ФОТОФАКТ. Новий військовий комісар Виноградівщини є прихильником СРСР і "русского міра"

Василь Зубатов, що днями приїхав на Закарпаття з Луганщини, аби очолити Виноградівський військовий комісаріат, є прихильником СРСР і "русского міра".

ФОТОФАКТ. Новий військовий комісар Виноградівщини є прихильником СРСР і "русского міра"


Про це інформує спільнота "Донбаський Партизан" у соціальній мережі Фейсбук, наводячи відповідні світлини В. Зубатова у майці з символікою СРСР



"Новий військовий комісар приїхав на Виноградівщину із Луганської області та має досвід роботи у військкоматі. Про це розповів обласний військовий комісар Олег Вінницький, під час представлення військкома головам Виноградівської районної ради та райдержадміністрації", - йшлося в інформації Виноградівської РДА про призначення В. Зубатова на посаду військкома Виноградівщини. І справді, як інформує "Донбаський Партизан", В. Зубатов раніше був військовим комісаром Біловодського районного військового комісаріату Луганської області.



При чому, в спільноті В. Зубатова також називають "хабарником і мародером". А один з коментаторів розповідає історію, як п'яний підполковник Зубатов на блокпосту в Біловодську забирав свою "п'яну братву".














24 березня 2016р.

Теги: Василь Зубатов, військком, Луганщина, СРСР

Коментарі

911 2016-03-27 / 19:09:33
Новий Антон Шевцов! Ще скільки їх, ворогів України, засилатиме на західні землі той довбаний ППА?? Хоче й тут завести "русскій мір" Януковощ хоч захід не чіпав , а цей всюди хоче ДАНБАС

Вікторія 2016-03-26 / 22:02:25
Це повний звіздец...я в шоці з наших Закарпатців...так ось який був случай у нас у Празі....хлопці розказували що жив з ними такий Іван із Тячева і тоже за руцкій мір....доти пиздів що Закарпатья то росія що хлопці взяли і викинули з другого поверха...тепер Іванцьо у інвалідному візочку сидить....допиз...вся некчема!...так і треба...Господи прости бо вже так люблять рассею що дальше нікуда....всіх накуй випиздувати туда до раші але в інвалідних візочках!....

Олександр,м. Стаханов 2016-03-25 / 12:50:33
Ой стережіться, брати! Таких падлюк тут стільки було! І усі вони майнули до вас. Вистежуйте і знешкоджуйте!

Виноградівець 2016-03-25 / 11:55:54
У нас звичайно не має фахівців... Ці біглі уже і на Закарпаття полакомились-випадок не єдиний...

Ганна 2016-03-24 / 18:00:03
ВБИТИ СУКУ ЩОБ ІНШІ БОЯЛИСЯ НАВІТЬ СЛОВО "РОСІЯ" ВИМОВИТИ!

Вуйко 2016-03-24 / 17:12:28
Я так бачу що пан губернатор нам в Закарпаття для дестабілізаціі притягає всяке сміття з Луганська і Дамбаса ???

НІК 2016-03-24 / 17:01:16
Скільки тих 3,14расів розвелось. І всі курва біжать звідти сюди.

Учасник 2016-03-24 / 16:30:57
А з чого ти взяв ,шо люди ,які написали ці дописи ,продалися за 500гр.??? Та ще й посилаєш ...
А не пішов би ти сам туда ...
Хто продався ,ті не кричать ,шо сепари
при владі , їм і так зає..сь .

Сивлюський 2016-03-24 / 16:00:19
А шо ви хотіли????
Після смертей Небесної сотні продатися за 500 гриваків і знову привести до влади бандитів та контрабандистів... А тепер кричати "зрада", бо сепаратисти у владу лізуть????
Ідіть на)(ер.
Коли порозумнішаєте тоді і жити станете краще.

Петро 2016-03-24 / 14:59:15
Сепар Москаль Геннадій постарався. Біля нього завжди всяка шваль крутиться. І що ви хочете від одного й другого???

Учасник 2016-03-24 / 14:47:15


До ""(закарпатиць)" ви два долбой..би пишіть по темі , а ни видумуйте всяку ху..ю , про стойків , про мадяронів , і другу всяку долбануту ахінею !


закарпатець 2016-03-24 / 14:45:08
Батальйони 128-ї бригади потребують тепловізорів. Вартість одного Pulsar HD 38S - 2500 доларів. Їх потрібно декілька. На жаль, і досі забезпечити воїнів приладами нічного бачення є нашою з вами справою.

Таня 2016-03-24 / 14:39:38
А взагалі куди можна здавати цих прихильників "руського міру" Дістало вже... лишати громадянства та майна і відправляти в Россію, най там собі живуть з миром. Майно ж віддати сім'ям воєнних загиблим чи пораненим , в тому числі і цю посаду - якомусь хлопцю що вернувся калікою з сходу.

ДО ЗАКАРПАТЕЦЬ 2016-03-24 / 14:38:18


Флуд і образи за територіальною приналежністю. Коментар видалено. Адмін


закарпатець 2016-03-24 / 14:19:19
Коли закарпатець Стойка з іншими закарпатцями вступили в конфлікт з бандою Блюка, багато хто волав правосеки долбані, галичани, бандити. Скоро рідненькі отримаєте керовників луганських та донецьких, які виглядять дуже респектабельно, хоча враховуючи коментарі, ті ще сепари, от тоді і запхаєте язики в одне місце. Особливо виноградівці, які уже чекають коли прийдуть до них мадяри.

верховинець 2016-03-24 / 14:05:32
Ану назвіть мені відповідальні посади в області, які займають закарпатці.

Учасник 2016-03-24 / 13:35:58
І суки і сволочі керують державою ...

ІВАН 2016-03-24 / 13:30:44
Повний п...
Ну не сволочі, ну не суки керують державою? Прості люди гинуть, вибиваються із сил намагаючися щось зробити, щоб допомогти Україні, а можновладці уже не лише крадуть, а замість патріотів, путінську агентуру "працевлаштовують", щоб працювала на Росію, знущалася над тими ж патріотами (а вінницький нач. поліції?). Ну дійно доведуть людей, що будуть їх не "люструвати" у сміттєвих баках, а такой-нараз вішати на гвілляках,бо баки не допомагають...

Лео 2016-03-24 / 13:23:53
Ось таке бидло і править балом. Вся нечисть знову у владі.

вася 2016-03-24 / 13:19:43
Призначають своїх, він свій для воєнкома і губернатора. З Луганська втік сюди, щоб проповідувати руський мир, і наших солдатів відправляти на війну

завантаження...

НОВИНИ: СОЦІО

23:48
В Ужгороді відбулася міжнародна нарада американських та українських фахівців з екстреної медичної допомоги
15:19
На Закарпатті зафіксовано найвищу за останні 60 років температуру
13:39
/ 2
Зі 185 ОСББ в Ужгороді прибудинкову територію у власність не передано жодному
13:19
2 млн 100 тис грн виділила сесія Виноградівської райради на допомогу постраждалим від граду
12:30
У "Дякові" на Закарпатті виявили мікроавтобус із потенційним тайником
12:01
На черговому засіданні виконком в Ужгороді затверджуватиме містобудівну документацію і погоджуватиме літні тераси
11:02
/ 1
В Ужгороді запуском протестували тепловоз відновлюваної дитячої залізниці
00:23
Між Львовом і Ужгородом курсують вже три вагони-велосипедовози
00:11
В Ужгороді провели спортивно-патріотичне свято у стилі "мілітарі"
23:56
В Ужгороді виступив зведений оркестр Західного оперативно-територіального об’єднання Нацгвардії
23:15
Вихованці "Малятка" виготовили з солоного тіста "Віночок для України"
17:30
/ 3
На Закарпатті склали портрет типового туриста, що відвідує область
16:57
14 випускників не склали ЗНО на Закарпатті через "мобільники"
16:34
Ужгород відвідає "Потяг єдності" з групою дітей і дружин бійців АТО зі всієї України
16:30
У першому в Мукачеві "Фестивалі сили" візьмуть участь команди із 9 країн
16:06
Долю Невицького замку обговорять в Ужгороді за круглим столом
15:57
Американські фахівці провели семінар для закарпатських медиків
15:31
/ 1
За підготовку до ЗНО закарпатські випускники щомісяця віддавали репетиторам 1200 гривень
15:08
ФОТОФАКТ. У Мукачеві безкоштовно показали фільм "Іван Сила"
14:09
Новий фільм закарпатського режисера "Найближчі до Бога" номіновано на кінофестивалі "Відкрита ніч"
12:35
Черговий вантаж із продовольством та обладнанням відправили з Тячівщини на передову
12:26
/ 1
Закарпатська влада просить Київ фінансово допомогти після стихії, а угорців – посприяти "гуманітаркою" постраждалим
11:50
Ukraїner незабаром вирушає у мандрівку Закарпаттям і склав попередній маршрут
10:28
/ 1
Головним "господарником" Мукачева став екс-голова Воловеччини Олег Ціник
09:46
Виноградів відзначатиме День молоді з благочинним ярмарком, змаганнями, майстер-класами, пленером і Парадом вишиванок
» Всі новини

Триває завантаження...