Закарпатські велосипедисти взяли участь у міжнародній гонці ŠKODA Horal MTB maratón - HORAL Tour 2016 у Словаччині (ФОТО)

Після виснажливих стартів на чемпіонатах України з велоспорту-маунтенбайк в Ужгороді (з точки в точку та марафон, 30 та 50 км) багатоденної гонки в Чернівцях наші гонщики поїхали позмагатись у міжнародній гонці ŠKODA Horal MTB maratón - HORAL Tour 2016, що відбулась цих вихідних у Словаччині.

І результати говорять про серйозність та перспективність наших спортсменів. Лідер нашої команди Володимир Козловський в дисципліні марафон (13 серпня) на дистанції 74 км тільки на долі секунди (0:00:00.3 ) програв словаку та став другим. Ще один представник Закарпаття Ференц Гутлебет фінішував шостим серед 75 учасників. Серед жінок Крістіна Конвісарова фінішувала четвертою. Також, в гонці крос-кантрі (14 серпня) Володимир фінішував третім, Федір – дев’ятим, киянин Артем Стрижак, що виступає за закарпатський «Спартак», після невдалого марафону в перший день фінішував восьмим.