Ужгородська фехтувальниця стала бронзовим призером сателіта в Анталії

Ужгородка Аліна Рапинець стала бронзовим призером сателіта в Анталії, Туреччина.

Українка стартувала з трьох перемог з п’яти можливих в груповому етапі змагань, після чого почала боротьбу в турі прямого вибування відразу в 1/8 фіналу. У цьому раунді Аліна Рапинець в напруженій боротьбі зуміла вирвати путівку в наступний тур змагань, здолавши британку Кеті Сміт з рахунком 15:14. В 1/4 турнірної таблиці знову з перевагою в один укол наша фехтувальниця взяла гору над ще однією представницею Великобританії Філіппою Муллінс, завершивши зустріч з рахунком 10: 9. Шлях до фіналу українській рапіристці перегородила румунка Марія Болдор, яка за підсумками сателіта стала володаркою золота. Бій завершився з рахунком 15:11 на користь Болдор, – інформує Національна федерація фехтування України.

У змаганнях також брала участь сестра Аліни – Христина. Представниця національної збірної склала зброю етапом раніше, програвши все тій же Марії Болдор – 10:15.