Поліція оприлюднила ВІДЕО затримання судді-неадеквата Ротмістренка з боді-камер патрульних

Патрульна поліція Ужгорода та Мукачева оприлюднила відео із затриманням судді Ужгородського міськрайонного суду Михайла Ротмістренка ввечері п'ятниці, 9 грудня.

Поліція оприлюднила ВІДЕО затримання судді-неадеквата Ротмістренка з боді-камер патрульних

При цьому, в оприлюдненій патрульними інформації повторюється перебіг подій з затриманням і версія про можливе наркотичне сп'яніння водія BMW X5, раніше висловлена у Фейсбуку очільника патрульної поліції Закарпаття Юрія Марценишина. Але висловилюється сумнів, що це буде доведено працівниками Закарпатського облнаркодиспансеру: "Патрульні допустили, що водій був нетверезим, однак освідування у диспансері цього не підтвердило. Натомість поведінка судді абсолютно не відповідала обстановці, будучи збентеженим, він не розумів, де і чому перебуває, та постійно смикався, що викликало підозри на стан наркотичного сп’яніння, після чого у чоловіка взяли відповідні проби для аналізів. З огляду на неодноразові рішення на користь водіїв, звичайно, рішення лікарів може бути очевидним."

"Сподіваємося на об’єктивну, незалежну, неупереджену оцінку лікарів та на підтримку і розуміння в цій ситуації суспільства", - пишуть патрульні.

10 грудня 2016р.

Теги: Ротмістренко, алкоголь, наркотики

Коментарі

А судді хто 2016-12-14 / 07:13:11
Міхо призначав суддею - ці руки нічого не крали. Тому питання : а хто їх таких призначив. У Пакистані зняли президента за те що на їхав на голову верховного суду. Народ захистив суддю. А ще Старше( ще комуністичне) покоління суддів ніколи б такого собі не дозволили.

100ronnij 2016-12-12 / 21:25:53
Напрошується вельми потовчене питання:
"а судді хто ???"
Чи має право ця людина своєю професійною діяльністю впливати на долі інших людей ???

Інте ЛЕКТ 2016-12-12 / 18:05:27
Неподобство !!!

КОПАМ 2016-12-11 / 14:56:08
хлопці при слідуючому затриманні як буде це Падло обнюхане і обригане на авто від вас в третій раз знову тікати то ПРИСТРЕЛІТЬ його Падлу поки він не вбив когось із наших дітей!!І в остиваючу руку підераста цього судді поставте виделку або ножик і все!!АМІНЬ!

Степан Крук 2016-12-11 / 13:47:52
Понеділок! Висновок допінгового контролю Обласного наркологічного диспансеру: "Наркотичних речовин в крові не виявлено. Вживав ГЛЮКозу".

............... 2016-12-11 / 13:42:10
Телепортували інопланетяни Ротмістренка в поле. Той оглянувся, а поряд кенгуру бігають. Ротмістренко:
-Ні фіга собі! Представляву собі, яка туй має рости конопля, коли туйки такі кузнєчики скачуть!!!

................. 2016-12-11 / 13:25:22
Поліція:
-У Вас є кому зателефонувати, щоб машину забрали?
Ротмістренко:
-Дораз позвоню прокурору, начальнику міліції і всєм остальным! Алло! Ноль...пятдесят, десять, сімдисят...тристо пятнадцять? Нє?!А якого хера треба было трубку брати!!?

порядок 2016-12-11 / 12:07:26
треба уло полісменам пристрілити як пса падлу

Мішка 2016-12-11 / 11:04:47
а що мені Данко учинит. я його обирав,а не він мене

Міша 2016-12-11 / 10:48:08
Народе што ви пишете дурниці про якісь аналізи? Так ун нич толком не здав.От крови отказався, а вистявся ще в полі там де го найшли.А то што там вату пооблизував нич не даст.Дурік дуріком айбо знав што робит.Вопрос до тої бабздирі, што го освідетельствувала, она што нарика обдолбаного в гузицю не спознає?!

Хатія 2016-12-11 / 10:01:26
Маладец Міхо! Проганял ету свору Па улицам и палям. Ани на лучше не способны. Четыре наряда... Гнались. Мая школа.

Гурка 2016-12-11 / 09:44:07
Робутнику наркодиспансера надо розогнати нахрен що не мажор то трезвий.із за таких п...рів люди гинуть на дорогах.кілько они спасли чиновнику, стина і самого кручаницю сина таксіста який збив 3 людини насмерть таких мало заюити скотів разом з тим дохтором

Віталій Грегор 2016-12-11 / 01:45:04
Про телепортаційні здібності представника Ужгородської Феміди..

Поліція: Чому тікали від поліції?
Суддя М.Ротмістренко: Коли? То навєрно не я був.
Поліція: Не вживаєте? Чому втікали так?
Суддя М.Ротмістренко: Від кого?
Поліція: Від поліції.
Суддя М.Ротмістренко: Та я тільки шо вон тут появився (в полі біля машини)...

А майже 4 місяці тому цього ж персонажа було зупинено в Мукачеві за нетверезе керування цим же незадекларованим BMW X5 із дозою алкоголю в крові 2,4 проміле, що в 10 раз перевищує встановлену норму. Однак Мукачівський гуманний суд в особі судді В. Носов закрив справу за термінами, "забувши" вказати в результативній частині рішення "вину" судді-п'яниці.

Наразі освідчення в Закарпатському обласному наркодиспансері показало відсутність алкоголю в його крові, щодо наявності наркотичних речовин результат буде в понеділок. Якщо звісно ж не чергова кругова порука..

Органи правосуддя "закрийте" (за грати чи в дурку) накінець цього суспільно небезпечного неадеквата із Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області, поки він не збив когось на смерть, бо прийдеться застрелити його як навіжену собаку

порох-вальцман 2016-12-10 / 23:59:23
данко наш по крови

Васька 2016-12-10 / 23:21:30
Ой, красавчик, розсмішив...давно так не сміявся. А журналіст факт якись супер мен, де що не станеться так він тут як тут.

..... 2016-12-10 / 23:09:28
Данко на виход

..... 2016-12-10 / 22:07:04
Данко після такого позорища і поведінки очолюваного ним суддівського корпусу не то шо має піти у відставку, а має сам привязати себе др стовпа ганьби на пл. Народній

укр 2016-12-10 / 22:05:49
я вважаю, що патрульні спрацювали професійно, а "АГА" каже, що вони дармоїди, я зовсім так не вважаю, молодці хлопці. Порівняйте хоча би фото цих молодих копів з минулими "присташами", "мордатими Василями".

ага 2016-12-10 / 21:50:15
а може он просто из этих дармоедов-селфиков прикалывался?

укр 2016-12-10 / 21:20:58
прошу вибачення у п.Ротмістренка, що я у попередніх коментарях засуджував його, але зараз беру свої слова назад: він нормальний наш пацан - ПАК, ТУЙ СТОВУ, ВУПИЛИЗЬМЕ з Славіком, КАРОЧЕ ПОЗЕРАВИМ ТЕЛЕВІЗОР, А ПОТОМ Я ТУЙ ПОСЕРЕК ПОЛЯ. Я ржав, чесно, який він смішний. Але такі не можуть бути суддями, йому пряма дорога в КВН, молодець.

НОВИНИ: Кримінал

14:15
/ 2
У Хусті побили вікна в будинку судді Хустського райсуду
12:55
На трасі "Київ-Чоп" на Ужгородщині BMW врізалася у відбійник
20:12
У Мукачеві патрульні вгамовували порушника кайданками
11:19
На Перечинщині затримали закарпатця, розшукуваного в Донецькій області за вбивство
10:37
/ 2
У зупиненому на Мукачівщині для перевірки автомобілі знайшли згорток з марихуаною
02:43
/ 2
У таборі в Чорнотисові на Виноградівщині відбулася сутичка між циганами і поліцейськими
18:01
/ 1
У Берегівській РДА виявили 2 факти неподання посадовцями декларацій
14:56
/ 4
У мешканців Іршавщині під час обшуків вилучили "армійську" зброю
14:49
/ 1
На смітнику в Ужгороді знайшли набої у пластиковій пляшці
14:47
Із сільської котельні на Берегівщині два раніше судимі мукачівці винесли 10 електродвигунів
13:09
На Мукачівщині Renault на іноземних номерах смертельно збив пішохода, що переходив дорогу. Водій утік
12:43
У селі Гать, що на Берегівщині, водій за кермом "Ауді" травмував місцевого мешканця
12:41
/ 4
В Ужгороді "накрили" облаштований "за борги" наркопритон, через який щодоби проходило до сотні наркоманів
10:41
Звинуваченого в крадіжках іноземних "автономерів" на Закарпатті львів'янина з-під домашнього арешту взяли під варту
10:30
Суд у Мукачеві визначив покарання для батька-барона та сина за вбивство 18-річного цигана у вигляді 9 і 3 років тюрми
16:43
На Берегівщині ВАЗ збив велосипедиста, водій авта виправдовується погрішенням самопочуття
15:52
/ 29
Головного виконавця відділу ДВС Тячівського райуправління юстиції затримали при одержанні 400 дол хабара
13:21
У підозрюваного в крадіжці велосипеда у Мукачеві знайшли "заставну" довідку з ломбарду та марихуану
12:21
/ 9
У Діловому на Рахівщині невідомий кількома пострілами розстріляв чоловіка
11:50
На Закарпатті за 2 місяці попередили порушення у сфері закупівель на суму понад 4 млн грн
11:36
Українець та вірменка через підроблені доручення залишили свої Audi A6 та BMW 525 на митниці на Закарпатті
10:33
/ 4
КПП "Ужгород" на Закарпатті розблоковано
10:28
На Берегівщині перекинувся автобус із 18-ма працівниками місцевого підприємства
09:36
/ 1
На Закарпатті на кордоні затримали викрадений у Словаччині й розшукуваний Інтерполом "Форд"