Станом на ранок вівторка КПП "Ужгород" залишається заблокованим, "Тиса" працює в штатному режимі

Станом на 9.00 20 вересня під′їзд до КПП “Ужгород” на українсько-словацькому кордоні залишається заблокований власниками автомобілів з іноземною реєстрацією, передає УНН з посиланням на Ужгородське відділення поліції.

Станом на ранок вівторка КПП "Ужгород" залишається заблокованим, "Тиса" працює в штатному режимі

КПП “Тиса” на кордоні з Угорщиною, який учора теж був тимчасово заблокований, зараз працює у штатному режимі.

Як повідомили правоохоронці, наразі на дорозі, що веде до кордону, перебувають близько 30 активістів та 10 їхніх автомобілів.

Речниця Чопського прикордонного загону Наталія Єськіна зазначила, що на КПП “Ужгород” працює у штатному режимі лише вантажний термінал, також прикордонники оформлюють на виїзд з України громадян, яких вибірково пропускають блокувальники. Переважно йдеться про автомобілі, у яких є вагітні, пасажири з дітьми, літні люди.

Прикордонний наряд, що чергує на в′їзді зі Словаччини, інформує водіїв про блокування з української сторони. В′їзд для легкових авто в Україну у пункті пропуску тимчасово призупинено. Водії можуть перетнути українсько-словацький кордон у ПП “Малий Березний”, що за 40 кілометрів від Ужгорода.

20 вересня 2016р.

Теги: Ужгород, блокування

Коментарі

йовжи 2016-09-20 / 15:00:23
жаль нема беркута!би им дали пи..и,бограч вони варять,ідіть в станицю,марінку,широкине поваріть,де пацани тушонку ідять коли є час,і не піз..ть шо за ваші гроші,і не треба писати чому я не там.я був.

пензіяш 2016-09-20 / 13:57:29
новий начальник нич не зробит ун чекать полковника а потім може дашо і вчинить

юрист 2016-09-20 / 13:44:48
Це бунт жирних котів. Треба їм так вломити, щоб за кермо боялися сідати, а не вимагати якісь ефімерні права.

NANI 2016-09-20 / 12:30:43
Nana! Та ви прямо Жанна Дарк! Я Вас не бачив, але впевнений, що Ви брюнетка!

Nana 2016-09-20 / 12:05:38
Так само було в Донецьку, коли 50 чоловік захопили ОДА і міліцію.Влада і населення мовчазно дивилися. Що з того вийшло ви знаєте - гинуть люди. В цього дійства на розхитування держави ноги ростуть з того самого місця, а свого розуму у учасників немає, тільки жадібність і безглуздя.
Владі: приберіть порушників з траси, розблокуйте КПП!
Порушникам: не ганьбіть себе і державу, забирайтеся геть від КПП!
Закарпатцям: не підтримуймо зловмисників ані словом, ані ділом.

для.... 2016-09-20 / 11:46:29
Майдан діяв в революційній ситуації. А зараз революції нема, відбувається становлення та укріплення державності. Хто заважає цьому процесу повинен понести покарання

Павлов 2016-09-20 / 11:39:37
Хотів обняти Стефанишина і плакати.

.... 2016-09-20 / 11:39:33


У редакції нема часу розгорнуто вести з вами дискусії. Більше того, редакція не зобов'язана вам нічого пояснювати. Велетенську різницю між протестами на Майдані через геополітичний вибір та блокуванням кордону з переслідуванням власних інтересів окремою купкою людей із зросійщеними маргіналами у складі та й у період війни нехай вам пояснюють політологи. Коментар видалено. Адмін


Степан Крук 2016-09-20 / 11:30:16
Все вірно ви кажете! Навіть Москаль офіційно визнав, що серед цих "ображених" є багато провокаторів та емісарів з інших міст, котрі жодного відношення до автівок на іноземних номерах не мають. Якщо буде на це воля нашого "генерал-губернатора" то правоохоронні органи швидко наведуть лад на кордоні. Але ж він москаль!..

nani 2016-09-20 / 11:28:50
Все вірно ви кажете! Навіть Москаль офіційно визнав, що серед цих "ображених" є багато провокаторів та емісарів з інших міст, котрі жодного відношення до автівок на іноземних номерах не мають. Якщо буде на це воля нашого "генерал-губернатора" то правоохоронні органи швидко наведуть лад на кордоні. Але ж він москаль!...

Nana 2016-09-20 / 11:10:22
Як могло статися, що 30 недоумків заблокували трасу міжнародного сполучення??? В якій європейській країні таке може бути? Де міліція, прокуратура, СБУ, врешті ДАІ, яке мало б для початку повиписувати тисячні штрафи так званим активістам? А потім і на асфальт розкласти гарненько, якщо не заспокояться. Ватажки цих горе-водіїв гадаю діють за вказівками з Москви, бо беззвізовий режим на черзі, так треба черговий скандал замутити!
Правоохоронні органи, де ви? Народ вас підтримає!

Степан Крук 2016-09-20 / 10:30:05
Ти тоже не нервуй! Памятай, що тобі лікар казав. Тобі не можно

Микола 2016-09-20 / 10:16:24
Стьопа, не нервуйся, усбагойся! Все буде дубрі!

Степан Крук 2016-09-20 / 10:10:50
Загадили "ображені" всю територію навколо траси. Не приведи Господь, ще спалах дизентерії, або сальмонельозу спровокують!

НОВИНИ: Кримінал

23:08
На Закарпатті 26-річний псевдоволонтер з Тернопільщини, що прямував до угорщини, намагався відкупитися в прикордонників за €1600
19:37
На Закарпатті затримали 2-х підлітків-провідників і 4-х "ухилянтів" з ґумовими човнами
17:54
/ 2
У ПП "Лужанка" берегівець втік від прикордонників і попросив прихистку в угорщині
10:48
/ 1
На Мукачівщині затримали 19-річного підозрюваного у зґвалтуванні 13-річної дівчинки
14:57
На Тячівщині затримали переправника з Рівненщини з "ухилянтом" із Хмельниччини
22:39
/ 5
Апеляційний суд скасував виправдання суддею Софілканич упійманого на хабарі голови Воловецької ОТГ Попелича
21:38
/ 3
Ужгородку, немовля якої померло від переохолодження викинутим в пакеті на вулицю, засудили на 2 роки "умовно"
19:32
Апеляційний суд залишив без зміни "запобіжку" шахраєві, що видурив $10,5 тис. у дружини полоненого військового
17:45
/ 11
На Закарпатті викрили ОЗУ наркоторговців, що "заробляло" на метамфетаміні мільйони
16:08
/ 1
Брата засудженого вбивці прикордонника Березенського затримали на спробі за $2300 переправити "ухилянта" до Румунії
11:58
/ 4
У закарпатки, що їхала до угорщини, на кордоні вилучили нагрудний знак, медальйон Австро-Угорської імперії та інші раритетні предмети
10:56
/ 12
Ужгородець вдома задушив 23-річну дівчину з Київщини, з якою познайомився в Інтернеті
21:07
Закарпатські переправники за $5000 проклали "ухилянтам" в онлайн-карті маршрут до Словаччини
13:49
На Мукачівщині обрали "запобіжки" двом чоловікам, у яких знайшли гранати, пістолет та набої
13:41
/ 1
В Ужгороді зловмисник з Сюрте на проспекті вночі пограбував чоловіка з Худльова
13:11
/ 2
У Чопі чоловік з пістолетом вимагав у магазині безкоштовної випивки
12:59
Зрадника-прикордонника Сирового, який понад рік служив на Закарпатті та втік до росії, заочно судитимуть
10:59
/ 1
Закарпатця, що ухилився від мобілізації, покарали трьома роками тюрми
10:56
/ 2
Четверо поляків на квадроциклах "заблукали" через кордон з угорщини на Закарпаття
21:30
У Горінчові на Хустщині у зіткненні з вантажівкою загинув мотоцикліст, його пасажирку госпіталізували
17:00
/ 9
ВРП відкрила щодо голови Закапатського апеляційного суду Г.Фазикош справу про порушення вимог несумісності
22:34
У Нижньому Солотвині на Ужгородщині підприємцеві незаконно передали в оренду ділянку зі ставком
23:14
/ 11
У корупційній справі депутата від ОПЗЖ Маєрчика "недоброчесну" голову апеляційного суду Фазикош (само)відвели і призначили її "протеже" Бисагу