У рейтингу стану доріг Україну обійшли Гондурас, Габон і Зімбабве

Україна за рейтингом стану доріг опинилася на 134 місці з 138 можливих.

Про це йдеться в рейтингу найбільш сприятливих для бізнесу країн, опублікованому експертами міжнародного економічного форуму.

У розділі "дороги" Україну обійшли Гондурас, Габон і Зімбабве.

"Цей рейтинг насправді висить у мене на стіні і це типова ганебна картина для нашої країни" - зазначив глава Мінінфраструктури Володимир Омелян.

За його словами, дороги в цьому році краще не стануть.

"Якщо раніше на ринку України було близько ста компаній - зараз їх залишилося менше десяти. У нас є дійсно проблема з технологією, але, повірте, новий асфальт кладеться ", - сказав Омелян.

Як повідомлялося, 6 жовтня Верховна Рада прийняла в першому читанні законопроект про створення державного дорожнього фонду для фінансування ремонту та будівництва автомобільних доріг країни.

Нагадаємо, в Держбюджеті-2017 закладено понад 14 мільярдів гривень для створення дорожнього фонду, що має дозволити відремонтувати дороги по всій Україні.

07 жовтня 2016р.

Теги: дороги, ремонт

Коментарі

Олег 2016-10-10 / 20:34:03


Тут не місце для посилань на пропагандистьські дурниці, випродукувані в країні-агресорі. Коментар видалено. Адмін


Учасник 2016-10-10 / 13:25:14
есесера захищала ,...ВІД КОГООООО ????

Степан Крук - Олегу 2016-10-10 / 13:12:42
СРСР та КПРС, завдячуючи своєму великодержавному шовінізму, зробив із нас мішень. Не хер було лізти в Анголу, Лівію, Алжир, Кубу, Вєтнам, Афганістан, Іран, Монголію......

Олег 2016-10-10 / 13:08:57
Якби у ссср не було ядерних ракет то жили б ми туй у ядерній пустелі.Не можна звинувачувати ссср у тому що нас звами захищала

Олег 2016-10-10 / 13:07:08
Но не була на нас націлена....Думаю ви чули про операцію немислимоє це призначене на 1956 рік атомне бомбардування ссср.

Учасник 2016-10-10 / 12:47:28
Ти ,Олег,дуже "крутий" знаток .
Ядерна зброя ,на Закарпатті була у нас,якраз,під носом .Під Мукачевом ,і в районі с .Широкоє Виноградівського р-ну.
Так што ни говори дурниці.

Олег 2016-10-10 / 12:09:41
Зараз Сша ще гірше роблять куди не підуть робити демократію то залишають за собою одні руїни

Олег 2016-10-10 / 12:08:11
Танки ходили до Чехословачини аби унас під носом не ставили ядерні ракети....

Степан Крук 2016-10-10 / 09:26:45
О,так! При СРСР дороги були гарними! Цілі колони танків на Чехословаччину ходили з дружнім, братським візитом!

Правый сегмент. 2016-10-09 / 17:01:53
Вот, до сих так - ненавидим СССР так, что психология у нас до сих пор совковая. Как так? Нет бы: "Вау! У них вот так! А давайте также, или еще лучше". Когда, наконец, такое у нас будет? Или никогда?

Правый сегмент. 2016-10-09 / 16:58:58
Так, СССР уже нет давно. )))) КПСС уже не приказывает, никого не подхлёстывает. Так, что - всё ОК!

Степан Крук 2016-10-08 / 10:49:49
Радіти треба. По таких дорогах жоден москальський танк не пройде! Можливо це урядова оборонна ініціатива? Стратегія! А ви тільки у всьому вбачаєте негатив. Гондурасом нас, укранців, вже не залякати!!!

Олег 2016-10-08 / 00:01:19
Не тікльи за станом доріг обійшли нас Зімбабвае але ще і за рівнем життя

Учасник 2016-10-07 / 22:59:54
Ж...ва, на чолі з поршенком ,реальновціпилися в країну .це не жарти ...

Степан Крук 2016-10-07 / 22:55:49
Не травіть душу!!!

Учасник 2016-10-07 / 22:54:08
Порошенко ,ще більший (вже більший)корупціонер ніж янукович .
Ж..ва рулить..

НОВИНИ: Різне

14:51
Правила підбору одягу для тривалих велопрогулянок
15:36
Гербіциди: основні типи, принцип дії та застосування в аграрній практиці
16:17
Холодильник Samsung No Frost — ідеальний варіант для кухні
22:13
Щоби "промивати мізки" угорцям, росіяни створили спеціальний сайт і Telegram-канал
20:18
Весілля мрії у Німеччині з агентством AlexShow
17:19
Чи можна використовувати паронітові прокладки для води
15:37
Покупка військового спорядження: важливі поради від експерта
10:43
Дизельний та бензиновий генератор: який обрати?
19:42
Гідравлічні насоси: їх види та основні характеристики
15:06
44 держави у Гаазі підтримали створення спецтрибуналу та використання заморожених активів рф
21:23
П'ять аргументів на користь купівлі планшета
20:55
Оновлені можливості: Що робить DJI Mavic 3T найкращим вибором
19:29
Як змінились ціни на будівельні матеріали?
17:13
Чим може бути корисний штучний інтелект PPC-шникам?
22:46
"Заповіт" Тараса Шевченка прозвучав в угорському парламенті
17:13
Переваги вертикальних пресів для макулатури
22:19
Пневматичний пістолет для спорту та тренувань
22:17
Чому виникає запалення нирок і які аналізи допоможуть діагностувати нефрит?
22:15
Чоловічі ремені: Різновид матеріалів, як правильно обирати
00:48
/ 2
У першому турі виборів президента Словаччини виграв прозахідний кандидат
20:59
Оптові продажі промислової фурнітури в Україні: виклики та можливості для бізнесу в 2024 році
21:21
Колористика меблів: дивани яких кольорів виглядають дорого?
22:58
/ 11
Військовий з "Азова" запропонував дозволити бойовим бригадам самим мобілізовувати "ухилянтів"
15:29
Найкращі місця для подорожі в Японію
23:02
/ 2
Макрон: У нас немає лімітів, ми будемо реагувати на поведінку росії
» Всі новини