити напрацювання минулого сезону.

Нагадаємо, що у сезоні 2016 року у Зимовій першості взяло участь 16 команд, які грали у Кінчеші, Чопі, Бобовищі та Хусті. Фінішували змагання перемогою ФК «Ужгород» на стадіоні «Автомобіліст».