У Хусті, здійснюючи обгін, "Мерседес" лоб в лоб влетів у бензовоз. Водій легковика в лікарні (ФОТО)

О 10:43 18 березня до хустських вогнеборців поступило повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду на вул. А. Волошина, що в райцентрі.

У Хусті, здійснюючи обгін, "Мерседес" лоб в лоб влетів у бензовоз. Водій легковика в лікарні (ФОТО)

За поки що невстановленої причини, на автомобільному мосту через р. Ріка зіткнулися бензовоз марки «Рено» під керуванням 52-річного мешканця с. Боржавське Виноградівського району та «Мерседес Е200», яким керував 24-річний хустянин.

В результаті ДТП водія легковика із різного роду політравмами було госпіталізовано до районного лікувального закладу. Водій бензовозу не постраждав.

На місце події залучалося одне відділення ДПРЧ-10 м. Хуст. З метою попередження загорання нафтопродуктів працівники ДСНС відключили акумуляторну батарею тягача вантажівки та здійснили пролив дорожнього полотна. Цистерна вантажівки ушкоджень не зазнала, повідомляють в У ДСНС України у Закарпатській області .

18 березня 2016р.

Теги: бензовоз, лікарня, Хуст

Коментарі

Далекобійник 2016-03-20 / 00:00:11
Немаю нічого проти

Ще один ужгородець 2016-03-19 / 20:56:43
Придивляюся до тих водіїв, що їздять на дешевих бляшанках від самої появи їх в нашому краї. Якщо тебе обігнали по зустрічній смузі, підрізали при"тягучці", проїхали перед твоїм носом на червоне світло перехрестя чи виконали лівий поворот на перехресті, не пропустивши тебе при виконанні правого повороту, то це на 80 % автомобілі, за кермом яких сидять або неадекватні смолавці із купленими в ДАІ посвідченнями, або такі ж наглі дебіли.
Ото ж, шановний далекобійнику, не ображайся, ти - в тих 20%, що шанують ПДР. Проте, щоб не плювались тобі услід нормальні українці та не шарахались від виду твоїх закордонних номерів, раджу їздити на реєстраційних номерах своєї країни, будеш шанований усіма нами. Тим більше, що ця лафа із закордонними номерами скоро припиниться.

ужгородець 2016-03-19 / 12:07:27
Пропоную всім звернути увагу на їзду автомобілів з іноземними номерами, побачите дуже багато цікавого. Зверніть увагу, хто їздить, на яких марках та як дотримуються правил Дорожнього руху.

до українець 2016-03-19 / 10:28:24
лишися тих ідіотів друже. який закон, яка держава??? для тих дебілів не існує таких понять((( для них держава усе шось мусить, усе шось довжна, а вони лиш мають брехати і розпродовувати все шо є в державі. і дороги з воздуха мають їм поремонтувати, і пенсії високі і курс стабільний.я розумію, коли людина працює за кордоном (легально!!!) і має там машину, то очевидно шо вона має право їздити по україні і я думаю, що більше як 5 днів. з тим нормальні люди спорити не будуть, але се бидло котроє лиш вивозить копійку з держави, а живе тут, не платячи НІ КОПІЙКИ, достойне хіба що осуду

українець 2016-03-19 / 09:12:27
Ти Дебіле купи автомашину на українських номерах, або розтамож іноземні номери, бо так книжна пише, яка називається Закон. Бо живемо в державі Україна, а не в Африці, хоча і там навірно їздять на своїх державних номерах.
А в нас кожне бидло робить, що йому заманеться. При таких обставинах у нас ніколи не буде держави.
Кожен робить що хоче, бо йому особисто так вигідно, а на суспільні інтереси плювати.

Далекобійник 2016-03-19 / 07:11:40
Таке враження шо ти сам ДИБІЛ але БОГ НАМ СУДДЯ

Далекобійник 2016-03-19 / 07:07:23
Так шо я дибіл якшо я маю стаж 20 років на машині з пичепом і немаю слава богу ні одної аварії а купив собі машину на закордонних номерах то я вже дибіл. Мордяку би тобі начистити ДИБІЛЕ.

Учасник 2016-03-18 / 21:29:09
Я тобі статистику страшну навів чоловіче ,а ти за своє ...
З тих останніх 54-ох дтп ,тільки 2 дтп
за участі авто з іноземними номерами
Одна машина на молдавських номерах
(громадяни молдови) інша в нас, на чеських ,а інші дтп не зараховуються ??? там на державних всі адеквати ?
....

Учаснику 2016-03-18 / 20:54:43
А тому, що на тих номерах одні неадекватні дебіли ганяють без навиків та мозгів, купивши чи отримавши від багатих батьків задешево іномарки і, не цінуючи цю залізяку як власне та чуже життя, знають лише одну педаль - педаль газу.

Учасник 2016-03-18 / 19:20:39
За минулу добу сталися 54 дтп , в них
63 поранених і 7-ро загинувших ....
Перед тим за добу 64 дтп і 4-ро загинуло .
Вчора в ночі у Виноградові - дтп ,водій загинув ...
До чого тут чеські чи не чеські...
Ви як якісь дибіли...з тими номерами ...як бик на червону рянду ...

просто так 2016-03-18 / 18:37:22
нич лічного: таке враження що на тих чеських та словацьких єдні дибіли їздят!

Читач 2016-03-18 / 17:37:55
Іще один дебіл на чеському номері так ся піловав, що встиг.

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

17:31
На ужгородській об'їзній водійка Subaru вилетіла через бордюр на газон і збила дорожній знак
11:29
По дорозі між Сімером і Ворочовом Перечинської громади згорів Mercedes, що їхав на ремонт (РОЗШИРЕНО)
11:01
У середу у Ясіні на Рахівщині горіла "дев'ятка", а у Ворочові на Ужгородщині – Mercedes
10:43
На пожежі в Нижніх Воротах на Мукачівщині отримала опіки власниця будинку
10:34
Уночі в Чопській міській лікарні вигоріла надвірна споруда
11:37
У Буштині, поки власники спали, загорілася надвірна споруда з 2 тоннами сіна
16:57
У Синевирі на Хустщині вигорів мансардний поверх дерев'яного будинку
10:58
На Ужгородщині бобри норами пошкодили дамбу Латориці
11:22
У Буштині вогонь з підпаленого сухостою ледь не перекинувся на житлові будинки
11:09
В Ужгороді через саморобну піч горіла споруда, пристосована під житло
10:48
У пожежі в літній кухні у Вишкові загинув 68-річний чоловік
11:08
Спалюючи сміття на кладовищі, ужгородець спалив розташовану поруч надвірну споруду з сіном
21:56
Неподалік села Карпати внаслідок ДТП перекинувся Mercedes Sprinter
11:52
/ 2
Біля Горінчова на Хустщині Skoda вилетіла в кювет і перекинулася. Водій загинув, пасажирка травмована
10:26
У Синевирській Поляні горіла дровітня, від вогню довелося рятувати два будинки поруч
11:17
У Руському Полі на Тячівщині гасили пожежу в надвірній споруді
10:56
В Ужгороді горіло в місці "щільної забудови" на Гранітній
15:47
/ 1
43-річний житель Рахова з необережності впав з моста у річку і загинув (РОЗШИРЕНО)
14:15
/ 1
На Закарпатті в Тисі виявили тіло 22-го потопельника-"ухилянта" – 33-річного харків’янина
12:36
/ 13
Закарпатський ОТЦК: "ухилянт-суїцидник" Хабаров лише незначно "подряпав" руки, подряпини на обличчі "симулював", а при ньому знайшли транквілізатор
11:22
У Рахові вночі на неділю чоловік впав у Тису і втопився
10:47
В Ужгороді горіла квартира багатоповерхівки
13:41
У Руській Мокрій на Тячівщині Ford злетів у річку, загинули водій та пасажир
11:36
У Текові Королівської громади врятували будинок, в якому загорівся дах
10:45
У Кричові Буштинської громади донька, випадково проходячи повз, врятувала свою 77-річну матір з пожежі
» Всі новини