Поліція оприлюднила ВІДЕО затримання судді-неадеквата Ротмістренка з боді-камер патрульних

Патрульна поліція Ужгорода та Мукачева оприлюднила відео із затриманням судді Ужгородського міськрайонного суду Михайла Ротмістренка ввечері п'ятниці, 9 грудня.

Поліція оприлюднила ВІДЕО затримання судді-неадеквата Ротмістренка з боді-камер патрульних

При цьому, в оприлюдненій патрульними інформації повторюється перебіг подій з затриманням і версія про можливе наркотичне сп'яніння водія BMW X5, раніше висловлена у Фейсбуку очільника патрульної поліції Закарпаття Юрія Марценишина. Але висловилюється сумнів, що це буде доведено працівниками Закарпатського облнаркодиспансеру: "Патрульні допустили, що водій був нетверезим, однак освідування у диспансері цього не підтвердило. Натомість поведінка судді абсолютно не відповідала обстановці, будучи збентеженим, він не розумів, де і чому перебуває, та постійно смикався, що викликало підозри на стан наркотичного сп’яніння, після чого у чоловіка взяли відповідні проби для аналізів. З огляду на неодноразові рішення на користь водіїв, звичайно, рішення лікарів може бути очевидним."

"Сподіваємося на об’єктивну, незалежну, неупереджену оцінку лікарів та на підтримку і розуміння в цій ситуації суспільства", - пишуть патрульні.

10 грудня 2016р.

Теги: Ротмістренко, алкоголь, наркотики

Коментарі

А судді хто 2016-12-14 / 07:13:11
Міхо призначав суддею - ці руки нічого не крали. Тому питання : а хто їх таких призначив. У Пакистані зняли президента за те що на їхав на голову верховного суду. Народ захистив суддю. А ще Старше( ще комуністичне) покоління суддів ніколи б такого собі не дозволили.

100ronnij 2016-12-12 / 21:25:53
Напрошується вельми потовчене питання:
"а судді хто ???"
Чи має право ця людина своєю професійною діяльністю впливати на долі інших людей ???

Інте ЛЕКТ 2016-12-12 / 18:05:27
Неподобство !!!

КОПАМ 2016-12-11 / 14:56:08
хлопці при слідуючому затриманні як буде це Падло обнюхане і обригане на авто від вас в третій раз знову тікати то ПРИСТРЕЛІТЬ його Падлу поки він не вбив когось із наших дітей!!І в остиваючу руку підераста цього судді поставте виделку або ножик і все!!АМІНЬ!

Степан Крук 2016-12-11 / 13:47:52
Понеділок! Висновок допінгового контролю Обласного наркологічного диспансеру: "Наркотичних речовин в крові не виявлено. Вживав ГЛЮКозу".

............... 2016-12-11 / 13:42:10
Телепортували інопланетяни Ротмістренка в поле. Той оглянувся, а поряд кенгуру бігають. Ротмістренко:
-Ні фіга собі! Представляву собі, яка туй має рости конопля, коли туйки такі кузнєчики скачуть!!!

................. 2016-12-11 / 13:25:22
Поліція:
-У Вас є кому зателефонувати, щоб машину забрали?
Ротмістренко:
-Дораз позвоню прокурору, начальнику міліції і всєм остальным! Алло! Ноль...пятдесят, десять, сімдисят...тристо пятнадцять? Нє?!А якого хера треба было трубку брати!!?

порядок 2016-12-11 / 12:07:26
треба уло полісменам пристрілити як пса падлу

Мішка 2016-12-11 / 11:04:47
а що мені Данко учинит. я його обирав,а не він мене

Міша 2016-12-11 / 10:48:08
Народе што ви пишете дурниці про якісь аналізи? Так ун нич толком не здав.От крови отказався, а вистявся ще в полі там де го найшли.А то што там вату пооблизував нич не даст.Дурік дуріком айбо знав што робит.Вопрос до тої бабздирі, што го освідетельствувала, она што нарика обдолбаного в гузицю не спознає?!

Хатія 2016-12-11 / 10:01:26
Маладец Міхо! Проганял ету свору Па улицам и палям. Ани на лучше не способны. Четыре наряда... Гнались. Мая школа.

Гурка 2016-12-11 / 09:44:07
Робутнику наркодиспансера надо розогнати нахрен що не мажор то трезвий.із за таких п...рів люди гинуть на дорогах.кілько они спасли чиновнику, стина і самого кручаницю сина таксіста який збив 3 людини насмерть таких мало заюити скотів разом з тим дохтором

Віталій Грегор 2016-12-11 / 01:45:04
Про телепортаційні здібності представника Ужгородської Феміди..

Поліція: Чому тікали від поліції?
Суддя М.Ротмістренко: Коли? То навєрно не я був.
Поліція: Не вживаєте? Чому втікали так?
Суддя М.Ротмістренко: Від кого?
Поліція: Від поліції.
Суддя М.Ротмістренко: Та я тільки шо вон тут появився (в полі біля машини)...

А майже 4 місяці тому цього ж персонажа було зупинено в Мукачеві за нетверезе керування цим же незадекларованим BMW X5 із дозою алкоголю в крові 2,4 проміле, що в 10 раз перевищує встановлену норму. Однак Мукачівський гуманний суд в особі судді В. Носов закрив справу за термінами, "забувши" вказати в результативній частині рішення "вину" судді-п'яниці.

Наразі освідчення в Закарпатському обласному наркодиспансері показало відсутність алкоголю в його крові, щодо наявності наркотичних речовин результат буде в понеділок. Якщо звісно ж не чергова кругова порука..

Органи правосуддя "закрийте" (за грати чи в дурку) накінець цього суспільно небезпечного неадеквата із Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області, поки він не збив когось на смерть, бо прийдеться застрелити його як навіжену собаку

порох-вальцман 2016-12-10 / 23:59:23
данко наш по крови

Васька 2016-12-10 / 23:21:30
Ой, красавчик, розсмішив...давно так не сміявся. А журналіст факт якись супер мен, де що не станеться так він тут як тут.

..... 2016-12-10 / 23:09:28
Данко на виход

..... 2016-12-10 / 22:07:04
Данко після такого позорища і поведінки очолюваного ним суддівського корпусу не то шо має піти у відставку, а має сам привязати себе др стовпа ганьби на пл. Народній

укр 2016-12-10 / 22:05:49
я вважаю, що патрульні спрацювали професійно, а "АГА" каже, що вони дармоїди, я зовсім так не вважаю, молодці хлопці. Порівняйте хоча би фото цих молодих копів з минулими "присташами", "мордатими Василями".

ага 2016-12-10 / 21:50:15
а може он просто из этих дармоедов-селфиков прикалывался?

укр 2016-12-10 / 21:20:58
прошу вибачення у п.Ротмістренка, що я у попередніх коментарях засуджував його, але зараз беру свої слова назад: він нормальний наш пацан - ПАК, ТУЙ СТОВУ, ВУПИЛИЗЬМЕ з Славіком, КАРОЧЕ ПОЗЕРАВИМ ТЕЛЕВІЗОР, А ПОТОМ Я ТУЙ ПОСЕРЕК ПОЛЯ. Я ржав, чесно, який він смішний. Але такі не можуть бути суддями, йому пряма дорога в КВН, молодець.

НОВИНИ: Кримінал

14:49
/ 8
Нового суддю призначили у справі екс-чиновниці Держгеокадастру, звинуваченій у відчуженні земель держкордону на Закарпатті
14:38
/ 3
"Власнику" частини держкордону на Закарпатті сьогодні обиратимуть запобіжний захід
13:01
Українець намагався перетнути кордон на Закарпатті з підробленим дорученням на право керування
11:13
На Закарпатті на кордоні затримали подорожувальника із підробленим паспортом
09:20
15-річний юнак викрав із шухляди прилавку в ТЦ у Сваляві гаманець із майже 13 тис грн
20:56
/ 15
Ексклюзивне ВІДЕО з вертольота, відзняте в ході масштабної спецоперації силовиків на Закарпатті
17:40
/ 2
Чеха, котрий намагався переправити через кордон на Закарпатті 5-х в'єтнамців, взято під варту
17:04
/ 3
Кримінального авторитета Копчу триматимуть на Закарпатті під вартою без можливості внесення застави
16:46
/ 10
Затриману в ході спецоперації екс-очільницю "земельників" Берегівщини хочуть тримати під вартою
14:43
/ 8
У ході спецоперації на Закарпатті чиновнику Держгеокадастру повідомили про підозру
14:23
Прокуратура апелювала 256 тис грн застави затриманим з вибухівкою закарпатцям і наполягає на 2 мільйонах
12:46
/ 18
Розшукуваний за вбивство кримінальний авторитет Володимир Копча здався закарпатській поліції
11:50
/ 21
У рамках масштабної операції силовиків на Закарпатті затримано 20 осіб, вилучено паспорти подвійних громадян
11:46
В Іршаві до екінця місяця в рамках операції "Трикстер" полюватимуть на інтернет- і телефонних шахраїв
11:19
/ 6
До слідчих дій у рамках спецоперації на Закарпатті залучено понад 300 слідчих та оперативників
10:35
/ 3
У результаті масштабної спецоперації на Закрапатті затримано організатора "приватного кордону"
06:40
У Виноградові на роздоріжжі в "Мерседес" врізався легковик
13:14
На Закарпатті зафіксовано на понад 1,5 тисячі випадків більше порушення митних правил, аніж торік
12:21
/ 1
У зупиненому за порушення правил у Мукачеві ВАЗі виявили мисливську рушницю, стартовий пістолет та 22 набої
11:34
На Закарпатті затримали чоловіка, розшукуваного в Кропивницькому за вбивство
11:30
/ 8
Послугами шахраїв, що оформляли нелегальне громадянство на Закарпатті, встигли скористатися близько 1 тисячі людей