Угорщина профінансує реконструкцію 16 угорських закладів Закарпаття

29 листопада в м. Берегові відбулося підписання Рамкової угоди про підтримку між Золтаном Адамом Ковачем, заступником державного секретаря з питань міжнародного співробітництва Угорщини, та Василем Брензовичем, президентом Благодійного фонду Закарпатського угорського педагогічного інституту й головою ТУКЗ – КМКС.

Угорщина профінансує реконструкцію 16 угорських закладів Закарпаття

Починаючи з 2012 року, в рамках Програми Східного партнерства, що фінансується Міністерством закордонних справ і зовнішньої торгівлі Угорщини, це вже четверта угода, підписана сторонами.

Завдяки скоординованій співпраці між Міністерством закордонних справ і зовнішньої торгівлі Угорщини та Благодійним фондом Закарпатського угорського педагогічного інституту вдалося реалізувати близько 100 проектів у сфері освіти, культури та соціального життя. Саме для розвитку закладів Закарпаття та підвищення їхньої енергоефективності й були задіяні інвестиції.

Теперішня угода передбачає фінансову підтримку для реконструкції та модернізації 16 закладів Закарпатської області протягом 2016–2017 років. Після підписання домовленості Золтан Адам Ковач зазначив, що співпраця із Закарпаттям є пріоритетною, адже через короткий проміжок часу можна побачити позитивний результат.

На цьому етапі у 22 установах області проведені масштабні роботи, серед них важливе місце займає реконструкція будівлі Берегівського архіву та модернізація дитячих садочків і шкіл.

Василь Брензович, у свою чергу, наголосив на важливості успішної співпраці в рамках Програми Східного партнерства та подякував уряду Угорщини й Міністерству закордонних справ та зовнішньої торгівлі за спільну роботу, яка значною мірою сприяла покращенню якості життя угорськомовного населення Закарпаття, інформу. "Карпатський об’єктив".

11 грудня 2016р.

Теги: Угорщина, фінансування

Коментарі

Byby 2016-12-15 / 08:47:10
Skil*ku. Vsjakuh. Riznuh. Sozcial*nuh. Problem. Jie. V. Samiy. Hungarijii. I. Tam. Groshey. Vubachte. Nema. ......a. Tyt. Vzhe. 100proektiv. Profinansyvalu. I.Foritntu. Znayshlusja. ......a. Pro. Te. Jakuy. Kyrs. V. Nuh. Do. $ ......kyru. Smijyt*sja

Byby 2016-12-15 / 08:41:44
Ny. Tak. Finansyjyt* bo. Jak. Skazav. Sam. Zoltan......schob ......cherez. Korotkuj. Promizhok. Chasy. Mozhna. Pobachutu. Rezyl*tat....i. Shcho. Vin. Mav. Na. Yvazi. Pid. Slovom. Rezyl*tat.......

Дід Микола 2016-12-12 / 08:27:01
... Ти звичайний тупий ваишиватник, тобі слва Україні гойкнути, і ти жебрачий клоуне, з якого Африка сміється, підеш Вашингтон захоплювати. Такі смішні дегенератики)

... 2016-12-12 / 08:24:10
До "патріоту", який не розуміє від кого анексувати. Дядьку, ти що в Берегові в дурдомі сидиш? Що, не в курсі, що сталося 25 років назад. Чи ти все ще на танку їдеш на студентів на Красному полі?
До "діда МИколи". Тебе діду твоя кислота роз'їсть. Кінчиш тим, що будеш онучі мадярські нюхати під мацкальський шансон.

Діду Миколі 2016-12-11 / 22:55:53
ключовими є упущені вами дві букви - "НЕукраїнська антидержавна влада скотів, мародерів і вбивць українців, яка лиш думає, як би українця обікрасти і по світу жебраками пустити".

Дід Микола 2016-12-11 / 20:35:36
Молодці, підтримують своїх і навіть чужих, не те що українська антидержавна влада скотів, мародерів і вбивць українців, яка лиш думає, як би українця обікрасти і по світу жебраками пустити.

Патріоту 2016-12-11 / 20:12:28
А від кого анексувати?

патріот 2016-12-11 / 19:39:32
Ремонтують те, що планували потім, спільно з Росією, анексувати

... 2016-12-11 / 18:42:15
Прекрасно!!! На цьому піаніно ми зіграємо похоронний марш українській олігархічній ситемі. Думаю, що брати мадяре в тій траурній процесії на цвинтар історії теж понесуть свого вінка і литимуть невтішні сльоза, бо в той час скінчиться золотий вік їхньої "братської" доброчинності, так схожу на лагідну окупацію, яка так тішила їхнє ЕГО. Які ж ви дрібні, хлопці!

Остап 2016-12-11 / 18:31:09
Угорське фінансування ніщо на фоні турботи про Закарпаття з боку другого президента України - Леоніда Кучми, котрий на відкладені з пенсії гривні придбав і привіз на Закарпаття піаніно.

... 2016-12-11 / 18:03:07
Веселий Остап. Але ж правильно пише, чортяка. Одна поправка, паски потрібно затягнути на шиях теперішніх "реформаторів", а ще би добре заребро підвісити кілька місцевих остряків. Повірте, тоді би зміни на краще точно не забарилися. І прийде час, коли ми нашій українській громаді і в Мадярщині і в інших країнах зможемо допомагати. Бо жоден народ у світі не заслуговує на шану так, як УКРАЇНЦІ.

Остап 2016-12-11 / 18:00:01
Потрібно триматись, скоро вкотре приїде до Закарпуття з гуманітарною допомогою Марина Порошенко! Ще не вмерла Україна!

Tibor 2016-12-11 / 17:52:02
Слава Угорщині, яка не дає пропасти Закарпаттю!

Володимир 2016-12-11 / 17:32:36
Повністю підтримуючи !8

НОВИНИ: Політика

01:47
В останій день квітня відбудуться вибори міського голови та депутатів Перечинської міської ОТГ
20:03
/ 4
У Ніредьгазькому університеті відкрили кафедру української мови та культури
03:46
/ 11
"Закарпатець" Шуфрич хоче, щоб СБУ скасувала заборону на в'їзд для "мукачівки" Лоліти
14:12
/ 10
"Закарпатку" Мілявську не пустили в Україну за Крим
18:16
/ 2
Країна на паузі, або Місяць на роздуми Порошенка
02:04
/ 41
Угорці в Україні. Проблема подвійного громадянства та мови
22:29
/ 26
У одного з затриманих на хабарі співробітників ДФС виявили угорський паспорт
15:23
Звинувачені по "драгобратській справі" знайомляться з матеріалами справи. Ні свідків, ні потерпілих понині не бачили
04:44
/ 12
В Ужгороді пікетували консульство Угорщини
04:22
У травні-серпні можна очікувати активізації сепаратизму на Закарпатті – Арестович
16:53
/ 52
"Дехто в Угорщині робить нам удар в спину" - заступник голови МЗС України
14:57
/ 7
Обвинувальний акт у справі екс-лідера ПС Закарпаття О. Сачка суд повернув прокурору
05:12
/ 1
У справі екс-керівника ПС Закарпаття Олександра Сачка вирішується питання про повернення обвинувального акту ГПУ
17:43
/ 39
Угорщина хоче "легалізації" подвійного громадянства для громадян України, Україна – проти
13:51
/ 1
В Ужгороді відбудеться публічна дискусія #ВиборчаРеформаChallenge
12:02
/ 7
Верховний Суд вирішив, що Москаль може поплатитися за любов до лайки посадою голови ОДА
03:02
/ 126
На конференції KMKSZ переобрали Брензовича і засудили дії української влади щодо зміцнення статусу державної мови та ліквідації подвійного громадянства
01:32
/ 15
Балога не розуміє, "навіщо Порошенку такі блазні як Москаль"
02:27
/ 19
Під час візиту на Ужгородщину держсекретар Угорщини підтвердив, що фонд Еде Егана підтримуватиме тільки "угорськомовних" закарпатців
19:15
/ 9
Москаль підтвердив, що угорський прапор біля Берегова зірвав вітер, а не вандали
18:53
/ 17
Угорський прапор біля Берегова пошкодили не вандали, а погода – Берегівська РДА
17:29
Неподалік Берегова невідомі пошкодили угорський прапор
02:01
/ 2
Програш Пацкана. Як БПП і НФ не поділили Рахункову палату
18:06
/ 18
У Хустській райраді проти визнання територій Донбасу окупованими Росією голосували "Опоблок", "радикали" і керівництво РДА
22:43
/ 10
Москаль – це глибоко керований політик, – Ющенко
» Всі новини