У Тячеві "накрили" наркодилера – з наркотиками і арсеналом зброї

Кілька днів тому у Тячеві працівники СБУ "накрили" місцевого наркодилера на прізвисько "Едік".

У Тячеві "накрили" наркодилера – з наркотиками і арсеналом зброї

Затриманий злочинець є колишнім працівником УБОЗ обласної міліції. "Цей перевертень поставляв наркоту в багато районів області, прикриваючись зв’язками з продажними правоохоронцями. Ця чума вже дійшла навіть в глухі села", – інформує в соціальній мережі громадський активіст з Хуста Роман Келемен.

"Активну роботу по виявленню цього наркодилера проводили і РВ СБУ Виноградів-Хуст. При обшуках виявлені важкі наркотики і в великих кількостях, а також цілий арсенал зброї. Канал постачання "наркоти" проходив з м. Виноградів. Як вже неодноразово повідомлялось серед знаючих людей, все це проходило через пост міліції-поліції в селі Велика Копаня, де керівником був родич «Едіка»  "Данилич". Чи це є збігом обставин, чи ні, але зараз правоохоронці мають викрити всіх осіб з правоохоронних служб, які роками покривали цю діяльність "Едіка", – вважає Р.Келемен.

З його слів, розібратися з "Едіком" планували бійці "ПС", але його врятували резонансні події в Мукачеві – "вони б з ним не сюсюкались з дзвінком до адвоката і його правами".

Як прише активіст, насторожує те, що "Едіка" не взяли негайно під варту і тепер він перебуває на волі.

"Як це так? Спіймають якогось маленького хабарника – і відразу під варту, а наркодилер на волі з таким багажем. Я думаю, громадськість візьме на контроль цю справу і особливо – прокурор Закарпатської області. Це ж справа честі не тільки для прокурора та активістів, а і для патріотів. Щоб такі тварюки не травили молодь", – пише Р.Келемен.

24 квітня 2016р.

Теги: наркодилер, наркотики

Коментарі

Вася 2016-10-21 / 23:40:55
Треба провірити як Подвич Микола іще працює в поліції перевізник наркоти???

за справедливість 2016-04-26 / 22:51:32
Замітьте я неназивав прізвищ люди і всі хто володіє інформацією даного характеру добре знає про якого прокурора йде річ в тячеві їх не один такщо чесне прізвище не чіпайте. За оголошення прізвища та інф треба буде відповідати.

тот самий!!! 2016-04-26 / 17:14:55
Екс милициант Михайло Немеш та колишний прокурор Тячева Братюк! Жовнир там не до Чого!!

тот самий! 2016-04-26 / 17:12:28
Люди КРИШУВАВ ТА КРИШУЭ ЙОГО В.П БРАТЮК ТА М.Ф НЕМЕШ! Це инфо 101 %

за справедливість 2016-04-26 / 00:00:20
Чесно дивлюсь всі хто пише коментарі праві на 100 % я особисто колишній міліціонер і сам не раз працював по цій тварині. А ви думаєте дають працювати я скажу вам ні там навіть. Нинішній прокурор затягує до носа про що далі говорити.а влада з верху просто за цим спостерігає та нічого не робить. Хто хоче щось поміняти навести лад його просто душить система і він опускає руки. Ось приблизно так і є.

Мараморош 2016-04-25 / 16:44:42
Усе спустять на тормозах.Занадто багато "поважних" людей замішано.Нікому не вигідно цей клубок розмотувати.А надто нашим"порядним" ментам.Самі звідти,мабуть, відсотки мають.Весь цей шумок для того,бо комусь треба показники.А далі тмхесенько забудуть.

Мешканець міста 2016-04-25 / 09:49:31
Не за чесно зароблені гроші це все куплено.

правдивий 2016-04-25 / 09:18:35
Едік то ще той...має за все відповісти. і хто кришував його тоже.думаю що серйозні люди наживалися з цього.а сім*я його тут ні до чого, просто усе через нього має проблеми.я так думаю їм тоже не солодко такого родича мати. Довганич Василь покійний порядною людиною був, так шо його не кивайте. всі його знали. і все шо вони мають і кафе і сто і хати і машини він їм купив.

хватить нам лапшу катати 2016-04-25 / 07:46:15
заміна обслуговуючого персоналу в наркокартелі

Мешканець міста 2016-04-24 / 23:15:30
Кришу може знести.Божа сила май велика,як криша і гроші.Ця сім"я буде на 0,бо це все що вони мають це є за людські сльози.

Тячівка 2016-04-24 / 22:04:25
Це все -фейк.Едік'' спокійно відпочиває у Тячеві і знати не знає,що твориться.АВи тут усі розпереживалися.Криша у нього надійна-скоро не протече.

Тячів 2016-04-24 / 22:00:32
Бар гармонія торгує без документів та ліцензій на алкоголь

Мешканець міста 2016-04-24 / 20:01:04
Довів батька свого до могили.Щоб такі тварі здохли,щоб не портили життя молодим людям.

За справедливість 2016-04-24 / 19:51:51
Той хто має Салвіл,це Вілен Шелевер.Колишнього голови РДА Михайла Шелевера син.А ця тварь якого зловили це син покійного Василя Довганича,який працював у мрео.

Тук 2016-04-24 / 18:46:56
Це той якого вже раніше ловили в хусті на мерсі, чи той що має салвіл сто?! на джіпові?!!

Тячівець 2016-04-24 / 17:37:34
Йому за наркоту вже спалили СТО у 2013 але це його не спинило, отже посадка - це саме краще чим він може скінчити....

За справедливість 2016-04-24 / 15:54:30
Таке багацтво не можна мати за чесно зароблені гроші.Від цих людей повністю відвернувся Бог.Мені їх зовсім не шкода,тому що такі тварі мають сидіти у тюрмі.Щоб вони були прокляті до 7 коліна.

За справедливість 2016-04-24 / 15:47:04
Так той.Вони мають біля Барви ресторан Гармонію.

За справедливість 2016-04-24 / 15:44:42
Довганич Едік.