Угорщина профінансує реконструкцію 16 угорських закладів Закарпаття

29 листопада в м. Берегові відбулося підписання Рамкової угоди про підтримку між Золтаном Адамом Ковачем, заступником державного секретаря з питань міжнародного співробітництва Угорщини, та Василем Брензовичем, президентом Благодійного фонду Закарпатського угорського педагогічного інституту й головою ТУКЗ – КМКС.

Угорщина профінансує реконструкцію 16 угорських закладів Закарпаття

Починаючи з 2012 року, в рамках Програми Східного партнерства, що фінансується Міністерством закордонних справ і зовнішньої торгівлі Угорщини, це вже четверта угода, підписана сторонами.

Завдяки скоординованій співпраці між Міністерством закордонних справ і зовнішньої торгівлі Угорщини та Благодійним фондом Закарпатського угорського педагогічного інституту вдалося реалізувати близько 100 проектів у сфері освіти, культури та соціального життя. Саме для розвитку закладів Закарпаття та підвищення їхньої енергоефективності й були задіяні інвестиції.

Теперішня угода передбачає фінансову підтримку для реконструкції та модернізації 16 закладів Закарпатської області протягом 2016–2017 років. Після підписання домовленості Золтан Адам Ковач зазначив, що співпраця із Закарпаттям є пріоритетною, адже через короткий проміжок часу можна побачити позитивний результат.

На цьому етапі у 22 установах області проведені масштабні роботи, серед них важливе місце займає реконструкція будівлі Берегівського архіву та модернізація дитячих садочків і шкіл.

Василь Брензович, у свою чергу, наголосив на важливості успішної співпраці в рамках Програми Східного партнерства та подякував уряду Угорщини й Міністерству закордонних справ та зовнішньої торгівлі за спільну роботу, яка значною мірою сприяла покращенню якості життя угорськомовного населення Закарпаття, інформу. "Карпатський об’єктив".

11 грудня 2016р.

Теги: Угорщина, фінансування

Коментарі

Byby 2016-12-15 / 08:47:10
Skil*ku. Vsjakuh. Riznuh. Sozcial*nuh. Problem. Jie. V. Samiy. Hungarijii. I. Tam. Groshey. Vubachte. Nema. ......a. Tyt. Vzhe. 100proektiv. Profinansyvalu. I.Foritntu. Znayshlusja. ......a. Pro. Te. Jakuy. Kyrs. V. Nuh. Do. $ ......kyru. Smijyt*sja

Byby 2016-12-15 / 08:41:44
Ny. Tak. Finansyjyt* bo. Jak. Skazav. Sam. Zoltan......schob ......cherez. Korotkuj. Promizhok. Chasy. Mozhna. Pobachutu. Rezyl*tat....i. Shcho. Vin. Mav. Na. Yvazi. Pid. Slovom. Rezyl*tat.......

Дід Микола 2016-12-12 / 08:27:01
... Ти звичайний тупий ваишиватник, тобі слва Україні гойкнути, і ти жебрачий клоуне, з якого Африка сміється, підеш Вашингтон захоплювати. Такі смішні дегенератики)

... 2016-12-12 / 08:24:10
До "патріоту", який не розуміє від кого анексувати. Дядьку, ти що в Берегові в дурдомі сидиш? Що, не в курсі, що сталося 25 років назад. Чи ти все ще на танку їдеш на студентів на Красному полі?
До "діда МИколи". Тебе діду твоя кислота роз'їсть. Кінчиш тим, що будеш онучі мадярські нюхати під мацкальський шансон.

Діду Миколі 2016-12-11 / 22:55:53
ключовими є упущені вами дві букви - "НЕукраїнська антидержавна влада скотів, мародерів і вбивць українців, яка лиш думає, як би українця обікрасти і по світу жебраками пустити".

Дід Микола 2016-12-11 / 20:35:36
Молодці, підтримують своїх і навіть чужих, не те що українська антидержавна влада скотів, мародерів і вбивць українців, яка лиш думає, як би українця обікрасти і по світу жебраками пустити.

Патріоту 2016-12-11 / 20:12:28
А від кого анексувати?

патріот 2016-12-11 / 19:39:32
Ремонтують те, що планували потім, спільно з Росією, анексувати

... 2016-12-11 / 18:42:15
Прекрасно!!! На цьому піаніно ми зіграємо похоронний марш українській олігархічній ситемі. Думаю, що брати мадяре в тій траурній процесії на цвинтар історії теж понесуть свого вінка і литимуть невтішні сльоза, бо в той час скінчиться золотий вік їхньої "братської" доброчинності, так схожу на лагідну окупацію, яка так тішила їхнє ЕГО. Які ж ви дрібні, хлопці!

Остап 2016-12-11 / 18:31:09
Угорське фінансування ніщо на фоні турботи про Закарпаття з боку другого президента України - Леоніда Кучми, котрий на відкладені з пенсії гривні придбав і привіз на Закарпаття піаніно.

... 2016-12-11 / 18:03:07
Веселий Остап. Але ж правильно пише, чортяка. Одна поправка, паски потрібно затягнути на шиях теперішніх "реформаторів", а ще би добре заребро підвісити кілька місцевих остряків. Повірте, тоді би зміни на краще точно не забарилися. І прийде час, коли ми нашій українській громаді і в Мадярщині і в інших країнах зможемо допомагати. Бо жоден народ у світі не заслуговує на шану так, як УКРАЇНЦІ.

Остап 2016-12-11 / 18:00:01
Потрібно триматись, скоро вкотре приїде до Закарпуття з гуманітарною допомогою Марина Порошенко! Ще не вмерла Україна!

Tibor 2016-12-11 / 17:52:02
Слава Угорщині, яка не дає пропасти Закарпаттю!

Володимир 2016-12-11 / 17:32:36
Повністю підтримуючи !8

НОВИНИ: Політика

05:56
/ 9
СБУ провела обшуки в Закарпатській облраді на предмет "економічного" сепаратизму
17:17
/ 1
Заборонити не можна дозволити
22:36
/ 35
В Україні назріває ще одна, після ДНР і ЛНР, проблемна територія — Закарпаття
17:24
/ 2
Закарпатський УКРОП взяв участь у багатотисячному мітингу у Києві на підтримку торговельної блокади ОРДЛО
15:11
/ 1
Суд продовжив слухання показів свідків у "мукачівській справі", наступне засідання – у четвер
03:07
/ 4
В Ужгороді "декомунізовані" рік тому вулиці все ще зі старими назвами
15:42
/ 12
СБУ: Росія фінансує політичний проект "Закарпатський край"
04:18
/ 74
Мова України. Приклад Європи
01:26
Закарпатців запрошують на "Марш Національної Гідності" до Києва
00:55
Справа №1. Влада не сприяє слідству у справі розстрілу Небесної сотні
12:17
/ 7
Ужгородський адвокат повідомив про маніпуляції прокуратури і суду з метою усунення його від від справи
16:58
/ 4
З усіх "потерпілих" на суд над екс-керівником ПС Закарпаття з'явився тільки представник Медведчука
15:20
/ 1
Судове засідання у справі екс-керівника ПС Закарпаття О. Сачка перенесли через неявку "потерпілих"
22:56
/ 3
"Карпатська Січ" збирає в Ужгороді чорну колону проти лібералізму – без псевдопатріотів, без партій, без популізму
21:32
/ 10
У п'ятницю в Ужгороді розглядатимуть "кримінал" екс-керівника "Правого сектора" Закарпаття Сачка, якому інкримінують розбій
19:48
"Мукачівська справа": суд заслухає 250 свідків обвинувачення - "Правий сектор" Закарпаття
16:49
/ 13
"Колорадського" екс-очільника ДАІ Закарпаття О. Співака суддя окружного адмінісуду С. Рейті поновив на посаді
14:30
/ 4
Звинувачених по "мукачівській справі" бійців ПС і надалі триматимуть під вартою. Суд допитає Гелетея, Балогу та Ланя
16:03
/ 34
Уряд Порошенка-Гройсмана в найближчі тижні отримає транш від ЄС за відміну заборони на експорт закарпатського лісу
03:48
/ 9
Апеляційний суд скасував 40 годин громадських робіт для провокатора Данацка
02:52
/ 7
Вже за годину після оголошення судового рішення про взяття під варту І.Цап зробив селфі з дому
16:39
/ 5
Колишнього керівника Закарпатської митниці затримали на хабарі в майже $6 тис
10:25
/ 8
Апеляційний суд в Ужгороді постановив узяти І. Цапа під варту із заставою в 240 тис грн
06:41
/ 64
Кулуарність дій керівництва Закарпаття при вирішенні загальносуспільних питань вкотре викликала напругу в середовищі української громадськості краю
16:18
/ 3
У школах нацменшин збільшать вивчення української мови
» Всі новини