Апеляційний суд на Закарпатті повернув авто та скасував штраф родині "дипломатів-контрабандистів"

Апеляційний суд Закарпатської області своїм ухвалив рішення, що скасовує постанову суду першої інстанції, за яким чоловік скандальної "дипломатки-контрабандистки" Оксани Ліщишин, Сергій Ліщишин був визнаний порушником митних правил і отримав покарання у вигляді штрафу та конфіскації.

Апеляційний суд на Закарпатті повернув авто та скасував штраф родині "дипломатів-контрабандистів"

Про це йдеться у статті на ЄвроПравді.

Так, апеляційний суд поставновив, що  до Сергія Ліщишина повернеться конфіскований мікроавтобус, буде скасований штраф за порушення митних правил, а також зі старого рішення суду видаляються всі згадки про "дипломатичний вантаж" та про лист, підписаний Оксаною Ліщишин.

"За рішенням суду, Сергій Ліщишин винний лише в тому, що поїхав через "зелений коридор", не маючи на те підстав. А тому повинен заплатити лише штраф за порушення митних правил на суму 1700 грн", – йдеться  у статті.

Окрім того, у постанові апеляційного суду записано, що вона набуває чинності в день публікації. А до того ж "є остаточною і оскарженню не підлягає".

Варто додати, що на підставі цього рішення апеляційного суду, колишній перший секретар посольства України в Словаччині Оксана Ліщишин оскаржує своє звільнення з дипломатичної служби.

Як повідомлялося, скандал навколо контрабанди розпочався в травні.

В червні, коли з’явилися свідчення про причетність керівництва посольства до контрабанди, президент Порошенко звільнив скандального посла України в Словаччині.

У вересні Оксану Ліщишин звільнили з дипслужби через "порушення присяги".

Детальніше про те, яким чином родина "дипломатів-контрабандистів" змогла уникнути покарання читайте у статті "Пригоди "дипломатів-контрабандистів": як виправдати себе і відсудити 900 тисяч у держави".

23 грудня 2016р.

Теги: дипломати, контрабандисти, Ліщишин, суд

Коментарі

Іван 2016-12-24 / 19:33:08
Слава його продажній "честі" Сергію Демченко, короче Дьомі, самому "чесному і справедливому" судді в Закарпатті. Як був хабарником все життя так і йдеш на пенсію ним, лише з позором і прокльонами. Коли вже тобі чудо правосуддя досить грошей буде. З собою ж не забереш на той світ! Хоча рай на землі ти собі і тобі подібні забезпечили, а що після Вас.. дітям твоїм у тім лайні і жити, ще і прізвище як тавро носити!

ДЕД 2016-12-24 / 18:18:23
Судью Демченка Сергея из Мукачево, который вынес оправдтельный приговор, его и так уже ВСЮ уволил, так что решил еще снять маржу с этих козлов-послов! судью на нары! вместо посла Гаваши и его контрабандной компании! Стыд и срам перед всем миром, облажались не стыдно? судья демченко, вам жить здесь с вашией семьей или вы уже лыжи намылили слинять от гнева народа?, кто отевтит за таких извращенцев в мантиях которые оправдали злостных контрабандистов ЛиЩишиных? все соучастники организованного преступной группировки!К СТЕНКЕ!

активіст 2016-12-24 / 09:13:47
так цей суддя, вже і не суддя. Його звільнили вчора

рома 2016-12-24 / 08:28:36


Та вже треба починати суддів відстрілювати, може трьох-чотирьох зах***ярили і сказали б,що це за їх незаконні рішення, то може б тільки тоді щось почалося змінюватись


Знаний 2016-12-24 / 02:51:37
Цей Суддя Демченко не одну таку справу похерив. Бувший прокурор області Петруня А.Л. вніс на нього подання до Вищої кваліфкомісіі суддів, в якому виклав цілий список таких справ. Ну і що? Балоги і Гаваші все похерили. І тепер любі друзі поможуть.

май русин 2016-12-23 / 18:23:06


Но, ги патріоти Пудкарпатской Руси мусиме признати, ош йсе справа рук не украйинського, а нашого, місного, автономного русинського правосудия ))


Слава Україні! 2016-12-23 / 18:13:49
Слава українському правосуддю!

Дід Микола 2016-12-23 / 15:47:34


Коментар видалено. Адмін


Таня 2016-12-23 / 14:35:20
Прізвище судді відомо, він згадується в розширеній статті по цій ситуації: http://zakarpattya.net.ua/News/164899-Pryhody-dyplomativ-kontrabandystiv-iak-vypravdaty-sebe-i-vidsudyty-900-tysiach-u-derzhavy. Суддя - Сергій Демченко

dima 2016-12-23 / 14:30:40
Прізвище судді апеляційного суду взнайте і оприлюдніть та повісьте статтю на видне місце, поряд з статтею ростмістренка - щоб народ знав, хто взяв хабаря, бо це вже ні в які рамки не вкладається, тварь. А де ж тепер був прокурор Ціцак - чого не "слухав" суддю, довів Животова та й голову в пісок.

Таня 2016-12-23 / 13:51:54
Україна рано чи пізно, та зацвіте-заквітне, не переживайте, Корчі-бачі. Лиш для цього треба не тільки гойкать в коментарях, іронізуючи. Рішення ухвалював конкретний суддя, який аж ніяк не вся Україна. До нього і гукайте своє "браво". Біда в тому, що таких демченків ще - як щурів непотравлених

Корчі 2016-12-23 / 13:21:17
Се держава! Браво! Хай процвітає рідна Україна!!!!

Степан Крук 2016-12-23 / 13:16:52
Використання дипломатичних каналів для переміщення контрабандних товарів - злочин!!!

НОВИНИ: Кримінал

19:49
У селі на Берегівщині знайшли побитого чоловіка, який помер через травми – ЗМІ
16:07
/ 1
На Перечинщині затримали вантажівку з паливними дровами
14:04
/ 1
У середу суд в Ужгороді обере запобіжний захід підозрюваному в убивстві директора взуттєвої фабрики
12:29
За фактом сертельної ДТП на Іршавщині відкрито кримінальне провадження
10:53
На Закарпатті неподалік кордону затримали росіянина, котрий нелегально прямував до Європи
02:26
У вбивстві Андраніка Нікогосяна підозрюють його колишнього бізнес-партнера Вардана Товмасяна – ІНТЕР
15:34
Поліція підтвердила факт вбивства в Ужгороді і затримання вбивці
13:51
На Закарпатті турка-нелегала затримали за кілька метрів від омріяної Європи
13:19
У Виноградові в готелі виявили двох нелегалів з Азії, а росіянку затримали біля кордону
13:03
/ 6
В Ужгороді застрелили директора взуттєвої фабрики
12:16
У Воловці мешканець Гукливого в барі вдарив ножем в груди "опонента"
18:53
Через підроблене доручення на ПП "Лужанка" українець втратив Chrysler на єврономерах
16:13
/ 1
Чопські прикордонники вилучили псхотропи і наркотики
15:51
/ 55
На хабарі в 500 дол затримано заступника начальника Тячівського відділу поліції ГУНП в Закарпатській області
12:22
/ 1
На митному посту "Ужгород" через контрабандні сигарети в українця вилучили "іноземний" Seat
06:48
/ 14
На Закарпатті в оренді ділянки кордону не лише з Угорщиною, але й Румунією та Словаччиною - ОДА
05:51
/ 2
У Львові при спробі праворадикалів конфліктувати з ліворадикальним "Автономним опором" затримали також закарпатців
14:12
Поблизу кордону зі Словаччиною прикордонники затримали 4 нелегалів з Сенегалу
12:51
/ 4
У Держприкордонслужбі кажуть, що в "повному обсязі" охороняють і "приватний кордон" на Закарпатті включно
11:24
На в'їзді в Забрідь, що на Великоберезнянщині, ВАЗ смертельно наїхав на велосипедиста
11:16
В Ужгороді чоловік знайшов боєприпас для підствольного гранатомету
10:53
На Іршавщині п'яний водій Toyota Carina по зустрічній ішов "на таран" на поліцейське авто
02:50
/ 2
В Ужгороді патрульні повернули жінці сумку з 20 тис грн і золотом на 30 тис грн
02:39
/ 11
150-кілометрова ділянка українського кордону з Угорщиною на Закарпатті є приватною - Матіос
16:05
Рахівські поліцейські розшукали чоловіка, який переховувався від суду
» Всі новини