Поліція проводить переговори із блокувальниками кордону на Закарпатті, під'їзд до КПП "Тиса" деблоковано

Представники Нацполіції почали переговори з учасниками акції протесту, які заблокували під′їзд до КПП “Тиса” на українсько-угорському кордоні.

Поліція проводить переговори із блокувальниками кордону на Закарпатті, під'їзд до КПП "Тиса" деблоковано

Про це УНН повідомила речниця Ужгородського відділення поліції Анна Дан.

Наразі власники автомобілів з іноземною реєстрацією розблокували проїзд до пункту пропуску. До цього на дорозі утворилася черга з автомобілів, які не змогли проїхати у напрямку українсько-угорського кордону.

Зараз дорога є деблокованою, але водії “іноземних” авто не залишили місце проведення своєї акції. На місці інциденту знаходяться представники Нацполіції та патрульні поліцейські.

Нагадаємо, як повідомляв УНН, ще один пункт пропуску на кордоні з ЄС заблокували на Закарпатті.

19 вересня 2016р.

Теги: переговори, блокування, кордон

Коментарі

пастух 2016-09-20 / 16:22:30
Лорочка ступачка! He,- Ты копачка.
Яка`м горда:Я туй в Фінляндію мало на ягоди "нагинам ся".

пастух Степану. 2016-09-20 / 16:14:54
Ты правий.
Поясни людям i админу, що кокот по-чешски значит- МПX= Мужской Половой Х-й.

111 2016-09-20 / 14:52:23


Павлов під***р,кончений чорновоз,не одного закопав в ліси.замість того шоб взяти автомат в руки і пити на схід,він занімається херньою,волонтерами можуть бути жінки,інваліди....а той ган...н.на передову.я думаю нормальні пацани з Березного спомнять про його грішки,стукач.не уважаю гомосеків ПС.але мало йому дали.


Пересічник 2016-09-20 / 09:11:09
Я,купив собі машину на Словаках. Я добре розумів, що не буду повноцінним власником, але дуже хотів мати. Сталося так, як і мало бути: купив собі великі проблеми. Я розумію, що я лох, але появилася надія, що то все утрясеся. Таку надію вселяв у мене і других таких лохів, як я, Генадій Москаль. Він нас уважно вислуховував, давав вказівки митникам і погранцям аби нам сприяли, допомогав готувати звернення в київські кабінети і особисто їх туди відносив. Він підтримував наші акції протесту. Але вчора він всіх нас здав! Як можно вірити такому чоловіку?

пішта -нанашці 2016-09-19 / 21:39:13
Позиція сайту стосовно проблем пересічників одна. Позиція стосовно блокування державного кордону інша. Що не зрозуміло. І ще, очевидним є ї те, що позиції Балоги і сайту стосовно пересічників не збігаються. Щось я не чую заяв Балоги про неприпустимість блокування КПП. Що ще не зрозуміло?

Пішта 2016-09-19 / 21:13:48
Пересічки і блокування митного поста - дві великі різниці! Навчися відділяти мухи від макарон! А сайт бав і залишпється послідовним.А те що він балогівський, твоє відкриття за яке напевно отримаєш Нобелівську премію. З чим тебе і привітаю.

Лорочка ступачка 2016-09-19 / 20:16:47
Я туй в Фінляндію мало на ягоди поїхала мене домів нема, тому мало почекайте скоро я буду на КПП Ужгород і всьо розрулю з Пашом Павловим

Степан Крук - Степану 2016-09-19 / 19:17:32
Керченську протоку треба однозначно перекривати. Але цього не зроблять ці "пересічники". Як гарно назвав їх один із коментаторів - Адвентисти Пятого Дня.

Митник 2016-09-19 / 19:14:48
Хай менти з прокурорами щось роблять у цій ситуації бо у кінці місця будуть просити гроші, а де їх взяти якщо із-за цього перекриття робота стоїть.

Доктор 2016-09-19 / 19:04:24
Що Генадійович не знає як ся справити,хіба вже медогляд в воєнкоматі хтось відміняв?

Степан 2016-09-19 / 19:02:06
Еее,а то шо за прикол,давайте вього так будемо добиватися,сьогодні перекриєм трасу,завтра залізну дорогу,в середу перекриєм Керченську протоку... Гнати в шию ту кучку клоунів,коли купляли машини термін транзиту був 5 днів,знали на що йшли!Недовольних цими кокотами в тисячі разів більше ніж чих лодарів,розогнати треба,про що ще з ними говорити,справки з СТО дійсні знову,розтаможку знизили,що ще,може гроші вам на нові машини на Миколая подарити?

Степан Крук 2016-09-19 / 18:42:30
Одне із інтернет видань Закарпаття ( не називаю, щоб не рекламувати) щойно надало інформацію та фото про блокування пересічниками КПП "Малий Березний - Убля"

Вітьок 2016-09-19 / 18:19:46
Один уже "гарант" наганяв на людей беркут на майдані. Де є ? Праввильно у Ростові. Другий хоче нагнати СБУ ??? Не правильно. З людьми треба рахуватися. Більшість з них і голосувала за нього. А він і не думає про людей дбати. Варіантів з пересічкою є уйма. Але наша влада назло не хоче щось зробити добре для людей

Порошенко гроші ніс 2016-09-19 / 17:51:25
Через поле, через ліс,гори і долини,Порошенко гроші ніс
в торбі, з України.Нападав на нього страх,щоб з мішком не впасти.
Думали ми - олігархі не буде красти.А тепер пропав наш сміх
бачим, кепські справи,бо краде, не гірше всіхз казни, у держави.
Має добрий апетиті бере, що бачить.
- Не гарант ви, а бандит,хай нас Бог пробачить!
(Соломія Українець)

Порошенко гроші ніс 2016-09-19 / 17:50:00
ОСЬ ТАК...

..... 2016-09-19 / 17:33:32
Чому блокувальниками, може терористами?))

НОВИНИ: Кримінал

18:35
У Полянській громаді безпідставно віднесли до земель сільськогосподарського призначення 92 га земель лісового фонду. Справа в суді
17:56
/ 1
У Великому Бичкові патрульний поліцейський на бусі смертельно травмував велосипедиста
17:25
/ 1
За службову недбалість під час ремонту лікарні в Перечині інженеру з технагляду повідомили про підозру
16:55
Ужгородець, який до смерті побив співмешканця матері, з яким пиячив, перебуватиме під вартою без права на заставу
19:01
/ 1
За сприяння поліції Закарпаття вилучено ввезеного з ЄС кокаїну на $250 тисяч
22:07
На Тячівщині затримали прикордонника за сприяння контрабанді сигарет
11:25
/ 2
"Схеми" детально розповіли про апартаменти родини очільника Антимонопольного комітету Кириленка в преміальному ЖК Residents Park в Ужгороді
22:31
Біля Мукачева "безправний" і п'яний водій тікав від патрульних та наїхав на поліцейське авто
18:11
У горах на Рахівщині виявили трьох виснажених втікачів до Румунії з Житомирщини
12:55
/ 1
У Міжгір'ї "на гарячому" затримали двох наркоторговців
12:47
/ 1
Свалявчанка на Lexus-і смертельно травмувала пенсіонера, що переходив вулицю
16:20
/ 2
У Виноградові посеред дня 33-річний раніше судимий чоловік поранив з "травмата" 28-річного містянина
10:46
/ 1
На Закарпатті по відео свідка водійку "Тесли" оштрафували за порушення на "зебрі"
21:54
/ 2
У Мукачеві 19-річна донька вбила ножем у шию свого 52-річного батька
21:13
На Закарпатті біля кордону з Румунією затримали двох псевдоволонтерів-"ухилянтів" та їх провідника
18:31
/ 2
Мукачівцеві, який готував до збуту 250 доз наркотиків, суд призначив домашній арешт
20:39
"Мерседес Спрінтер" неподалік села Карпати на Мукачівщині "перекинув" п'яний водій попутної "Шкоди Октавія"
20:19
/ 1
У Горонді на Мукачівщині 20-річний молодик сокирою вбив свого 24-річного односельця
18:19
/ 1
Підприємство з Дніпропетровщини через суд змусили відшкодувати 560 тис. грн завищеної ціни газу для опалення закладів освіти Мукачівщини
11:36
/ 3
Справу депутатів з Хуста і підрядника, які вкрали на ремонті опалення шкіл в Ужгороді 6,4 млн грн, передано до суду
10:55
В Ужгороді затримали організатора переправлення "ухилянтів" через кордон
17:20
У Мукачеві затримали жінку, яка намагалась вкрасти техніку в магазині
13:55
На Закарпатті судитимуть власника мережі магазинів за незаконний обіг електронних сигарет
22:49
/ 2
В Іршаві чоловіка затримали на продажі гранат
21:45
У Мукачеві рекордно п'яного "безправного" водія, що наїхав на клумбу, оштрафували на 50 тис. грн