В Ужгороді зіграли чергові матчі Чемпіонату області з хокею

Цими вихідними в Ужгороді продовжились хокейні поєдинки в рамках Чемпіонату області з хокею.

У суботу, 24 грудня, глядачі спостерігали за грою принципових суперників – “Ужгородські вовки” зустрічалися з “Синевиром”. Гра була цікавою та інтригуючою, втім завдяки гравцю дня – Антону Машкарину “вовкам” таки вдалося перемогти. Нападник спромігся 4 рази вразити ворота суперників та віддати гольову передачу. “Синевір” відповів тільки 3 забитими шайбами – у підсумку 5:3, повідомляє Закарпатський кореспондент.

А вже в неділю, 25 грудня, на льодовій арені зібралися гравці “Спартаку” та “Шахтарських барсів”. Вже у перші хвилини матчу “спартаківці” вийшли уперед та тримали комфортний для себе рахунок протягом усіх 3 періодів. Не в останню чергу такий успіх супроводжує команду у зв’язку з підсиленням легіонерами з Словаччини. Двійка молодих нападників вдало контратакувала та забезпечила “спартаківцям” впевнену перемогу 11:6, повідомляє Закарпаття спортивне.