Митника, що збирав хабарі з мікроавтобусів на Закарпатті, затримано. Встановлюються посадовці, задіяні у схемі – СБУ (ФОТО, ВІДЕО)

Співробітники Служби безпеки України викрили механізм поборів, організований працівниками митного посту "Тиса" на Закарпатті, за пропуск в Україну мікроавтобусів.

Митника, що збирав хабарі з мікроавтобусів на Закарпатті, затримано. Встановлюються посадовці, задіяні у схемі – СБУ (ФОТО, ВІДЕО)

Правоохоронці встановили, що окремі митники регулярно отримували гроші з водіїв мікроавтобусів, якими перевозяться посилки заробітчан з Європи. Такса, встановлена хабарниками, становила 400-500 євро з кожного автомобіля. За день через митний пост "Тиса" в Україну в’їжджає приблизно сто мікроавтобусів з відправленнями заробітчан.

Співробітники спецслужби спільно з військовою прокуратурою затримали під час отримання хабара у чотириста євро митника, відповідального за протидію контрабанді та порушення митних правил. При огляді приміщень митного поста оперативники СБ України виявили сім тисяч євро, прихованих у вольєрі службового собаки. Цю суму зловмисник назбирав за чотири години зміни.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України. Митника затримано згідно зі ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії з встановлення та притягнення до відповідальності всіх посадовців, задіяних у корупційній схемі, повідомляють в прес-центрі СБ України.

Як повідомляло Закарпаття онлайн, у неділю на ПП "Тиса" СБУ затримала митників за побори з водіїв українських мікроавтобусів з Італії. Окрім хабара, було вилучено також і "чорну касу" в 200 тис грн. Одразу після оприлюднення виданням Закарпаття онлайн інформації про події на митному посту "Тиса" прес-служба ГУ ДФС України в Закарпатській області розіслала в ЗМІ повідомлення, в якому бездоказово і нашвидкуруч спробувала "заперечити" факт затримання співробітників митниці на хабарі.

03 жовтня 2016р.

Теги: митник, затримання, мікроавтобуси

Коментарі

Схема 2016-11-11 / 21:51:41
Ко на шо ся вчив, Кось баски ділить хабарні, і нич му ниє, а Кось на заводі за 100 $ на місяць горбатиться... ни буде туй порядку, ни на митниці, нигде...

Громадянин 2016-11-03 / 19:49:30
Ще і так не встановили тих службових осіб, що були у схемі задіяні?

Громадянин 2016-10-12 / 13:57:36
Ще невстановили тих посадовців Колеснікова, Микиту, Банка, Василенка, Шімона, Гецянина, Москаля, котрі були задіяні у схемі.

Андрій 2016-10-12 / 11:36:11
Ужгородцю. Бачиш, ти про нас пам"ятаєш, а пишеш, що ніхто не пам"ятає :) Думаю, ті часи до "Майдану" були не самі погані, і не тільки для нас, кого ти перерахував, але й для багатьох закарпатців - і щодо рівня життя людей, і щодо правопорядку, хоча і тоді ситуація була далекою від ідеальної. :) Все пізнається в порівнянні. А щодо обурення людей з приводу хабарництва на митниці, то я твердо переконаний, що 99% з тих, хто так сильно обурюється, якщо б потрапили до цього коритця, були б нічим не кращі від теперішніх митників :) В людях говорить елементарна заздрість. Але згідний, що тих митників, які втратили залишки совісті і їхня жадібність дійсно нестерпна для перевізників, жаліти не варто.

Міжгірський район 2016-10-08 / 21:50:24
https://www.youtube.com/watch?v=OgehZrp3P2Y
https://www.youtube.com/watch?v=M0HvQ5ccprA
Силові методи роботи керівництва освіти району!Що робиться на місцях!

юрист 2016-10-08 / 19:55:35
Тобі ж сказано, що кінолог організатор, а пес співучасник. От і все організоване злочинне угрупування.

Саша 2016-10-08 / 18:36:26
Хто знає яка доля кінолога? Що з касою І чи вже нарешті встановили тих посадових осіб, що задіяні у схемі?

Іван 2016-10-08 / 13:48:09
Потрбно просто подивитися на яких авто їздять СБУшники і прокурори - мінімум 60-80 $, Ауді, Мерседес, в яких палацах живуть і тоді все стає зрозуміло, незрозуміло одне, коли вже почнуть приймати на хабарах СБУшників і прокурорів? а не лише митників, лікарів і викладачів....

дуже розумна річ 2016-10-08 / 07:03:53
Олег 2016-10-07 / 22:25:42
Усю цю свору злодіїв, незалежно від посад, потрібно послати розміновувати українську частину Донбасу. БЕЗ ПІДГОТОВКИ. Ми живемо так погано через них. Якщо ми з ними не справимося, так само погано будуть жити наші діти і онуки. Питання стоіть надзвичайно просто: або ми їх, або вони нас. Насправді всі все знають, а хто робить вигляд, що не знає, просто хай порівняє, хоча б для себе (бо теперішня влада, як вимальовується, своїми діями готує третій Майдан), їхні (злодіїв всіх мастей) офіційні зарплати з умовами (палаци, машини тощо), у яких ці злодії живуть. Щоб не постраждали поодинокі чесні митники та інші, потрібно запросити швейцарських (чи інших іноземних слідчих і суддів з найменш корумпованих країн світу). І тільки після їхніх вироків посилати цю сволоту на розміновування.

AAA 2016-10-07 / 15:05:09
Де нові коменти чи всі бухають за день юриста?

Іван Цар 2016-10-06 / 19:47:14
Ну, так Петруня не одного закарпатця підставив паскуда. Не один із прокурорів потрапив в лікарню після його комбінацій (Міцода, Тацюн та інші),причиною яких було отримання чим побільше грошей від продажу їхніх посад.
Це Петруня прирівнював усіх закарпатців до циганів, хоча саме на Закарпатті став таким заклятим бізнесменом=фермером, ніби тут народився.
Але подейкують, що підпал автомашини повязаний не з його колишньою професійною діяльністю, а з його конфліктом із мисливцями, адже він привласнив мисливські угіддя на Берегівщині.

До ужгородця 2016-10-06 / 19:01:27
Ніхто незабутий, а Петруню і нещодавно пригадали.

Степан Крук -ужгородцю 2016-10-06 / 15:37:02
Все вірно, друже! Справедливе кожне твоє слово! Я б в розвідку з тобою пішов.

ужгородець 2016-10-06 / 15:28:56
Для 12.54.
Закарпатці толерантні і терпеливі, історія Срібного краю навчила.
Скільки тут було всіляких вождів та вождиків, і де вони ??? А закарпатці були, є і будуть.
А для вирішення проблемних питань, так всьому свій час, вода камінь точить.
Так, як ви посилаєтесь на Василенка, тому скажу про прокуратуру. Керували нею, Середа, Кузьменко, Гошовський, Петруня, Корбань, Сидорчук. У заступниках ходили: Сорокін, Стойка, Бакай, Цирюлик, Мухін. Де вони ??? Хто про них памятає ?? А закарпатці були, є і будуть. Це завжди треба памятати тим, хто на цю благодатну землю приходить тимчасово, а також тим, хто заради тимчасової вигоди хоче виступити в ролі манкуртів та яничар.

Ужгородцю 2016-10-06 / 12:54:11
Закарпутці неможуть вплинути ні нащо, це є бидло котре потрібно пхать і Василенку це добре вдається кілька років.

ужгородець 2016-10-06 / 07:43:11
Ти пане 777 дивно завдаєш питання. Ніби закарпатці можуть вплинути на очільників контрабанди, і ніби Луценко читає твої коментарі на Закарпатті онлайн.
Ти, шановний пане, звертайся з письмовою заявою куди слід, а таких інстанцій, яких повинно цікавити це питання багато. Президент, Верховна Рада, Кабмін, СБУ, МВД, Генрпрокуратура, НАБУ, центральні видання і т.п

Шімон 2016-10-06 / 07:08:33
Бакси правлят світом

777 2016-10-05 / 22:31:57
Наскільки мені відомо Василенко разом з своїм шефом Гаврилюком уже всіх митників дістали із простим запитанням де прокурорська каса, чому на прокуратуру Пересоляк і компанія виділяє лише таку мізерну суму. У цих двох прокурорських кадрів з їх патроном відставним Сидорчуком уже скандал назріває, той питає де гроші а ці двоє морозяться, мол самим не хватає. Василенко з Пересоляком у ресторані Хані через день щось погоджують. У мене запитання до всіх небайдужих закарпатців і до Луценка а хто ім дав право очолювати контрабанду а не боротись з нею, куди дивиться НАБУ і військова прокуратура на чолі з Матіосом ??? Чи може всі у долі ???

Громадянин України 2016-10-05 / 20:32:06
Так, а коли уже встановлять тих посадовців Москаля, Голеснікова, Микиту, Шімона, Банка, Василенка встановлять? Чи марно сподіватися?

ужгородець 2016-10-05 / 07:05:02
До 19.50.
Та тільки сь те на то і валовшні що зади італійцям підтирати.
Землі в Закарпатті бурянами заростають, худоби практично вже нема, а ви біжите гузиці витирати. Може би пора вже за діло ся брати.
А то в бюджет держави хер кладете, а не копійку, а пенсію таткові та мамці платить держава, діточки в садик та до школи теж бесплатно ходять, субсидії собі випрошують, а ви біля гузиці італійської газдуєте та ще й права качаєте.
І не переконуйте мене, що в нас податкова політика не така, бізнес тяжко вести. Херовому танцору яйця мішають.

НОВИНИ: Кримінал

23:08
На Закарпатті 26-річний псевдоволонтер з Тернопільщини, що прямував до угорщини, намагався відкупитися в прикордонників за €1600
19:37
На Закарпатті затримали 2-х підлітків-провідників і 4-х "ухилянтів" з ґумовими човнами
17:54
/ 2
У ПП "Лужанка" берегівець втік від прикордонників і попросив прихистку в угорщині
10:48
/ 1
На Мукачівщині затримали 19-річного підозрюваного у зґвалтуванні 13-річної дівчинки
14:57
На Тячівщині затримали переправника з Рівненщини з "ухилянтом" із Хмельниччини
22:39
/ 4
Апеляційний суд скасував виправдання суддею Софілканич упійманого на хабарі голови Воловецької ОТГ Попелича
21:38
/ 3
Ужгородку, немовля якої померло від переохолодження викинутим в пакеті на вулицю, засудили на 2 роки "умовно"
19:32
Апеляційний суд залишив без зміни "запобіжку" шахраєві, що видурив $10,5 тис. у дружини полоненого військового
17:45
/ 11
На Закарпатті викрили ОЗУ наркоторговців, що "заробляло" на метамфетаміні мільйони
16:08
/ 1
Брата засудженого вбивці прикордонника Березенського затримали на спробі за $2300 переправити "ухилянта" до Румунії
11:58
/ 4
У закарпатки, що їхала до угорщини, на кордоні вилучили нагрудний знак, медальйон Австро-Угорської імперії та інші раритетні предмети
10:56
/ 12
Ужгородець вдома задушив 23-річну дівчину з Київщини, з якою познайомився в Інтернеті
21:07
Закарпатські переправники за $5000 проклали "ухилянтам" в онлайн-карті маршрут до Словаччини
13:49
На Мукачівщині обрали "запобіжки" двом чоловікам, у яких знайшли гранати, пістолет та набої
13:41
/ 1
В Ужгороді зловмисник з Сюрте на проспекті вночі пограбував чоловіка з Худльова
13:11
/ 2
У Чопі чоловік з пістолетом вимагав у магазині безкоштовної випивки
12:59
Зрадника-прикордонника Сирового, який понад рік служив на Закарпатті та втік до росії, заочно судитимуть
10:59
/ 1
Закарпатця, що ухилився від мобілізації, покарали трьома роками тюрми
10:56
/ 2
Четверо поляків на квадроциклах "заблукали" через кордон з угорщини на Закарпаття