Мета масового заходу – виявлення талановитих сценаристiв, режисерiв та ведучих ігор та iгрових програм, iнтелектуальне та творче збагачення, розвиток учасникiв фестивалю та глядачiв, змiцнення культурних та дружнiх зв’язкiв органiзаторiв дозвiлля. Автором iдеї мистецького дійства стала викладач-методист циклової комісії культурно-дозвіллєвої діяльності і культурології Ужгородського коледжу культури і мистецтв, директор фестивалю «Грайлик» Людмила Ухач.
Упродовж дня представники культури, зокрема клубні працівники, викладачі шкіл мистецтв, загальноосвітніх шкіл із різних районів області, студенти коледжу культури і мистецтв на сцені гралися з дітьми, водночас удосконалюючись у своїх професійних уміннях.
За день журі, до складу якого увійшли голова журі – директор Ужгородського коледжу культури і мистецтв Наталія Шетеля, головний спеціаліст управління культури Закарпатської облдержадміністрації Світлана Мендель, директор Обласного організаційно-методичного центру культури Ганна Дрогальчук, мистецтвознавець, лауреат премії імені Йосипа Бокшая та Адальберта Ерделі, старший викладач кафедри «Живопису» Закарпатської академії мистецтв Роман Пилип, завідувач відділу Обласного організаційно-методичного центру культури Людмила Веклюк переглянуло ігрові програми учасників і сьогодні, першого червня, на Театральній площі о 12 годині відбулося нагородження переможців фестивалю-конкурсу у різних номінаціях.
Окрім цього, переможцями фестивалю було проведено велику кількість цікавих ігор, а кожному учаснику подаровано іграшки.
За підсумками фестивалю визначені переможці:
Номінація «За кращий авторський твір»:
студенти ІІІ–ВД курсу Ужгородського коледжу культури і мистецтв (керівник – викладач-методист Людмила Ухач) – за сюжетно-ігрову програму «Граємося цілий рік».
Номінація «За кращу режисуру»:
народний театр районного будинку культури міста Свалява (керівник Маріанна Попович) – сюжетно-ігрова програма «Циркові пригоди Тусі та Барбарусі, а також Ірусі та Марусі».
Номінація «За краще музичне оформлення»:
Олександр Дубровка – викладач дитячої школи мистецтв села Широке Виноградівського району.
Номінація «За краще художнє оформлення (реквізит)»:
студенти ІІІ–А курсу Ужгородського коледжу культури і мистецтв (керівник – викладач Єлизавета Сівак) – ігрова програма «Орел і орлята» (режисер Лілія Мірчук).
Номінація «Кращий ведучий»:
Наталія Васильєва – завідувач відділу клубної роботи Берегівського міського будинку культури.
Номінація «За використання народних мотивів»:
будинок культури села Соломоново Ужгородського району (керівник Цубера Наталія).
Номінація «Найкраща гра»:
Віталія Булина – викладач загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів села Лінці Ужгородського району.
Номінація «За творчий пошук та оригінальність»:
Лариса Магада – завідувач клубу села Дубриничі Перечинського району
Номінація «Спеціальний приз журі»:
студенти ІІІ–А(Е) курсу Ужгородського коледжу культури і мистецтв (керівник – викладач Єлизавета Сівак) – ігрова програма «Червона шапочка».
І місце:
Лариса Магада – завідувач клубу села Дубриничі Перечинського району.
ІІ місце:
студенти ІІІ–ВД курсу Ужгородського коледжу культури і мистецтв (керівник – викладач-методист Людмила Ухач).
ІІІ місце:
учасники художньої самодіяльності будинку культури села Соломоново Ужгородського району (керівник Цубера Наталія).
Гран-прі:
народний театр Свалявського районного будинку культури (керівник Маріанна Попович), повідомила Закарпаття онлайн завідувач відділу Обласного організаційно-методичного центру культури, член журі фестивалю Людмила Веклюк.