На Закарпатті визначили лауреатів журналістських премій імені Михайла Бабидорича та Василя Ґренджі-Донського

30 травня відбулося засідання відбіркової конкурсної комісії з присудження обласних премій у галузі журналістики імені Михайла Бабидорича та імені Василя Ґренджі-Донського.

На Закарпатті визначили лауреатів журналістських премій імені Михайла Бабидорича та Василя Ґренджі-Донського

Ці журналістські відзнаки було засновано у 2004 році  спільним рішенням обласної державної адміністрації та обласної ради. Премія імені Михайла Бабидорича  вручається кращому журналісту року та імені Василя Ґренджі-Донського – кращому колективу редакції друкованих або електронних ЗМІ.

Цьогоріч на здобуття премії імені Михайла Бабидорича претендували: Христина Біклян – за серію матеріалів з висвітлення соціальної  сфери духовного і культурного життя краю у газеті та інтернет-виданні „Карпатський об’єктив”, Василь Гаджега – за серію публікацій про визначних постатей спортивної галузі області, Михайло Ісак – за серію матеріалів з висвітлення життя Іршавського району у газеті „Нове життя”, Дмитро Кешеля – за телевізійний фільм „Вінко моє, вінко червеноє…”, Анастасія Ножка – за серію телепрограм „Народний одяг українців Закарпаття”, Михайло Папіш – за серію публікацій, розміщених у газетах „Берегово” та „Вісті Берегівщини”, Марія Підгорна – за серію матеріалів про самоврядування на Ужгородщині, життя окремих громад, розбудови країни та громадянського суспільства, опублікованих у газеті „Вісті Ужгородщини”, Руслан Фатула – за підбірку політичних оглядів, аналітичних матеріалів та історичних матеріалів про видатних діячів минулого й сучасності у газеті та інтернет - виданні „Карпатський об’єктив”, Галина Ярцева – за документальний телефільм „Війна за державу. Перша незалежна. Карпатська Україна”.

На премію імені Василя Ґренджі-Донського подали матеріали: міжгірська районна газета „Верховина” - серію публікацій про життєдіяльність району на основі поточних знакових подій, фактів та явищ з актуальних питань соціально-економічного та суспільно-політичного розвитку, утвердження принципів громадянського суспільства, засад демократії та прогресу у всіх сферах життя, „Карпатський об’єктив” (газета та інтернет-видання) - серію матеріалів, які об’єднані під рубриками „Історія”, „Спорт”, „Розваги”, „Господиня”, „Наші історії”, „Бульвар”, обласна газета „Новини Закарпаття” - серію матеріалів про соціально-економічний розвиток краю, культуру і духовність, внесок закарпатців у розбудову держави, „Панорама” - серію матеріалів з висвітлення життя області та книгу „І слово – дар Божий”, в якій зібрано публіцистику з періодики, регіональна телевізійна компанія „Хуст”  - „Актуальне інтерв’ю” з військовим капеланом о.Іваном Ісаєвичем та Михайлом Рівісом, філія Національної телекомпанії України „Закарпатська регіональна дирекція” - програму Максима Мельника «У пошуках Івана Сили», інтерактивну, культурно-просвітницьку телепрограму „Ранок на Тисі”, телепрограму „Від суботи до суботи”.

На підставі результатів голосування комісія прийняла рішення: переможцем конкурсу з присвоєнням звання лауреата премії в галузі журналістики ім. Михайла Бабидорича визнати Михайла Папіша, імені Василя Ґренджі-Донського – міжгірську районну газету „Верховина”. 

Під час відзначення Дня журналіста лауреатам буде вручено дипломи та грошові премії, повідомляють у Департаменті інформаційної діяльності  та комунікацій з громадськістю ОДА .

31 травня 2016р.

Теги: премії, лауреати

НОВИНИ: Культура

12:36
В Ужгороді презентували живопис Олександра Громового
11:11
/ 1
Мистецьку "Любов" від "Палітри-спектру" представили у Мукачеві
05:30
В Ужгороді можна буде перейнятися "Весняним настроєм" Юлії Єгорової-Рогової
16:02
П’ятий вечір із "Повного циклу фортепіанних творів Ф. Шопена і М. Лисенка" у виконанні Етелли Чуприк відбудеться в Ужгороді
11:43
Вишивку й декупаж місцевих майстринь експонують у Виноградові
01:03
В Ужгороді ювілейно і ретроспективно можна буде спочити "У затишку натюрморту" Народного художника України Бориса Кузьми
17:35
/ 16
Усі актори хустського "закарпатського" театру Москаля – хустяни, а персонажі "Наталки Полтавки" спілкувалися по-хустськи
10:04
"Суб'єктивні рефлексії" закарпатця Едуарда Приходька представили у Кропивницькому
09:34
Студентство з чотирьох областей демонструватиме хорову диригентську майстерність в Ужгороді
10:20
Закарпаття у всеукраїнському відборі на "San-Remo Junior 2018" представлятиме мукачівка Анастасія Балог
15:34
Виставку Олександра Громового відкриють в Ужгороді
14:05
/ 2
В Ужгороді з нагоди Дня закоханих влаштували "Вечір поетичних зізнань"
13:14
Серію концертів до Дня закоханих в обласній філармонії в Ужгороді завершить вокальна студія "Рена"
06:03
В Ужгороді до Дня Валентина презентували виставку картин "З далеких мандрів"
16:20
В обласній філармонії в Ужгороді симфонічний оркестр музично розкаже "Історії кохання"
13:13
/ 1
У найбільшому театрі Закарпаття ідентифікували "Малу сцену"
12:26
/ 1
Семеро дівчат на одному гарбузі
13:34
/ 5
В Ужгороді запрацювала виставка Павла Керестея
09:17
"Трикутник" із поетичним шармом презентували у Мукачеві виноградівські поетеси
16:59
/ 1
Нову дитячу книжку "Наше місто превеселе" Лідія Повх присвятила Ужгороду
15:49
Естрадно-духовий оркестр привітає меломанів в Ужгороді із Днем закоханих концертною програмою Star Trek
09:52
/ 2
Виставку Павла Керестея відкриють в Ужгороді
17:59
Наприкінці березня у Берегові світитимуться "Юні зірки Мельпомени"
16:17
Виховання казкою
11:09
Stankovych fest знову відкриватиме нові таланти на Закарпатті
» Всі новини