В Ужгороді п'яний лейтенант-прикордонник, тікаючи від полісменів, перекинувся на авто і полишив його пошкодженим (ФОТО)

25 серпня близько 3:30 ужгородські полісмени помітили автомобіль Hyundai Matrix, який рухався назустріч патрульним з порушенням ПДР.

В Ужгороді п'яний лейтенант-прикордонник, тікаючи від полісменів, перекинувся на авто і полишив його пошкодженим (ФОТО)

Подія трапилася на вулиці Собранецькій. 

Полісмени подали сигнал про зупинку, однак кермувальник вимогу поліцейських проігнорував. Натомість чоловік збільшив швидкість та почав тікати, але під час руху не впорався з керуванням, наїхав на бордюр та перекинувся, після чого залишив пошкоджений автомобіль, а сам зник з місця ДТП.

Незабаром екіпаж патрульних затримав втікача на площі Корятовича. 23-річний водій мав ознаки алкогольного сп’яніння. Результат тесту на Драгері позитивний – 1,67 проміле.

Під час розмови з патрульними чоловік назвався лейтенантом Держприкордонслужби.

Авто полісмени евакуювали на штраф-майданчик. Чоловік отримав від патрульних 4 адміністративні протоколи про порушення у сфері дорожнього руху та постанову. Міру покарання встановить суд.

За повідомленням пресс-служби Чопського прикордонного загону, стосовно цього випадку призначили службове розслідування.

 

25 серпня 2016р.

Теги: лейтенант, прикордонник

Коментарі

Укрїнець 2016-09-01 / 11:39:26


Тролінг. Коментар видалено. Адмін


Погранець 2016-08-28 / 13:38:42
А шо типирка і мерс не можна купити погранцам?

Лариса 2016-08-27 / 22:21:29
Я еще помню времена, какими были пограничники при СССР в Чопе. Первыми, кого видят иностранные граждане, въезжая на территорию страны - пограничников. Так это же было любо-дорого посмотреть. Высокие, подтянутые, аккуратные, культурные. Их и подбирали специально со всей страны. За них не было стыдно. А на этих смотреть без слёз нельзя: если не жирный как свинья, то дохлый как спичка. И как мне недавно рассказывал сосед-пограничник той, старой школы, они не крали потому что боялись. Знали, что наказание будет суровым и за каждым смотрят.

Лариса 2016-08-27 / 22:12:20
Ничего удивительного, что Чопский погранотряд лидирует по количеству новостей из рубрики"нарочно не придумаешь". Закрытая структура, военными там и не пахнет, воинская дисциплина на нуле, пример брать не с кого. Самое печальное, что они ничего там менять не собираются. Одни полковники. Котов на помойке меньше. На каких-то помойках собирают сброд - "простих сільських людей", как дебил Чаплынский о себе заявил, и присылают их в качестве начальников Чопского отряда и штаба. Взяточники, воры, наркоманы, алкоголики, не спортивные - метр с кепкой - стоит и собирает "Дайте на кофе". И все это шобло - лицо нашей страны на западных воротах. Ну не позор? Их все презирают. Как можно было скатиться до такого уровня ничтожества?

Тать цинічний бандерівець 2016-08-27 / 16:50:43
Блядь ця де заробив на таку машинку??? Ще суки на Миколу Вікторовича сердяться що правду в очі сказав про ДПСУшних хапуг-шахраїв ще скотина п*яне по місту гасає

Конан 2016-08-26 / 20:00:16
Бидло обоссане

ната 2016-08-26 / 09:06:46
так так знайомого мобілізували в лави прикордонників, стояв на посту " Ужгород" так от мобілізованих не пускали на КПП лиш в зеленку, бо до корита не пускали. Казав на день ті що на посту давали тим що в зеленці від 30 до 50 грн на цигаретлики чи щось перекусити. А собі грабали тисячами пропускаючи через КПП все що треба. Як йти треба було в АТО то чи інвалізами ставали чи звільнялись.

Гость 2016-08-26 / 00:20:09
Ви там були шо виписуєте тут?
Таке враження шо ви не знаєте як це все зараз перекручують!!!!!

погранец карелия 2016-08-25 / 20:24:32
стыд и позор .и ето вытворяют люди которые лицо державы ибо они первые встречают гостей и туристов украины а уж потом все высокопоставленные.пограничники ето лицо страны и оно явно совпадает

юйкр 2016-08-25 / 17:09:28
Хабарники, які чхали на все та всіх, як тільки приходять на службу! 23-річний щогол не думає, що міг би когось вбити!! ганьба!

zatok 2016-08-25 / 15:41:13
20 числа в м.Чоп, пянючий офіцер дпсу мазур тарас романовч на мерседесі w211 ск(!) реєстрації зніс стовп. Сам втік, прибігла його дружина і сіла за кермо. Слава ДПСУ.

Степан Крук 2016-08-25 / 15:17:18
А шо? Засоби масово інформації,в тому числі й "Закарпаття онлайн" чинять постійний інформаційний тиск на прикордонників. Як результат, ті поволі спиваються й перекидаються на власних, зароблених непосильною працею, автомобілях.

Гість 2016-08-25 / 15:10:29
Вот тобі обличчя еліти ДПСУ, тільки счух гам по вирубці лісу і знову вот тобі на! Що на цей раз будуть казати ( відхрещуватися)??? Був відпусці, чи звільнять тижднем назад?! І звідки у летехі така тачка?? У лейтенанта нац.гвардії чи ЗСУ таких немає.

НОВИНИ: Кримінал

19:01
/ 1
За сприяння поліції Закарпаття вилучено ввезеного з ЄС кокаїну на $250 тисяч
22:07
На Тячівщині затримали прикордонника за сприяння контрабанді сигарет
11:25
/ 2
"Схеми" детально розповіли про апартаменти родини очільника Антимонопольного комітету Кириленка в преміальному ЖК Residents Park в Ужгороді
22:31
Біля Мукачева "безправний" і п'яний водій тікав від патрульних та наїхав на поліцейське авто
18:11
У горах на Рахівщині виявили трьох виснажених втікачів до Румунії з Житомирщини
12:55
/ 1
У Міжгір'ї "на гарячому" затримали двох наркоторговців
12:47
/ 1
Свалявчанка на Lexus-і смертельно травмувала пенсіонера, що переходив вулицю
16:20
/ 2
У Виноградові посеред дня 33-річний раніше судимий чоловік поранив з "травмата" 28-річного містянина
10:46
/ 1
На Закарпатті по відео свідка водійку "Тесли" оштрафували за порушення на "зебрі"
21:54
/ 2
У Мукачеві 19-річна донька вбила ножем у шию свого 52-річного батька
21:13
На Закарпатті біля кордону з Румунією затримали двох псевдоволонтерів-"ухилянтів" та їх провідника
18:31
/ 2
Мукачівцеві, який готував до збуту 250 доз наркотиків, суд призначив домашній арешт
20:39
"Мерседес Спрінтер" неподалік села Карпати на Мукачівщині "перекинув" п'яний водій попутної "Шкоди Октавія"
20:19
/ 1
У Горонді на Мукачівщині 20-річний молодик сокирою вбив свого 24-річного односельця
18:19
/ 1
Підприємство з Дніпропетровщини через суд змусили відшкодувати 560 тис. грн завищеної ціни газу для опалення закладів освіти Мукачівщини
11:36
/ 3
Справу депутатів з Хуста і підрядника, які вкрали на ремонті опалення шкіл в Ужгороді 6,4 млн грн, передано до суду
10:55
В Ужгороді затримали організатора переправлення "ухилянтів" через кордон
17:20
У Мукачеві затримали жінку, яка намагалась вкрасти техніку в магазині
13:55
На Закарпатті судитимуть власника мережі магазинів за незаконний обіг електронних сигарет
22:49
/ 2
В Іршаві чоловіка затримали на продажі гранат
21:45
У Мукачеві рекордно п'яного "безправного" водія, що наїхав на клумбу, оштрафували на 50 тис. грн
19:42
/ 1
Закарпатець відмовився від мобілізації через рідню в росії та "неправильний висновок ВЛК"
14:57
/ 9
На кордоні затримали ексзакарпатця з угорщини, який продавав українок до країн Азії у сексуальне рабство