Незаконне блокування КПП "Ужгород" триває, влада злочинно бездіє (ВІДЕО)

Блокада власниками авто на іноземній реєстраціїї КПП Ужгород триває, кордон зі Словаччиною все ще перекрито. Більше того, організатори і учасники заходу озвучують плани продовжити бестрокову акцію протесту на всіх КПП Закарпаття.

Незаконне блокування КПП "Ужгород" триває, влада злочинно бездіє (ВІДЕО)

При тому, що за блокування транспортних магітралей законом передбачено серйозне покарання, влада на Закарпатті повністю паралізована і бездіє - голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль традиційно фотографується на черговому фестивалі у Хусті, прокуратура, поліція і СБУ не вказують в цьому контексті жодних ознак життя. Навіть попри те, що серед організаторів акції є і "фахові" провокатори на взірець Івана Данацка, а отже не виключено зовнішній вплив на ситуацію.

Тим часом блокувальники" кажуть, що готуються до силового розгону. Про це йдеться у короткому бліц-інтерв’ю організаторів блокади автомобілями з іноземною реєстрацією КПП “Ужгород”.

18 вересня 2016р.

Теги: блокування

Коментарі

ужгородець 2018-09-30 / 07:27:24
Коли з цією бидлотою порядок наведуть? В пенсіонерів проблеми нема за ліки купити, ціни за газ колосальні, ціни на продукти злетіти, а цій худобі машини розмитнюй задарма.
Та танком передавити ці евробляхи.Але нема кому, всі до виборів готуються, де Президент, де депутати всіх рівнів, чи є в нашій державі влада взагалі.Коли появиться український Піночет?

До Мішки 2016-09-19 / 15:36:03
А я катаюся...і нічо не відбуваєся, якщо дотримуватися правил то проблем ніях. А тепер віддав в сервіс машинку і приїхали на машині жінки і бігай кожні 5 днів. Так що ге потрібно писати всяку дурниці, що в Празі проблеми з укр номерами. Так говорять як ти лише не адекватні люди, які не поважають думку іншої людини. Удачі

пастух 2016-09-19 / 14:06:57
доста из iнозaсранских номерных знакi. лem проблемы.
ко хоче мати , най платить удвичi-тричи бульше i най возиться.
:-))

Мішка 2016-09-19 / 09:41:31
А ти Васька покатайся на українських номерах в Празі, то пабачиш, що буде.

Васька 2016-09-18 / 22:43:09
До Берти!! Заздрість погане качество. Яка різниця на яких номерних знаках машина? Люди захищають свої права. Ми наприклад більшу частину приживаємо в Чехії так чому коли з сім'єю приїжаємо на свята дома то кожні 5 днів їхати на пересічки і по 3-5 год стряти в черзі? Чому не прийняти закон про місяць, тоді і вирішаться проблеми з чергами...а на яких номерних знаках їздити це вибір кожного і не вам одному то вирішувати. Коли ми на наших номерних знаках їдемо в Чехії то там обмеження по часу не має, а тут бігай туда сюда і при тому кожна пересічка виходить як мінімум 50 грн.

Берти 2016-09-18 / 19:10:21
Розігнати ту кучку .Де нац гвардия мордою в асфальт та в каталажку и там хай бастуют і дають пояснень . По набрали металолому и тепер нормальны люди страждають вид них ,не можна проїхати кордон бо постійно забито їхнім транспортом . Де наші си лови структури де СБУ де прокуратура Зрозуміло що поліція це пусте місто, вони тільки кататися по городу та дивитися де проїхав сполошну лінію та штрафувати.

Степан Крук 2016-09-18 / 19:01:52
Не треба блокувати блокувальників, а забезпечити вільний проїзд до них "автозаків".

mns 2016-09-18 / 18:07:36
треба заблокувати блокувальників

Оксана 2016-09-18 / 15:53:31
Долбодятли тепер ставлять перед фактом що в них іноземний шрот
треба було почитати митний кодекс перед покупкою але половина з них не вміє читати і страдають люди яким потрібно перетнути кордон

Степан Крук -Ілько 2016-09-18 / 15:04:14
Усе! Порушено кримінальну справу, а стамбульська конвенція Вам згодиться в суді. Всіх благ! Бажаю успіхів у турецькому праві!

містянин 2016-09-18 / 15:02:19
Віддайте металолом словакам та чехам, а самі купіть машини в Україні як це зробили 99 % українців, от і все.

Треба щоб кожного дня їздили на пересічку, щоб дотримувалися законів олені.

Їлько 2016-09-18 / 14:52:35
Степану Круку. Негайно припиніть провокації на державному кордоні України!!!! Керуйтеся чинним законодавством.Нехай держва виконує свої зобовязання піписані на Стамбульській конвенції.Термін перебування на тереторії України 1 місяць,а не робити з цього бізнес і зменшувати термін 10 діб-5діб. Містянину,достойний внук діда кагебешника,а в тебе Стьопко видно бізнес пропав.

Степан Крук 2016-09-18 / 14:11:37
Пора підганяти "автозаки"....

містянин 2016-09-18 / 14:04:43


Зафіксувати *****асів, а потім порахувати збитки і через суд зідрати з цих революціонерів кожу. Люди уже хліба голодні, пенсії малі, роботи немає, а підорні іномарки потрібні. Так від****ити щоб через задницю відчули, що неможна скотства робити.


Прокурор Шімон 2016-09-18 / 13:55:52
Баксы правлят світом

Степан Крук 2016-09-18 / 13:55:24
Негайно припиніть провокації на державному кордоні України!!!! Керуйтеся чинним законодавством, а не вказівками Москаля в кафтані Миколая Угодника!!!

Степан Крук 2016-09-18 / 13:32:47
Москаль вирішив приміряти на себе кафтан Миколая Угодника! Загрався він явно. Дограється... Вчора поліція на камеру лила абсолютний абсурд: пікетувальники за 300 м від митниці, звернень громадян про порушення їх прав не поступало. Тому поліція карну справу стосовно "оленів" не відкривала. А перекрита міжнародна траса- це не злочин? А те що десятки автомобілів з туристами повинні обїзджати КПП "Ужгород" за 30-40 км - це нормально?! Дану ситуацію, по-великому рахунку, спровокував Москаль, розводячи "активістів". як котят...

Йонко 2016-09-18 / 13:18:42
А шо каже Гена Фестивальщик? Шо забухав з Мургою вчора в Хустови наш мент гоберрнатор?

НОВИНИ: Кримінал

19:01
/ 1
За сприяння поліції Закарпаття вилучено ввезеного з ЄС кокаїну на $250 тисяч
22:07
На Тячівщині затримали прикордонника за сприяння контрабанді сигарет
11:25
/ 2
"Схеми" детально розповіли про апартаменти родини очільника Антимонопольного комітету Кириленка в преміальному ЖК Residents Park в Ужгороді
22:31
Біля Мукачева "безправний" і п'яний водій тікав від патрульних та наїхав на поліцейське авто
18:11
У горах на Рахівщині виявили трьох виснажених втікачів до Румунії з Житомирщини
12:55
/ 1
У Міжгір'ї "на гарячому" затримали двох наркоторговців
12:47
/ 1
Свалявчанка на Lexus-і смертельно травмувала пенсіонера, що переходив вулицю
16:20
/ 2
У Виноградові посеред дня 33-річний раніше судимий чоловік поранив з "травмата" 28-річного містянина
10:46
/ 1
На Закарпатті по відео свідка водійку "Тесли" оштрафували за порушення на "зебрі"
21:54
/ 2
У Мукачеві 19-річна донька вбила ножем у шию свого 52-річного батька
21:13
На Закарпатті біля кордону з Румунією затримали двох псевдоволонтерів-"ухилянтів" та їх провідника
18:31
/ 2
Мукачівцеві, який готував до збуту 250 доз наркотиків, суд призначив домашній арешт
20:39
"Мерседес Спрінтер" неподалік села Карпати на Мукачівщині "перекинув" п'яний водій попутної "Шкоди Октавія"
20:19
/ 1
У Горонді на Мукачівщині 20-річний молодик сокирою вбив свого 24-річного односельця
18:19
/ 1
Підприємство з Дніпропетровщини через суд змусили відшкодувати 560 тис. грн завищеної ціни газу для опалення закладів освіти Мукачівщини
11:36
/ 3
Справу депутатів з Хуста і підрядника, які вкрали на ремонті опалення шкіл в Ужгороді 6,4 млн грн, передано до суду
10:55
В Ужгороді затримали організатора переправлення "ухилянтів" через кордон
17:20
У Мукачеві затримали жінку, яка намагалась вкрасти техніку в магазині
13:55
На Закарпатті судитимуть власника мережі магазинів за незаконний обіг електронних сигарет
22:49
/ 2
В Іршаві чоловіка затримали на продажі гранат
21:45
У Мукачеві рекордно п'яного "безправного" водія, що наїхав на клумбу, оштрафували на 50 тис. грн
19:42
/ 1
Закарпатець відмовився від мобілізації через рідню в росії та "неправильний висновок ВЛК"
14:57
/ 9
На кордоні затримали ексзакарпатця з угорщини, який продавав українок до країн Азії у сексуальне рабство
21:18
/ 2
$6500 за "квиток" на човен: на Закарпатті затримали двох військових, що "підробляли" переправленням "ухилянтів"
13:36
/ 3
У Міжгір'ї за пів години знайшли зловмисника, що вкрав авто Renault Kangoo