На Рахівщині п'яний і озброєний "Монах" стріляв з автомата під час затримання поліцією, 23-річний лейтенант – у реанімації (ФОТО)

Учора ввечері в селі Видричка Рахівського району під час затримання п’яного озброєного злочинця отримав кульове поранення в руку з автомата оперуповноважений кримінальної поліції. 23-річний лейтенант перебуває в реанімації. Злочинця затримано, розпочато слідство.

На Рахівщині п'яний і озброєний "Монах" стріляв з автомата під час затримання поліцією, 23-річний лейтенант – у реанімації (ФОТО)

Вчора, 22 листопада, слідчо-оперативна група прибула в село Видричка за адресою вул. Лесі Українки. На місце події прибули: 23-річний співробітник кримінальної поліції, лейтенант Іван Микитюк, в.о.начальника відділу кримінальної поліції Рахова, майор Едуард Капчук та слідчий Олександр Сойма. 

Поліцейські одразу не застали підозрюваного вдома, після проведених оперативно-розшукових дій, вдалося встановити місце знаходження 53-річний чоловіка. Він саме заходив з вулиці у двір будинку, ніс у руках ковдру. Як пізніше з’ясувалося, під нею нападник ховав короткоствольнийавтомат АКМС-74 калібру 7,62 мм.

Чоловік перебував у стані сильного алкогольного сп’яніння, експертиза показала, що в його крові було 2 проміле алкоголю.

До підозрюваного першим підійшов Едуард Капчук, саме він помітив зброю. Досвідчений працівник поліціїї встиг миттєво зреагувати й кинувся на злочинця, зваливши того з ніг, проте нападник встиг вистрелити автоматною чергою. Кулі  влучили в кисть лівої руки лейтенанта Івана Микитюка, а також пошкодили особистий автомобіль майора поліції. Правоохоронці спільно здолали опір п’яного чоловіка, одягнувши йому на руки наручники.

Лейтенанта поліції Івана Микитюка доставили в реанімацію Рахівської ЦРЛ, де його прооперували. Кулі серйозно пошкодили хлопцеві ліву руку. Подальші операції пораненому правоохоронцю робитимуть вже в обласній лікарні в місті Ужгороді.

Поліція вилучила автомат АКМС-74 калібру 7,62 мм. зі знищеним номером і серією, два цілих патрони й 10 стріляних гільз. Вдома в затриманого знайшли ще 23 патрони до автомата й холодну зброю – тростину з вмонтованим всередині лезом довжиною близько 30 см. Походження зброї з’ясовують слідчі.

За проявлений професіоналізм і мужність керівництво ГУНП в Закарпатській області відзначить усіх правоохоронців, які брали участь в затриманні озброєного злочинця. 

Нападника поліція цього року уже затримувала: 10 лютого його спіймали з автоматом іноземного виробництва LV BLANK калібру 7,65 мм. із глушником і 30 патронами. За даним фактом поліція розпочала кримінальне провадження за незаконне зберігання зброї, проте за рішенням суду злочинець отримав лише 3 роки з відстрочкою виконання вироку, тобто умовно.

23 листопада 2016р.

Теги: автомат, лейтенант, Монах

Коментарі

До закона 2016-11-24 / 15:52:25
Ти такий красавчик пишеш що ти справляєшся без мусорів,але знаю,що коли прийдеться то завжди такі пы...и як ти дзвонать зразу і ходять тай з себе роблять жертву шо проти мене зроблено злочие а в коментарях такий герой, та покажися ти ЗАКОН

Зоро 2016-11-24 / 00:18:50


А цього гоцула стрілка вобше на*** на 15 років запакувати !!! ***ло дикоє


Зоро до закона 2016-11-24 / 00:14:39
Шоби ти пітух писав коли би такий шпак твоїх рідних по пяній зрешетив уяви собі??? А поліції взяла удар на себе а мусор у тебе дома за шкафами бо ти лохххх!!!!!

Віктор 2016-11-23 / 22:05:51
Та не звертайте ви увагу на той "Закон". Людина не вміє мислити, я не бачив його жодного притомного коментаря. Все на емоціях, завжди ображений, дописи читає поверхово, вибирає у відповідях те, що йому хочеться, якісь треторядні деталі, а не основну думку.
Відповідати і сперечатися з ним - себе не поважати.

Васька 2016-11-23 / 18:55:52
І ще на останок..після того як він стріляв у людей не важливо чи то працівники міліції чи сусіди, які ви ще хочете дозвола на обшук...ніхто ж не каже, що поки його не було в дома то зробили обшук без нього. І ще..ви напевно такий самий як той ненормальний і також як заходите у двір бачите посторонніх то одразу стріляєте. Ви знаєте нормальні люди з нормальнов психіков таке не роблять. Ну і що, шо міліція прийшла, його убивати ніхто не прийшов, а він міг і в бити.

Васька 2016-11-23 / 18:49:59
Із мого припису ви взагалі нічо не зрозуміли..мова іде про те, шо він зробив і за що має бути наказаний так як це не в перше. В Діловому коли ходив стріляв, якьи там була ваша дитина, дружина, мама чи тато чи навіть ви сам і за це б дали три роки умовно ви б також так говорили як тепер? Якби тієї ночі він наставив на вас рушницю ви б також говорили, що він бідний та не щасний,,,а от працівники такі погані прийшли на подвіря от безсовісні, як вони собі таке дозволили. А я бачу ви на рольових іграх знавець))

Закон 2016-11-23 / 18:40:36
Васькови
Із вашого опуса я зрозумів, що тільки мусора Боги на цій грішній землі і конкуренцію не потерплять, що ви підтримуєте фальсифікацію кваліфікації тяжкості тілесних ушкоджень, що ви підтримуєте незаконні проникнення у помешкання, що вам до лампочки дозволи на проведення обшуків , що у вас буйна фантазія, що ви любите припущення і додумуєте різні ситуації.
Вам би , Васильку, сценки писати для домашніх рольових ігор із обов"язковими атрибутами влади - кайданки, палички, форма, шалунішка ви такий...

Васька 2016-11-23 / 18:18:38
До Закона, ти дурак чи прикидаєшся?? Цього придурка потрібно було загребсти ще тоді 10 лютого, коли він також напився до білрчки то ходив стріляв на право і на ліво. Я би глянув на тебе якби на місті пораненого було твоя дитина, як би ти тоді говорив? І тоді би виясняв які дозвала були які ні??? Дуже добре говорити, коли тебе це не стоється.Ти ще напиши, що розгулювати із збройов по вулиці це нормально, з такими як ти і той придурок то це цілком можливо в найближчому майбутньому. А хтопці молодці хай тянуть на важкі, за свої вчинки потрібно відповідати, ось і хай відповість. Чи як це один раз пройшло то нормальна людина робити висновки з того і більше не повторяє, а таке бидло думає, що він царь і Бог...то хай трішки спуститься на землю.

Закон 2016-11-23 / 17:25:14
Ну і саме цікаве питання : як мусора попали на подвір"я? Дозвіл на обшук де? Незаконне проникнення до помешкання... Чоловік собі заходить додому на двір і тут 4 рила господарюють... Ваша реакція, умніки...
А оперативно розшукові дії це просто капец. Вдумайтесь !!! Поліцейські одразу не застали підозрюваного вдома, після проведених оперативно-розшукових дій, вдалося встановити місце знаходження 53-річний чоловіка. Він саме заходив з вулиці у двір будинку, ніс у руках ковдру.
Мусора газдують у хаті чоловіка, його вдома немає, дозволу на обшук також. Проводять оперативно-розшукові дії, дозволу на обшук немає, і встановлюють місцезнаходження чоловіка - він заходить до себе додому...
Да мусора, у вас то вже діагноз...

Закон 2016-11-23 / 17:15:21
До адміна -
виправте будь ласка АКМС - калібру 7.62, це він на фото
Короткоствольний автомат - АКСУ-74
АКМС-74 в природі не існує , хіба що у чиїсь фантазії
До 11111 - а мені і не треба щоб мусора вмішувались, я сам якось без їх "допомоги" справлюсь...

11111 2016-11-23 / 16:25:40


а чого алмін не видаляє провокаційні коменти? наступного разу, коли в закона будуть стірляти я б радив поліції не втручатися



Коментарі видаляються в разі порушення правил коментування.У згаданому вами коментарі вони не порушені - коментатор висловлює власну думку. Адмін


Закон 2016-11-23 / 13:55:38


О ще один борзий мусорок озвався. Герой - натягувальник? Чи герой-3,14..бол? Дивись як тобі б не загнали твоє ж дрантя...



Попередній коментар видалено. Адмін


До закона 2016-11-23 / 13:43:18


Погрози і провокація. Коментар видалено. Адмін


Закон 2016-11-23 / 13:34:39
Мусора всі такі борзі. А як щось типу такого - зразу на больничку, таке як би йому куля зі зміщеним центром ваги зайшла. Реанімація)))
Петушня накручує на тяжкі, будуть його по лікарнях ховати, зроблять супер пораненим, ще може і інвалідність дадуть.Все для того щоб чоловіка засадити чим на довше і бабла зрубати чим по-більше.

Копча 2016-11-23 / 11:03:29
Якщо лікар має бажання пришвидшити свою зустріч зі всевищим то може спробувати реалізувати свій задум

лікар 2016-11-23 / 10:43:11
поранення бувають різні. тобі копчо треба так зробити та будемо дивитися де тебе покладуть...

Копча 2016-11-23 / 10:36:34
Поранено кисть руки і лейтерант у реанімації???

НОВИНИ: Кримінал

21:18
$6500 за "квиток" на човен: на Закарпатті затримали двох військових, що "підробляли" переправленням "ухилянтів"
13:36
/ 2
У Міжгір'ї за пів години знайшли зловмисника, що вкрав авто Renault Kangoo
13:04
У затриманого в Мукачеві наркоторговця вилучили понад 200 розфасованих доз "товару"
22:23
/ 2
Депутат Тячівської райради уник тюрми за вчинення важкої ДТП, бо уклав угоду з прокурором
18:35
У ПП "Ужгород" українець хотів виїхати за кордон за підробленими документами "багатодітного" і "багатодружинного" "таджика"
15:53
/ 3
Ужгородець до смерті забив співмешканця матері, з яким пиячив
22:38
/ 2
Заступника керівника Закарпатської спецпрокуратури звільнили за корупцію
11:18
На Закарпатті "ухилянти" з Дніпропетровщини прямували на "штурм" Тиси з дитячими рятувальними жилетами патріотичних кольорів
23:20
/ 1
В Ужгороді двоє неповнолітніх хлопців пограбували жінку
19:17
Раніше судимий житель Ключарок "підробляв" торгівлею метамфетаміном
18:52
Закарпатця затримали на продажі гранатомета, гранат і набоїв
16:50
Справу ОЗУ наркоторговців зі Станова Верхньокоропецької громади передали до суду
14:53
/ 2
В Ужгороді на "транші" хабаря в $1500 затримали високопоставленого співробітника ГУ ДСНС
18:31
СБУ розповіла про затримання на хабарі посадовця Синевирської сільради
15:44
/ 1
На Закарпатті очільниці сільради повідомили про підозру в розтраті майже 680 тис. грн із бюджету громади
15:05
/ 12
У Тячеві після допиту у слідчого поліції затримали секретаря Хустської єпархії УПЦ МП Розмана
11:56
Затримали наркоторговців з Виноградова і Мукачева, які збували метамфетамін
11:31
/ 17
У Міжгір'ї на хабарі затримали начальника відділу земельних ресурсів Синевирської ОТГ. У справі фігурує голова ОТГ Іван Чуп
11:09
/ 21
У Хусті затримали пʼяним за кермом суддю Сергія Савицького
10:26
/ 3
На Закарпатті справу щодо підроблення фітосертифікатів на продукцію, яку експортували до ЄС, спрямували до суду
18:12
На посту у Нижніх Воротах "безправний" водій намагався дати патрульним 600 грн хабаря
14:47
В Ужгороді переправника "ухилянтів" взяли під варту з можливістю внести близько 1 млн грн застави
14:05
/ 5
У Мукачеві раніше судимий наркоторговець під час затримання наїжджав автомобілем на поліцейських
11:37
У Воловці неповнолітній пограбував чоловіка з інвалідністю
11:29
В Ужгороді чоловік удома вбив приятеля по чарці
» Всі новини