ФОТОФАКТ. Новий військовий комісар Виноградівщини є прихильником СРСР і "русского міра"

Василь Зубатов, що днями приїхав на Закарпаття з Луганщини, аби очолити Виноградівський військовий комісаріат, є прихильником СРСР і "русского міра".

ФОТОФАКТ. Новий військовий комісар Виноградівщини є прихильником СРСР і "русского міра"

Про це інформує спільнота "Донбаський Партизан" у соціальній мережі Фейсбук, наводячи відповідні світлини В. Зубатова у майці з символікою СРСР

"Новий військовий комісар приїхав на Виноградівщину із Луганської області та має досвід роботи у військкоматі. Про це розповів обласний військовий комісар Олег Вінницький, під час представлення військкома головам Виноградівської районної ради та райдержадміністрації", - йшлося в інформації Виноградівської РДА про призначення В. Зубатова на посаду військкома Виноградівщини. І справді, як інформує "Донбаський Партизан", В. Зубатов раніше був військовим комісаром Біловодського районного військового комісаріату Луганської області.

При чому, в спільноті В. Зубатова також називають "хабарником і мародером". А один з коментаторів розповідає історію, як п'яний підполковник Зубатов на блокпосту в Біловодську забирав свою "п'яну братву".

24 березня 2016р.

Теги: Василь Зубатов, військком, Луганщина, СРСР

Коментарі

911 2016-03-27 / 19:09:33
Новий Антон Шевцов! Ще скільки їх, ворогів України, засилатиме на західні землі той довбаний ППА?? Хоче й тут завести "русскій мір" Януковощ хоч захід не чіпав , а цей всюди хоче ДАНБАС

Вікторія 2016-03-26 / 22:02:25
Це повний звіздец...я в шоці з наших Закарпатців...так ось який був случай у нас у Празі....хлопці розказували що жив з ними такий Іван із Тячева і тоже за руцкій мір....доти пиздів що Закарпатья то росія що хлопці взяли і викинули з другого поверха...тепер Іванцьо у інвалідному візочку сидить....допиз...вся некчема!...так і треба...Господи прости бо вже так люблять рассею що дальше нікуда....всіх накуй випиздувати туда до раші але в інвалідних візочках!....

Олександр,м. Стаханов 2016-03-25 / 12:50:33
Ой стережіться, брати! Таких падлюк тут стільки було! І усі вони майнули до вас. Вистежуйте і знешкоджуйте!

Виноградівець 2016-03-25 / 11:55:54
У нас звичайно не має фахівців... Ці біглі уже і на Закарпаття полакомились-випадок не єдиний...

Ганна 2016-03-24 / 18:00:03
ВБИТИ СУКУ ЩОБ ІНШІ БОЯЛИСЯ НАВІТЬ СЛОВО "РОСІЯ" ВИМОВИТИ!

Вуйко 2016-03-24 / 17:12:28
Я так бачу що пан губернатор нам в Закарпаття для дестабілізаціі притягає всяке сміття з Луганська і Дамбаса ???

НІК 2016-03-24 / 17:01:16
Скільки тих 3,14расів розвелось. І всі курва біжать звідти сюди.

Учасник 2016-03-24 / 16:30:57
А з чого ти взяв ,шо люди ,які написали ці дописи ,продалися за 500гр.??? Та ще й посилаєш ...
А не пішов би ти сам туда ...
Хто продався ,ті не кричать ,шо сепари
при владі , їм і так зає..сь .

Сивлюський 2016-03-24 / 16:00:19
А шо ви хотіли????
Після смертей Небесної сотні продатися за 500 гриваків і знову привести до влади бандитів та контрабандистів... А тепер кричати "зрада", бо сепаратисти у владу лізуть????
Ідіть на)(ер.
Коли порозумнішаєте тоді і жити станете краще.

Петро 2016-03-24 / 14:59:15
Сепар Москаль Геннадій постарався. Біля нього завжди всяка шваль крутиться. І що ви хочете від одного й другого???

Учасник 2016-03-24 / 14:47:15


До ""(закарпатиць)" ви два долбой..би пишіть по темі , а ни видумуйте всяку ху..ю , про стойків , про мадяронів , і другу всяку долбануту ахінею !


закарпатець 2016-03-24 / 14:45:08
Батальйони 128-ї бригади потребують тепловізорів. Вартість одного Pulsar HD 38S - 2500 доларів. Їх потрібно декілька. На жаль, і досі забезпечити воїнів приладами нічного бачення є нашою з вами справою.

Таня 2016-03-24 / 14:39:38
А взагалі куди можна здавати цих прихильників "руського міру" Дістало вже... лишати громадянства та майна і відправляти в Россію, най там собі живуть з миром. Майно ж віддати сім'ям воєнних загиблим чи пораненим , в тому числі і цю посаду - якомусь хлопцю що вернувся калікою з сходу.

ДО ЗАКАРПАТЕЦЬ 2016-03-24 / 14:38:18


Флуд і образи за територіальною приналежністю. Коментар видалено. Адмін


закарпатець 2016-03-24 / 14:19:19
Коли закарпатець Стойка з іншими закарпатцями вступили в конфлікт з бандою Блюка, багато хто волав правосеки долбані, галичани, бандити. Скоро рідненькі отримаєте керовників луганських та донецьких, які виглядять дуже респектабельно, хоча враховуючи коментарі, ті ще сепари, от тоді і запхаєте язики в одне місце. Особливо виноградівці, які уже чекають коли прийдуть до них мадяри.

верховинець 2016-03-24 / 14:05:32
Ану назвіть мені відповідальні посади в області, які займають закарпатці.

Учасник 2016-03-24 / 13:35:58
І суки і сволочі керують державою ...

ІВАН 2016-03-24 / 13:30:44
Повний п...
Ну не сволочі, ну не суки керують державою? Прості люди гинуть, вибиваються із сил намагаючися щось зробити, щоб допомогти Україні, а можновладці уже не лише крадуть, а замість патріотів, путінську агентуру "працевлаштовують", щоб працювала на Росію, знущалася над тими ж патріотами (а вінницький нач. поліції?). Ну дійно доведуть людей, що будуть їх не "люструвати" у сміттєвих баках, а такой-нараз вішати на гвілляках,бо баки не допомагають...

Лео 2016-03-24 / 13:23:53
Ось таке бидло і править балом. Вся нечисть знову у владі.

вася 2016-03-24 / 13:19:43
Призначають своїх, він свій для воєнкома і губернатора. З Луганська втік сюди, щоб проповідувати руський мир, і наших солдатів відправляти на війну

НОВИНИ: Соціо

03:14
Випуск новин Закарпаття від М-студіо за понеділок, 16 січня
02:00
На сесії Ужгородської міськради 26 січня розгянуть майже п'ять десятків питань
22:40
Організатор пересувного "Військово-польового арту" Павло Ротар назвав виставку в Ужгороді однією з найвдаліших
22:24
При зарплатах в 6-10 тисяч некомплект в поліції Закарпаття сягнув 460 чоловік
18:49
Резервісти з Закарпаття відправились на навчальні збори на Харківщину
16:10
/ 8
В УжНУ оприлюднили рейтинг науково-педагогічних працівників вишу за підсумками 2016-го року
15:24
17 січня в Ужгороді міськвиконком вперше цьогоріч збереться на засідання
14:51
Лікарі-кардіологи з усієї України радилися в Ужгороді, як боротися з аритмією
14:40
/ 2
Поїзд за маршрутом Мукачево-Будапешт хочуть запустити цього року
14:35
/ 1
У День Соборності України в Ужгороді традиційно "живим ланцюгом" об’єднають береги Ужа
13:22
/ 2
На Закарпаття в рамках проекту "Схід і Захід разом" завітали школярі зі Станиці Луганської
13:08
В Ужгороді зі скасуванням незаконного рішення міськради громаді міста повернули землю на понад півмільйона гривень
12:18
В Ужгороді попередили незаконну оренду прибудинкової територію, на якій знаходиться дитячий майданчик
11:18
Епідемічний поріг на Закарпатті все ще перевищений у 5 районах
10:47
Дорога до шести високогірних сіл на Воловеччині розблокована, без світла залишаються 8 населених пунтків
10:22
Важкохворі мукачівці торік отримали понад 11,5 млн грн на лікування
09:15
Школярі в Ужгороді сьогодні повертаються до навчання
05:37
/ 6
Пітон, що на Різдво подався в ризиковану мандрівку, повернувся до свого тераріуму в “Акваріумі”
03:04
/ 1
ФОТОФАКТ. В Ужгороді на Ужі з'явилися "екзотичні" баклани
18:11
Фестиваль "Червене вино" в Мукачеві продовжили на два дні
17:26
На фестивалі "Червене вино" оголосили переможців: Паук, Анталовський та Орос
12:14
/ 1
В Ужгороді через негоду виступу "афроукраїнців" у вишиванках дочекалися кількадесят людей
11:56
Експерти визначили кращі вина на фестивалі «Червоне вино» в Мукачеві
17:47
/ 2
Сьогодні в Ужгороді на "Василля" "Без обмежень" концертом відзначатимуть своє 18-ліття
17:21
/ 7
У "смертельному" зіткненні двох мікроавтобусів "Mercedes" на Тячівщині загинуло двоє людей – офіційно (РОЗШИРЕНО)
» Всі новини