Угорщина профінансує реконструкцію 16 угорських закладів Закарпаття

29 листопада в м. Берегові відбулося підписання Рамкової угоди про підтримку між Золтаном Адамом Ковачем, заступником державного секретаря з питань міжнародного співробітництва Угорщини, та Василем Брензовичем, президентом Благодійного фонду Закарпатського угорського педагогічного інституту й головою ТУКЗ – КМКС.

Угорщина профінансує реконструкцію 16 угорських закладів Закарпаття

Починаючи з 2012 року, в рамках Програми Східного партнерства, що фінансується Міністерством закордонних справ і зовнішньої торгівлі Угорщини, це вже четверта угода, підписана сторонами.

Завдяки скоординованій співпраці між Міністерством закордонних справ і зовнішньої торгівлі Угорщини та Благодійним фондом Закарпатського угорського педагогічного інституту вдалося реалізувати близько 100 проектів у сфері освіти, культури та соціального життя. Саме для розвитку закладів Закарпаття та підвищення їхньої енергоефективності й були задіяні інвестиції.

Теперішня угода передбачає фінансову підтримку для реконструкції та модернізації 16 закладів Закарпатської області протягом 2016–2017 років. Після підписання домовленості Золтан Адам Ковач зазначив, що співпраця із Закарпаттям є пріоритетною, адже через короткий проміжок часу можна побачити позитивний результат.

На цьому етапі у 22 установах області проведені масштабні роботи, серед них важливе місце займає реконструкція будівлі Берегівського архіву та модернізація дитячих садочків і шкіл.

Василь Брензович, у свою чергу, наголосив на важливості успішної співпраці в рамках Програми Східного партнерства та подякував уряду Угорщини й Міністерству закордонних справ та зовнішньої торгівлі за спільну роботу, яка значною мірою сприяла покращенню якості життя угорськомовного населення Закарпаття, інформу. "Карпатський об’єктив".

11 грудня 2016р.

Теги: Угорщина, фінансування

Коментарі

Byby 2016-12-15 / 08:47:10
Skil*ku. Vsjakuh. Riznuh. Sozcial*nuh. Problem. Jie. V. Samiy. Hungarijii. I. Tam. Groshey. Vubachte. Nema. ......a. Tyt. Vzhe. 100proektiv. Profinansyvalu. I.Foritntu. Znayshlusja. ......a. Pro. Te. Jakuy. Kyrs. V. Nuh. Do. $ ......kyru. Smijyt*sja

Byby 2016-12-15 / 08:41:44
Ny. Tak. Finansyjyt* bo. Jak. Skazav. Sam. Zoltan......schob ......cherez. Korotkuj. Promizhok. Chasy. Mozhna. Pobachutu. Rezyl*tat....i. Shcho. Vin. Mav. Na. Yvazi. Pid. Slovom. Rezyl*tat.......

Дід Микола 2016-12-12 / 08:27:01
... Ти звичайний тупий ваишиватник, тобі слва Україні гойкнути, і ти жебрачий клоуне, з якого Африка сміється, підеш Вашингтон захоплювати. Такі смішні дегенератики)

... 2016-12-12 / 08:24:10
До "патріоту", який не розуміє від кого анексувати. Дядьку, ти що в Берегові в дурдомі сидиш? Що, не в курсі, що сталося 25 років назад. Чи ти все ще на танку їдеш на студентів на Красному полі?
До "діда МИколи". Тебе діду твоя кислота роз'їсть. Кінчиш тим, що будеш онучі мадярські нюхати під мацкальський шансон.

Діду Миколі 2016-12-11 / 22:55:53
ключовими є упущені вами дві букви - "НЕукраїнська антидержавна влада скотів, мародерів і вбивць українців, яка лиш думає, як би українця обікрасти і по світу жебраками пустити".

Дід Микола 2016-12-11 / 20:35:36
Молодці, підтримують своїх і навіть чужих, не те що українська антидержавна влада скотів, мародерів і вбивць українців, яка лиш думає, як би українця обікрасти і по світу жебраками пустити.

Патріоту 2016-12-11 / 20:12:28
А від кого анексувати?

патріот 2016-12-11 / 19:39:32
Ремонтують те, що планували потім, спільно з Росією, анексувати

... 2016-12-11 / 18:42:15
Прекрасно!!! На цьому піаніно ми зіграємо похоронний марш українській олігархічній ситемі. Думаю, що брати мадяре в тій траурній процесії на цвинтар історії теж понесуть свого вінка і литимуть невтішні сльоза, бо в той час скінчиться золотий вік їхньої "братської" доброчинності, так схожу на лагідну окупацію, яка так тішила їхнє ЕГО. Які ж ви дрібні, хлопці!

Остап 2016-12-11 / 18:31:09
Угорське фінансування ніщо на фоні турботи про Закарпаття з боку другого президента України - Леоніда Кучми, котрий на відкладені з пенсії гривні придбав і привіз на Закарпаття піаніно.

... 2016-12-11 / 18:03:07
Веселий Остап. Але ж правильно пише, чортяка. Одна поправка, паски потрібно затягнути на шиях теперішніх "реформаторів", а ще би добре заребро підвісити кілька місцевих остряків. Повірте, тоді би зміни на краще точно не забарилися. І прийде час, коли ми нашій українській громаді і в Мадярщині і в інших країнах зможемо допомагати. Бо жоден народ у світі не заслуговує на шану так, як УКРАЇНЦІ.

Остап 2016-12-11 / 18:00:01
Потрібно триматись, скоро вкотре приїде до Закарпуття з гуманітарною допомогою Марина Порошенко! Ще не вмерла Україна!

Tibor 2016-12-11 / 17:52:02
Слава Угорщині, яка не дає пропасти Закарпаттю!

Володимир 2016-12-11 / 17:32:36
Повністю підтримуючи !8

НОВИНИ: Політика

12:19
/ 16
Усіх звинувачених по "мукачівській справі" бійців ПС звільнено з-під варти на поруки
10:33
ПРЯМА ВІДЕОТРАНСЛЯЦІЯ судового засідання у "мукачівській справі"
09:19
У наступному судовому засіданні в "мукачівській справі" очікуються дебати між сторонами захисту та обвинувачення
16:04
/ 6
Словацькі журналісти розповіли, як закарпатці "взяли в заручники" словацького поліцейського, блокуючи прикордонний наряд
02:59
/ 25
Закарпатський РУХ обрав головою Піпаша, висовуватиме на голову НРУ Шовкошитного та хоче автономії кримських татар
18:00
/ 3
У порядку денному сесії Ужгородської міськради від 30 травня проекти рішень про зміну влади відсутні
13:41
/ 23
Росія планувала провокації із сутичками та протистоянням на темі автономії на Закарпатті, затримано проплаченого "відеооператора"
05:51
/ 17
ДСУУ вимагає знайти і притягнути до відповідальності організаторів провокації з "угорськими" стелами на Закарпатті
10:40
На першому засіданні Іршавської міської ОТГ обрали заступника голови та секретаря міської ради
02:30
Новообрана міськрада Перечинської ОТГ отримала повноваження і обрала керівництво
02:17
/ 3
З ужгородських депутатів троє можуть втратити мандат через відсутність звітів
17:55
/ 5
З 12 закарпатських нардепів проект постанови щодо санкцій проти Януковича і його оточення підтримали тільки троє
02:19
/ 1
Європарламент перевірить Угорщину на предмет дотримання європейських цінностей
20:27
Зняття звинувачення в тероризмі з фігурантів "мукачівської справи" ще не перемога - Бухтояров
11:12
Зі звинувачених по "мукачівській справі" "правосекторівців" зняли обвинувачення в тероризмі
04:19
/ 9
Львів'яни завершують на Верецькому перевалі облаштування меморіального кладовища карпатських січовиків
01:51
/ 2
Суд відмовив екс-голові Великоберезнянської райради Василю Канюку в грошах, але визнав звільнення протиправним (ДОКУМЕНТИ)
19:01
/ 34
Ідеологічна провокація в центрі Ужгорода. Що зробить українська влада?
18:18
/ 26
Захист угорських національних меншин в суміжних державах – популістський "коник" влади Угорщини
03:45
/ 5
Сьогодні після нарадчої кімнати суд в Ужгороді оголосить рішення щодо екс-голови Великоберезнянської райради Василя Канюка
08:02
/ 72
"Гібридна війна" за Ужгород: "Народним фронтом" проти "Відродження"
02:09
/ 13
Сьогодні суд вирішить, чи повертати екс-голову Великоберезнянської райради Канюка на посаду з компенсацією йому 200 тис грн
13:15
/ 1
Розгляд "мукачівської справи" відтерміновано для зміни обвинувального акту