Угорщина профінансує реконструкцію 16 угорських закладів Закарпаття

29 листопада в м. Берегові відбулося підписання Рамкової угоди про підтримку між Золтаном Адамом Ковачем, заступником державного секретаря з питань міжнародного співробітництва Угорщини, та Василем Брензовичем, президентом Благодійного фонду Закарпатського угорського педагогічного інституту й головою ТУКЗ – КМКС.

Угорщина профінансує реконструкцію 16 угорських закладів Закарпаття

Починаючи з 2012 року, в рамках Програми Східного партнерства, що фінансується Міністерством закордонних справ і зовнішньої торгівлі Угорщини, це вже четверта угода, підписана сторонами.

Завдяки скоординованій співпраці між Міністерством закордонних справ і зовнішньої торгівлі Угорщини та Благодійним фондом Закарпатського угорського педагогічного інституту вдалося реалізувати близько 100 проектів у сфері освіти, культури та соціального життя. Саме для розвитку закладів Закарпаття та підвищення їхньої енергоефективності й були задіяні інвестиції.

Теперішня угода передбачає фінансову підтримку для реконструкції та модернізації 16 закладів Закарпатської області протягом 2016–2017 років. Після підписання домовленості Золтан Адам Ковач зазначив, що співпраця із Закарпаттям є пріоритетною, адже через короткий проміжок часу можна побачити позитивний результат.

На цьому етапі у 22 установах області проведені масштабні роботи, серед них важливе місце займає реконструкція будівлі Берегівського архіву та модернізація дитячих садочків і шкіл.

Василь Брензович, у свою чергу, наголосив на важливості успішної співпраці в рамках Програми Східного партнерства та подякував уряду Угорщини й Міністерству закордонних справ та зовнішньої торгівлі за спільну роботу, яка значною мірою сприяла покращенню якості життя угорськомовного населення Закарпаття, інформу. "Карпатський об’єктив".

11 грудня 2016р.

Теги: Угорщина, фінансування

Коментарі

Byby 2016-12-15 / 08:47:10
Skil*ku. Vsjakuh. Riznuh. Sozcial*nuh. Problem. Jie. V. Samiy. Hungarijii. I. Tam. Groshey. Vubachte. Nema. ......a. Tyt. Vzhe. 100proektiv. Profinansyvalu. I.Foritntu. Znayshlusja. ......a. Pro. Te. Jakuy. Kyrs. V. Nuh. Do. $ ......kyru. Smijyt*sja

Byby 2016-12-15 / 08:41:44
Ny. Tak. Finansyjyt* bo. Jak. Skazav. Sam. Zoltan......schob ......cherez. Korotkuj. Promizhok. Chasy. Mozhna. Pobachutu. Rezyl*tat....i. Shcho. Vin. Mav. Na. Yvazi. Pid. Slovom. Rezyl*tat.......

Дід Микола 2016-12-12 / 08:27:01
... Ти звичайний тупий ваишиватник, тобі слва Україні гойкнути, і ти жебрачий клоуне, з якого Африка сміється, підеш Вашингтон захоплювати. Такі смішні дегенератики)

... 2016-12-12 / 08:24:10
До "патріоту", який не розуміє від кого анексувати. Дядьку, ти що в Берегові в дурдомі сидиш? Що, не в курсі, що сталося 25 років назад. Чи ти все ще на танку їдеш на студентів на Красному полі?
До "діда МИколи". Тебе діду твоя кислота роз'їсть. Кінчиш тим, що будеш онучі мадярські нюхати під мацкальський шансон.

Діду Миколі 2016-12-11 / 22:55:53
ключовими є упущені вами дві букви - "НЕукраїнська антидержавна влада скотів, мародерів і вбивць українців, яка лиш думає, як би українця обікрасти і по світу жебраками пустити".

Дід Микола 2016-12-11 / 20:35:36
Молодці, підтримують своїх і навіть чужих, не те що українська антидержавна влада скотів, мародерів і вбивць українців, яка лиш думає, як би українця обікрасти і по світу жебраками пустити.

Патріоту 2016-12-11 / 20:12:28
А від кого анексувати?

патріот 2016-12-11 / 19:39:32
Ремонтують те, що планували потім, спільно з Росією, анексувати

... 2016-12-11 / 18:42:15
Прекрасно!!! На цьому піаніно ми зіграємо похоронний марш українській олігархічній ситемі. Думаю, що брати мадяре в тій траурній процесії на цвинтар історії теж понесуть свого вінка і литимуть невтішні сльоза, бо в той час скінчиться золотий вік їхньої "братської" доброчинності, так схожу на лагідну окупацію, яка так тішила їхнє ЕГО. Які ж ви дрібні, хлопці!

Остап 2016-12-11 / 18:31:09
Угорське фінансування ніщо на фоні турботи про Закарпаття з боку другого президента України - Леоніда Кучми, котрий на відкладені з пенсії гривні придбав і привіз на Закарпаття піаніно.

... 2016-12-11 / 18:03:07
Веселий Остап. Але ж правильно пише, чортяка. Одна поправка, паски потрібно затягнути на шиях теперішніх "реформаторів", а ще би добре заребро підвісити кілька місцевих остряків. Повірте, тоді би зміни на краще точно не забарилися. І прийде час, коли ми нашій українській громаді і в Мадярщині і в інших країнах зможемо допомагати. Бо жоден народ у світі не заслуговує на шану так, як УКРАЇНЦІ.

Остап 2016-12-11 / 18:00:01
Потрібно триматись, скоро вкотре приїде до Закарпуття з гуманітарною допомогою Марина Порошенко! Ще не вмерла Україна!

Tibor 2016-12-11 / 17:52:02
Слава Угорщині, яка не дає пропасти Закарпаттю!

Володимир 2016-12-11 / 17:32:36
Повністю підтримуючи !8

НОВИНИ: Політика

17:56
/ 6
У четвер голова Хустської райради розкаже про протистояння та чиновницький саботаж через будівництво міні-ГЕС
04:08
/ 5
Замовник провокаційних "угорських" стел на Закарпатті переховується в Росії - СБУ
02:06
/ 7
Угорський паспорт. Питання подвійного громадянства в Україні досі не врегульовано
05:18
/ 9
"Карпатська Січ" провела благодійний страйкбольний турнір до дня солідарності з політв'язнями
05:15
/ 11
На закарпатській Тячівщині роздають листівки із закликом бойкотувати Київський патріархат з українською мовою в богослужіннях
05:14
/ 86
Влада Ужгорода вважає, що місто розташоване на "на угорських етнічних землях"
03:09
/ 4
Угорські паспорти отримав мільйон закордонних угорців - Шем’єн
16:07
/ 5
Попри гучні заяви екс-прем'єра Яценюка про звільнення всього штату закарпатської митниці, у відомстві цього доручення навіть не отримали
16:03
/ 29
Після привласнення "М-студіо" власник зруйнованої "Корони" і спаленої "України" Роберт Бровді придбав три закарпатських радіо
17:45
/ 40
Власником закарпатського телеканалу "М-студіо" став власник зруйнованої "Корони" і спаленої "України" Роберт Бровді
14:08
/ 3
Прем'єр Угорщини листом закликав закарпатців із подвійним громадянством голосувати на прийдешніх виборах
03:59
/ 13
Москаль взяв участь в урочистостях під символом угорських військової потуги та імперськості
16:51
/ 6
Серед нардепів, які хотіли взяти на поруки звинуваченого у корупції директора Львівського бронетанкового завода, був закарпатець В. Пацкан
04:09
/ 10
Ужгородські договірняки. Ч.2
15:43
/ 12
Порошенко наступного тижня навідається на Закарпаття
04:09
/ 2
Нардепи від Закарпаття "плавали" в голосуванні за зняття недоторканності з 5-и колег (РЕЗУЛЬТАТИ)
16:46
/ 6
Москаль судитиметься з Мукачівською міськрадою через тупик свого імені
10:34
/ 1
Консульство Угорщини в Берегові очолить чинний посол країни в Молдові Матяш Сіладі
02:47
/ 57
Очільник Мукачівської єпархії УПЦ МП особисто підтримав парафіян в Ірляві у невиконанні судового рішення про повернення церкви
13:09
/ 1
Москаль хоче відсудити у влади Мукачева вулиці Шухевича й Бандери
17:17
/ 24
Обласну дитячу лікарню в Мукачеві очолив головний медик часів Януковича, "відродженець" Роман Шніцер
04:02
/ 107
Як Угорщина через освіту створює на Закарпатті свій анклав
16:15
Через хакерську атаку ужгородці можуть отримати некоректні рахунки за водопостачання
08:05
/ 47
Москаль і шапка
15:38
/ 5
ФОТОФАКТ. Колишній нардеп-"регіонал" з Закарпаття взяв участь у так званому "Світовому конгресі русинів"