В Ужгород на антикорупційний форум прибудуть Міхеїл Саакашвілі, Сергій Лещенко, Мустафа Найєм та низка відомих українців

Антикорупційний форум відбудеться в обласному центрі наступної середи, 24 лютого.

24 лютого о 17. 30 у великі залі ректорату УжНУ (пл. Народна, 3) відбудеться антикорупційний форум Руху за очищення в Ужгороді. 

На форумі очікують Міхеїла Саакашвілі, Василя Гацька , Валерія Пекара, Світлану Заліщук, Олександра Боровика, Сергія Лещенка, Мустафу Найєма та інших учасників руху.

Рух за очищення — це широка громадська коаліція, що ставить собі за мету оновити країну, ліквідувавши причини корупції та змінивши корумповані політичні еліти. Рух за очищення продовжує втілювати завдання, поставлені Революцією Гідності.

Рух об’єднує громадян України незалежно від їхньої партійної приналежності чи ідеологічної спрямованості, соціального статусу чи професії.

20 лютого 2016р.

Теги: антикорупційний форум, Саакашвілі

Коментарі

Роман 2016-02-21 / 12:46:53
Тільки світлика небереть до того руху бо буде провал гарної справи

патріот 2016-02-20 / 23:03:15
А точно " і низка відомих українців"? Бо Саакашвілі, Лещенко і Найєм - зовсім не українці.

Андрій 2016-02-20 / 21:45:52
Вхід вільний????

!!!! 2016-02-20 / 21:08:15
Порошенко винагородив прокурора Закарпаття Янка званням генерал-майора

Грамотник 2016-02-20 / 20:03:09
Братва! Не мочите друг друга!

Андрій 2016-02-20 / 19:52:14
Настав час обєднатись всім, у боротьбі з корупціонерами!

Корупціонери прокуратури 2016-02-20 / 19:22:59
ПАХАН.............Прокурор Закарпатської області
ЯНКО ВОЛОДИМИР МИХАЙЛОВИЧ ..........КАСІР...........Перший заступник прокурора Закарпатської області
ШИМОН ІВАН ПЕТРОВИЧ ......... КАСІР......Заступник прокурора Закарпатської області
РУСНЯК ПАВЛО МИХАЙЛОВИЧ 

НАСОСИ................Управління нагляду у кримінальному провадженні

-

Олаг Олександр Миколайович

Відділ нагляду за додержанням законів територіальними органами поліції при провадженні оперативно-розшукової діяльності

-

Сочка Олександр Іванович

Відділ нагляду за додержанням законів територіальними органами поліції при провадженні досудового розслідування та підтриманням державного обвинувачення

-

Поличко Олександр Михайлович

Відділ процесуального керівництва при провадженні досудового розслідування територіальними органами поліції та підтримання державного обвинувачення

-

Черничко Валерій Валерійович

Відділ приймання, опрацювання та аналізу оперативної інформації

-

Іванов Артем Борисович

Відділ нагляду за додержанням законів органами СБУ та Державної прикордонної служби

-

Василенко Олександр Юрійович

Відділ нагляду за додержанням законів органами фіскальної служби

-

П'ятка Роман Зіновійович

Управління представництва інтересів громадян та держави в суді

-

Малинич Андрій Андрійович

Відділ організації представництва 

-

Костів Іван Іванович

Відділ представництва інтересів громадян і держави в судах

-

Андрейчик Алла Миколаївна

Відділ представництва при виконанні судових рішень

-

Костак Василь Васильович

Відділ процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих прокуратури області

-

Штефанюк Іван Матвійович

Відділ ювенальної юстиції

-

Бокоч Олеся Михайлівна

Відділ підтримання державного обвинувачення в суді

-

Сехін Ігор Сергійович

Відділ роботи з кадрами

-

Гангур Людмила Миколаївна

Відділ організаційного та правового забезпечення

-

Кузан Наталія Миколаївна

Відділ документального забезпечення

-

Безрукова Любов Іванівна

Прокурор прокуратури з міжнародно-правових доручень

-

Палінчак Олеся Миколаївна

Відділ матеріально-технічного забезпечення та соціально-побутових потреб

-

Мокрянин Микола Миколайович

Відділ нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних провадженнях та інших заходів примусового характеру

-

Білець Віталій Мирославович

Слідчий відділ

-

Бітлян Іван Сергійович

Відділ фінансування та бухгалтерського обліку

-

Сатмарі Маріанна Миколаївна

Відділ організації прийому громадян, розгляду звернень та запитів

-

Фрицюк Валентина Володимирівна

Режимно-таємна частина

-

Бодак Наталія Іванівна

Відділ нагляду за додержанням законів органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю

-

Косей Іван Юрійович

Відділ організації діяльності у сфері запобігання та протидії корупції 
-

Грамотник Владислав Васильович.



Керівник Ужгородської місцевої прокуратури Кириленко Д.П.

Керівник Мукачівської місцевої прокуратури Братюк О.П.

Керівник Берегівської місцевої прокуратури Беламут Ю.П.

Керівник Тячівської місцевої прокуратури Жовнір С.С.

Керівник Хустської місцевої прокуратури Зовдун С.П.

Черничко 2016-02-20 / 19:14:04
Ми ще того грузина будемо судити

Антикорупція 2016-02-20 / 19:04:18
Завизжали, мов голодні поросята корупціонери Закарпаття. Страшний сон переслідує їх, з головним болем лягають, в холодному поту прокидаються седед ночі, збагнувши, що Міхо Саакашвілі може замінити шоколадного кролика (одного або другого). Тоді би ціни обвалилися на мільйонні вілли корупціонерів та інше нерухоме майно, а самі бідненькі чухнути в Крим-наш точно не встигнули б. А таке цілком може бути, адже народу в печінках майданні зайці.

П.Русняк 2016-02-20 / 18:07:00
Гнати в шию цього грузина сраного на Драгобрат, там з ним скоро розберуться.

Лівий сектор 2016-02-20 / 17:46:59
Говорити не мішкм таскати. Говорить і все. В Оде і за нього голосувати не будуть, от бігає. Грузинський популіст хренів.а украінці, як лохи ходять за придурком.

І.Шимон 2016-02-20 / 16:43:11
Гнати сих афересту треба з области, пудбурюют народ, смуту помежи людей вносят і владу рохитуют, хочуть щоб Путін напав.

RL. 2016-02-20 / 16:21:25
прийду послухати

Грамотник 2016-02-20 / 15:25:08
Корупция это наша дойная корова и нечего грузинам здесь делать

рух 2016-02-20 / 15:14:46
Саакашвілі кричитиь,кричить,а конкретики някої.Де його якісь беззаперечні факти про корупцію?Ніде.Тільки бла-бла-бла.

Янко 2016-02-20 / 14:44:36
Чого тут забули ці популісти, є кому в області боротися з корупцією і без них.

Учасник 2016-02-20 / 12:49:45
Незнаю кого там перетягнув Наєм .
До нього є інші ,політичні претензії .
Як давні ,ще до як журналіста, так і новіші як до депутата .
Бо очі Мустафі дивним чином " відкрилися "тільки зараз.

Noname 2016-02-20 / 11:46:21
Хай Найем розкаже як він викормстовуючи положення депутата ВР перетягнув близько сотні афганських родичів. Тоже мені борець з корупцією і смотрящий за Закарпатською поліцією.

НОВИНИ: Соціо

11:40
27 квітня в центрі Ужгорода можна буде безкоштовно тестувати інфекційні хвороби, вакцинуватися та виміряти тиск
11:21
Мукачево виділило 12,4 млн на безпілотники для двох бригад ЗСУ
10:53
В Ужгороді заступник міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Сергій Деркач поспілкувався із міжнародними перевізниками
18:05
Учителі Закарпаття проходять сертифікацію: експерти з усієї України оцінюють їхню майстерність
15:19
Мешканці Чабанівки на Ужгородщині можуть залишитися без води через глиняний кар'єр "Голден тайлу" харківського депутата
11:22
/ 1
Підтверджено загибель Михайла Бадиди з Демечів на Ужгородщині, який понад рік вважався зниклим безвісти
22:39
/ 2
На Запоріжжі поліг Петро Ганич з Кам'яниці Оноківської громади
22:00
/ 4
Командир "Граду" з позивним "Ісус"
17:33
/ 6
У Лютій Костринської громади згоріли будинок і трактор
11:12
/ 2
Чехія допоможе звести реабілітаційний центр в Ужгороді
22:04
Протягом минулого тижня в Ужгороді народилося 53 малюків, у Мукачеві – 34
12:40
/ 1
У 9 закладах Закарпаття можна отримати безкоштовну медичну допомогу при інсульті
11:25
/ 19
В Ужгороді сквер міської лікарні реконструюють і облаштують за 40 млн грантових гривень
17:48
На Закарпатті у березні 2024 року порівняно з груднем 2023 року ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
17:12
Цьогоріч у березні на Закарпатті ціни зросли на 0,7%
11:09
В Ужгороді "комунальні" повідомлення про порушення ПДР залишатимуть на авто у червоних зіп-пакетах
10:51
22-річного Івана Бориса з Заріччя, якого з серпня 2022 року вважали зниклим безвісти, зустрінуть і поховають у понеділок
22:15
/ 2
Стало відомо про загибель в лютому під Авдіївкою Віталія Старости з Великої Копані Виноградівської громади
11:36
У Тересві попрощаються з полеглим Героєм Михайлом Руснаком, що більше року вважався зниклим безвісти
22:27
В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм Олексієм Кобцем
15:44
На Закарпатті в теплицях почали збирати ранню картоплю
15:34
/ 1
Юрій Лущай з Краматорська, що поліг на Донеччині і похований у Великих Лучках, був істориком і відомим вікіпедистом
11:33
/ 1
На Сумщині поліг Василь Цинканич з Бегендяцької Пастілі Великоберезнянської громади
10:56
На війні з росією поліг Олексій Кобець з Ужгорода
19:16
/ 1
На Закарпатті військовий уник реального покарання за переправлення "ухилянта" через кордон