Завершились матчі 6-го туру у Вищій лізі Чемпіонату та Першості (Західна зона) Закарпаття з футболу

22 травня, завершились матчі 6-го туру у Вищій лізі Чемпіонату та Першості (Західна зона) Закарпатської області з футболу.

Вища ліга

ФК «Ужгород» – ФК «Середнє» – 6:1 (2:3)

ФК «Дийдо» – ФК «Поляна» – 4:2 (2:2)

ФК «Оболонь» – ФК «Боржава» – 6:1 (0:0)

ФК «Мункач» – ФК «Севлюш» – 0:2 (1:1)

ФК «Вільхівці» – ФК «Берегово» – 2:2 (0:2)

ФК «Спартакус» – ФК «Минай» – 0:2 (2:1)

ФК «Тячів» – ФК «Бужора» – 1:1 (0:2)

Перша ліга. Західна зона

ФК «Карпати» (В. Коропець) – ФК «Ракошино» – 3:2 (1:0)

ФК «Дерцен» – ФК «Невицький замок» – 6:3 (2:1)

ФК «Баранинці» – ФК «Березний» – 3:0 (2:1)

ФК «Локомотив-Чоп» – ФК «Вітязь» – 1:2 (1:6)

ФК “Бобовище” – ФК “Сокіл” – 2:0 (4:0)

ФК «Н. Коропець» – ФК «Карпати» (П) – 3:3 (3:2)

6-й тур у Вищій лізі: «розгромний», результативний, цікавий!

Три перемоги господарів, дві – гостей при двох нічиїх із результативністю 4,3 гола за гру – далеко не все, чим запам’ятався звітний тур.

ФК «Ужгород» – ФК «Середнє» – 6:1

Як і очікувалося, господарі здобули три очки (притому надупевнено), але гра вийшла цікавою щонайменше з кількох причин. По-перше, гостям удалося забити швидкий гол і хай на незначний проміжок часу, та все ж зародити інтригу. По-друге, у господарів в обох таймах відзначилися ті ж самі футболісти, і забивали вони багато. Спочатку Роберт Гегедош зрівняв рахунок, а потім ще до перерви Василь Пиняшко й Михайло Реплюк вивели свою команду вперед – 3:1. У другому таймі ті ж Пиняшко, Реплюк і Гегедош знову здорово себе проявили, як і в цілому команда Івана Шанти. «Ужгород» продовжує без втрат лідирувати в чемпіонаті.

ФК «Дийдо» – ФК «Поляна» – 4:2

Господарі не збиралися віддавати очки своєму суперникові. І хоч останній скористався однією із помилок захисту ФК «Дийдо» та вдало виконав штрафний, підопічні Іштвана Гіді, навіть реалізувавши частину своїх можливостей, досягли потрібного результату. На нього попрацювали Олександр Розман, Михайло Куцкір і двічі Ференц Барта. Результативний виграш підопічних Іштвана Гіді, котрі зберегли за собою другу позицію.

ФК «Оболонь» – ФК «Боржава» – 6:1

Хустяни підтвердили статус домашньої команди й фактично в одні ворота переграли суперника. Дублі двох Микол: Пилипа (у першому таймі) й Вурсти (до та після перерви), а також голи Віктора Микуляка й Даніела Барни під завісу зустрічі – тому підтвердження. Довжанці тільки втішилися голом престижу завдяки Дмитру Барану.

ФК «Мункач» – ФК «Севлюш» – 0:2

Між собою зустрічалися два достойні один одного суперники, які продемонстрували цілком коректну гру. У першому таймі команди змагалися, що називається, нарівні, тож глядачів у рахунку могли втішати лише закономірні нулі. Після перерви жвавіше виглядали гості, що й вилилося в два голи. Їх на свій рахунок записали Василь Вашкеба й Денис Ребрик. Перемога колективу Івана Білака дозволила виноградівцям упритул наблизитися до трійки лідерів. І це при двох іграх у запасі!

ФК «Вільхівці» – ФК «Берегово» – 2:2

Це була важка гра для обох суперників. Гості завдяки «обрізці» у власні ворота після подачі кутового суперником пропустили швидкий гол. Утім завдяки зусиллям двох Василів – Луци та Ковтуна – вийшли вперед. Могли й іще забити, однак пощастило вільхівцям. Вони не лише зберегли ворота недоторканими, а й зрівняли рахунок. Результативна нічия зберегла рівновагу для обох команд і за набраними очками. На жаль, за свідченням очевидців, агресивно вели себе окремі місцеві вболівальники. Так, один із них, навіть кинув каменем у бік тренера.

ФК «Спартакус» – ФК «Минай» – 0:2

Гості володіли ініціативою й контролювали м’яч, до того ж господарі ще до середини першого тайму залишися в меншості. Крім того, пішла результативна гра головою в Євгена Костика, і він оформив дубль у зустрічі. Попри перемогу свого колективу із «сухим» рахунком після матчу наставник «Миная» Микола Гібалюк зазначив: «Ми виграли в команди з хорошими молодими виконавцями й тренером».

ФК «Тячів» – ФК «Бужора» – 1:1

Матч аутсайдерів виявився напруженим, чого й слід було чекати. У першому таймі суперникам не вдалося вразити ворота один одного, а ось після перерви в іршавців Михайло Брич відкрив рахунок. Гості, непогано контролюючи м’яч у центрі поля, могли й розвинути успіх, та з таким сценарієм не погодилися тячівці. Провівши одну результативну атаку, господарі зрівняли рахунок. Нічия поки не дала відповіді на основне запитання: у кого суперники відбиратимуть очки надалі, адже атакувальна ланка обох команд поки не може похвалитися високою результативністю.

ДО ТЕМИ: Відбулися матчі 6-го туру Східної зони Першої ліги першості Закараття з футболу