Юрій Глеба звільнився з посади начальника управління Закарпатської ОДА

Обовяки керівника управління наразі виконує дотепер заступник управління Іван Канюка.

Юрій Глеба звільнився з посади начальника управління Закарпатської ОДА

Як стало відомо Закарпаття онлайн з джерел у Закарпатській ОДА, тепер уже колишній, багаторічний начальник управління культури облдержадміністрації Юрій Глеба написав заяву на звільнення.

Посаду керівника управління Юрій Глеба покинув після майже 10 років роботи на цій посаді. Наразі, до призначення нового керівника, обов'язки начальника виконує дотепер заступник управління Іван Канюка.

19 лютого 2016р.

Теги: Глеба, звільнення

Коментарі

Бумеранг 2016-03-20 / 10:03:34
Свята правда витянув з болота наталочка пішла по трупам але і митровка не був ангелом це училище прокляте а цілування між викладачами не було хоч мікроклімат в колективі не порівняти професіонали цінились це правда але шептунів було багато вони всі зараз наталочці нашіптують скоро буде новий начальник може шось зміниться будем на це надіятись

Принц-королю 2016-03-19 / 15:35:57
Коли Митровку поставили директором училища,ця пацанка ще не народилася Я разом із Митровкою їхав ще у 1985 році з Київа,з нарадиМі з портфеліками,а віняк раб тягнув сам мраморні плитки на фасад Він прийняв недобудоване приміщення безгрошей і без допомоги з боку влади Пацанці Ледида давав гроші,а Митровка провів опалення,зробив двір,половину вікон ,а головне ( я це чув від багатьох),при ньому панувала доброзичлива атмосфера,не було пліток і доносів,ціувались фахівці,а не нашіптувачі Вона не має морального права сказати погане слово про Митровку Він ії витягнув,а вона його втопила

Король 2016-03-17 / 09:11:34
Дурниці пишете! коли був Митровка нічого не робилося, а Шетеля зробила багато !!! може і дешеві ремонти, но вона їх зробила, вікна нові є, горяча вода є, танц-зали нові, а що вам іще треба! Ви вже не знаєте до чого докопатися! !!!

логіку 2016-03-11 / 22:17:00
так і не сам! спитайте мацкала

логік 2016-03-04 / 09:50:50
Скажіть, деж логіка?
Кажуть, що заяву написав сам! !!! Для чого тоді підписи? Ви хочете попросити залишитись?
Де логіка? ??
А якщо не сам, певно було за що! Людина,яка чесно працює ее напише сама заяву.

для злорадників 2016-03-04 / 09:10:52
за Глебу люди підписались охоче, а за начальника управління культури Ужгородського району - ні.Хай би останній зробив висновки та задумався, а що ж не так, проаналізував свої діяння

Любитель культури 2016-03-03 / 21:00:18
Боженьку коли це кінчиться коли йдеш пан глебо то вже йди і не сміши люлей а ми віс зупинімся весна свята на носі треба всі розслабитись і йти далі

петя 2016-03-03 / 20:06:11
жаби квакають тільки в болоті

вася 2016-03-03 / 20:04:39
яка різниця між порядною людиною і свинопасом?Порядна людина шукає тих кому гірше-допомагаєі їй стає легше, а свинопас шукає кому гірше і сильно-сильно радіє.

читач-зав.відділом 2016-03-03 / 18:48:33
Як вам не соромно продовжувати говорити неправду! Так, збирали підписи і робили це від душі. Відчуваю - за вас би ніхто не підписався!!!!!! І перестаньте обливати брудом людину, який в своєму житті ще покаже хто вів такий, на якій би роботі не був. Я впевнена і час покаже.

Зав.відділом 2016-03-03 / 14:55:50
На підтримку Глеби вчора на колегії збирали підписи Як бачите, має "своїх" Підписи змушені були ставити майже всі,але залишалися при своїй думці Бумеранг,тобі,шановний Глеба ,відчуй нарешті !

за правду 2016-03-03 / 14:05:07
А таки дійсно Стегней поставив Генерал Свида!
Щось про це забули. ...
Так пора і їй відпочити трохи.

для Тоні-Раї 2016-03-03 / 08:30:54
Згадали і Глебу(який доречи в такі тяжкі часи багато чого доброго зробив для культури) і всіх, а що ж забули про генерала Світлани Нуцівни. Поливаючвсіх брудом, подивіться в дзеркало і задумайтесь чи все так ідеально з вами. Порядна людина такий бруд лити не буде

ТОНЯ 2016-03-02 / 14:29:41
Спостерігач ви сам і підтвердили, що Рая, дуже розумна. Глеба, Шетеля , Фролова, і полковник Апшай Ф. облили себе грязю самі і багато зробили пакості іншим за свої вчинки і отримують бумеранг. Обіжена подруга, це не Рая,а жінки Апшай Ф. і Глеби Ю. на яких перед такими гадюками як Шетеля , Фролова, що влізли в сім*ю не звертають уваги чоловіки і таким аморальним методом вирішили залишитись на посаді. А таких керівників як Глеба і Шетеля я б дуже радий щоб хоч 1-5 років залишились би без роботи щоб відчули на своїй шкірі коли ти звільнений і немати на кусок хліба. Рая пише правду. Кожен день Апшай Ф.виконує річний план роботи який затвердила Шетеля з ранку до вечора бути її любовником, охоронцем , радником, власним водієм і взяточником. Неповнолітні студенти і батьки спостерігають за нею і диву даються як така керівниця може навчити щось хороше студентів,. Просто жах. Вслід за Глебом потрібно терміново звільняти і аморальну взяточницю керівницю

клубничка 2016-03-01 / 11:09:35
Я не збираюся нікого повчати... Я висловлюю свою думку і правдиві факти. Я теж працювала з багатьма керівниками і ніколи б не дозволяла собі писати подібні(як ваші) коменти. По крайній мірі - це не мій рівень. А в тім, писати легше, як робити...

Іршавчанка 2016-02-29 / 23:02:02
Як Глеба вміє "налагоджувати атмосферу з творчими людьми" нам відомо. Після 20-річноі роботи на посаді зав. відділом культури Іршавського району 600 чоловік підписали колективного листа, щоб його не призначали начальником управління культури. "Клубничка" чогось сердиться, хоче нас дописувачів повчати. Ми всі живемо в демократичній державі пишемо, говоримо, щоб в майбутньому краще було. Ну і Ви нам не цензор. Ви самі "Клубничка" написали щось не те: "налагоджувати атмосферу з творчими людьми", "я вас всіх по ваших термінах впізнаю", "коли почнете опитувати людей, які дійсно присвятили своє життя мистецтву".

Миротворець 2016-02-29 / 14:52:24
Може вже досить писати засланим козачкам заспокойтесь велика увага вашому глебі він того не вартий і не підставляйте людей потрібний їм ваш глеба як мертвому припарка

ZZZ HI 2016-02-29 / 12:49:45
І ми тебе впізнаємо, Не паКлюжити, а паПлюжити.

клубничка 2016-02-29 / 12:06:19
Но тепер "шановна" Людмило і настане криза у культурі. Бо хто вмів налагоджувати атмосферу з творчими людьми - то Глеба! І ви то добре знаєте, бо і вам немало зробив доброго ( ви думаєте я не знаю хто ви ?) та я вас всіх по ваших термінах впізнаю, Так от, опитувати ваших "поважних" людей ми не будемо, ми опитаємо тих, які дійсно присвятили своє життя мистецтву. А паклюжити свого керівника у коментах так як ви це робите - це низько і підло і це підкреслює ваш виховний рівень і моральний кодекс.

людмила 2016-02-27 / 10:26:51
Управляти культурою непотрібно Культура ,або є.або ії немаї незалежно від грошей А гроші не будуть зайві в будь-якому випадку і роль управлінця налагодити творчу атмосферу,підтримати справжніх знавців своєї справи Якбачимо,не так працював Глеба Зробіть опитування поважних людей краю,будете неприємно здивовані,я запевняю Подивіться,кого він підтримує на керівних посадах і цього буде досить І те,що пишуть тут про Шетелю,це правда і це не єдиний приклад

НОВИНИ: Соціо

22:15
Стало відомо про загибель в лютому під Авдіївкою Віталія Старости з Великої Копані Виноградівської громади
11:36
У Тересві попрощаються з полеглим Героєм Михайлом Руснаком, що більше року вважався зниклим безвісти
22:27
В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм Олексієм Кобцем
15:44
На Закарпатті в теплицях почали збирати ранню картоплю
15:34
/ 1
Юрій Лущай з Краматорська, що поліг на Донеччині і похований у Великих Лучках, був істориком і відомим вікіпедистом
11:33
/ 1
На Сумщині поліг Василь Цинканич з Бегендяцької Пастілі Великоберезнянської громади
10:56
На війні з росією поліг Олексій Кобець з Ужгорода
19:16
/ 1
На Закарпатті військовий уник реального покарання за переправлення "ухилянта" через кордон
15:47
/ 9
У Буківцьові на колишній Великоберезнянщині створили новий монастир УПЦ Московського патріархату
11:17
/ 1
Дубівська громада сьогодні попрощається з Василем Скрипником з Красної, що загинув ще в травні 2022-го
22:28
/ 1
На Запоріжжі поліг Іван Гецко з Кушниці Керецьківської громади
18:31
На Сумщині загинув Михайло Мегеш з Великих Ком’ят Виноградівської громади
10:46
/ 4
У Закарпатському апеляційному суді скінчилися марки. Тому він припиняє листуватися
10:22
/ 1
Стало відомо про загибель понад рік тому під Бахмутом Павла Головка з Виноградова
19:54
За підсумками 2023 року Закарпаття посіло 4 місце по Україні за показником захворюваності на туберкульоз
15:00
На Запоріжжі поліг Михайло Будул з Керецьківської громади
11:22
/ 1
На війні з росією поліг Віталій Лях з Чумальова Буштинської громади
09:25
У Боздоському парку Ужгорода можна побачити "живих" казкових велетнів
20:07
/ 9
Прем'єр Шмигаль в Ужгороді "запустив" будівництво євроколії до Чопа
21:26
/ 1
У Великих Лучках на Мукачівщині попрощалися з Юрієм Лущаєм, що переїхав з сім'єю з Краматорська і поліг на рідній Донеччині
15:56
В Ужгороді попрощалися з полеглим Героєм Міланом Бабілою
15:34
В Ужгороді відкрили скульптурку режисеру "Тіней забутих предків" Параджанову
11:23
/ 1
Нижньоворітська громада провела у останню земну дорогу Героя Віктора Петриканина